Current Runners Accepted
Saturday, October 31
Alice Springs Race 2 - 1200m Maiden
The Gradstand (ex: It Had To Be You) Tnr: Terry Gillett Rdr: Alice Lindsay
Cloncurry Race 1 - 1000m Benchmark 45
Alotafox (ex: Ultima Carta) Tnr: Tanya Parry Rdr: Keith Ballard
Cloncurry Race 2 - 1200m Maiden
Matchfox (ex: Penny Banger) Tnr: Justin Bawden Rdr: Not Notified
Pukekohe Park Race 6 - 1400m Benchmark 74
Raposa Rapida (ex: Bardego) Tnr: Stephen Marsh Rdr: Darren Danis
Home Hill Race 1 - 1180m Maiden
Flash Fox (ex: Jubilee Kate) Tnr: Darby Amos Rdr: Emily Cass
Newcastle Race 8 - 1250m Benchmark 64
Foxy Xenia (ex: Swiss Vault) Tnr: David Atkins Rdr:
Yeppoon Race 3 - 1000m Open
Raiden (ex: Glowlamp) Tnr: John Manzelmann Rdr: Michael Murphy
Sunday, November 1
Goulburn Race 1 - 1600m Maiden
Tactical Ploy (ex: Symileo) Tnr: Steven Cummins Rdr: Aaron Sweeney
Goulburn Race 5 - 1600m Class 2
Sagacious (ex: Vecchia Roma) Tnr: Matthew Dunn Rdr: Robbie Dolan
Muswellbrook Race 5 - 1000m Class 1
Married To The Mob (ex: Pfeiffer) Tnr: Kris Lees Rdr: Aaron Bullock
Muswellbrook Race 7 - 1280m Benchmark 58
Zorro Macho (ex: Vereza) Tnr: Carmen Murnane Rdr: Chris O'Brien
Sha Tin Race 7 - 1000m Class 2
Gentle Breeze (ex: Marjorie) Tnr: P F Yiu Rdr: Jack Wong
Monday, November 2
Ballarat Race 8 - 1100m Benchmark 64
Shilo Lass (ex: Simply Fantastic) Tnr: Michael Moroney Rdr: Fred W Kersley
Tuesday, November 3
Charleville Race 4 - 1000m Open
Foxy Bella (ex: Acrylic) Tnr: Wayne Baker Rdr: Not Notified
Doomben Race 8 - 1110m Open
Freddie Fox Trot (ex: Tamieka) Tnr: Les Kelly Rdr: Michael Cahill
Ellerslie Race 6 - 1200m Benchmark 74
Quick Preview (ex: Apercu) Tnr: Stephen Mckee Rdr: Not Notified
Flemington Race 6 - 1400m Benchmark 90
Fox Hall (ex: Val De Loire) Tnr: T & C McEvoy Rdr: Luke Currie
Flemington Race 9 - 1400m Open Gr3
Wild Vixen (ex: Amy's Glen) Tnr: Levi Kavanagh Rdr: Mark Zahra
Flemington Race 9 - 1400m Open Gr3
Into The Abyss (ex: Moonboat) Tnr: John P Thompson Rdr: Jordan Childs
Flemington Race 9 - 1400m Open Gr3
Goldifox (ex: Bella Vedera) Tnr: L & T Corstens Rdr: Lachlan King
Gold Coast Race 7 - 1400m Benchmark 55
My Diamond Girl (ex: Her Diamond Spirit) Tnr: A J & T Edmonds Rdr: Sean Cormack
Hobart Race 1 - 1200m Class 1
Lady Foxwedge (ex: Villa Lante) Tnr: David and Scott Brunton Rdr: David Pires
Kembla Race 7 - 1200m Benchmark 64
Speed And Style (ex: Occurrence) Tnr: Gwenda Markwell Rdr: Madison Waters
Morphettville Race 3 - 1200m Maiden
Winter Harbour (ex: Woodland Nymph) Tnr: Gary Searle Rdr: Caitlin Jones
Moruya Race 2 - 1650m Maiden
Tactical Ploy (ex: Symileo) Tnr: Steven Cummins Rdr: Jordan Mallyon
Moruya Race 3 - 1650m Benchmark 50
Jamocha (ex: Triple Latte) Tnr: Blake Fitzpatrick Rdr: Robbie Brewer
Mt Isa Race 2 - 1000m Class 4
Alotafox (ex: Ultima Carta) Tnr: Tanya Parry Rdr: Not Notified
Muswellbrook Race 7 - 1000m Benchmark 58
Married To The Mob (ex: Pfeiffer) Tnr: Kris Lees Rdr:
Randwick Race 6 - 1600m Benchmark 72
Glamour Fox (ex: Luminosity) Tnr: Clare Cunningham Rdr: Rachel King
Randwick Race 7 - 1100m Benchmark 100
Villami (ex: Galapagos Girl) Tnr: G & S Ryan & Alexiou Rdr: Tim Clark
Sunshine Coast Race 6 - 1200m Class 1
Fast 'n' Forward (ex: Biscuit Biter) Tnr: Alan Jones Rdr: Not Notified
Wednesday, November 4
Avondale Race 9 - 1600m Maiden
Lovingyourwork (ex: Symileo) Tnr: Murray Baker And Andrew Forsman Rdr: Not Notified
Kilcoy Race 5 - 1500m Class 1
Fast 'n' Forward (ex: Biscuit Biter) Tnr: Alan Jones Rdr: Stephanie Lacy
Saturday, September 26
Race 1 - 1600m Benchmark 69 0
Flash Fox (ex: Jubilee Kate)
Tnr: D K Amos
Flash Fox (ex: Jubilee Kate)
Tnr: D K Amos
Flash Fox (ex: Jubilee Kate)
Tnr: D K Amos
Race 2 - 1000m Open 0
Raiden (ex: Glowlamp)
Tnr: J H Manzelmann
Race 3 - 1300m Restricted 65 0
Raiden (ex: Glowlamp)
Tnr: J H Manzelmann
Raiden (ex: Glowlamp)
Tnr: J H Manzelmann
Raiden (ex: Glowlamp)
Tnr: J H Manzelmann
Race 4 - 1200m Class B 0
Flash Fox (ex: Jubilee Kate)
Tnr: D K Amos
Saturday, October 3
Race 2 - 1100m Benchmark 65 0
Vulpes (ex: Absolute Lure)
Tnr: Dean Piccolo
Vulpes (ex: Absolute Lure)
Tnr: Dean Piccolo
Race 4 - 1100m Class B 0
Vulpes (ex: Absolute Lure)
Tnr: Dean Piccolo
Saturday, October 10
Race 2 - 1000m Benchmark 65 0
Buddie Ollie (ex: High Ideal)
Tnr: James Baker
Race 3 - 1400m Benchmark 55 0
Buddie Ollie (ex: High Ideal)
Tnr: James Baker
Buddie Ollie (ex: High Ideal)
Tnr: James Baker
Friday, October 23
Alice Springs Race 3 - 1100m Benchmark 54 0
Reynard (ex: Bring The Girl)
Tnr: Mark Nyhan
Wednesday, November 4
Grafton Race 4 - 1610m Benchmark 58 0
Sam's A Fox (ex: Sister Samantha)
Tnr: Jason Reilly
Kyneton Race 4 - 1100m Benchmark 64 0
Shilo Lass (ex: Simply Fantastic)
Tnr: Michael Moroney
Launceston Race 1 - 1220m Maiden 0
Fortitude Valley (ex: Valmiera)
Tnr: Graeme Mcculloch
Sha Tin Race 2 - 1200m Class 3 0
Enshrined (ex: Coachhouse Lady)
Tnr: C Fownes
Thursday, November 5
Flemington Race 5 - 1000m Open LR
Villami (ex: Galapagos Girl)
Tnr: G Ryan and S Alexiou
Hawkesbury Race 3 - 1600m Benchmark 68 0
Glamour Fox (ex: Luminosity)
Tnr: Clare Cunningham
Pakenham Park Race 5 - 1200m Benchmark 58 0
Our Foxwedge (ex: Eden Valley)
Tnr: Gary McGreal
Saturday, January 16
Gold Coast Race 1 - 1200m Open 0
Sultry Vixen (ex: Shebang)
Tnr: Mitchell Freedman
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Married To The Mob (ex: Pfeiffer)
Tnr: Kris Lees
Sagacious (ex: Vecchia Roma)
Tnr: Matthew Dunn
Fififox (ex: Semine)
Tnr: Les Kelly
Foxy Rippa (ex: Derippa)
Tnr: Tony Gollan
Stealth Flyer (ex: Fly The Gates)
Tnr: Robert Heathcote