Current Runners Accepted
Thursday, June 4
Townsville Race 10 - 1300m Restricted 58 0
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: Errol Sewell Rdr:
Wangaratta Race 2 - 1170m Maiden 0
Inside Edge (ex: Chamour)
Tnr: John McArdle Rdr: Jamie Mott
Wangaratta Race 6 - 1170m Benchmark 64 0
Mecklenberg County (ex: Charlottes Mint)
Tnr: Cindy Alderson Rdr:
Wangaratta Race 9 - 1590m Benchmark 64 0
Rewarding Ruby (ex: Rubydame)
Tnr: Chris Calthorpe Rdr: Jake Duffy
Wellington Race 4 - 900m Benchmark 50 0
Little Effort (ex: Sister Livia)
Tnr: Catherine Chapman Rdr: Angela Cooper
Friday, June 5
Donald Race 2 - 1000m Maiden 0
Amani Farasi (ex: Disturbingthepeace)
Tnr: M G & M Price & Kent Rdr: Jack Hill
Donald Race 3 - 1200m Maiden 0
Uncle Ragsy (ex: Sea Horse)
Tnr: Terry Kelly Rdr: Neil Farley
Donald Race 8 - 1620m Benchmark 64 0
Square Donut (ex: Stepaway)
Tnr: Jamie Scott Rdr: Daniel Stackhouse
Wagga Wagga Race 3 - 1300m Maiden 0
Cash Or Credit (ex: Out Of Credit)
Tnr: Ron Stubbs Rdr: Nick Souquet
Saturday, June 6
Casterton Race 1 - 1400m Maiden 0
Henry's Reward (ex: Saharan Storm)
Tnr: Shayne Fisher Rdr: Zac Spain
Casterton Race 4 - 1000m Maiden 0
Ruski (ex: Marizza's Dream)
Tnr: Belinda Simpson Rdr: Dean Holland
Charleville Race 4 - 1000m Class 4 0
Shot At The Reward (ex: Mary Queenofshots)
Tnr: Mark Johnstone Rdr: Dave Rewald
Darwin Race 7 - 1000m Benchmark 54 0
Husslin Humph (ex: Out Of Credit)
Tnr: David Bates Rdr: Dan Morgan
Flemington Race 5 - 1400m Benchmark 84 0
No Effort (ex: Hold The Lion)
Tnr: Allan Cooper Rdr: Thomas Stockdale
Newcastle Race 8 - 1300m Benchmark 70 0
Trophies Galore (ex: Paradise Mill)
Tnr: Andrew Robinson Rdr: Tom Sherry
Randwick Race 5 - 1200m Benchmark 78 0
Tony's Reward (ex: Tzaress)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: Nash Rawiller
Sunday, June 7
Hawkesbury Race 8 - 1800m Benchmark 64 0
Hermosa Reward (ex: That's Leila)
Tnr: Todd Howlett Rdr: Grant Buckley
Ipswich Race 4 - 1200m Benchmark 60 0
Big Arjay (ex: Sounds Assertive)
Tnr: Bruce W Hill Rdr: Matthew Palmer
Kalgoorlie Race 6 - 1300m BM58+ 0
Palma Merenti (ex: Tarcoola Ice)
Tnr: Brian D Curtis Rdr: Fiona Bell
Sha Tin Race 1 - 1200m Class 5 0
Moneymore (ex: Just Stunning)
Tnr: W Y So Rdr: V Borges
Swan Hill Race 2 - 1600m Maiden 0
Wardy Boy (ex: Invincible Belle)
Tnr: Lesia Masnyj Rdr: Jaden Lloyd
Swan Hill Race 3 - 1300m Open 0
Rock The Ring (ex: Suzebabe)
Tnr: D, B & T Hayes & Dabernig Rdr: Jamie Mott
Swan Hill Race 4 - 1200m Benchmark 70 0
Honorellay (ex: La Lady)
Tnr: Jim Lake Rdr: Jye McNeil
Swan Hill Race 7 - 1200m Open 0
Reward With Return (ex: Elle's Decree)
Tnr: Nathan Hobson Rdr: Madison Lloyd
Monday, June 8
Kilcoy Race 7 - 1060m Restricted 55 0
Coaches Award (ex: Poniard)
Tnr: Kevin J Martin Rdr: Not Notified
Murray Bridge Race 5 - 900m Benchmark 62 0
Panagiota (ex: Analign)
Tnr: Darren Magro Rdr: Alice Lindsay
Saturday, June 6
Race 2 - 1000m Benchmark 50 0
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Cheeky Reward (ex: Go With The Wind)
Tnr: E J Sewell
Race 1 - 1200m Open 0
Strive To Succeed (ex: Belsoeur)
Tnr: J W Sutton
Strive To Succeed (ex: Belsoeur)
Tnr: J W Sutton
Race 2 - 1030m Restricted 60 0
Strive To Succeed (ex: Belsoeur)
Tnr: J W Sutton
Monday, June 8
Mornington Race 1 - 1000m Open 0
Rebate (ex: Great Gal)
Tnr: Greg Eurell
Mornington Race 2 - 1200m Maiden 0
Mystery Bad Guy (ex: Sharna Cabarna)
Tnr: Amy and Ash Yargi
Mornington Race 3 - 1200m Benchmark 64 0
Oh So Rewarding (ex: Oh So Petite)
Tnr: Brendan McCarthy
Mornington Race 4 - 1200m Maiden 0
Inside Edge (ex: Chamour)
Tnr: John McArdle
Divine Honours (ex: Rockin' In Heaven)
Tnr: Robbie Griffiths
Mornington Race 5 - 1200m Benchmark 64 0
Solo Flight (ex: Rockin' In Heaven)
Tnr: Catherine Hutchinson
Zizi La Fille (ex: River Bypass)
Tnr: K L Corstens
No Change (ex: Rollon Rose)
Tnr: Shane Stockdale
Mornington Race 6 - 1000m Benchmark 70 0
Not Enough Effort (ex: Moonlight Ballet)
Tnr: T Busuttin and N Young
Tuesday, June 9
Corowa Race 6 - 1000m Maiden 0
Miss Benefits (ex: Quality Time)
Tnr: Gerald Egan
Corowa Race 7 - 1400m Maiden 0
Cash Or Credit (ex: Out Of Credit)
Tnr: R T Stubbs
Mackay Race 4 - 1300m Benchmark 50 0
Diamond Diva (ex: Dream Diva)
Tnr: Joao Campeao
Pakenham Synthetic Race 1 - 1200m Maiden 0
Greyt Effort (ex: Varanasi)
Tnr: Michael Huglin
Inside Edge (ex: Chamour)
Tnr: John McArdle
Sanbuck (ex: Lateva)
Tnr: Byron Cozamanis
Divine Honours (ex: Rockin' In Heaven)
Tnr: Robbie Griffiths
Pakenham Synthetic Race 3 - 1400m Maiden 0
Greyt Effort (ex: Varanasi)
Tnr: Michael Huglin
Velvet Rocket (ex: Muppets)
Tnr: Greg Eurell
Pakenham Synthetic Race 4 - 1000m Benchmark 58 0
Better Together (ex: Muppets)
Tnr: Pat Cannon
Pakenham Synthetic Race 5 - 1400m Benchmark 58 0
Regal Effort (ex: Sunday's Pleasure)
Tnr: Matthew Cumani
Pride Of Pyingerra (ex: Prospect's Rise)
Tnr: P and C Hyland
Pakenham Synthetic Race 6 - 1600m Benchmark 58 0
Rewarding Ruby (ex: Rubydame)
Tnr: Chris Calthorpe
Pakenham Synthetic Race 8 - 1200m Benchmark 64 0
Sheriff John Stone (ex: River Bypass)
Tnr: Kelvin Southey
Wednesday, June 10
Canterbury Race 1 - 1200m Benchmark 70 0
Tony's Reward (ex: Tzaress)
Tnr: Bjorn Baker
Sale Race 1 - 1100m Maiden 0
Amani Farasi (ex: Disturbingthepeace)
Tnr: M Price and M Kent Jnr
Rebate (ex: Great Gal)
Tnr: Greg Eurell
Sale Race 2 - 1000m Maiden 0
Timely Reward (ex: Underfoot)
Tnr: Rebecca Kelly
Ruski (ex: Marizza's Dream)
Tnr: Ms B Simpson
Make An Effort (ex: Volkiss)
Tnr: Sharyn Trolove
Sale Race 4 - 1100m Class 1 0
Solo Flight (ex: Rockin' In Heaven)
Tnr: Catherine Hutchinson
Mecklenberg County (ex: Charlottes Mint)
Tnr: Ms C Alderson
Sale Race 5 - 1400m Benchmark 64 0
Pride Of Pyingerra (ex: Prospect's Rise)
Tnr: P and C Hyland
Sale Race 6 - 1717m Benchmark 64 0
Sphera (ex: Iresistabeel)
Tnr: Nathan Dunn
Sale Race 8 - 1000m Benchmark 70 0
Solo Flight (ex: Rockin' In Heaven)
Tnr: Catherine Hutchinson
Mecklenberg County (ex: Charlottes Mint)
Tnr: Ms C Alderson
Strathalbyn Race 7 - 1200m Maiden 0
Charade (ex: Chicayne)
Tnr: Bill Bogarts

© 2020 - breednet.com.au