Canberra Race 7 - 1200m Seears Workwear Hcp (C1)
Flying Bat (ex: She's A Wildcat)
Tnr: Robert Quinn
Rdr: Robbie P Downey
Canberra Race 8 - 1400m John McGrath Auto Group Hcp (C2)
Occhiata (ex: Outsider Art)
Tnr: Matthew Dale
Rdr: Kalgoorlie Race 5 - 1100m Stewart Family (Bm58+)
Hidden Ruby (ex: Tremezzina)
Tnr: Peter Fernie
Rdr: Chanel Cooper
Yarra Glen Race 4 - 1500m Lilydale Instant Lawn (Bm64)
Kodiak (ex: Estonian Princess)
Tnr: A and S Freedman
Rdr: Alysha Warren
Pioneer Park Race 6 - 1400m TRNT "Off The Track" Hcp (58)
Filthy Rich (ex: Gold Fortune)
Tnr: Greg Connor
Rdr: Aaron Sweeney
Beaudesert Race 7 - 1200m TAB Faster Vision Hcp (58)
Beaudesert Race 7 - 1200m TAB Faster Vision Hcp (58)
Flying Tyrol (ex: Burgeis)
Tnr: Taryn Churchill
Rdr: Ryan Wiggins
Doomben Race 6 - 2000m Drinkwise (Bm78)
Emerald Race 1 - 1000m Mdn Plate
Astra Wally (ex: Aunt Mimi)
Tnr: Glenda Bell
Rdr: Masayuki Abe
Flemington Race 2 - 1100m Vale John Russell (Bm78)
Gladstone Race 1 - 850m Hcp (Cl B)
Balexia (ex: Posting)
Tnr: Kevin Miller
Rdr: Brooke Johnson
Moruya Race 2 - 1010m Yumaro Improving Lives Together (Bm50)
Artieos (ex: So Delicious)
Tnr: Warren Ganderton
Rdr: Jack Martin
Moruya Race 6 - 1300m Batemans Bay Soldiers Club Charity Easter Cup (Bm50)
Miss Artfire (ex: Light My Fire)
Tnr: Darryl Rolfe
Rdr: Billy Owen
Rosehill Race 9 - 1500m Racing and Sports Doncaster Prelude Gr3
Coin Toss (ex: Headsup)
Tnr: G and A Waterhouse and Bott
Rdr: L P Beuzelin
Roma Race 1 - 1000m Mdn Plate
Artopia (ex: Angel Girl)
Tnr: Craig Smith
Rdr: Shannon Apthorpe
Roma Race 1 - 1000m Mdn Plate
Wyong Race 3 - 1000m The Ary Super Mdn Plate
Artifactx (ex: Meteora Miss)
Tnr: Gary Portelli
Rdr: Beany Panya
Wyong Race 3 - 1000m The Ary Super Mdn Plate
Albany Race 1 - 1230m Wellington & Reeves Residential Mdn
Mudgee Race 4 - 1100m Blowes Clothing Mdn Plate
Nowra Race 2 - 1400m Kel Campbell Fuel Haulage Hcp (C2)
Occhiata (ex: Outsider Art)
Tnr: Matthew Dale
Rdr: Louise Day
Penola Race 6 - 1700m Wattle Range Council Hcp (56)
Artie's Aviator (ex: First Channel)
Tnr: Belinda O'Loughlin
Rdr: Dominic Tourneur
Sunshine Coast Poly Race 3 - 1400m Dicky Beach Surf Club Mdn Plate
Rumbling Away (ex: Wombat Woo Woo)
Tnr: Gary Duncan
Rdr: Adam Sewell
Augathella Race 4 - 1300m Hcp (50)
Lasco (ex: Pergram)
Tnr: William Pugsley
Rdr: Grafton Race 7 - 1630m Team Aidan Mother's Day Markets @ The Racecourse (Bm58)
Nina Artie (ex: Nina Bonita)
Tnr: Stephen Lee
Rdr: Ipswich Race 5 - 1666m Great Northern (Bm60)
Blue Ray (ex: Lazuli)
Tnr: Jack Bruce
Rdr: Justin Huxtable
Ipswich Race 7 - 1350m TAB Ipswich Cup On Sale (Bm62)
Flying Birds (ex: She's A Wildcat)
Tnr: Allan Chau
Rdr: Justin Huxtable
Warwick Farm Race 4 - 1200m Kia Ora Prague (Bm72)
Flying Destiny (ex: Courting Destiny)
Tnr: Michael Freedman
Rdr: Rachel King
Dalby Race 2 - 1100m Henry (Doc) Smiles Memorial Mdn Hcp
Artopia (ex: Angel Girl)
Tnr: Craig Smith
Rdr: Dalby Race 5 - 1000m Dr. Ian Keys Memorial (Bm70)
Miss Hoff (ex: Beach Babe)
Tnr: Rebecca Kerwin
Rdr: Shannon Apthorpe
Taree Race 3 - 1000m Kylie Hilder Mdn Hcp
Gotta Fly (ex: Late Spring)
Tnr: Joseph Burges
Rdr: Koby Jennings
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate
High And Marty (ex: Flying Attitude)
Tnr: Jake Hull
Rdr: Grant Buckley