Current Runners Accepted
Friday, November 27
Cranbourne Race 2 - 1300m Maiden
Gojira (ex: Rainbow Arch) Tnr: Julius Sandhu Rdr: Beau Mertens
Dalby Race 7 - 1200m Benchmark 55
Oyashio Drift (ex: Countess Creed) Tnr: Jake Capewell Rdr: Skye Bogenhuber
Port Lincoln Race 8 - 1000m Benchmark 54
Scary Go Round (ex: La Tahaa) Tnr: Robert King Rdr: Teagan Voorham
Wodonga Race 4 - 2050m Benchmark 64
Another Prince (ex: Repour) Tnr: Timothy Grace Rdr: Harry Grace
Saturday, November 28
Morphettville Race 7 - 1200m Open
Savatoxl (ex: Li'l Miss Hayley) Tnr: T & C McEvoy Rdr: Teagan Voorham
Singapore Race 7 - 1000m Class 5
Winner Number One (ex: Walvis Bay) Tnr: C T Kuah Rdr: Ryan Munger
Toowoomba Race 8 - 1650m Class 1
Mbappe (ex: Mignard) Tnr: Kris Lees Rdr: Skye Bogenhuber
Wagga Riverside Race 6 - 1200m Benchmark 58
Kurocaine (ex: Splendid Tiara) Tnr: Gary Colvin Rdr: Nyssa Burrells
Yarra Valley Race 1 - 1000m Maiden
Just Abbey (ex: Nadya) Tnr: Sue Naylor Rdr: Not Notified
Yarra Valley Race 7 - 1200m Restricted 58
Curious Heart (ex: Catch A Heart) Tnr: Doug Harrison Rdr: Brian Park
Yarra Valley Race 7 - 1200m Restricted 58
Autumn's Best (ex: Autumn Zest) Tnr: Charles Cassar Rdr: Dean Holland
Sunday, November 29
Hobart Race 5 - 1100m Class 1
Kohima (ex: Miss Matera) Tnr: Cameron Thompson Rdr: Brandon Louis
Hobart Race 6 - 1100m Benchmark 66
Loki Patera (ex: Grandiva) Tnr: Terence Evans Rdr: Mehmet Ulucinar
Sha Tin Race 8 - 1200m Class 3
Royal Campbell (ex: Poetic Faith) Tnr: P F Yiu Rdr: Neil Callan
Traralgon Race 2 - 1100m Maiden
Miss Current (ex: Miss Whytwokay) Tnr: Russell Cluning Rdr: Lachlan Neindorf
Traralgon Race 3 - 1100m Maiden
Black Stream (ex: Picalero) Tnr: Russell Cluning Rdr: Brian Higgins
Traralgon Race 8 - 1100m Benchmark 64
Villa Villekulla (ex: Pippi Longsocks) Tnr: Patrick Payne Rdr: Noel Callow
Saturday, October 3
Race 1 - 1200m Open 0
Chilli Prawn (ex: Space Bubble)
Tnr: P W O'Toole
Chilli Prawn (ex: Space Bubble)
Tnr: P W O'Toole
Race 4 - 1000m Benchmark 50 0
Chilli Prawn (ex: Space Bubble)
Tnr: P W O'Toole
Sunday, November 29
Grafton Race 3 - 1600m Class 2 0
Mbappe (ex: Mignard)
Tnr: Kris Lees
Monday, November 30
Wangaratta Race 1 - 1000m Maiden 0
Em Em D'Ar (ex: Folichonne)
Tnr: Patrick Payne
Just Abbey (ex: Nadya)
Tnr: Sue Naylor
Wangaratta Race 2 - 1170m Maiden 0
Rokatta (ex: Hushabye Baby)
Tnr: Daryl Archard
Wangaratta Race 5 - 1000m Benchmark 58 0
The Firechief (ex: Zonhro)
Tnr: Trevor Miles
Wangaratta Race 7 - 2000m Benchmark 58 0
Another Prince (ex: Repour)
Tnr: Timothy Grace
Wangaratta Race 8 - 1590m Class 1 0
Another Prince (ex: Repour)
Tnr: Timothy Grace
Wednesday, December 2
Echuca Race 2 - 1200m Maiden 0
Rokatta (ex: Hushabye Baby)
Tnr: Daryl Archard
Echuca Race 3 - 1400m Maiden 0
Rokatta (ex: Hushabye Baby)
Tnr: Daryl Archard
Sandown Hillside Race 2 - 1300m Maiden 0
Gojira (ex: Rainbow Arch)
Tnr: Julius Sandhu
Sandown Hillside Race 5 - 1000m Benchmark 64 0
Villa Villekulla (ex: Pippi Longsocks)
Tnr: Patrick Payne