Ascot Race 2 - 1200m Tabtouch - Have You Got The Touch Mdn
Cranbourne Race 6 - 1300m Ladbrokes Southside Challenge Mdn Plate
Frederick (ex: Raffin)
Tnr: Michael Huglin
Rdr: Kalgoorlie Race 1 - 1200m Regal Engineering (Bm64+)
Magniforce (ex: Our Oui Paris)
Tnr: Trevor Tasker
Rdr: Rosie Mahony
Launceston Race 8 - 1400m Tasbreeders Race Night 5th April Hcp (62)
Keeper's Touch (ex: Silvercup Baby)
Tnr: John Keys
Rdr: Anthony Darmanin
Yarra Glen Race 7 - 1200m bet365 The Country Discovery
Rey Magnerio (ex: Luchardo)
Tnr: R and M Griffiths and De Kock
Rdr: Jye McNeil
Yarra Glen Race 8 - 1200m De Bortoli Country Trainers Final (Bm70)
Eugenius (ex: Kamuniak)
Tnr: Shane Nichols
Rdr: Lauren Burke
Pioneer Park Race 1 - 1200m BT Daley Painting Contractors WFA
Ascot Race 7 - 1000m Petaluma (Bm66+)
Bopping Blue (ex: Bopping Blonde)
Tnr: Colin Webster
Rdr: Troy Turner
Ascot Race 7 - 1000m Petaluma (Bm66+)
Magnalee (ex: Hussy Five Oh)
Tnr: David Harrison
Rdr: Paul Harvey
Beaudesert Race 2 - 1400m TAB Bets Friends Mdn Plate
Sennachie (ex: Darkwood Lodge)
Tnr: Phil Bobic
Rdr: Noel Callow
Beaudesert Race 5 - 1650m Kobayashi @ Aquis Stallions Mdn Hcp
Sennachie (ex: Darkwood Lodge)
Tnr: Phil Bobic
Rdr: Clare Race 7 - 1100m Sc Heinrich And Co (Bm54)
Flemington Race 10 - 1400m Hkjc X World Pool (Bm84)
Dashing (ex: Westchester)
Tnr: Aaron Purcell
Rdr: Sheridan Clarke
Gladstone Race 3 - 1000m Hcp (60)
Afroginasock (ex: Little Artist)
Tnr: Kale Sinclair
Rdr: Brodie Moffat
Kerang Race 4 - 1100m Peter Walsh MP (Bm52)
Magestic Diva (ex: Zerprise Us All)
Tnr: Kevin McCartin
Rdr: Neil Farley
Nanango Race 2 - 1000m Open Plate
Office Jim (ex: Music Shop)
Tnr: Pat W Webster
Rdr: Chloe Lowe
Oakbank Race 2 - 1050m Stateliner Coaches (Bm66)
Oakbank Race 8 - 1100m Harcourts Hills Railway Stakes
Magic Max (ex: Vain Sonata)
Tnr: G and D Richards and Moyle
Rdr: Jason Holder
Oakbank Race 8 - 1100m Harcourts Hills Railway Stakes
Sparkup (ex: Blue Collar Jill)
Tnr: Kirsten Mooney
Rdr: Rochelle Milnes
Roma Race 3 - 900m Open Plate
Office Jim (ex: Music Shop)
Tnr: Pat W Webster
Rdr: Tocumwal Race 2 - 1100m Hcp (C2)
Lucky Prize (ex: Bounty Girl)
Tnr: J and C Ledger
Rdr: Hannah Edgley
Albany Race 4 - 1230m Wellington & Reeves Property Management (Bm70+)
Albany Race 6 - 1500m Pelicans Fashions On The Field 2024 (Bm58+)
Magnaburma (ex: Miss Rangoon)
Tnr: Paul Hunter
Rdr: Jason Whiting
Mornington Race 6 - 2050m Two Bays Farm Hcp (58)
Sha Tin Race 2 - 1200m Chung Chi Alumni Hcp (C5)
Sha Tin Race 3 - 1600m United Alumni Hcp (C2)
Stawell Race 6 - 1600m Grampians Racing (Bm64)
Nordic (ex: Irish Love)
Tnr: Andrew Noblet
Rdr: John Allen
Sandown-Lakeside Race 4 - 1400m Thoroughbred Club Australia (Bm70)
Eugenius (ex: Kamuniak)
Tnr: Shane Nichols
Rdr: Zac Spain
Warwick Farm Race 6 - 1000m Darley Stallions (Bm100)
Geelong Race 8 - 1740m Geelong Taxi Network (Bm64)
Luv The Bool (ex: Consideration)
Tnr: Symon Wilde
Rdr: Teodore Nugent