Moruya Race 2 - 1650m 2EC - Wake Up With Kimmy For Breakfast (Bm58)
Moruya Race 7 - 1200m R & G Electrical And Data (Bm58)
Karuta King (ex: Infliction)
Tnr: Lynda Bundy
Rdr: Quayde Krogh
Tamworth Race 7 - 1400m Tamworth City Toyota Tamworth Cup
Superstorm (ex: Stormy Nova)
Tnr: Lauren Abbott
Rdr: Koby Jennings
Gold Coast Poly Race 9 - 1200m A Moet Moment May 24 Hcp (C1)
Rephrase (ex: Go Again)
Tnr: Toby Edmonds
Rdr: Noel Callow
Innisfail Race 4 - 1100m Cairns Hardware (Bm65)
Side Hustle (ex: Fastongrass)
Tnr: Sharlee Hoffman
Rdr: Tyler Leslight
Kembla Grange Race 1 - 2000m Carlton Dry 3.5% (Bm68)
Condrieu (ex: Jehannedarc)
Tnr: John O'Shea
Rdr: Andrew Adkins
Kembla Grange Race 7 - 1300m Jamie Russell Hcp (C1)
Twelve Hours (ex: Faith In Hand)
Tnr: Matthew Smith
Rdr: Grant Buckley
Kyneton Race 6 - 1474m Gary Buckley, Life Member Hcp (58)
Longreach Race 1 - 1000m (Bm55)
Badge (ex: Medaille)
Tnr: Mark Oates
Rdr: Matthew Gray
Merriwa Race 5 - 1800m (Bm50)
Selvam (ex: Wildwood Dancer)
Tnr: Jeremy Sylvester
Rdr: Kelsey Lenton
Merriwa Race 5 - 1800m (Bm50)
Club Town (ex: Take Heart)
Tnr: Michael Lunn
Rdr: Katherine Bell-Pitomac
Mareeba Race 4 - 1123m Cairns Hardware (Bm65)
Side Hustle (ex: Fastongrass)
Tnr: Sharlee Hoffman
Rdr: Tyler Leslight
Rosehill Race 6 - 1200m Hot Rod & Custom Show (Bm72)
Singapore Race 1 - 1400m Coin Toss Stakes Hcp (C5)
Arya Pakuan (ex: Blithe Belle)
Tnr: Stephen Gray
Rdr: Manoel Nunes
Singapore Race 1 - 1400m Coin Toss Stakes Hcp (C5)
Singapore Race 5 - 2000m Top Knight 2019 Stakes Hcp (C5)
Star Express (ex: Don Ella)
Tnr: James F Peters
Rdr: Ronald Woodworth
Singapore Race 10 - 1200m Spanish Bay 2015 Stakes Hcp (C4)
Reignite (ex: Risk Aversion)
Tnr: Donna Logan
Rdr: B Pinheiro
Toowoomba Race 4 - 2000m Enterprise Legal (Bm58)
Brave Boy (ex: Typhoon Tess)
Tnr: Christos Zintilis
Rdr: Toowoomba Race 4 - 2000m Enterprise Legal (Bm58)
Winston Blue (ex: Diamond Glow)
Tnr: Neil Hocking
Rdr: Karl Zechner
Albany Race 7 - 1600m The Last Post (Bm58+)
Pure Gem (ex: Madame Shinko)
Tnr: Gordon Keay
Rdr: Beaux Banovic-Edwards
Ballarat Race 6 - 1600m Hygain Winners Choice (Bm64)
Narromine Race 5 - 1100m Joey Doueihi Memorial (Bm58)
The Mediator (ex: Dream 'n' Believe)
Tnr: Andrew Molloy
Rdr: Mathew Cahill
Narromine Race 6 - 1300m Narromine USMC Diggers Cup
Red Beryl (ex: Decoree)
Tnr: Jane Clement
Rdr: Kelsey Lenton
Rockhampton Race 8 - 1300m Frasers Livestock Transport (Bm58)
Spring Valley (ex: Valley Sweetheart)
Tnr: Mark R Cochrane
Rdr: Georgina Cartwright
Sha Tin Race 7 - 1600m The FWD Champions Mile Gr1
Beauty Joy (ex: Impressive Jeuney)
Tnr: A S Cruz
Rdr: Brenton Avdulla
Goulburn Race 6 - 1300m Doyles Seafood Restaurant (Bm58)
Twelve Hours (ex: Faith In Hand)
Tnr: Matthew Smith
Rdr: Alysha Collett
Thangool Race 6 - 1200m Milne Bros Trucks & Tractors (Bm45)
Grafton Race 2 - 1106m Exclusive Trophies Mdn Hcp
Barron (ex: White House Lady)
Tnr: Sharon Pepper
Rdr: Grafton Race 7 - 1610m Hip Pocket Grafton Pty Ltd (Bm82)
Olakau'atu (ex: Divine Nature)
Tnr: Brett Dodson
Rdr: Matthew Bennett
Grafton Race 8 - 1181m GJR Sheetmetal Hcp (C1)
Echo Sunshine (ex: Echo Gal)
Tnr: Ethan Ensby
Rdr: Noriyuki Masuda
Quirindi Race 1 - 1450m Elders Killara Feedlot Mdn Plate
Quirindi Race 4 - 1600m Fence Dig Me Wright Excavation (Bm58)
Tyson's Dream (ex: Dream 'n' Believe)
Tnr: Cody Morgan
Rdr: Aaron Bullock
Townsville Race 4 - 1609m Hygain (Bm55)
Townsville Race 4 - 1609m Hygain (Bm55)
Emathion (ex: Disseminate)
Tnr: Roy Chillemi
Rdr: Jason Taylor
Townsville Race 4 - 1609m Hygain (Bm55)
Sebrossa (ex: Emperossa)
Tnr: Alby Molino
Rdr: Nathan Thomas