Cranbourne Race 2 - 1000m Hertz Mdn Plate
Yarra Glen Race 8 - 1200m De Bortoli Country Trainers Final (Bm70)
Verbosity (ex: Loquacious Lass)
Tnr: Andrew Bobbin
Rdr: John Allen
Pioneer Park Race 3 - 1100m Hot Stuff Alice Springs (Bm66)
Prohibited (ex: Forbidden Kisses)
Tnr: Tayarn Halter
Rdr: Barcaldine Race 2 - 1000m Hcp (60)
Clare Race 5 - 1200m Sportsbet Rating Hcp (58)
Doomben Race 1 - 1350m Become A BRC Member Hcp
Age Of Aquarius (ex: Miss Pocket Rocket)
Tnr: Tasha Chambers
Rdr: Jake Bayliss
Doomben Race 8 - 1110m Gallopers Sports Club (Rs0mw)
Waterworld (ex: Leica's Lass)
Tnr: C and K Geran
Rdr: Ellerslie Race 2 - 1400m Barfoot & Thompson 3yo
She Turns Heads (ex: Convene)
Tnr: M and S Walker and Bergerson
Rdr: Vinnie Colgan
Flemington Race 2 - 1100m Vale John Russell (Bm78)
Gatton Race 2 - 860m Agricultural Requirements / Lockyer & Somerset Independent Mdn Plate
Salacia (ex: My Naara)
Tnr: Mark Currie
Rdr: Nozi Tomizawa
Gatton Race 6 - 1600m Lockyer Valley Waste Management (Bm62)
Aquarius (ex: Starovski)
Tnr: D and G Lane
Rdr: Michael Schrapel
Lightning Ridge Race 3 - 1000m (Bm58)
Benyatta (ex: Manhattan Light)
Tnr: Connie Greig
Rdr: Jake Pracey-Holmes
Moruya Race 2 - 1010m Yumaro Improving Lives Together (Bm50)
Rare Beauty (ex: Sebring Angel)
Tnr: R and L Price
Rdr: Olivia Chambers
Moruya Race 5 - 1300m Monarch Motel Hotel Moruya Mdn Hcp
Little Honey (ex: Sweet Chestnut)
Tnr: Lynda Bundy
Rdr: Quayde Krogh
Nanango Race 2 - 1000m Open Plate
Old School (ex: Vintage Drop)
Tnr: Gavin Dempsey
Rdr: Jack Baker
Oakbank Race 2 - 1050m Stateliner Coaches (Bm66)
Oakbank Race 8 - 1100m Harcourts Hills Railway Stakes
Aitch Two Oh (ex: Very Dogmatic)
Tnr: R and C Jolly
Rdr: Jake Toeroek
Warracknabeal Race 4 - 1200m Bentley Group Hcp (64)
The Wayfarer (ex: Phar Too Fast)
Tnr: Nathan Hobson
Rdr: Jarrod Fry
Wyong Race 7 - 1350m Polytrack Provincial-Midway Championships Qualifier (C5)
Strait Acer (ex: Money Wanted)
Tnr: Edward Cummings
Rdr: Koby Jennings
Wyong Race 7 - 1350m Polytrack Provincial-Midway Championships Qualifier (C5)
Bourke Race 2 - 800m Trophy Race
Benyatta (ex: Manhattan Light)
Tnr: Connie Greig
Rdr: Mudgee Race 2 - 1100m Ronnie & Family Barber Shop Hcp (C1)
Mudgee Race 4 - 1100m Blowes Clothing Mdn Plate
Water Lad (ex: Makfi Lass)
Tnr: Brett Cavanough
Rdr: Braith Nock
Nowra Race 5 - 1600m Country Motor Company (Bm58)
Rapid Outlaw (ex: Forbidden Kisses)
Tnr: Kerry Parker
Rdr: Jess Del Frari
Penola Race 3 - 1300m Richard Ray Insurance Brokers Hcp (C1)
Bywaters Road (ex: Indelible Lass)
Tnr: J and C Hickmott and Riggs
Rdr: Jacob Opperman
Sha Tin Race 10 - 1200m Morningside and S.H. Ho Alumni Hcp (C3)
James Tak (ex: Patois)
Tnr: T P Yung
Rdr: Jerry Chau
Stawell Race 4 - 1300m Daniel Thomas Plumbing (Bm64)
Verbosity (ex: Loquacious Lass)
Tnr: Andrew Bobbin
Rdr: Will Gordon
Augathella Race 1 - 1000m (Bm60)
Ipswich Race 5 - 1666m Great Northern (Bm60)
Ipswich Race 5 - 1666m Great Northern (Bm60)
Ipswich Race 6 - 1100m Seven News Hcp (C4)
On Hold (ex: Why're You Waiting)
Tnr: David Vandyke
Rdr: Dalby Race 1 - 1100m Mary Barry MBE Memorial Mdn Hcp
Fitasafiddle (ex: Fitness)
Tnr: Amanda Park
Rdr: Kenji Yoshida
Geelong Race 1 - 1140m bet365 Mdn Plate
Furrina (ex: Afleet Esprit)
Tnr: Tom Dabernig
Rdr: Will Price