Hawkesbury Race 2 - 1100m HRC Motel Mdn Hcp
Zhivago (ex: Zanibar)
Tnr: Mitchell Beer
Rdr: Kyneton Race 4 - 1454m bet365 Odds Drift Protector Mdn Plate
Kyneton Race 8 - 1454m Hanging Rock Winery (Bm58)
Rasputina (ex: Zasorceress)
Tnr: M and L Kavanagh
Rdr: Liam Riordan
Wyong Race 2 - 1100m Adama Quali-Pro Mdn Plate
Summer Soiree (ex: Hot Summer Night)
Tnr: Annabel Neasham
Rdr: Tommy Berry
Wyong Race 3 - 2100m Dlf Turf - Front Runners Cup (Bm78)
Doraskaya (ex: Dorabella)
Tnr: Kim Waugh
Rdr: Jay Ford
Bendigo Race 4 - 1300m Bet365 Top Totes Plus Mdn Plate
Red Sparks (ex: Sparks Alight)
Tnr: M J Ellerton
Rdr: Joe Bowditch
Bendigo Race 5 - 1300m Apiam Animal Health (Bm64)
Russian Front (ex: Upfront)
Tnr: M and L Kavanagh
Rdr: Patrick Moloney
Ipswich Race 4 - 1200m Australian Industry Trade College Hcp (C1)
Russian Sub (ex: Selita)
Tnr: Harry Richardson
Rdr: Sophie Wilcock
Newcastle Race 4 - 900m Hungerford Hill Wines Mdn Hcp
Russian Rose (ex: Endean Rose)
Tnr: Robert Quinn
Rdr: Tom Sherry
Newcastle Race 7 - 1200m Nzb Insurance Super Mdn Plate
Pakenham Race 2 - 1200m Battery Zone Mdn Plate
Raging (ex: Shao Shao)
Tnr: Greg Eurell
Rdr: Jamie Mott
Pakenham Race 4 - 1600m Liberty Equipment Hire Race Day Mdn Plate
Russian Escape (ex: Not To Be Caught)
Tnr: M and L Kavanagh
Rdr: Jordan Childs
Ballarat Race 9 - 1000m Hygain Winners Choice (Bm64)
Kaygeebee (ex: Iggimacool)
Tnr: Danielle Chapman
Rdr: Coffs Harbour Race 1 - 800m Val Browning Memorial Mdn Plate
Russian Inn (ex: The Wasp)
Tnr: Greg Kilner
Rdr: Matthew Palmer
Morphettville Race 2 - 1100m Bone Dry Wines Hcp (C2)
Mintulee (ex: Ingrid)
Tnr: Ryan Balfour
Rdr: Alana Livesey
Orange Race 4 - 1290m Buckley's Carpet Court Mdn Hcp
Risky Revolution (ex: Espurante)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Brandon Lerena
Orange Race 5 - 1010m Spanline Home Additions Orange & Bathurst (Bm58)
Russian Zarina (ex: Sierra Win)
Tnr: Claire Lever
Rdr: Olivia Chambers
Goulburn Race 4 - 1000m Hibernian Hotel Mdn Plate
Lulo Rose (ex: Show Affection)
Tnr: Matthew Smith
Rdr: Mitchell Bell