Breednet Results
Tuesday, March 26
Monday, March 25
Sunday, March 24
Saturday, March 23
Friday, March 22
Thursday, March 21
Wednesday, March 20
Tuesday, March 19
Monday, March 18
Sunday, March 17
Saturday, March 16
Friday, March 15
Thursday, March 14
Wednesday, March 13
LAUREL PARK - Thursday, September 9
1
T: Timothy Keefe
R: Yomar Ortiz (120)
2
0.1
T: Anthony Aguirre
R: Alisson Nunez (120)
3
0.1
T: Ricardo D Angelo
R: Tais Lyapustina (120)
4
0.1
T: Ricardo D Angelo
R: Horacio Karamanos (124)
5
0.1
T: Jonathan Maldonado
R: Johan Rosado (120)
6
0.1
T: Charles Frock
R: J Acosta (124)
7
0.1
T: Dorothy Worton
R: Leonardo Corujo (124)
1
T: Kieron Magee
R: Jevian Toledo (124)
2
0.1
T: Michael Jones
R: Yomar Ortiz (120)
3
0.1
T: Tim Woolley
R: Feargal Lynch (120)
4
0.1
T: Rick Buckley
R: Alexander Crispin (120)
5
0.1
T: Sylvester McGill
R: J Acosta (120)
6
0.1
T: Cathal Lynch
R: Charlie Marquez (120)
7
0.1
T: Dale Capuano
R: Jorge Ruiz (120)
8
0.1
T: H Motion
R: Kendrick Carmouche (120)
9
0.1
T: Ellen Horner
R: Carlos Lopez (120)
10
0.1
T: Jr Robert Leaf,
R: Felix Pinero (120)
11
0.1
T: II James Lawrence,
R: Angel Cruz (120)
1
T: Donald Barr
R: Charlie Marquez (121)
2
0.1
T: Bruno Tessore
R: Carlos Lopez (124)
3
0.1
T: Jr Robert Leaf,
R: Felix Pinero (124)
4
0.1
T: Timothy Vick
R: Leonardo Corujo (124)
5
0.1
T: Hamilton Smith
R: Horacio Karamanos (124)
1
T: Brittany Russell
R: Sheldon Russell (120)
2
0.5
T: H Motion
R: Victor Carrasco (124)
3
3
T: Michael Stidham
R: J Acosta (120)
4
7.8
T: Elvis Trujillo
R: R Monterrey (120)
5
9.1
T: Jeremiah O Dwyer
R: Johan Rosado (120)
6
26.1
T: Jose Corrales
R: Jorge Ruiz (120)
1
T: Hamilton Smith
R: D Araujo (124)
2
2.3
T: Michael Trombetta
R: Alexander Crispin (120)
3
2.5
T: Jane Cibelli
R: Feargal Lynch (120)
4
3.3
T: Cathal Lynch
R: Charlie Marquez (124)
5
7.3
T: Jr Robert Leaf,
R: Alisson Nunez (124)
6
10.6
T: Timothy Vick
R: Leonardo Corujo (120)
7
11.9
T: Henry Walters
R: Carlos Lopez (120)
8
26.7
T: Jr John Salzman,
R: J Acosta (116)
1
T: III Claude McGaughey
R: Forest Boyce (122)
2
1.8
T: Phil Schoenthal
R: Victor Carrasco (122)
3
2.3
T: Jose Corrales
R: Johan Rosado (122)
4
2.5
T: Brittany Russell
R: Sheldon Russell (122)
5
2.8
T: Jeremiah O Dwyer
R: Jevian Toledo (122)
6
4.3
T: Jose Corrales
R: J Acosta (122)
7
6.8
T: Michael Stidham
R: Mychel Sanchez (122)
8
9.6
T: Mary Eppler
R: Charlie Marquez (122)
9
20.1
T: Marco Salazar
R: Angel Cruz (122)
1
T: Michael Trombetta
R: Mychel Sanchez (117)
2
0.5
T: Richard Sillaman
R: Jevian Toledo (117)
3
2.3
T: Jeremiah O Dwyer
R: Victor Carrasco (117)
4
2.4
T: Francis Abbott
R: Feargal Lynch (117)
5
4.2
T: Gregory Wilson
R: Kevin Gomez (121)
6
7
T: Brittany Russell
R: Sheldon Russell (121)
7
10.3
T: Hamilton Smith
R: Charlie Marquez (121)
8
10.4
T: Samuel Davis
R: Felix Pinero (121)
9
10.7
T: Jerry Campbell
R: D Araujo (117)
10
12.5
T: James Toner
R: J Acosta (117)
11
15
T: H Motion
R: Kendrick Carmouche (121)
12
29
T: Emanuel Geralis
R: Forest Boyce (121)
1
T: Arnaud Delacour
R: Mychel Sanchez (120)
2
0.1
T: III Claude McGaughey
R: Forest Boyce (117)
3
0.4
T: Robin Graham
R: Charlie Marquez (121)
4
0.6
T: Damon Dilodovico
R: Jevian Toledo (117)
5
3.4
T: Anthony Farrior
R: Sheldon Russell (121)
6
5.2
T: Jose Corrales
R: Tais Lyapustina (117)
1
T: Michael Stidham
R: Charlie Marquez (122)
2
0.8
T: Dale Capuano
R: Jorge Ruiz (122)
3
2.6
T: H Motion
R: Kendrick Carmouche (122)
4
3.6
T: Phil Schoenthal
R: Forest Boyce (122)
5
5.6
T: Damon Dilodovico
R: Alexander Crispin (122)
6
6.6
T: Sarah Nagle
R: Xavier Perez (122)
7
7.6
T: Hassan Elamri
R: Jevian Toledo (122)
8
7.9
T: Susan Cooney
R: Kevin Gomez (122)
9
10.2
T: Arnaud Delacour
R: Mychel Sanchez (122)
* Nick figures are for Australasia.