Current Runners Accepted
Saturday, March 6
Eagle Farm Race 7 - 1805m Class 6
Hallowed Girl (ex: Astriege) Tnr: Chris Anderson Rdr: Robbie Fradd
Gold Coast Race 6 - 900m Benchmark 65
Headspace (ex: Suggest) Tnr: Mark Currie Rdr: Nathan Fazackerley
Hawkesbury Race 4 - 1300m Class 1
First Crown (ex: Miss Lombardi) Tnr: P & P Snowden Rdr: Brandon Griffiths
Sunday, March 7
Sunshine Coast Race 6 - 1000m Maiden
Tiny Tiara (ex: Lush Belle) Tnr: Wayne King Rdr: Taylor Marshall
Monday, March 8
Canberra Race 4 - 1200m Class 2
Hasty Duchess (ex: Cara Y Cruz) Tnr: Jason Coyle Rdr: Jessica Taylor
Morphettville Race 8 - 1600m Open
Crown Mint (ex: Wonderment) Tnr: Gordon Richards Rdr: Mark Zahra
Tuesday, March 9
Wyong Race 8 - 1200m Class 1
Hasty Duchess (ex: Cara Y Cruz) Tnr: Jason Coyle Rdr: Jessica Taylor
Saturday, October 17
Race 5 - 1000m Maiden 0
Take The Lead (ex: Moonlight Trance)
Tnr: Patrick Sexton
Sunday, November 29
Grafton Race 4 - 1100m Class 1 0
Crowned Empress (ex: Absolute Empress)
Tnr: John A Sprague
Saturday, December 5
Race 2 - 2000m Maiden 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Race 3 - 1600m Restricted 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Saturday, December 12
Race 2 - 1650m Maiden 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Race 5 - 1000m Open 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Saturday, February 27
Tuncurry Race 5 - 1000m Maiden 0
Hallowed Lass (ex: Kwinana)
Tnr: Cassandra Stummer
Tuncurry Race 6 - 1000m Maiden 0
Cobbacorn (ex: Sweet Corn)
Tnr: Tas Morton
Wednesday, March 10
Happy Valley Race 9 - 1200m Class 5 0
Universal Crown (ex: Only She Can)
Tnr: D Whyte
Saturday, March 20
Rosehill Race 5 - 2000m Open Gr1
Shaddy (ex: Japali Bike)
Tnr: Richard Litt
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Saturday, April 3
Randwick Race 1 - 1600m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 3 - 2400m Open Gr1
Shaddy (ex: Japali Bike)
Tnr: Richard Litt
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Saturday, April 10
Randwick Race 1 - 2000m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 2 - 3200m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 3 - 2400m Open Gr1
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Hasty Duchess (ex: Cara Y Cruz)
Tnr: Jason Coyle
Karauna (ex: Kiwi Colleen)
Tnr: Anthony Cummings
Chase My Crown (ex: Chase My Shadow)
Tnr: Joel and Wayne Wilkes
Randwick Race 4 - 1600m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings