Current Runners Accepted
Saturday, March 6
Bunbury Race 4 - 1000m BM78+
Jericho Missile (ex: Onecatstoomany) Tnr: David Harrison Rdr: Joseph Azzopardi
Bunbury Race 6 - 1400m Open
Triple Missile (ex: Triple Latte) Tnr: Todd Harvey Rdr: Paul Harvey
Charters Towers Race 3 - 1200m Class 3
Metro Missile (ex: Sydney's Quest) Tnr: Kayla Russell Rdr: Frank Edwards
Dalby Race 5 - 1200m Open
Clockwise (ex: In The Moment) Tnr: Tony Webb Rdr: Nathan Evans
Gold Coast Race 5 - 1800m Class 3
Miss Gem (ex: Beautiful Gem) Tnr: Michael Costa Rdr: Jag Guthmann-Chester
Gold Coast Race 8 - 1100m Benchmark 60
She's Smart (ex: Snippety Day) Tnr: Liam Birchley Rdr: Not Notified
Glen Innes Race 1 - 1400m Maiden
Karaoke Party (ex: Marheta) Tnr: Stirling Osland Rdr: Ben Looker
Gympie Race 4 - 1030m Benchmark 65
She's Smart (ex: Snippety Day) Tnr: Liam Birchley Rdr: Rebecca Wilson
Hawkesbury Race 3 - 1100m Maiden
Intole Rant (ex: Thousand Veils) Tnr: G & S Ryan & Alexiou Rdr: Grant Buckley
Singapore Race 1 - 1600m Class 5
Runminderbinderrun (ex: Tiffinco) Tnr: Stephen Gray Rdr: Danny Beasley
Singapore Race 10 - 1200m Class 4
Stunning Cat (ex: Fornini) Tnr: Timothy Fitzsimmons Rdr: John Powell
Towong Race 6 - 1600m Open
Nuke (ex: Hoist) Tnr: J & C Ledger Rdr: Liam Riordan
Sunday, March 7
Canberra Race 8 - 1000m Class 1
Missile Magic (ex: Iseemagic) Tnr: Nick Olive Rdr: Shaun Guymer
Echuca Race 1 - 1300m Maiden
Deploy And Destroy (ex: Zadoree) Tnr: Jamie Edwards Rdr: Damien Thornton
Ellerslie Race 1 - 1500m Open
Cha Siu Bao (ex: Ballet Society) Tnr: L & A O'Sullivan & Scott Rdr: Ashvin Goindasamy
Sha Tin Race 5 - 1200m Class 4
Smart Wongchoy (ex: Serenade Lily) Tnr: Douglas Whyte Rdr: Jerry Chau
Tamworth Race 3 - 1600m Class 1
Cicilo (ex: Koizora) Tnr: George Woodward Rdr: Jake Pracey-Holmes
Tamworth Race 5 - 1200m Benchmark 66
Holy Command (ex: Matinee) Tnr: Cody Morgan Rdr: Dylan Gibbons
Tamworth Race 7 - 1400m Class 5
Holy Command (ex: Matinee) Tnr: Cody Morgan Rdr: Not Notified
Tamworth Race 8 - 1000m Benchmark 58
Spanish Missile (ex: La Rambla) Tnr: Luke A Thomas Rdr: Matthew Mc Guren
Monday, March 8
Canberra Race 4 - 1200m Class 2
Pocket Missile (ex: Pocket Power) Tnr: Lauri Parker Rdr: Jay Ford
Coffs Harbour Race 7 - 1000m Benchmark 66
Cool Missile (ex: Cool Gal) Tnr: Kris Lees Rdr: Dylan Gibbons
Mackay Race 3 - 1100m Class 3
Bill 'n' Ted (ex: Wild Brew) Tnr: Nippy Seymour Rdr: Adam Sewell
Tuesday, March 9
Ballarat Race 7 - 1400m Benchmark 58
Millie The Missile (ex: Millie Milou) Tnr: Luke Oliver Rdr: Jamie Mott
Wagga Wagga Race 4 - 1200m Maiden
Queen Brahmos (ex: Sonic Queen) Tnr: Melissa Harrison Rdr: Michael Heagney
Wagga Wagga Race 7 - 1200m Class 3
Elenara (ex: Sienna Gold) Tnr: T & P Vigouroux Rdr: Winona Costin
Saturday, September 26
Race 1 - 1600m Benchmark 69 0
Metro Missile (ex: Sydney's Quest)
Tnr: Kayla Russell
Metro Missile (ex: Sydney's Quest)
Tnr: Kayla Russell
Metro Missile (ex: Sydney's Quest)
Tnr: Kayla Russell
Race 2 - 1000m Open 0
Polar Blast (ex: Driven Snow)
Tnr: Ms J Ryan
Race 3 - 1300m Restricted 65 0
Polar Blast (ex: Driven Snow)
Tnr: Ms J Ryan
Polar Blast (ex: Driven Snow)
Tnr: Ms J Ryan
Polar Blast (ex: Driven Snow)
Tnr: Ms J Ryan
Race 4 - 1200m Class B 0
Metro Missile (ex: Sydney's Quest)
Tnr: Kayla Russell
Saturday, October 3
Race 1 - 1800m Open 0
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Race 3 - 1360m Benchmark 60 0
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Race 4 - 1100m Class B 0
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Saturday, October 17
Race 1 - 1400m Open 0
Nazario (ex: Days Of Innocence)
Tnr: D J Dolgner
Nazario (ex: Days Of Innocence)
Tnr: D J Dolgner
Nazario (ex: Days Of Innocence)
Tnr: D J Dolgner
Race 5 - 1050m Class 1 0
Nazario (ex: Days Of Innocence)
Tnr: D J Dolgner
Saturday, October 24
Race 2 - 1000m Benchmark 65 0
Tantalising Miss (ex: Tantsima)
Tnr: R Hermann
Tantalising Miss (ex: Tantsima)
Tnr: R Hermann
Race 5 - 1000m Maiden 0
Tantalising Miss (ex: Tantsima)
Tnr: R Hermann
Saturday, November 7
Race 1 - 1760m Benchmark 70 0
Arms Race (ex: Zaby Zaby)
Tnr: T P Rowe
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Race 6 - 1000m Maiden 0
Arms Race (ex: Zaby Zaby)
Tnr: T P Rowe
Arms Race (ex: Zaby Zaby)
Tnr: T P Rowe
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Lansala (ex: Prim)
Tnr: T P Rowe
Saturday, November 21
Race 1 - 1600m Class 4 0
Explosive Missile (ex: Longueville Lass)
Tnr: K D Krogh
Race 5 - 1000m Maiden 0
Explosive Missile (ex: Longueville Lass)
Tnr: K D Krogh
Explosive Missile (ex: Longueville Lass)
Tnr: K D Krogh
Explosive Missile (ex: Longueville Lass)
Tnr: K D Krogh
Sunday, November 29
Grafton Race 3 - 1600m Class 2 0
Volfoni (ex: Crystal Diamonds)
Tnr: Greg Kilner
Grafton Race 5 - 2200m Class 1 0
Ski Missile (ex: De Lago Lass)
Tnr: Aiden St Vincent
Grafton Race 6 - 1100m Maiden 0
Lock And Launch (ex: Vain Deb)
Tnr: Dwayne Schmidt
Grafton Race 7 - 1700m Maiden 0
Atomic Feather (ex: Donnahro)
Tnr: Ethan Ensby
Saturday, December 12
Race 5 - 1000m Open 0
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Launceston Race 1 - 1100m Maiden 0
Little Hot Missile (ex: Little Hottie)
Tnr: John Luttrell
Saturday, December 26
Race 4 - 1400m Class B 0
Or Else (ex: She Must Be Obeyed)
Tnr: Julieann Lancaster
Friday, January 1
Race 1 - 1000m Maiden 0
Wicked Missile (ex: Travesura)
Tnr: S G Noble
Wicked Missile (ex: Travesura)
Tnr: S G Noble
Wicked Missile (ex: Travesura)
Tnr: S G Noble
Wicked Missile (ex: Travesura)
Tnr: S G Noble
Race 5 - 1350m Benchmark 52 0
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Hawksmoor (ex: Kawanishi)
Tnr: Ms D Clover
Saturday, January 2
Race 1 - 1200m Benchmark 65 0
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Race 4 - 1300m Maiden 0
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Miss Fletchette (ex: Whatevs)
Tnr: T J Dougall
Saturday, January 16
Tilbury (ex: Queen Hazel)
Tnr: Ms T Kropej
Tilbury (ex: Queen Hazel)
Tnr: Ms T Kropej
Tilbury (ex: Queen Hazel)
Tnr: Ms T Kropej
Race 5 - 1300m Open 0
Tilbury (ex: Queen Hazel)
Tnr: Ms T Kropej
Race 2 - 1000m Benchmark 50 0
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Race 6 - 1400m Maiden 0
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Fire Shadow (ex: Miss Bax)
Tnr: Scott Collings
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Dart Street (ex: Tarlaquena)
Tnr: Anthony Warren
Sunday, January 24
Bordertown Race 1 - 2000m Open 0
Jane's Angel (ex: Never)
Tnr: Andrew Bobbin
Saturday, February 27
Tuncurry Race 5 - 1000m Maiden 0
Queen Brahmos (ex: Sonic Queen)
Tnr: Melissa Harrison
Wednesday, March 10
Eagle Farm Race 3 - 1800m Benchmark 70 0
Smart Meteor (ex: Tempting Lady)
Tnr: Chris Munce
Happy Valley Race 5 - 1200m Class 4 0
Hot Chili Pepper (ex: Lady Fleming)
Tnr: C S Shum
Happy Valley Race 6 - 1200m Class 4 0
Sam's Love (ex: Dashie Diva)
Tnr: C H Yip
Happy Valley Race 8 - 1650m Class 4 0
Dream Warriors (ex: Mitzi)
Tnr: A S Cruz
Kensington Race 3 - 1400m Benchmark 72 0
Mensa Missile (ex: Irresistible Charm)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Kensington Race 8 - 1000m Maiden 0
Smart Thinker (ex: Forward Thinking)
Tnr: Paul Perry
Substitution (ex: Filming)
Tnr: Mick Attard
Sandown Lakeside Race 2 - 1200m Maiden 0
Malted Missile (ex: True Malt)
Tnr: R Griffiths and M De Kock
Thursday, March 11
Goulburn Race 3 - 1000m Class 2 0
Egyptian Missile (ex: Our Egyptian Raine)
Tnr: Bjorn Baker
Goulburn Race 5 - 1400m Maiden 0
Liar's Poker (ex: Older Than Time)
Tnr: Bruce Cross
Moree Race 2 - 1300m Benchmark 58 0
Gold Codes (ex: Overblik)
Tnr: Stephen Jones
Lord Magnussen (ex: Sunriseontheoasis)
Tnr: Paul Grills
Moree Race 3 - 1600m Benchmark 58 0
Blinkin Fast (ex: Sara's Choice)
Tnr: Sue Grills
Townsville Race 2 - 1400m Benchmark 70 0
Finucane Missile (ex: Calamba)
Tnr: Clinton Taylor
Friday, March 12
Narrogin Race 2 - 1720m Class 1 0
Shyster (ex: Fernande)
Tnr: Jayce Buckley
Saturday, March 13
Moonee Valley Race 9 - 1600m Open 0
Crosshaven (ex: Irish Colleen)
Tnr: T Dabernig and B Hayes
Saturday, March 20
Rosehill Race 1 - 1200m Open Gr1
Smart Thinker (ex: Forward Thinking)
Tnr: Paul Perry
Seething Seb (ex: Seething Duck)
Tnr: Ms K Owen
Rosehill Race 5 - 2000m Open Gr1
Crosshaven (ex: Irish Colleen)
Tnr: T Dabernig and B Hayes
Saturday, April 3
Randwick Race 1 - 1600m Open Gr1
Something Fast (ex: Jahre)
Tnr: Anthony Cummings
Yao Dash (ex: Rahy Storm)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Crosshaven (ex: Irish Colleen)
Tnr: T Dabernig and B Hayes
Randwick Race 4 - 1400m Open Gr1
Nymph (ex: Lauren's Magic)
Tnr: Gary Nickson
Seething Seb (ex: Seething Duck)
Tnr: Ms K Owen
Mister Larrabee (ex: Lady Hepburn)
Tnr: Stuart Kendrick
Saturday, April 10
Randwick Race 1 - 2000m Open Gr1
Yao Dash (ex: Rahy Storm)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Randwick Race 3 - 2400m Open Gr1
Too Much Class (ex: Skyline Blush)
Tnr: C Maher and D Eustace
Randwick Race 4 - 1600m Open Gr1
Missile Mantra (ex: Wecansay Mak)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Air To Air (ex: Honor Net)
Tnr: Jason Coyle
Randwick Race 5 - 1200m Open Gr2
Commanding Missile (ex: Ocean Tempest)
Tnr: Annabel Neasham
Randwick Race 6 - 1200m Open Gr2
Nymph (ex: Lauren's Magic)
Tnr: Gary Nickson