Current Runners Accepted
Tuesday, April 23
Coffs Harbour Race 8 - 1605m Coffs Cup Friday 2nd August (Bm58)
Regina's Girl (ex: Diva Regina) Tnr: Noel Mayfield-Smith Rdr: Mollie Fitzgerald
Townsville Race 7 - 1400m Ladbrokes Mates Mode (Bm60)
Aidenabet (ex: Looney Lill) Tnr: Joshua Manzelmann Rdr:
Wednesday, April 24
Ipswich Race 6 - 1690m Schweppes Mdn Plate
Adelaide's Lace (ex: Tamieka) Tnr: Kim Loy Rdr: Samantha Collett
Ipswich Race 7 - 1350m Tab Mdn Hcp
Cool Panels (ex: Solar By Panels) Tnr: Lindsay Gough Rdr: Georgina Cartwright
Mt Gambier Race 7 - 1205m Sportsbet Hcp (56)
Southern Native (ex: Coyote Miss) Tnr: Emma Church Rdr: Tom Madden
Thursday, April 25
Armidale Race 5 - 1400m West Armidale Business Hours Hcp (C1)
Tudor Cathedrals (ex: Lady Tudor) Tnr: Lea Selby Rdr: Paul Payne
Beaudesert Race 3 - 1400m Beaudesertraceclub.com Mdn Plate
Cool Panels (ex: Solar By Panels) Tnr: Lindsay Gough Rdr: Georgina Cartwright
Beaudesert Race 8 - 1650m Aquis Beaudesert Raceday 1 June (Bm60)
Lucky Jess (ex: Jessica's Pride) Tnr: Kim Loy Rdr: Samantha Collett
Flemington Race 8 - 1100m Auckland Thoroughbred Racing Inc. Trophy (Bm78)
Sheila (ex: Itsmycall) Tnr: Andrew Dale Rdr: Cory Parish
Gawler Race 4 - 2118m The Gallipoli Memorial Trophy (Bm56)
Apache Station (ex: Sizzie 'em) Tnr: J and C Hickmott and Riggs Rdr: Anna Jordsjo
Randwick-Kensington Race 2 - 1400m The Home Front (Bm68)
Agita (ex: Tramotane) Tnr: David Payne Rdr: Sam Clipperton
Randwick-Kensington Race 7 - 1800m Anzac Day Cup (Bm78)
Agita (ex: Tramotane) Tnr: David Payne Rdr:
Murwillumbah Race 3 - 1550m Battle Of Lone Pine Mdn Plate
Himeji (ex: Fantasy Quest) Tnr: Michael Morrison Rdr:
Sunshine Coast Race 2 - 1200m Anzac Day Mdn Hcp
Cool Panels (ex: Solar By Panels) Tnr: Lindsay Gough Rdr: Georgina Cartwright
Friday, April 26
Ararat Race 5 - 1106m Bm58 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Ararat Race 6 - 1306m Bm58 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Ararat Race 8 - 2206m Bm58 Handicap 0
Mo's Stash (ex: Romantic Lady)
Tnr: Brady Cross
Cranbourne Race 5 - 1000m Fillies And Mares Bm64 Handicap 0
Sheila (ex: Itsmycall)
Tnr: Andrew Dale
Cranbourne Race 6 - 1200m Bm64 Handicap 0
Lady Adelaide (ex: Spanski)
Tnr: Patrick Payne
Cranbourne Race 7 - 1400m Bm64 Handicap 0
Lady Adelaide (ex: Spanski)
Tnr: Patrick Payne
Mackay Race 3 - 1560m Benchmark 70 Handicap - Base Rating 55 (Scaled + 1.5kg) 0
Aidenabet (ex: Looney Lill)
Tnr: Joshua Manzelmann
Mackay Race 6 - 1300m Benchmark 55 Handicap - Base Rating 43 0
Duchess Adele (ex: Renaka)
Tnr: John Manzelmann
Moruya Race 8 - 1425m Maiden Plate 0
Adelaide Stryker (ex: Counter Stryke)
Tnr: R and L Price
Run Tommy Run (ex: Rosaruby)
Tnr: Colbey Hill
Saturday, April 27
Ballina Race 2 - 1250m Benchmark 50 Handicap 0
Dee's Delight (ex: True Jeune)
Tnr: Stephen Lee
Ballina Race 3 - 1590m Benchmark 50 Handicap 0
Regina's Girl (ex: Diva Regina)
Tnr: Noel Mayfield-Smith
Ballina Race 4 - 1400m Class 1 Handicap 0
Dee's Delight (ex: True Jeune)
Tnr: Stephen Lee
Kembla Grange Race 7 - 1300m Provincial 3yo Maiden Handicap 0
Adelaide Stryker (ex: Counter Stryke)
Tnr: R and L Price
Kyneton Race 4 - 1115m 0 - 58 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Kyneton Race 5 - 1474m 0 - 58 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Merriwa Race 2 - 1800m Benchmark 50 Handicap 0
Tudor Cathedrals (ex: Lady Tudor)
Tnr: Lea Selby
Rosehill Race 5 - 1500m Benchmark 78 Handicap 0
Agita (ex: Tramotane)
Tnr: David Payne
Toowoomba Race 4 - 1625m Neil Mansell Concrete Maiden Plate 0
Stpeterscathedral (ex: Bet Your Smart)
Tnr: Michael Marsh
Sunday, April 28
Ballarat Race 3 - 1100m Maiden Plate 0
Bryadel (ex: Bryanngeo)
Tnr: Danielle Loos
Ballarat Race 4 - 1500m 4yo+ Maiden Plate 0
Pressure Cooker (ex: Anantha)
Tnr: Henry Dwyer
Radstar (ex: Radazz)
Tnr: Thomas Carberry
Ballarat Race 6 - 1200m 0 - 64 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Ballarat Race 7 - 1400m 0 - 64 Handicap 0
Southern Native (ex: Coyote Miss)
Tnr: Emma Church
Narromine Race 6 - 1100m Three Rivers Machinery Case Ih Cg&E Maiden Plate 0
Hutt Street (ex: Gold Dragoness)
Tnr: Brett Thompson
Narromine Race 7 - 1300m The Australian Lighthorse Country Boosted Maiden Handicap 0
Goodbye Stranger (ex: Coco Rio)
Tnr: Michael C Lynch
Strathalbyn Race 3 - 1100m The Victor Harbor Motor Company Benchmark 56 Handicap 0
Cry Cry Baby (ex: Image Dancer)
Tnr: Matthew Seyers
Monday, April 29
Goulburn Race 6 - 1000m Campbell Petroleum Distributors Maiden Handicap 0
Bushwalker (ex: Aussie Secret)
Tnr: Graham M Brown