Canberra Race 3 - 1200m Tab We'Re On (Bm50)
Cranbourne Race 6 - 1300m Ladbrokes Southside Challenge Mdn Plate
Attain (ex: Donnahro)
Tnr: Robbie Laing
Rdr: Zac Spain
Pioneer Park Race 6 - 1400m TRNT "Off The Track" Hcp (58)
Tyquendo (ex: Chicago)
Tnr: Tayarn Halter
Rdr: Jade Hampson
Beaudesert Race 7 - 1200m TAB Faster Vision Hcp (58)
Clare Race 7 - 1100m Sc Heinrich And Co (Bm54)
Game Cove (ex: Olive Com)
Tnr: Scott Whittle
Rdr: Doomben Race 4 - 1600m Happy Easter From BRC (Bm78)
Rations (ex: Ends Meet)
Tnr: Chris Anderson
Rdr: Damien Thornton
Emerald Race 1 - 1000m Mdn Plate
Kerang Race 3 - 1100m TJ Miller's Ag Supplies (Bm52)
Lightning Ridge Race 3 - 1000m (Bm58)
Super Hot (ex: Hot'n'dreamin)
Tnr: Geoff O'Brien
Rdr: Andrew Banks
Murwillumbah Race 3 - 1010m Take It Ezy Meat Co. Mdn Hcp
Alzurri (ex: Our Jen)
Tnr: Brett Cavanough
Rdr: Matthew Bennett
Rosehill Race 1 - 1300m Midway (Bm72)
Uzziah (ex: Heavensentme)
Tnr: Scott Aspery
Rdr: Molly Bourke
Singapore Race 9 - 1400m Hcp (C3)
Aniki (ex: Continua)
Tnr: Hai Wang Tan
Rdr: Teck Huat Koh
Tocumwal Race 2 - 1100m Hcp (C2)
Tocumwal Race 5 - 1300m Tocumwal Gold Cup
Mojo Music (ex: Chamber Music)
Tnr: Andrew Dale
Rdr: Brittany Button
Wyong Race 8 - 1200m Lakes Podiatry (Bm68)
Overextend (ex: Change Of Class)
Tnr: Rodney Northam
Rdr: Chelsea Hillier
Bourke Race 2 - 800m Trophy Race
Hurn Court (ex: Markworthy)
Tnr: Rodney Robb
Rdr: Maddison Wright
Bourke Race 3 - 1000m Hcp (Cl B)
Hireach (ex: Misstiflying)
Tnr: Terry Fahey
Rdr: Zara Lewis
Mudgee Race 2 - 1100m Ronnie & Family Barber Shop Hcp (C1)
Golden Cow (ex: Kalia)
Tnr: Carlos Antonio
Rdr: Jake Pracey-Holmes
Mudgee Race 7 - 1400m Robert Oatley (Bm58)
Mornington Race 5 - 1000m MPNG Easter Sprint Hcp (58)
Derelict (ex: Best Of You)
Tnr: Kane Harris
Rdr: Paul Gatt
Sha Tin Race 1 - 1400m New Asia Alumni Hcp (C5)
Beat Hollow (ex: Warrilla)
Tnr: Y S Tsui
Rdr: Y L Chung
Sha Tin Race 2 - 1200m Chung Chi Alumni Hcp (C5)
Timestorm (ex: Adriatic)
Tnr: D J Hall
Rdr: Hugh Bowman
Sha Tin Race 4 - 1000m Faculty of Education Alumni Hcp (C4)
Gusty Fighter (ex: Girls Got Rhythm)
Tnr: Jamie Richards
Rdr: Anthony Hamelin
Grafton Race 2 - 1025m Team Aidan Christmas Markets Hcp (C1)
Tryanza (ex: Avanzar)
Tnr: David Campbell
Rdr: Matthew McGuren
Grafton Race 2 - 1025m Team Aidan Christmas Markets Hcp (C1)
Grafton Race 3 - 1200m Team Aidan Supporters Mdn Hcp
Grafton Race 6 - 1730m Team Benny Mdn Plate
Thinkin' Bo You (ex: African Queen)
Tnr: Daniel Simonetta
Rdr: Mollie Fitzgerald
Grafton Race 7 - 1630m Team Aidan Mother's Day Markets @ The Racecourse (Bm58)
Binkou (ex: Cute And Cuddly)
Tnr: Robert Agnew
Rdr: Serg Lisnyy
Ipswich Race 3 - 800m TAB Hcp (C1)
Dalby Race 6 - 2000m Tom Frith Memorial Hcp (C1)
Bringme (ex: Serilda)
Tnr: Brian Azel
Rdr: Karl Zechner
Moree Race 3 - 950m Moree On A Plate 11th May (Bm58)
Distant (ex: Swift Pins)
Tnr: Cody Morgan
Rdr: Cobi Vitler
Taree Race 5 - 1250m Nick Gates (Bm58)
Pee Dee (ex: Hot'n'dreamin)
Tnr: Pat Farrell
Rdr: Anna Roper
Taree Race 7 - 1000m Corey Brown (Bm58)
Golden Galaxy (ex: Air Of Grace)
Tnr: Margaret De Gonneville
Rdr: Jeff Kehoe