Current Runners Accepted
Thursday, November 26
Narromine Race 1 - 1300m Maiden
Miss Monte (ex: Miss Alberta) Tnr: Sharon Jeffries Rdr: Greg Ryan
Pakenham Park Race 2 - 1200m Maiden
Ozone (ex: Mavi) Tnr: Colin Scott Rdr: Damien Thornton
Friday, November 27
Canberra Race 8 - 1600m Class 1
Judicator (ex: Sun Galaxy) Tnr: E & L Longmire Rdr: Tyler Schiller
Cranbourne Race 4 - 2600m Maiden
Handsome Fighter (ex: Siren Of The Nile) Tnr: Shawn Mathrick Rdr: Brian Higgins
Wodonga Race 2 - 1100m Maiden
Picture Book (ex: Bedelia) Tnr: Peter Maher Rdr: Nick Souquet
Saturday, November 28
Barcaldine Race 6 - 1600m Benchmark 60
Ordell (ex: Orcades) Tnr: Ben Waldron Rdr: Not Notified
Coonamble Race 2 - 1400m Maiden
Hayley's Lightning (ex: Hayley's Thunder) Tnr: Wayne Martyn Rdr: Vad Bolozhinskyi
Moonee Valley Race 2 - 1000m Open
Gulf Of Suez (ex: Pan Jinlian) Tnr: C & D Maher & Eustace Rdr: Ben Melham
Moonee Valley Race 3 - 1600m Benchmark 64
Not Alone (ex: Testafly) Tnr: Brent Stanley Rdr: Rose Pearson
Moonee Valley Race 6 - 1000m Benchmark 78
Llessur (ex: Melting Moment) Tnr: Scott Cameron Rdr: Jordan Childs
Morphettville Race 1 - 1050m Open
Gulf Of Suez (ex: Pan Jinlian) Tnr: C & D Maher & Eustace Rdr: Todd Pannell
Morphettville Race 9 - 1200m Benchmark 68
Aten (ex: Somethin' Leicajem) Tnr: T & C McEvoy Rdr: Barend Vorster
Singapore Race 1 - 1600m Class 5
Sun Conqueror (ex: Saladare) Tnr: Desmond Koh Rdr: Kamaruddin Hakim
Woolamai Race 4 - 1008m Maiden
Fighting Zeffa (ex: Zeftabaa) Tnr: Shane Bottomley Rdr: Not Notified
Sunday, November 29
Hobart Race 1 - 1200m Maiden
Fighting Floyd (ex: Fille Ardente) Tnr: Imogen Miller Rdr: Brendon Mc Coull
Hobart Race 2 - 1000m Open
Fighting Styx (ex: River Styx) Tnr: Patrick Dargan Rdr: David Pires
Warrnambool Race 2 - 1200m Maiden
Orchestrate (ex: Symphony Strings) Tnr: Mitchell Freedman Rdr: Jarrod Fry
Monday, November 30
Sapphire Coast Race 6 - 1200m Maiden
Heaven Or Hell (ex: Multiple Wins) Tnr: Theresa Bateup Rdr: Jessica Taylor
Saturday, October 17
Race 4 - 1400m Class B 0
Bold Sun (ex: Grandissima)
Tnr: Ms C Gilbert
Bold Sun (ex: Grandissima)
Tnr: Ms C Gilbert
Bold Sun (ex: Grandissima)
Tnr: Ms C Gilbert
Bold Sun (ex: Grandissima)
Tnr: Ms C Gilbert
Friday, October 23
Alice Springs Race 3 - 1100m Benchmark 54 0
Me Cabo (ex: In With The New)
Tnr: Greg Connor
Saturday, November 21
Race 2 - 1200m Benchmark 65 0
Commanding Sun (ex: Commanding Wit)
Tnr: Ronald Finch
Commanding Sun (ex: Commanding Wit)
Tnr: Ronald Finch
Commanding Sun (ex: Commanding Wit)
Tnr: Ronald Finch
Race 5 - 1000m Maiden 0
Commanding Sun (ex: Commanding Wit)
Tnr: Ronald Finch
Monday, November 30
Wangaratta Race 2 - 1170m Maiden 0
Harlin Express (ex: Country Dane)
Tnr: Ms A Vanderfeen
Astrid's Comet (ex: Bianca Gold)
Tnr: Michael Sell
Wangaratta Race 3 - 1300m Maiden 0
Harlin Express (ex: Country Dane)
Tnr: Ms A Vanderfeen
Orchestrate (ex: Symphony Strings)
Tnr: Mitchell Freedman
Wangaratta Race 7 - 2000m Benchmark 58 0
Davelliom (ex: Knapton)
Tnr: Danny Curran
Tuesday, December 1
Hamilton Race 1 - 1200m Maiden 0
Periodigal (ex: Graceland)
Tnr: Matthew Williams
Fighting Sweet (ex: Sister Sweet)
Tnr: Andrew Bobbin
Hamilton Race 4 - 2200m Maiden 0
Salutetherisingsun (ex: Weekend Hussy)
Tnr: Brian Lawlor
Rose Dior (ex: Refuge)
Tnr: Gavin Bedggood
Hamilton Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Kashiwa (ex: Coolroom Candidate)
Tnr: S A Beani
Hamilton Race 7 - 1400m Benchmark 58 0
Aeecee Diamond (ex: Silver Barbie)
Tnr: Lindsey Smith
Hamilton Race 8 - 2200m Benchmark 58 0
Davelliom (ex: Knapton)
Tnr: Danny Curran
Wednesday, December 2
Echuca Race 2 - 1200m Maiden 0
Harlin Express (ex: Country Dane)
Tnr: Ms A Vanderfeen
Solis Ortus (ex: Melodious)
Tnr: Greg Eurell
Echuca Race 3 - 1400m Maiden 0
Harlin Express (ex: Country Dane)
Tnr: Ms A Vanderfeen
Gosford Race 4 - 1600m Class 1 0
Salamangkera (ex: Juste Abitofmagic)
Tnr: Joel and Wayne Wilkes
Launceston Race 1 - 1100m Maiden 0
Fighting Floyd (ex: Fille Ardente)
Tnr: Imogen Miller
Sandown Hillside Race 6 - 1300m Benchmark 64 0
To The Barricades (ex: Cataphract)
Tnr: Michael Kent
Sandown Hillside Race 8 - 1400m Benchmark 70 0
Not Alone (ex: Testafly)
Tnr: Brent Stanley
Saturday, January 16
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Fighting Mad (ex: Madoni)
Tnr: Robert Heathcote
Cranc (ex: Maie Casey)
Tnr: C Maher and D Eustace