Current Runners Accepted
Saturday, October 31
Awapuni Race 1 - 1000m Open
Brazen Blue (ex: Veuvelicious) Tnr: Lisa Latta Rdr: Leah Hemi
Flemington Race 5 - 1600m Open Gr1
Pretty Brazen (ex: Pretty Penny) Tnr: T & C McEvoy Rdr: Luke Currie
Newcastle Race 2 - 1250m Maiden
Bellicious (ex: So Delicious) Tnr: Chris Waller Rdr: Mitchell Bell
Newcastle Race 8 - 1250m Benchmark 64
Pink Beau (ex: Pink) Tnr: Kim Waugh Rdr:
Traralgon Race 2 - 1100m Maiden
Beautrooper (ex: Wings Of Success) Tnr: Joseph Waldron Rdr: Patrick Moloney
Sunday, November 1
Mornington Race 1 - 1000m Maiden
Heeza Commander (ex: Sheeza Commander) Tnr: John Sadler Rdr: Jack Hill
Mornington Race 1 - 1000m Maiden
Red Peroni (ex: Natural Swinger) Tnr: Lloyd Kennewell Rdr: Joe Bowditch
Mornington Race 1 - 1000m Maiden
Tan Tat Spirit (ex: Tan Tat Tess) Tnr: Phillip Stokes Rdr: Daniel Stackhouse
Mornington Race 6 - 1500m Benchmark 64
Turbeau (ex: Pantenny) Tnr: David Brideoake Rdr: Luke Nolen
Mornington Race 9 - 1200m Benchmark 70
Brazen Song (ex: Honor Hymn) Tnr: Shane Nichols Rdr: Zac Spain
Sha Tin Race 5 - 1200m Class 4
Fortune Master (ex: Pintle) Tnr: K W Lui Rdr: Tony Piccone
Monday, November 2
Ballarat Race 3 - 1000m Maiden
Beautrooper (ex: Wings Of Success) Tnr: Joseph Waldron Rdr:
Tuesday, November 3
Ascot Race 6 - 1100m Class 1
Beau Zoom (ex: Cornelia Marie) Tnr: Neville Parnham Rdr: Chris Parnham
Charleville Race 4 - 1000m Open
Muiron (ex: Veuvelicious) Tnr: Bevan Johnson Rdr: Dakota Graham
Kembla Race 2 - 1000m Maiden
Miss Dior (ex: Royal Sapphire) Tnr: P & P Snowden Rdr: Not Notified
Muswellbrook Race 5 - 1450m Class 1
Pink Beau (ex: Pink) Tnr: Kim Waugh Rdr: Darryl Mc Lellan
Saturday, October 17
Race 2 - 1050m Open 0
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Bevan Johnson
Race 3 - 1200m Class 4 0
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Bevan Johnson
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Bevan Johnson
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Bevan Johnson
Wednesday, November 4
Kyneton Race 1 - 1200m Maiden 0
Tectonic Shift (ex: Oriental)
Tnr: C Maher and D Eustace
Headman (ex: Daenerys)
Tnr: Daryl Archard
Kyneton Race 2 - 1100m Maiden 0
Tectonic Shift (ex: Oriental)
Tnr: C Maher and D Eustace
Heeza Commander (ex: Sheeza Commander)
Tnr: John Sadler
Kyneton Race 4 - 1100m Benchmark 64 0
Ideas Man (ex: Innovation Girl)
Tnr: C Maher and D Eustace
Kyneton Race 6 - 1450m Benchmark 70 0
Turbeau (ex: Pantenny)
Tnr: David Brideoake
Kyneton Race 9 - 1200m Benchmark 70 0
Brazen Song (ex: Honor Hymn)
Tnr: Shane Nichols
Launceston Race 2 - 1420m Maiden 0
Vela Blue (ex: Centafit)
Tnr: Graeme Mcculloch
Thursday, November 5
Pakenham Park Race 5 - 1200m Benchmark 58 0
Sigrid (ex: Eliza Park)
Tnr: Michael Kent
Fortyfivedegrees (ex: Classy Chloe)
Tnr: R J Blacker
Pakenham Park Race 6 - 1400m Benchmark 58 0
Sigrid (ex: Eliza Park)
Tnr: Michael Kent
Fortyfivedegrees (ex: Classy Chloe)
Tnr: R J Blacker
Turbeau (ex: Pantenny)
Tnr: David Brideoake
Saturday, November 21
Ascot Race 1 - 1600m Open Gr1
Pretty Brazen (ex: Pretty Penny)
Tnr: T and C McEvoy
Saturday, January 16
Gold Coast Race 1 - 1200m Open 0
Prefect Match (ex: Beauty Kit)
Tnr: Mark Newnham
Havoc (ex: Military Miss)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Matao Ma (ex: Fortune's Choice)
Tnr: M Price and M Kent Jnr
Baden Road (ex: Military Operation)
Tnr: John Sargent
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Conceited (ex: Classy Chloe)
Tnr: James Cummings
Granturismo (ex: Elegant Machine)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Beau Flyer (ex: Fly Higher)
Tnr: David Vandyke
Brazen Breccia (ex: Breccia)
Tnr: David Vandyke
Red Peroni (ex: Natural Swinger)
Tnr: Lloyd Kennewell