PIERRO (AUS)

2009 Lonhro (Octagonal) x Miss Right Note (Daylami)

Latest Results

MONDAY, JULY 22
Seymour: Seymour Gift Sat Dec 14th (Bm58), 1000m
1 of 8: Strangeless (ex: Golden Fastnet)
Tnr: Dylan Dunn Rdr: Liam Riordan
SUNDAY, JULY 21
Sunshine Coast: EBS Mdn Plate, 1300m
1 of 16: Pickaxe (ex: Imposing Lass)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
SATURDAY, JULY 20
Inverell: Watkins Landscape (Bm50), 1400m
3 of 11: La Quinta Donna (ex: Jesse's Dream)
Tnr: B D Bellamy Rdr: Stephen Cummins
FRIDAY, JULY 19
Mildura: JBMP (Bm64), 1400m
1 of 11: Princeofnottingham (ex: Miss Promiscuity)
Tnr: Michelle Payne Rdr: B Rawiller
Queanbeyan: Evergreen Turf Australia Mdn Hcp, 1200m
1 of 10: Vermicella (ex: Shemai)
Tnr: J M Cleary Rdr: Q Krogh
THURSDAY, JULY 18
Cairns: Smithfield Dental (Bm55), 1250m
3 of 10: Private Cheetah (ex: Tiare)
Tnr: D K Amos Rdr: Justin Huxtable
Kembla Grange: 2024 Racing's Night Of Champions Hcp (C1), 1600m
3 of 9: California Sunrise (ex: Californiasurprise)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tom Sherry
Northam: Witten's Irrigation And Design Hcp (C1), 1400m
2 of 11: Arcadia Knight (ex: Arcadia)
Tnr: Michael Grantham Rdr: Chris Parnham
Northam: Tabtouch Better Your Bet Mdn, 1300m
2 of 14: Antique Star (ex: Antique Belle)
Tnr: Michael Grantham Rdr: P Carbery
WEDNESDAY, JULY 17
Doomben: Ladbrokes Racing Club Mdn Plate, 1650m
2 of 12: Victory Command (ex: Subatomic)
Tnr: B J Lockwood Rdr: Cody Collis
Gawler: Contract Engineering Hcp (58), 1709m
2 of 9: Jamrock (ex: Estijmaam)
Tnr: Garret Lynch Rdr: Tala Hutchinson
MONDAY, JULY 15
Dubbo: Hahn Superdry 3.5 (Bm58), 2220m
2 of 8: Love Rules (ex: Myamira)
Tnr: R P Northam Rdr: Leeshelle Small
SUNDAY, JULY 14
Ballarat Synthetic: Hygain Winners Choice (Bm64), 1400m
1 of 6: Roadie (ex: Outof The Question)
Tnr: Andrew Noblet Rdr: Zac Spain
SATURDAY, JULY 13
Randwick: Kanebridge (Bm88), 1400m
1 of 10: War Eternal (ex: Aleria)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: J R Collett
Roma: (Bm65), 1640m
2 of 7: Picko Rocks (ex: Pickin' Time)
Tnr: Donald Baker Rdr: Tamara Noble
Taree: MJR Accountants (Bm58), 1600m
3 of 8: Italian Tune (ex: Jazz Song)
Tnr: P J Evans Rdr: Mollie Fitzgerald
Toowoomba: Kennards Hire Hcp (C1), 1625m
2 of 11: Duma (ex: High Carinae)
Tnr: K J Jones Rdr: Dylan Bennett
FRIDAY, JULY 12
Geelong: UAA Group Mdn Plate, 1430m
1 of 11: Dom (ex: Vivi Valentina)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: B Shinn
Moruya: Rixons Mdn Plate, 1020m
1 of 7: Trianon (ex: Cry For Peace)
Tnr: T J Robinson Rdr: S Guymer
Rockhampton: One Syndications Rockhampton Newmarket, 1300m
3 of 15: Bonaparte (ex: Trafalgar Miss)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Scone: Kia Ora Stallions Breed For Speed Mdn Plate, 1600m
2 of 9: Balmierro (ex: Lady Balmain)
Tnr: J G Sargent Rdr: R Hutchings
Scone: Scone Equine Hospital Mdn Hcp, 1200m
3 of 7: Piccaderro (ex: Piccadillies)
Tnr: C Maher Rdr: Ashley Morgan
THURSDAY, JULY 11
Hawkesbury: De Bortoli Wines Super Mdn Plate, 1500m
2 of 9: Ceremonious (ex: Save The Date)
Tnr: C J Waller Rdr: Hannah Johnston
WEDNESDAY, JULY 10
Belmont Park: Studco Hcp (C1), 1400m
2 of 14: Crimmo (ex: Limerock Lass)
Tnr: Dylan Bairstow Rdr: S Parnham
Happy Valley: Turin Redsun Hcp (C4), 1650m
3 of 12: Winning Steps (ex: Crystal Fairy)
Tnr: P C Ng Rdr: A Hamelin
SUNDAY, JULY 7
Kalgoorlie: Boulder Parts And Towing - Remembering Richard Hill (Bm58+), 1200m
1 of 10: Debonnaire (ex: La Mouline)
Tnr: Ms F Scott Rdr: Victoria Corver
Mudgee: Robert Oatley (Bm66), 2000m
3 of 6: Weave That Web (ex: Evilweb)
Tnr: G D Lunn Rdr: Siena Grima
SATURDAY, JULY 6
Beaudesert: Beaumoor Beaudesert Hcp (C1), 1200m
1 of 9: Rolling Rock (ex: Acing Shamrock)
Tnr: Adam Campton Rdr: Jace McMurray
Flemington: Creswick Sprint Series Final, 1200m LR
2 of 10: Prinzerro (ex: Dongxing Princess)
Tnr: P Stokes Rdr: D W Stackhouse
Wangaratta: Garry Nash & Co Community Fund Hcp (58), 1100m
3 of 13: Strangeless (ex: Golden Fastnet)
Tnr: Dylan Dunn Rdr: Liam Riordan
THURSDAY, JULY 4
Mackay: Racing Again Friday 26 July Plate (C3), 1100m
3 of 9: Private Cheetah (ex: Tiare)
Tnr: D K Amos Rdr: Ashley Butler
WEDNESDAY, JULY 3
Eagle Farm: Ladbrokes Racing Club Mdn Plate, 1400m
2 of 11: Victory Command (ex: Subatomic)
Tnr: B J Lockwood Rdr: R Dolan
Murray Bridge Gh: Spry Civil Construction Hcp (56), 1800m
1 of 14: Jamrock (ex: Estijmaam)
Tnr: Garret Lynch Rdr: Tala Hutchinson
TUESDAY, JULY 2
Seymour: Rmbl Investments Rising Stars (Bm64), 1425m
2 of 10: Princeofnottingham (ex: Miss Promiscuity)
Tnr: Michelle Payne Rdr: Tom Prebble
MONDAY, JULY 1
Warwick: Peter & June Stewart (Bm58), 1200m
2 of 12: Kubwa (ex: High Carinae)
Tnr: Billy Healey Rdr: S T Collett
Warwick: David, Paul And Peter Hynes Mdn Plate, 1500m
1 of 14: Duma (ex: High Carinae)
Tnr: K J Jones Rdr: Jai Williams
SUNDAY, JUNE 30
Dubbo: Dubbo RSL 178 Restaurant (Bm58), 2200m
1 of 10: Weave That Web (ex: Evilweb)
Tnr: G D Lunn Rdr: Siena Grima
Rockhampton: TAB Tattersalls Sprint Hcp, 1200m
1 of 7: Letmeletgo (ex: Faith Hill)
Tnr: J Wehlow Rdr: S Cormack
Rockhampton: Rocky Sight And South Sound Mdn Hcp, 1400m
1 of 10: City Playboy (ex: Adorable)
Tnr: J Wehlow Rdr: Justin Huxtable
SATURDAY, JUNE 29
Gundagai: Tooheys Extra Dry Mdn Plate, 1180m
2 of 11: Cab Perrio (ex: Ask Me How I Know)
Tnr: Ms M Teale Rdr: Ella Mc Guirk
Morphettville Parks: Grand Syndicates (Bm78), 2250m
2 of 12: Lake's Folly (ex: Mama's Choice)
Tnr: Michael Hickmott Rdr: Rochelle Milnes
Newcastle: Keep Looking When Cooking Midway (Bm64), 1850m
3 of 13: Whisker To Whisker (ex: Zanbagh)
Tnr: John Thompson Rdr: Jaden Lloyd
Rosehill: TAB (Bm88), 1500m
3 of 15: War Eternal (ex: Aleria)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: K S Latham
Rosehill: Prague Yearlings Selling Now (Bm78), 1800m
3 of 14: Bright Red (ex: All Cerise)
Tnr: C J Waller Rdr: K Mc Evoy
FRIDAY, JUNE 28
Warracknabeal: Bet365 Mdn Plate, 2000m
3 of 11: Hard Bob (ex: Wave Rider)
Tnr: P A Preusker Rdr: W Gordon
THURSDAY, JUNE 27
Wyong: Domeland Supports The National Jockeys Trust Plate (C1), 2000m
3 of 10: Special Day (ex: Hope Of A Nation)
Tnr: P M Perry Rdr: Ashley Morgan
WEDNESDAY, JUNE 26
Warwick Farm: Hyland Race Colours (Bm72), 1300m
1 of 8: Cool Jakey (ex: Cool Snitzel)
Tnr: Joseph Pride Rdr: N Rawiller
MONDAY, JUNE 24
Albury: Bur Real Estate (Bm82), 1600m
1 of 8: Spitfire (ex: Absolutely Flying)
Tnr: Matthew Dale Rdr: Hannah Williams
SUNDAY, JUNE 23
Kalgoorlie: Access Hire Kalgoorlie Hcp (C2), 1400m
1 of 11: Debonnaire (ex: La Mouline)
Tnr: Ms F Scott Rdr: Victoria Corver
Port Augusta: Mahanewo Station Plate (C1), 1867m
1 of 9: Jamrock (ex: Estijmaam)
Tnr: Garret Lynch Rdr: Tala Hutchinson
SATURDAY, JUNE 22
Flemington: VRC Country Race Day Sprint, 1100m
2 of 12: Prinzerro (ex: Dongxing Princess)
Tnr: P Stokes Rdr: D W Stackhouse
Flemington: Brian Beattie Qlty, 2000m
1 of 15: Aztec State (ex: Arizona Belle)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: M J Dee
WEDNESDAY, JUNE 19
Belmont Park: Bisley Workwear Hcp (C3), 2100m
2 of 12: Antique Queen (ex: Antique Rose)
Tnr: Michael Grantham Rdr: W Pike
TUESDAY, JUNE 18
Hawkesbury: Lander Toyota (Bm64), 2000m
1 of 10: Golden Pierro (ex: Bullion Mansion)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Jean Van Overmeire
Hawkesbury: Workers Lifestyle Group Mdn Hcp, 1500m
2 of 7: Pierant (ex: Flamboyant Lass)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tom Sherry
Lismore: La Faro Accountants & Advisors Plate (C1), 1526m
1 of 13: Perovic (ex: Breakfast In Bed)
Tnr: M J Dunn Rdr: Damien Thornton
MONDAY, JUNE 17
Muswellbrook: Widden Stud Plate (C1), 2300m
2 of 9: Special Day (ex: Hope Of A Nation)
Tnr: P M Perry Rdr: Ashley Morgan
SUNDAY, JUNE 16
Devonport Synthetic: Tasmanian Horse Transport Hcp (C1), 1350m
3 of 10: Rockierro (ex: Fashion Rocks)
Tnr: Sigrid Carr Rdr: C Newitt
Seymour: Phil 'docca' Jarvis 80th (Bm64), 1411m
3 of 12: Princeofnottingham (ex: Miss Promiscuity)
Tnr: Michelle Payne Rdr: W Egan
SATURDAY, JUNE 15
Newcastle: Schneider Max9 Hcp (C1), 1400m
2 of 5: California Sunrise (ex: Californiasurprise)
Tnr: P & P Snowden Rdr: C Reith
Warwick: (Bm60), 1500m
1 of 12: Picko Rocks (ex: Pickin' Time)
Tnr: Donald Baker Rdr: Mitch Goring
FRIDAY, JUNE 14
Ballarat Synthetic: Martin Collins Mdn Plate, 1500m
1 of 12: Peerless Lad (ex: Sprightly Lass)
Tnr: C Maher Rdr: Matthew Cartwright
THURSDAY, JUNE 13
Wyong: De Bortoli Wines Plate (C1), 2000m
3 of 10: Special Day (ex: Hope Of A Nation)
Tnr: P M Perry Rdr: Ashley Morgan
WEDNESDAY, JUNE 12
Happy Valley: Camellia Hcp (C4), 1800m
2 of 12: Winning Steps (ex: Crystal Fairy)
Tnr: P C Ng Rdr: A Hamelin
SUNDAY, JUNE 9
Gulgong: (Bm58), 1800m
1 of 10: Weave That Web (ex: Evilweb)
Tnr: G D Lunn Rdr: Siena Grima
Hobart: Neil Cripps Photography Plate (C1), 2100m
3 of 11: Rocheaux (ex: Rockolicious)
Tnr: Jessie Bazan Rdr: T Baker
Kalgoorlie: The PKG Cup (C2), 1200m
1 of 12: Debonnaire (ex: La Mouline)
Tnr: Ms F Scott Rdr: Victoria Corver
Roebourne: Baessler Construction Hcp (C3), 1205m
3 of 4: Hawk (ex: Approve)
Tnr: Ms A King Rdr: Ms J Gray
SATURDAY, JUNE 8
Flemington: TAB / ATA Trainer's Trust Hcp, 1100m
3 of 16: Prinzerro (ex: Dongxing Princess)
Tnr: P Stokes Rdr: D W Stackhouse
Morphettville Parks: Sportsbet (Bm78), 2250m
1 of 10: Lake's Folly (ex: Mama's Choice)
Tnr: Michael Hickmott Rdr: Rochelle Milnes
Randwick: Catanach's Jewellers (Bm78), 1400m
1 of 15: War Eternal (ex: Aleria)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: Jake Barrett
Randwick: Foundation Female Member (Bm78), 1600m
1 of 12: Bright Red (ex: All Cerise)
Tnr: C J Waller Rdr: K Mc Evoy
FRIDAY, JUNE 7
Ipswich: River 94.9fm Hcp (62), 1200m
2 of 10: Rolling Rock (ex: Acing Shamrock)
Tnr: Adam Campton Rdr: Damien Thornton
Ipswich: Seven News Mdn Hcp, 1350m
2 of 9: Victory Command (ex: Subatomic)
Tnr: B J Lockwood Rdr: R Dolan
TUESDAY, JUNE 4
Kembla Grange: Peroni Mdn Hcp, 1600m
2 of 10: Balmierro (ex: Lady Balmain)
Tnr: J G Sargent Rdr: Jean Van Overmeire
Kembla Grange: Thanks Ron Sinclair Midway Hcp (C1), 1500m
3 of 8: Pogacar (ex: Lasqueti Spirit)
Tnr: Sam Kavanagh Rdr: A Hyeronimus
MONDAY, JUNE 3
Moe: Collis Hair Design Mdn Plate, 2050m
3 of 14: Hard Bob (ex: Wave Rider)
Tnr: A & S Freedman Rdr: J Mott
Northam: TABtouch Better Your Bet Hcp (C3), 1600m
3 of 10: Royal Splendour (ex: Royal Attraction)
Tnr: Raymond Vincent Rdr: Holly Watson
Northam: Northam Traders Sprint (C5), 1400m
3 of 10: Agassi (ex: Halle Rocks)
Tnr: B H Hyde Rdr: Lucy Fiore
Northam: Grafton Electrics Hcp (C1), 1100m
1 of 9: Impossible Dream (ex: Mystical Dream)
Tnr: Raymond Vincent Rdr: Holly Watson
Thangool: Biloela Plumbing Works Hcp, 1300m
2 of 7: Moenave (ex: Heart Of Tier)
Tnr: Sileas Green Rdr: Justin P Stanley
SUNDAY, JUNE 2
Bunbury: Nixon Electrical (Bm50+), 2200m
2 of 12: Antique Queen (ex: Antique Rose)
Tnr: Michael Grantham Rdr: W Pike
Sha Tin: Sha Tin Hoi Hcp (C5), 2000m
1 of 12: Happy Hero (ex: Forty Winks)
Tnr: Mark Newnham Rdr: Lyle Hewitson
Wangaratta: Community Race Day - Sat 6 July (Bm58), 1300m
1 of 11: Princeofnottingham (ex: Miss Promiscuity)
Tnr: Michelle Payne Rdr: B Rawiller
FRIDAY, MAY 31
Rockhampton: Warner Building Group Pty Ltd (Bm60), 1300m
2 of 10: Pepperdine (ex: Our Miss Jones)
Tnr: J Wehlow Rdr: Ashley Butler
Wagga: Alan Harris McDonald Mdn Plate, 1300m
1 of 8: Ne'er (ex: Always)
Tnr: Ms M Hopkins Rdr: Nick Heywood
THURSDAY, MAY 30
Hawkesbury: Paul Dowling Memorial Super Mdn , 1300m
1 of 11: California Sunrise (ex: Californiasurprise)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tom Sherry
WEDNESDAY, MAY 29
Canterbury: Native Trail @ Darley (Bm64), 1900m
3 of 14: Our Uptown Girl (ex: Beauty Is)
Tnr: John Thompson Rdr: K Mc Evoy
TUESDAY, MAY 28
Ballarat Synthetic: Global Turf Mdn Plate, 1400m
2 of 8: Peerless Lad (ex: Sprightly Lass)
Tnr: C Maher Rdr: John Allen
Kembla Grange: Up You Go (Bm64), 1600m
3 of 10: Golden Pierro (ex: Bullion Mansion)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Jean Van Overmeire
SUNDAY, MAY 26
Ballarat: Hygain Winners Choice (Bm64), 1500m
1 of 7: Roadie (ex: Outof The Question)
Tnr: Andrew Noblet Rdr: Fred W Kersley
Moruya: John Davidge Memorial Mdn Hcp, 1425m
1 of 11: Rockathon (ex: Jolly Rock)
Tnr: Michael Gatty Rdr: Olivia Chambers
SATURDAY, MAY 25
Gold Coast Poly: Men Matter July 20 (Bm58), 1900m
1 of 11: Irene's Best (ex: Diamond Drille)
Tnr: Gary Doughty Rdr: Jag Guthmann-Chester
Murray Bridge Gh: Daish Irrigation & Fodder (Bm80), 2500m
2 of 11: Lake's Folly (ex: Mama's Choice)
Tnr: Michael Hickmott Rdr: Rochelle Milnes
Newcastle: John Whitmore Memorial Plate (C1), 2340m
3 of 6: Special Day (ex: Hope Of A Nation)
Tnr: P M Perry Rdr: Braith Nock
FRIDAY, MAY 24
Geelong: McCartney Real Estate Mdn Plate, 1343m
2 of 8: Late Arrival (ex: Federosa)
Tnr: Symon Wilde Rdr: Declan Bates
Goulburn: Goulburn Mulwaree Council Mdn Hcp, 1500m
2 of 10: Brazil (ex: Pecans)
Tnr: Mitchell Beer Rdr: Angus Villiers
THURSDAY, MAY 23
Hawkesbury: Clarendon Tavern (Bm64), 2100m
3 of 10: Joint Mission (ex: Limbo Down)
Tnr: Brad Widdup Rdr: Rachel King
York: Wittens Irrigation & Design Mdn Hcp, 1200m
1 of 9: Pavliani (ex: Resonates)
Tnr: Tina Glasson Rdr: Austin Galati
York: TABtouch Mdn Hcp, 1920m
1 of 9: Antique Queen (ex: Antique Rose)
Tnr: Michael Grantham Rdr: W Pike
SUNDAY, MAY 19
Kalgoorlie: Access Hire Kalgoorlie Hcp (C2), 1200m
3 of 10: Debonnaire (ex: La Mouline)
Tnr: Ms F Scott Rdr: Cassey Martinan
Sale: Ralcon Homes Mdn Plate, 1744m
3 of 8: Hard Bob (ex: Wave Rider)
Tnr: A & S Freedman Rdr: Ben Allen
Strathalbyn: Vinidex & Philmac By Aliaxis Mdn Plate, 2050m
1 of 8: Starts Now (ex: Time Commands)
Tnr: R & C Jolly Rdr: Jake Toeroek
SATURDAY, MAY 18
Gold Coast Poly: Members & Mates Gctc 29 June Mdn Hcp, 1540m
1 of 8: Irene's Best (ex: Diamond Drille)
Tnr: Gary Doughty Rdr: Boris Thornton
Morphettville Parks: Sportsbet Fast Form (Bm74), 1550m
1 of 8: Jenkins (ex: Celebrities Choice)
Tnr: P Stokes Rdr: Ms C Jones
THURSDAY, MAY 16
Grafton: Online Tickets @ Graftontickets.com.au (Bm74), 2230m
3 of 7: Intentional Lass (ex: Special Karma)
Tnr: M J Dunn Rdr: B Looker
Northam: Triple M Northam Hcp (C5), 1600m
3 of 8: Agassi (ex: Halle Rocks)
Tnr: B H Hyde Rdr: Lucy Fiore
Pakenham: Sandi Dove Takes On Sportsbet Hcp (64), 1600m
1 of 8: The Jester's Son (ex: Jalsah)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: D W Stackhouse
TUESDAY, MAY 14
Hawkesbury: Lander Toyota Plate (C1), 1800m
1 of 11: Heaven Bound (ex: First Tier)
Tnr: Joseph Pride Rdr: Zac Lloyd
SUNDAY, MAY 12
Ballarat: Whitford Liquid Waste Mdn Plate, 1400m
3 of 10: Peerless Lad (ex: Sprightly Lass)
Tnr: C Maher Rdr: John Allen
Mudgee: Gooree Park Wine (Bm58), 2000m
2 of 8: Weave That Web (ex: Evilweb)
Tnr: G D Lunn Rdr: Shae Wilkes
Queanbeyan: Bermagui Country Club Mdn Plate, 1200m
3 of 10: Brazil (ex: Pecans)
Tnr: Mitchell Beer Rdr: Angus Villiers
FRIDAY, MAY 10
Gatton: Gatton Cup Calcutta - Gatton Jubilee Golf Club Friday 28th June (Bm65), 1400m
2 of 11: Picko Rocks (ex: Pickin' Time)
Tnr: D L Freedman Rdr: Jai Williams
Geelong: Sinclair Wilson (Bm64), 1325m
2 of 6: Roadie (ex: Outof The Question)
Tnr: Andrew Noblet Rdr: Zac Spain
THURSDAY, MAY 9
Kyneton: Prendergast Earthmoving (Bm58), 1454m
3 of 10: Princeofnottingham (ex: Miss Promiscuity)
Tnr: Michelle Payne Rdr: B Rawiller
WEDNESDAY, MAY 8
Gawler: Ruby Tuesday Foundation Mdn Plate, 2132m
2 of 9: Starts Now (ex: Time Commands)
Tnr: R & C Jolly Rdr: Jake Toeroek
TUESDAY, MAY 7
Wellington: The Federal Hotel (Bm58), 1700m
2 of 10: Weave That Web (ex: Evilweb)
Tnr: G D Lunn Rdr: Shae Wilkes
MONDAY, MAY 6
Werribee: Evergreen Turf Mdn Plate, 2720m
2 of 11: Gauthier (ex: Forty Winks)
Tnr: Shannon Roughan Rdr: B Higgins
SUNDAY, MAY 5
Northam: Boulevard Fine Jewellery Mdn, 1300m
1 of 12: Impossible Dream (ex: Mystical Dream)
Tnr: Raymond Vincent Rdr: Holly Watson
Pioneer Park: Red Centre Technology Partners Hcp (64), 1600m
1 of 10: Miracoli (ex: Faction)
Tnr: G Clarke Rdr: Aaron Sweeney
SATURDAY, MAY 4
Caulfield: Tobin Brothers Celebrating Lives Hcp, 2000m
1 of 13: Aztec State (ex: Arizona Belle)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: L Currie
Morphettville: Adelaide Galvanising Industries Adelaide Guineas, 1600m LR
1 of 11: Poifect (ex: Without Exception)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: M J Dee
THURSDAY, MAY 2
Warrnambool: Ludeman Real Estate (Bm64), 2000m
2 of 14: Morrissette (ex: Syrian Bride)
Tnr: Simon Ryan Rdr: Laura Lafferty
Wyong: Bella Group Mdn Plate, 2100m
3 of 8: Wellerman (ex: Starfish)
Tnr: A D McHardie Rdr: L Magorrian
SUNDAY, APRIL 28
Ballarat: Veolia Mdn Plate, 1500m
1 of 11: The Jester's Son (ex: Jalsah)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: B Mc Dougall
Rockhampton: Clark Rubber (Bm70), 1100m
3 of 12: Moenave (ex: Heart Of Tier)
Tnr: Sileas Green Rdr: Justin P Stanley
SATURDAY, APRIL 27
Geraldton: AFGRI Mingenew Cup (Bm58+), 1900m
3 of 11: Pilote (ex: Danehill Smile)
Tnr: G B Delane Rdr: Natasha Faithfull
Gold Coast Poly: Hollindale May 11 On Sale Mdn Plate, 1540m
2 of 10: Irene's Best (ex: Diamond Drille)
Tnr: Gary Doughty Rdr: Matthew Palmer
Santa Anita: Royal Heroine Stakes - Grade 3, 1600m Gr3
1 of : Uncorked (ex: Piaf)
Tnr: Philip D Amato Rdr: L Dettori
Toowoomba: Neil Mansell Concrete Mdn Plate, 1625m
1 of 9: Align The Planets (ex: Syzygy Blossom)
Tnr: Ms O Cairns Rdr: M Hellyer
THURSDAY, APRIL 25
Ascot: Reliable Asset Maintenance (Rs0ly), 1400m
2 of 9: Agassi (ex: Halle Rocks)
Tnr: B H Hyde Rdr: Lucy Fiore
Flemington: Colonel Sybil Irving MBE (Bm70), 1400m
1 of 11: Poifect (ex: Without Exception)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: M J Dee
Gawler: Returned & Services League Mdn Plate, 1722m
3 of 10: Starts Now (ex: Time Commands)
Tnr: R & C Jolly Rdr: Jake Toeroek
Randwick-Kensington: Kokoda Trail (Bm72), 1550m
1 of 7: Bright Red (ex: All Cerise)
Tnr: C J Waller Rdr: Tyler Schiller
WEDNESDAY, APRIL 24
Devonport Synthetic: Goodstone Group Mdn Plate, 1650m
1 of 10: Rocheaux (ex: Rockolicious)
Tnr: Jessie Bazan Rdr: B Muhcu
Geelong: Aviso Integral (Bm64), 2218m
3 of 9: Future Monarch (ex: Rippled)
Tnr: D T O'Brien Rdr: M J Dee
Ipswich: Great Northern (Bm68), 2180m
2 of 8: Intentional Lass (ex: Special Karma)
Tnr: M J Dunn Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Newcastle: NZB Karaka 20 June Sale Mdn Hcp, 1400m
1 of 8: Our Uptown Girl (ex: Beauty Is)
Tnr: John Thompson Rdr: C Schofield
Newcastle: Living Turf Mdn Plate, 1890m
1 of 7: Heaven Bound (ex: First Tier)
Tnr: Joseph Pride Rdr: R Hutchings
Pinjarra: Peel Bus Hire and Charters Mdn, 1300m
2 of 12: Impossible Dream (ex: Mystical Dream)
Tnr: Raymond Vincent Rdr: Holly Watson