Hawkesbury Race 8 - 1400m Clarendon Tavern (Bm64)
Eyeque (ex: Shelmerdine)
Tnr: John Thompson
Rdr: Reece Jones
Pakenham Race 3 - 1200m Nikki Palma Takes On Sportsbet (Bm58)
Pakenham Race 6 - 1400m Bunyip Equipment Mdn Plate
Zombie Missile (ex: Leamington)
Tnr: Phillip Stokes
Rdr: Daniel Stackhouse
Wagga Race 1 - 1400m Riverina Plaster Works Country Boosted Mdn Plate
Launch Mode (ex: Beautify)
Tnr: Rodger Waters
Rdr: Josh Richards
Kalgoorlie Race 4 - 1200m Bmgs Mdn
Bayraktar (ex: Golden Phoenix)
Tnr: Indianna Weinert
Rdr: Yarra Glen Race 7 - 1200m bet365 The Country Discovery
Crosshaven (ex: Irish Colleen)
Tnr: Ben, Will and Jd Hayes
Rdr: Blaike McDougall
Beaudesert Race 8 - 1400m Anzac Day 25 Apr On Sale (Bm65)
Substitution (ex: Filming)
Tnr: Mark Currie
Rdr: Cody Collis
Clare Race 1 - 1800m Aggreko Mdn Plate
Maven Missile (ex: Graces Spirit)
Tnr: Garret Lynch
Rdr: Zoe Lloyd
Doomben Race 10 - 1350m Ladbrokes Yard Comments (Bm75)
Swanston (ex: Deeming)
Tnr: Greg Kilner
Rdr: Danny Peisley
Gatton Race 4 - 1100m Lockyer Valley Drafting Designs Hcp (C1)
Just Looking (ex: Invited)
Tnr: Bryan Dais
Rdr: Karl Zechner
Kerang Race 1 - 1400m bet365 Mdn Plate
Kerang Race 4 - 1100m Peter Walsh MP (Bm52)
Rosehill Race 1 - 1300m Midway (Bm72)
Brimstone (ex: Lakeside)
Tnr: Nathan Doyle
Rdr: Tim Clark
Roma Race 4 - 1200m Open Hcp
Parko (ex: Certitude)
Tnr: Wayne Baker
Rdr: Amy Graham
Mudgee Race 4 - 1100m Blowes Clothing Mdn Plate
Mudgee Race 7 - 1400m Robert Oatley (Bm58)
Ogrim (ex: Cianara)
Tnr: Merv Rumble
Rdr: Mornington Race 4 - 1200m RVS Cheers To 10 Years Hcp (58)
Scientific (ex: Alana's Dream)
Tnr: Rob Blacker
Rdr: Daniel Moor
Nowra Race 4 - 1000m HQ Insurance Mdn Plate
Penola Race 2 - 2100m The Midfield Group Mdn Plate
Sunshine Coast Poly Race 8 - 1000m Barrier Reef Pools (Bm55)
Sha Tin Race 1 - 1400m New Asia Alumni Hcp (C5)
Tsuen Wan Glory (ex: Anne of Cleves)
Tnr: K L Man Man
Rdr: Matthew Chadwick
Sha Tin Race 2 - 1200m Chung Chi Alumni Hcp (C5)
Sha Tin Race 7 - 1400m Shaw Alumni Hcp (C3)
Beauty Missile (ex: Five Card Charlie)
Tnr: Frankie Lor
Rdr: Karis Teetan
Sha Tin Race 7 - 1400m Shaw Alumni Hcp (C3)
Sha Tin Race 8 - 1200m Lee Woo Sing Alumni Hcp (C4)
Stawell Race 3 - 1300m Hewitt and Whitty Saddlery Mdn Plate
Lady Avenger (ex: Bella Rippa)
Tnr: Archie Alexander
Rdr: Dean Yendall
Grafton Race 5 - 1430m Team Aidan Fuel Vouchers Hcp (C2)
Grafton Race 8 - 1200m Grafton Thanks Team Aidan (Bm66)
Noble Missile (ex: Addy Baby)
Tnr: Todd Fletcher
Rdr: Raymond Spokes
Ipswich Race 6 - 1100m Seven News Hcp (C4)
Pianist (ex: Play Just For Me)
Tnr: Bevan Laming
Rdr: Micheal Hellyer
Sandown-Lakeside Race 6 - 1200m Sportsbet Same Race Multi (Bm70)
Amani (ex: Ngoma)
Tnr: Thomas Sadler
Rdr: Celine Gaudray
Warwick Farm Race 3 - 1300m Drinkwise Mdn Plate
Steel Rain (ex: Firm Option)
Tnr: Anthony Cummings
Rdr: Madeline Owen
York Race 2 - 1200m Western Racepix Mdn Hcp
Bayraktar (ex: Golden Phoenix)
Tnr: Indianna Weinert
Rdr: Jason Whiting
Geelong Race 2 - 1240m Beyond Expectations Mdn Plate
Dysart (ex: Holley Shiftwell)
Tnr: Clinton McDonald
Rdr: Craig Newitt
Geelong Race 2 - 1240m Beyond Expectations Mdn Plate
Moree Race 5 - 1600m Off The Track NSW (Bm58)
Taree Race 1 - 1400m Danny Buderus Mdn Plate
Power Of Hope (ex: First Class Ticket)
Tnr: Jason Deamer
Rdr: Ben Looker
Taree Race 2 - 1600m Murray Doust Plate (C1)
Smart Jazz (ex: Real Jazz)
Tnr: Jeremy Sylvester
Rdr: Millie Thompson
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate
Smart Lily (ex: Ice Lily)
Tnr: Wayne Wilkes
Rdr: Shae Wilkes
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate