Find A Sire: 

TRADE FAIR (GB)

Current Runners Accepted
Wednesday, February 19
Ascot Race 2 - 1500m Maiden
Fairouge (ex: Valledoria)
Tnr: Chris Willis Rdr: Ryan Hill
Thursday, February 20
Geraldton Race 1 - 1100m Maiden
Brick Short (ex: Koukla)
Tnr: John Reynolds Rdr: Emma Stent
Geraldton Race 2 - 1400m Maiden
Trade Plan (ex: Amberlyn)
Tnr: Graeme Hammarquist Rdr: Not Notified
Geraldton Race 2 - 1400m Maiden
A Steamy Affair (ex: Like A Steam Train)
Tnr: Rhona Macphilomey Rdr: Not Notified
Geraldton Race 5 - 1100m BM70+
Trade Talk (ex: Dare To Risk)
Tnr: Kim R Anderson Rdr: Kate Southam
Friday, February 21
Narrogin Race 1 - 930m Maiden
Vitai Lampada (ex: Better Lighten Up)
Tnr: Michael Miller Rdr: Fiona Bell
Narrogin Race 2 - 1190m Maiden
Ziera (ex: Arcade Attraction)
Tnr: Justine Erkelens Rdr: Steven Parnham
Narrogin Race 3 - 1190m Maiden
Fairdelicious (ex: My Hatras)
Tnr: Belinda Smithall Rdr: Fiona Bell
Narrogin Race 3 - 1190m Maiden
Morgan Le Faye (ex: Kings Image)
Tnr: Angela Smith Rdr: Kayla Cross
Narrogin Race 8 - 930m BM46+
Family Connection (ex: Trimconnection)
Tnr: Angela Smith Rdr: Kayla Cross
Narrogin Race 8 - 930m BM46+
Lady Hatras (ex: My Hatras)
Tnr: Belinda Smithall Rdr: Fiona Bell
Saturday, February 22
Ascot Race 5 - 1200m Maiden
Perfect Harmony (ex: Lyrical Queen)
Tnr: B P Newnham
Wild Star (ex: Wild Ride)
Tnr: Lou Luciani
Ascot Race 7 - 1600m Rest 1 Metro Win
Black Shadow (ex: Black Vision)
Tnr: Jim P Taylor
Ascot Race 8 - 1000m BM66+
Fairview (ex: Mireille)
Tnr: Kristy Casey
Race 1 - 1000m Maiden
Ultimate Reward (ex: Golden Reward)
Tnr: D M Luciani
Race 2 - 1250m Maiden
Prairdy (ex: I'm Coming Home)
Tnr: Ms K Pisconeri
Triple Plan (ex: Second Plan)
Tnr: D R Couper
Ultimate Reward (ex: Golden Reward)
Tnr: D M Luciani
Race 5 - 1250m BM56+
The Gospel Sin (ex: Gospel)
Tnr: Tameeka Brown
Sunday, February 23
Pinjarra Race 1 - 1300m Open LR
Free Trade (ex: Lady Xena)
Tnr: Michael Lane
Pinjarra Race 2 - 1200m Maiden
Railroad (ex: Queen Ofthe Desert)
Tnr: Robyn Lockwood
Trade Master (ex: Rue De Marengo)
Tnr: Ted Martinovich
Ziera (ex: Arcade Attraction)
Tnr: Justine Erkelens
Pinjarra Race 4 - 1500m Maiden
I Hope You Dance (ex: Kirov Ballet)
Tnr: Brett Pope
Pinjarra Race 7 - 1600m Class 1
Simonelly (ex: Jezreel)
Tnr: Ted Martinovich
Cornflower (ex: Corn Flakes)
Tnr: Alan Mathews
Fair Glory (ex: Only Glory)
Tnr: Brett Pope
Pinjarra Race 8 - 1300m Class 3
Delaney (ex: Under Request)
Tnr: Brett Pope
Lock Her In (ex: Arcade Game)
Tnr: Fred Kersley
Overthought (ex: She's My Mak)
Tnr: Fenella Martin
Pinjarra Race 9 - 1400m Rst 0 Met Win-LY
Delaney (ex: Under Request)
Tnr: Brett Pope
Gunnago (ex: Impatient Lass)
Tnr: Jason Pateman
Shouhou (ex: Madam Miyasato)
Tnr: Steve Wallace
Overthought (ex: She's My Mak)
Tnr: Fenella Martin
Pinjarra Race 21 - 1300m Maiden
Trading Ours (ex: My Ramayo)
Tnr: Fenella Martin