Current Runners Accepted
Sunday, June 7
Hawkesbury Race 3 - 1400m Maiden 0
Mollycoddle (ex: Mascareri)
Tnr: James Cummings Rdr: Alysha Collett
Hawkesbury Race 8 - 1800m Benchmark 64 0
Kelvinside (ex: Sunday Adieu)
Tnr: Jim & Greg Lee Rdr: Glyn Schofield
Ipswich Race 7 - 1666m Class 1 0
Staying Black (ex: Pamina)
Tnr: Stuart Kendrick Rdr:
Swan Hill Race 2 - 1600m Maiden 0
Daybreaker (ex: Sweetness 'n Light)
Tnr: Tony Romeo Rdr: Jye McNeil
Monday, June 8
Mornington Race 5 - 1200m Benchmark 64 0
Zaidin (ex: Dashing Granada)
Tnr: David Brideoake Rdr: Will Price
Warwick Farm Race 4 - 1600m Benchmark 66 0
Whispered (ex: Indiscretions)
Tnr: James Cummings Rdr: Louise Day
Warwick Farm Race 6 - 1000m Benchmark 70 0
Ghostly (ex: Seances)
Tnr: David Pfieffer Rdr: Nash Rawiller
Warwick Farm Race 8 - 1300m Benchmark 70 0
Jetski (ex: Outdoor)
Tnr: James Cummings Rdr: Kerrin Mc Evoy
Warwick Farm Race 8 - 1300m Benchmark 70 0
Ghostly (ex: Seances)
Tnr: David Pfieffer Rdr: Not Notified
Tuesday, June 9
Mackay Race 5 - 1300m Class 4 0
Paua (ex: Iridescente)
Tnr: Ricky Vale Rdr: Ashley Butler
Mackay Race 8 - 1100m Benchmark 58 0
Aberration (ex: Hallucinates)
Tnr: Georgina Bourke Rdr:
Saturday, June 6
Race 1 - 1000m Open 0
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
Race 3 - 1600m Class B 0
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
District (ex: Dominions)
Tnr: R C Ludwig
Race 2 - 1030m Restricted 60 0
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Race 3 - 1400m Benchmark 55 0
Balius (ex: Miss Mycenae)
Tnr: L F Mawn
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Race 4 - 1200m Class B 0
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Race 5 - 1200m Maiden 0
Recuse (ex: Miss Challenger)
Tnr: R T Hay
Balius (ex: Miss Mycenae)
Tnr: L F Mawn
Balius (ex: Miss Mycenae)
Tnr: L F Mawn
Balius (ex: Miss Mycenae)
Tnr: L F Mawn
Wednesday, June 10
Canterbury Race 1 - 1200m Benchmark 70 0
Ghostly (ex: Seances)
Tnr: David Pfieffer
Canterbury Race 3 - 1900m Benchmark 70 0
Kelvinside (ex: Sunday Adieu)
Tnr: Jim and Greg Lee
Canterbury Race 7 - 1100m Maiden 0
Beyliks (ex: Ottoman)
Tnr: James Cummings
Sale Race 1 - 1100m Maiden 0
Alternate Reality (ex: Elfina)
Tnr: Anthony Freedman
Strathalbyn Race 1 - 1100m Benchmark 62 0
Licorice Bullet (ex: Camille's Appeal)
Tnr: Alexander Justice
Thursday, June 11
Cairns Race 5 - 1250m Class 5 0
Saxophone (ex: Seeking Susan)
Tnr: Ricky Ludwig
Gosford Race 4 - 2600m Benchmark 64 0
Kelvinside (ex: Sunday Adieu)
Tnr: Jim and Greg Lee

© 2020 - breednet.com.au