Current Runners Accepted
Saturday, October 31
Dalby Race 2 - 1000m Class B
The Exhibitionist (ex: Private Show) Tnr: Peter Gardner Rdr: Not Notified
Dalby Race 5 - 1200m Benchmark 55
Run Pam Run (ex: Napa Sky) Tnr: David Reynolds Rdr: Leeanne Mc Coy
Doomben Race 4 - 1110m Restricted 70
Skins (ex: Ininthree) Tnr: David Vandyke Rdr: Stephanie Thornton
Doomben Race 7 - 1350m Open
Impasse (ex: Amelia's Dream) Tnr: Matthew Dunn Rdr: Mark Du Plessis
Gold Coast Race 8 - 1400m Class 1
Maleeka Blues (ex: Irish Blues) Tnr: David Vandyke Rdr:
Gold Coast Race 8 - 1400m Class 1
Galvarino (ex: Lady Cat) Tnr: Chris Munce Rdr: Anthony Allen
Morphettville Race 4 - 1600m Benchmark 68
Raise An Army (ex: Raise) Tnr: Shayne Cahill Rdr: Shayne Cahill
Newcastle Race 8 - 1250m Benchmark 64
Sea Echo (ex: Cherokee Echo) Tnr: Joseph Pride Rdr: Rory Hutchings
Singapore Race 3 - 1100m Class 4
Jr Malone (ex: Leone Chiara) Tnr: Mark W Walker Rdr: Vlad Duric
Singapore Race 8 - 1100m Class 5
One World (ex: Caiguna) Tnr: David Kok Rdr: Mark Ewe
Singapore Race 10 - 1800m Open Gr1
Sun Marshal (ex: Mysterious Light) Tnr: Lee Freedman Rdr: Kasim A'isisuhairi
Toowoomba Race 3 - 1110m Class 1
The Exhibitionist (ex: Private Show) Tnr: Peter Gardner Rdr: Skye Bogenhuber
Sunday, November 1
Mortlake Race 3 - 1100m Maiden
Loudspeaker (ex: Here De Speaker) Tnr: Mitchell Freedman Rdr: Tahlia Hope
Muswellbrook Race 6 - 1280m Benchmark 58
Maui Princess (ex: Tropicana Girl) Tnr: Justin Bowen Rdr: Jeff Penza
Sha Tin Race 6 - 1400m Class 4
Sunny Lad (ex: Mini Mosa) Tnr: A S Cruz Rdr: Neil Callan
Sha Tin Race 6 - 1400m Class 4
Natural Winner (ex: Singuna) Tnr: Richard Gibson Rdr: Alexis Badel
Monday, November 2
Ballarat Race 3 - 1000m Maiden
Loudspeaker (ex: Here De Speaker) Tnr: Mitchell Freedman Rdr: Dean Yendall
Ballarat Race 7 - 1600m Benchmark 58
Royal Bower (ex: Bowerbird) Tnr: Dan O'Sullivan Rdr: Jack Hill
Corowa Race 1 - 1000m Class 1
Mesmer (ex: Mesmereyeser) Tnr: James Ponsonby Rdr: Winona Costin
Tuesday, November 3
Charleville Race 5 - 1620m Open
Splitz (ex: Snow Blitz) Tnr: Matt Kropp Rdr: Matthew Gray
Doomben Race 1 - 1050m Maiden
Kiki Coco (ex: Gelsomina) Tnr: Robert G Smith Rdr: Not Notified
Darwin Race 2 - 1300m Restricted 58
She Shines Bright (ex: Posh Rock) Tnr: Patrick Johnston Rdr: Stan Tsaikos
Ellerslie Race 6 - 1200m Benchmark 74
Acutus (ex: Sense Of Pride) Tnr: J & B Vance Rdr: Not Notified
Morphettville Race 4 - 1100m Class 1
Enlist (ex: Vexation) Tnr: Matthew Seyers Rdr: Anna Jordsjo
Morphettville Race 7 - 1200m Benchmark 62
Twice Forgotten (ex: Ten Churros) Tnr: Margaret Ruberry Rdr: Karl Zechner
Muswellbrook Race 5 - 1450m Class 1
Landstrasse (ex: Viennese) Tnr: Gregory McFarlane Rdr: Ashley Morgan
Randwick Race 7 - 1100m Benchmark 100
Pandemic (ex: Cataclysm) Tnr: James Cummings Rdr: Tommy Berry
Townsville Race 3 - 1000m Benchmark 72
Isilmo (ex: Yavanna) Tnr: Maree Young Rdr: Scott Sheargold
Townsville Race 5 - 1300m Benchmark 65
Jemadar (ex: Daanet Al Dunya) Tnr: Troy Clive Rdr: Pietro Romeo
Saturday, September 19
Race 1 - 1400m Open 0
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Race 4 - 1200m Benchmark 50 0
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Saturday, October 3
Race 3 - 1030m Benchmark 60 0
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Saturday, October 10
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Race 5 - 1000m Maiden 0
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Saturday, October 17
Race 1 - 1400m Open 0
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Race 6 - 1050m Maiden 0
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Splitz (ex: Snow Blitz)
Tnr: M A Kropp
Friday, October 23
Alice Springs Race 5 - 1100m Class 2 0
Soldierofthebrave (ex: Callitris)
Tnr: Scott Westover
Tuesday, November 3
Race 4 - 1400m Benchmark 50 0
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Run Pam Run (ex: Napa Sky)
Tnr: David Reynolds
Wednesday, November 4
Grafton Race 2 - 1410m Benchmark 66 0
Jahez (ex: Lobola)
Tnr: Peter R Stanley
Grafton Race 3 - 1206m Benchmark 58 0
Rioli (ex: Our Tigress)
Tnr: Shane Everson
Port Lincoln Race 6 - 1390m Benchmark 52 0
Runawaysuzie (ex: Runeasy)
Tnr: Michael Mcclean
Port Lincoln Race 7 - 1210m Maiden 0
Dark Sentry (ex: Further)
Tnr: J Dunn and K Bishop
Thursday, November 5
Pakenham Park Race 1 - 1200m Maiden 0
Loudspeaker (ex: Here De Speaker)
Tnr: Mitchell Freedman
Pakenham Park Race 4 - 1000m Benchmark 58 0
Loudspeaker (ex: Here De Speaker)
Tnr: Mitchell Freedman
Saturday, January 16
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Khanjar (ex: Warrior Girl)
Tnr: Robert Heathcote
Mirror Model (ex: Radiator)
Tnr: R and M Freedman