SHALAA (IRE)
2013 Invincible Spirit (Green Desert) x Ghurra (War Chant)
Current Runners Accepted
Saturday, May 11
Burrandowan Race 2 - 1175m Maiden
Easily Amused (4g ex: Amusements) Tnr: David Gafa Rdr:
Caulfield Race 10 - 1200m Benchmark 84
Semillion (4g ex: Sistonic) Tnr: M, W and J Hawkes Rdr:
Calliope Race 1 - 1000m Class 3
Torque Nowor Never (3f ex: Never Fade) Tnr: John Manzelmann Rdr: Savannah McCann
Fannie Bay Race 2 - 1300m Restricted 58
Moorestown (4g ex: Ravishing Choice) Tnr: Philip Cole Rdr: Emma Lines
Fannie Bay Race 4 - 1100m Maiden
Miami Vice (3g ex: Heat Haze) Tnr: Philip Cole Rdr: Emma Lines
Gosford Race 7 - 1200m Open
Semillion (4g ex: Sistonic) Tnr: M, W and J Hawkes Rdr: Zac Lloyd
Gosford Race 10 - 1200m Benchmark 78
Salisano (4m ex: Hussterics) Tnr: Nathan Doyle Rdr: Koby Jennings
Ipswich Race 6 - 1100m Benchmark 62
Shajaea (5g ex: Courageousness) Tnr: J and S Symons and Laxon Rdr: Dan McGillivray
Ipswich Race 8 - 1350m Class 4
Security Advisor (5g ex: Maevemoo) Tnr: Chris Meagher Rdr: Melea Castle
Kembla Grange Race 5 - 1200m Maiden
Wild Sensation (3g ex: Temper Tantrum) Tnr: Matthew Smith Rdr: Alysha Collett
Kembla Grange Race 5 - 1200m Maiden
Shalmum (3f ex: Heavenly Mum) Tnr: Bjorn Baker Rdr: Olivia Chambers
Kembla Grange Race 6 - 1200m Benchmark 64
Successful (4m ex: Shwaimsa) Tnr: R and W Freedman Rdr:
Mackay Race 3 - 1200m Class 4
Let's Roll (4g ex: Miss Foxwood) Tnr: Lyle Wright Rdr:
Mackay Race 7 - 1100m Benchmark 60
Let's Roll (4g ex: Miss Foxwood) Tnr: Lyle Wright Rdr: Chris McIver
Newcastle Race 7 - 1200m Open
Semillion (4g ex: Sistonic) Tnr: M, W and J Hawkes Rdr: Zac Lloyd
Newcastle Race 10 - 1200m Benchmark 78
Salisano (4m ex: Hussterics) Tnr: Nathan Doyle Rdr: Koby Jennings
Sunshine Coast Race 1 - 1200m Benchmark 85
Sha Of Gomer (4g ex: Pocket Power) Tnr: Chris Waller Rdr:
Tuncurry Race 3 - 1005m Benchmark 50
Casan Geal (5g ex: Riva Romance) Tnr: Jake Hull Rdr:
Toowoomba Race 5 - 1200m Maiden
Shalzer (3f ex: Panzerfaust) Tnr: Ken Jones Rdr: Alisha Donald
Sunday, May 12
Hobart Race 7 - 1200m Benchmark 66
Revivalist (5g ex: Rationality) Tnr: Sarah Cotton Rdr: Taylor Johnstone
Hobart Race 8 - 1100m Class 1
Shall We Play (4m ex: State Of Play) Tnr: John Blacker Rdr: Chelsea Baker
Mudgee Race 1 - 1400m Maiden
Shalmum (3f ex: Heavenly Mum) Tnr: Bjorn Baker Rdr: Ashley Morgan
Mudgee Race 7 - 1100m Class 3
Feirme Prince (5g ex: Street Queen) Tnr: Toby Pracey Rdr: Grant Buckley
Sunshine Coast Poly Race 5 - 1100m Benchmark 65
Shamalie (4m ex: Amaliehaven) Tnr: D and G Lane Rdr: Madeleine Wishart
Singapore Race 4 - 1700m Class 4
Super Bowl (5g ex: Dynamite) Tnr: Jason Ong Rdr: Azman Zyrul
Singapore Race 9 - 1600m Class 5
Shihab (4g ex: Sutology) Tnr: Steven H Burridge Rdr: Manoel Nunes
Monday, May 13
Mornington Race 6 - 1000m Benchmark 58
Moonhaven (3g ex: Queen Tara) Tnr: A and S Freedman Rdr: Billy Egan
Muswellbrook Race 5 - 1000m Class 1
Little Bit Flash (3f ex: Avoid Lightning) Tnr: Jeremy Gask Rdr: Grant Buckley
Muswellbrook Race 9 - 1000m Benchmark 66
Last Bid Liam (4g ex: Noble Creed) Tnr: Rodney Ollerton Rdr: Jean Van Overmeire
Tuesday, May 14
Armidale Race 5 - 1100m Benchmark 58
Dize (3f ex: Bedizened) Tnr: Damien Lane Rdr:
Hawkesbury Race 7 - 1800m Class 1
Godzilla (3g ex: Jemison) Tnr: P and P Snowden Rdr: Jett Stanley
Hawkesbury Race 8 - 1300m Benchmark 64
Successful (4m ex: Shwaimsa) Tnr: R and W Freedman Rdr: Teaque Gould
Kempsey Race 5 - 1000m Class 1
Dize (3f ex: Bedizened) Tnr: Damien Lane Rdr: Millie Thompson