Hawkesbury Race 3 - 1100m TAB We're On Mdn Hcp
Exposay (ex: Disturbingthepeace)
Tnr: M, W and J Hawkes
Rdr: Andrew Gibbons
Yarra Glen Race 7 - 1200m bet365 The Country Discovery
Pounding (ex: Silent Entrance)
Tnr: P and K Moody and Coleman
Rdr: Linda Meech
Pioneer Park Race 3 - 1100m Hot Stuff Alice Springs (Bm66)
Only The Best (ex: Faith's Encore)
Tnr: Will Savage
Rdr: Ianish Luximon
Beaudesert Race 4 - 1650m Beaudesertraceclub.com Hcp (C4)
Beaudesert Race 6 - 1200m TAB We're On (Bm65)
Chilliwack (ex: Raspberries)
Tnr: Gillian Heinrich
Rdr: Noel Callow
Doomben Race 3 - 1600m Cascade (Bm68)
Emerald Race 2 - 1000m (Bm50)
Flemington Race 5 - 1000m ATA/Bob Hoysted Hcp
Athelric (ex: Ida)
Tnr: James Cummings
Rdr: Mark Zahra
Lightning Ridge Race 5 - 1200m Lightning Ridge Cup (Bm66)
Sparks (ex: Dazzler)
Tnr: Jane Clement
Rdr: Billy Cray
Rosehill Race 10 - 1400m HKJC World Pool (Bm88)
Wizard Of Oz (ex: Dream In Colour)
Tnr: Danny Williams
Rdr: Jay Ford
Roma Race 2 - 900m Hcp (C1)
Catalyse (ex: Atomic Kitten)
Tnr: Wayne Baker
Rdr: Amy Graham
Roma Race 4 - 1200m Open Hcp
Deference (ex: Obsequious)
Tnr: Craig Smith
Rdr: Samantha Zoljan
Roma Race 4 - 1200m Open Hcp
Singapore Race 7 - 1400m Hcp (C5)
Wyong Race 5 - 1200m Ash & Sons Mdn Plate
Formal (ex: Wedding Veil)
Tnr: James Cummings
Rdr: Ashley Morgan
Nowra Race 6 - 1400m Stroud Homes Mdn Hcp
Ferghana (ex: Alizes)
Tnr: Richard Litt
Rdr: Alysha Collett
Penola Race 5 - 1400m Omnizar (Bm66)
Sunshine Coast Poly Race 7 - 1100m Vale Harry Reed (Bm65)
Adalie (ex: High Ideal)
Tnr: David Vandyke
Rdr: Cejay Graham
Sha Tin Race 8 - 1200m Lee Woo Sing Alumni Hcp (C4)
King Miles (ex: Epitomise)
Tnr: K W Lui
Rdr: Hugh Bowman
Sha Tin Race 9 - 1600m CW Chu and Wu Yee Sun Alumni Hcp (C3)
Stawell Race 2 - 1300m CUB Mdn Plate
Super Dawn (ex: Enchanted Dawn)
Tnr: Ben, Will and Jd Hayes
Rdr: Blaike McDougall
Grafton Race 4 - 1430m Team Aidan Supporting The Community Hcp (C2)
Sarsen (ex: Timbourina)
Tnr: Maryann Brosnan
Rdr: Ipswich Race 6 - 1100m Seven News Hcp (C4)
Chilliwack (ex: Raspberries)
Tnr: Gillian Heinrich
Rdr: Ipswich Race 7 - 1350m TAB Ipswich Cup On Sale (Bm62)
Extessive (ex: Tiger Tess)
Tnr: Kris Lees
Rdr: Warwick Farm Race 6 - 1000m Darley Stallions (Bm100)
Renosu (ex: Ghisoni)
Tnr: James Cummings
Rdr: Zac Lloyd
Moree Race 5 - 1600m Off The Track NSW (Bm58)
Norman (ex: Hoybell)
Tnr: Gavin Groth
Rdr: Jacob Golden
Moree Race 7 - 1300m Moree Cup 1st September (Bm58)
Sedition (ex: Jerezana)
Tnr: Sue Bigg
Rdr: Shayleigh Ingelse