Find A Sire: 

NOT A SINGLE DOUBT (AUS)

Current Runners Accepted
Friday, November 16
Canterbury Race 2 - 1550m Maiden
De Valera (ex: Quiet Maggy)
Tnr: John O'Shea Rdr: James Mc Donald
Geraldton Race 5 - 1413m Class 2
Standup'n'deliver (ex: Fuhrnatic)
Tnr: Sarah Childs Rdr: Peter Hall
Kyneton Race 1 - 1450m Maiden
Cool Success (ex: Time To Move)
Tnr: Daryl Brown Rdr: Jacob Noonan
Ruakaka Race 2 - 1200m Benchmark 65
Beyond Dispute (ex: Considerable)
Tnr: Steven Cole Rdr: Matthew Cameron
Saturday, November 17
Ascot Race 5 - 1100m Open Gr3
Scales Of Justice (ex: Beymatilla)
Tnr: Lindsey Smith Rdr: Mitchell Pateman
Bathurst Race 6 - 1200m Benchmark 58
Juju Man (ex: Royal Amarco)
Tnr: Michael Mulholland Rdr: Ashley Morgan
Cranbourne Race 7 - 1400m Benchmark 58
Grand Challenge (ex: Lago Joy)
Tnr: D, B & T Hayes & Dabernig Rdr: Jye McNeil
Doomben Race 4 - 1630m Class 3
Nashville Skyline (ex: Jive)
Tnr: B & D Guy & Guy Rdr: Mark Du Plessis
Doomben Race 5 - 1050m Open
Valario (ex: Crafty Lady)
Tnr: Natalie Mccall Rdr: Ron Stewart
Gold Coast Race 4 - 1800m Benchmark 65
Silom Road (ex: Belzain)
Tnr: Stephen Lee Rdr: Chris Whiteley
Julia Creek Race 2 - 1100m Benchmark 55
Believe It Or Not (ex: Simply Fantastic)
Tnr: Denise Ballard Rdr: Keith Ballard
Kembla Race 1 - 900m Maiden
Stronger (ex: Star Pupil)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Koby Jennings
Kembla Race 5 - 1200m Class 1
Single Story (ex: More Stories)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Koby Jennings
Kembla Race 8 - 1500m Maiden
Not A Zin Zan (ex: Exclusive Bid)
Tnr: Matthew Smith Rdr: Rebeka Prest
Sandown Hillside Race 1 - 1000m Open LR
Optimizzer (ex: Twizzler)
Tnr: Michelle Payne Rdr: Michelle Payne
Sandown Hillside Race 5 - 1300m Open Gr3
Cool Passion (ex: Hiavanna)
Tnr: Tony McEvoy Rdr: Kerrin Mc Evoy
Sandown Hillside Race 9 - 1000m Open LR
Nasdex (ex: Indexed)
Tnr: M & S Ellerton & Zahra Rdr: Damian Lane
Townsville Race 5 - 1400m Benchmark 60
Our Single Doubt (ex: Contessa Mia)
Tnr: Gareth Horner Rdr: Amanda Thomson
Sunday, November 18
Canberra Race 1 - 1600m Maiden
Not A Zin Zan (ex: Exclusive Bid)
Tnr: Matthew Smith Rdr: Rebeka Prest
Canberra Race 6 - 1600m Benchmark 65
Friskee One (ex: Friskee)
Tnr: Neil Osborne Rdr: Kayla Nisbet
Newcastle Race 4 - 1400m Maiden
Kaffka (ex: Budapest)
Tnr: Matthew Smith Rdr: Corey Brown
Newcastle Race 8 - 1200m Benchmark 64
Single Story (ex: More Stories)
Tnr: P & P Snowden Rdr:
Sunshine Coast Race 5 - 1000m Benchmark 62
Valario (ex: Crafty Lady)
Tnr: Natalie Mccall Rdr: Ron Stewart
Sunshine Coast Race 6 - 1200m Maiden
Single Lass (ex: Furba Lass)
Tnr: Trevor Miller Rdr: Nathan Thomas
Sha Tin Race 4 - 1000m Class 3
Triumphant Jewel (ex: Dark Topaze)
Tnr: Jimmy Ting Rdr: Grant Van Niekerk
Sha Tin Race 4 - 1000m Class 3
Diamond Dragon (ex: Umatilly)
Tnr: K W Lui Rdr: Karis Teetan
Sha Tin Race 4 - 1000m Class 3
Diamond Master (ex: Sandy Desert)
Tnr: Jimmy Ting Rdr: Not Notified
Sha Tin Race 5 - 1800m Class 2
Sichuan Dar (ex: Apocrypha)
Tnr: A T Millard Rdr: Cash Wong
Sha Tin Race 6 - 1600m Open Gr2
Southern Legend (ex: Donna's Appeal)
Tnr: Caspar Fownes Rdr: Douglas Whyte
Singapore Race 5 - 1400m Restricted
Redoubt (ex: Bleach)
Tnr: David M Hill Rdr: Teck Huat Koh
Singapore Race 7 - 1200m Class 4
Satellite Winner (ex: County Mayo)
Tnr: John O'Hara Rdr: A K Lim
Monday, November 19
Grafton Race 5 - 1400m Open
Voltaire Lumiere (ex: Navy Blues)
Tnr: Stephen Lee Rdr: Michael Mc Nab
Grafton Race 7 - 1700m Class 2
Tan Tat Nova (ex: Tan Tat Star)
Tnr: Paddy Cunningham Rdr: Jason Taylor
Scone Race 4 - 1100m Benchmark 66
Don't Doubt Her (ex: Gosford Park)
Tnr: Rodney Northam Rdr: Reece Jones
Scone Race 6 - 1100m Class 3
Don't Doubt Her (ex: Gosford Park)
Tnr: Rodney Northam Rdr:
Tuesday, November 20
Singapore Race 6 - 1200m Restricted
Raise No Doubt (ex: Extremely)
Tnr: Dan Meagher Rdr: Ryan Curatolo
Singapore Race 7 - 1400m Class 4
Glasgow (ex: Unspoken Choice)
Tnr: Steven H Burridge Rdr: Glen Boss
Tuesday, November 20
Tatura Race 7 - 1600m Benchmark 58
Freedoms (ex: Dreaming Of You)
Tnr: Barry Goodwin
Tatura Race 8 - 1980m Benchmark 58
Little Jatz (ex: Miss Alia)
Tnr: S A McIntosh
Wednesday, November 21
Ipswich Race 5 - 1666m Class 1
Certain Doubt (ex: Zanus)
Tnr: Jon Walk
Ipswich Race 6 - 1100m Maiden
Love Rush (ex: Loveshack)
Tnr: Steve Tregea
Ipswich Race 7 - 1200m Open
Valario (ex: Crafty Lady)
Tnr: Natalie Mccall
Sandown Lakeside Race 4 - 1200m Benchmark 64
Levitical (ex: Solchow)
Tnr: Gerard Moloney
Sandown Lakeside Race 8 - 2100m Benchmark 78
Special Alert (ex: Truly Special)
Tnr: Andrew Noblet
Thursday, November 22
Kensington Race 3 - 1250m Benchmark 70
Legislation (ex: Golden Edict)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Kensington Race 7 - 1100m Maiden
Single Blonde (ex: Regrowth)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Queanbeyan Race 6 - 1200m Maiden
Kaffka (ex: Budapest)
Tnr: Matthew Smith
Queanbeyan Race 7 - 1460m Maiden
Kaffka (ex: Budapest)
Tnr: Matthew Smith