Find A Sire: 

STARSPANGLEDBANNER (AUS)

Current Runners Accepted
Wednesday, February 26
Launceston Race 5 - 1200m Open
California Honey (ex: Sky Rubi)
Tnr: Aiden Nunn Rdr: Anthony Darmanin
Sandown Hillside Race 4 - 2400m Benchmark 64
Reflect The Stars (ex: Mannya)
Tnr: Danny O'Brien Rdr: John Allen
Toowoomba Race 1 - 1625m Maiden
Bill Of Rights (ex: Miss Carefree)
Tnr: Kevin Sims Rdr: Nozi Tomizawa
Thursday, February 27
Pakenham Park Race 8 - 1400m Class 1
Chicago O'Brien (ex: Angelic Smile)
Tnr: Clinton McDonald Rdr: Zac Spain
Friday, February 28
Moonee Valley Race 1 - 1200m Open
Sweet Karolina (ex: Sweet Hollow)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Moonee Valley Race 2 - 1200m Benchmark 64
Rich And Rare (ex: Sean Baile Mor)
Tnr: C Maher and D Eustace
Igniting (ex: Sell In May)
Tnr: C Maher and D Eustace
Sale Race 4 - 1717m Maiden
Praise The Power (ex: Swissac)
Tnr: Susie Wells
Sale Race 6 - 1200m Benchmark 58
Rich And Rare (ex: Sean Baile Mor)
Tnr: C Maher and D Eustace
Sunshine Coast Race 3 - 1300m Class 1
Stepped In Paint (ex: Fupeg Magic)
Tnr: Stuart Kendrick
Wagga Wagga Race 8 - 1000m Maiden
Star Of Tennessee (ex: Miley)
Tnr: Donna Scott
Saturday, February 29
Race 1 - 1300m Maiden
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: L and T Corstens
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: L and T Corstens
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: L and T Corstens
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: L and T Corstens
Morphettville Race 5 - 1200m Benchmark 68
Rich And Rare (ex: Sean Baile Mor)
Tnr: C Maher and D Eustace
Igniting (ex: Sell In May)
Tnr: C Maher and D Eustace
Wangaratta Race 1 - 1100m Maiden
Star Of Tennessee (ex: Miley)
Tnr: Donna Scott
Sunday, March 1
Armidale Race 8 - 1100m Open
Lucky Banner (ex: Lucky In Love)
Tnr: Rodney Northam
Balaklava Race 1 - 1200m Restricted 58
Can Star (ex: Canny Star)
Tnr: Logan McGill
Balaklava Race 4 - 1050m Benchmark 54
Can Star (ex: Canny Star)
Tnr: Logan McGill
Colac Race 5 - 1200m Benchmark 58
Rich And Rare (ex: Sean Baile Mor)
Tnr: C Maher and D Eustace
Mudgee Race 5 - 1200m Class 2
Jarmanagic (ex: Rosemont Flyer)
Tnr: Garry Lunn
Sunshine Coast Race 1 - 1300m Restricted 62
Stepped In Paint (ex: Fupeg Magic)
Tnr: Stuart Kendrick
Wangaratta Race 1 - 1170m Maiden
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Wangaratta Race 2 - 1400m Maiden
Miss Daytona (ex: Karalli)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Saturday, March 21
Rosehill Race 1 - 1200m Open Gr1
Miss Venezuela (ex: Runaway Jesse)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Prime Star (ex: Barinka)
Tnr: R and M Freedman
Saturday, April 4
Randwick Race 2 - 1200m Open Gr1
Home Of The Brave (ex: Blissful Beat)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 4 - 1400m Open Gr1
Prime Star (ex: Barinka)
Tnr: R and M Freedman
Saturday, April 11
Randwick Race 6 - 1200m Open Gr2
Markievicz (ex: Gabbidon)
Tnr: Anthony Cummings
Oh Say (ex: Alberton Waltz)
Tnr: Michael, Wayne and John Hawkes