Results for 2020 Season Australasia International results are below Australasia
Xilong 5 wins
1st Tab Euclase Stakes Gr2 ; Mrc 6 Mth M'ship Twilight Glow LR ; John Cross 90th Birthday-Bm70; Aami Rebel Raider Series Final; 3rd Heineken 3 Surround Stakes Gr1 ; The Hong Kong Jockey Club Stks LR ; Cosmic Force 2 wins
1st Polytrack Roman Consul Stakes Gr2 ; 2nd Schweppes Heritage Stakes LR ; Tokyo City Keiba Fireball Stks LR ; Isotope 4 wins
1st Hampers To Go Hcp; Lexus Mdn; 2nd Moet&Chandon Champagne Classic Gr2 ; Riddle Me That 5 wins
1st Bendigo Guineas LR ; Evergreen Turf Hcp (C1); O'Connor Premium Beef (Bm70); Dig Deep 3 wins
3rd Ballpoint Constr-Fairetha Stks LR ; D'Orsogna-Belgravia Stakes LR ; Fituese 6 wins
1st Coolmore Denise's Joy Stakes LR ; The Hunter 16/11 Mdn Hcp; Headwater @ Vinery (Bm64); The Agency Real Estate (Bm70); Sky Racing Active (Bm72); Aysar 2 wins
1st Ladbrokes Back Yourself Hcp; Hawker Hurricane 1 win
1st Magic Millions 3&4yo Classic; 2nd Antler Luggage Poseidon Stakes LR ; 3rd McMahon's Dairy McKenzie Stks LR ; Chat 4 wins
1st Rose Todner Appreciation Mdn; New @ Darleyaus Twitter (Bm70); Casino Prince @ Vinery (Bm70); 2nd XXXX Gold Canberra Guineas LR ; Spaceboy 4 wins
1st Wyong Rugby League Clb Grp-C2; Ranvet (Bm78); Stay Home Mdn Plate; Tab Live Vision (Bm78); Kavak 3 wins
1st Souths Sports Club Plate; 2nd Spirit Of Boom Phelan Ready LR ; Nitrous 2 wins
1st Longpark Meat Co. Hcp; Hyland Boxing Day Sale Hcp; 2nd Talindert Stakes LR ; Quantum Mechanic 2 wins
1st Roll The Dice Mdn Plate; Margaret's Sponge Cake Hcp-C1; 3rd Adel. Galvanising Adel Gneas LR ; Three Beans 2 wins
1st Red Funnel Hcp (C2); 3rd 1300 Australia Stakes Gr3 ; Aheadofhistime 4 wins
1st Kilcoy Diggers Day 18/4 Hcp-C3; Laidley Cup Sat 21st March Mdn; Butler McDermott Lawyers (C1); Chevy Nova 4 wins
1st Caloundra Isuzu Ute Hcp (C2); 30 Days Grat./J Parnell (Bm65); Neil Mansell Concrete (Bm65); Hancora Field 4 wins
1st Tab Long May We Play Hcp; Authentic Security Pty Ltd Hcp; XXXX Gold Hcp (C2); Tab Hcp; Latina Beauty 4 wins
1st Affinity Electrical Tech. Mdn; Goulburn Carpet Court (Bm58); Underwood 4 wins
1st Tony Madden Architect P/L-Bm65; Astro Boy Toy 3 wins
1st Cyril Small Hall Of Fame Hcp; Canadian Club (Bm68); Blitzar 3 wins
1st Ray White Rural Dubbo Ctry Mdn; Life Member Jim Bouffler (C1); Chivargo 3 wins
1st Bendigo Marketplace Mdn Plate; Deep Dive 3 wins
1st Avalon Airport Mdn Plate; Taxi Network Geelong (Bm64); Deep Melody 3 wins
1st Thank U To All Sponsors (Bm58); Toowoomba Truck Spares Hcp-C3; Go Deep 3 wins
1st Melb Cup Day @ Eagle Farm Hcp; Family Raceday 4/4 Plate (C3); Jet A One 3 wins
1st Rbc Group Mdn Hcp; Roadwest Trasnsp Equip. (Bm65); Tab (Bm65); Meteorite 3 wins
1st Fisher & Paykel Mdn Plate; Redicon 3 wins
1st Jerrabomberra Htl Gold Bullet; Wash Your Hands Hcp (C1); Ruby Tuesday 3 wins
1st Austral Bricks Mdn Hcp; The Entrance Leagues Club-Bm64; Aerozoom 2 wins
1st Bendigo Living Plant Hire-Bm64; Parker Bros. Earthmoving Mdn; Ajyaal 2 wins
1st Atura Albury Mdn Plate; Barlens (Bm66); Bullet Fly 2 wins
1st Bedrock Quarry Products Hcp-C2; Cathay 2 wins
1st Debortoli Wines Mdn Plate; Nsw Jockey's Association (C1); Devan 2 wins
1st Iron Jack Hcp (C1); Willow Tree Cup 20th June Mdn; Dimaggio 2 wins
1st Polytrack Mdn Plate; Bridges Event Centre (Bm66); Empress Bea 2 wins
1st Tooheys Mdn Hcp; Tab.Com.Au (Bm64); Galaxial 2 wins
1st Life Without Barriers (Bm58); High Potential-Horse/Year Mdn; Kareno 2 wins
1st Eire Constructions Mdn Hcp; Dolly Teer Memorial Plate (C1); La Farola 2 wins
1st Country Comfort Perth Plate; Scorpius 2 wins
1st Le Pine Funerals (Bm64); Sky Diamonds 2 wins
1st Skin Fitness Hcp (C1); Lander Toyota Mdn Plate; Texas Forever 2 wins
1st Hawkesbury Liquor Accord Mdn; Schweppes (Bm70); Aswaat 1 win
1st R&C Asphalt Mdn Plate; Concealed 1 win
1st Microphone @ Darley Mdn Hcp; Defend 1 win
1st Tab Long May We Play Mdn Plate; Emthree 1 win
1st Coca-Cola Mdn Plate; Intrigue 1 win
1st Holdfast Insurance Mdn Plate; Kiptanui 1 win
1st Lifestyle Kaduna Park Mdn; Maccabee 1 win
1st Bet365 Racing Refund Mdn Plate; Maddox 1 win
1st Able Mechanical Mdn Plate; Mir 1 win
1st McWilliam's Stolen Colt Mdn; Teramia 1 win
1st Iga Liquor Mdn Plate; Tickler 1 win
1st Queen's Birthday Mdn Plate; Unanimous 1 win
1st Ladbrokes Back Yourself Mdn; International Winning Dreamer 6 wins
1st HKJC Piper's Hill Hcp (C4); HKJC Better Future Hcp (C3); True Legend 2 wins
1st HKJC Continuous Development Hcp-C4; HKJC Oriental Express Hcp (C4);
© 2024 - © Copyright Breednet Pty Ltd. All rights reserved.
Terms and Conditions , Privacy Policy