Current Runners Accepted
Friday, February 26
Ballina Race 2 - 1000m Maiden
Tiny Tiara (ex: Lush Belle) Tnr: Wayne King Rdr: Jordan Grob
Canterbury Race 4 - 1250m Benchmark 72
Phemonoe (ex: Hexameter) Tnr: James Cummings Rdr: James Mc Donald
Saturday, February 27
Murray Bridge Race 2 - 1400m Open
Crown Mint (ex: Wonderment) Tnr: Gordon Richards Rdr: Jake Toeroek
Muswellbrook Race 2 - 1000m Maiden
Cobbacorn (ex: Sweet Corn) Tnr: Tas Morton Rdr: Jeff Kehoe
Muswellbrook Race 2 - 1000m Maiden
Hallowed Lass (ex: Kwinana) Tnr: Cassandra Stummer Rdr: Daniel A Northey
Randwick Race 6 - 1600m Open Gr1
Colette (ex: Libretto) Tnr: James Cummings Rdr: Rachel King
Sunday, February 28
Sha Tin Race 1 - 1200m Class 5
Universal Crown (ex: Only She Can) Tnr: Douglas Whyte Rdr: Not Notified
Saturday, October 17
Race 5 - 1000m Maiden 0
Take The Lead (ex: Moonlight Trance)
Tnr: Patrick Sexton
Sunday, November 29
Grafton Race 4 - 1100m Class 1 0
Crowned Empress (ex: Absolute Empress)
Tnr: John A Sprague
Saturday, December 5
Race 2 - 2000m Maiden 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Race 3 - 1600m Restricted 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Saturday, December 12
Race 2 - 1650m Maiden 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Race 5 - 1000m Open 0
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Tallowberg (ex: Tafelberg)
Tnr: T Kilgower
Saturday, February 27
Tuncurry Race 5 - 1000m Maiden 0
Hallowed Lass (ex: Kwinana)
Tnr: Cassandra Stummer
Tuncurry Race 6 - 1000m Maiden 0
Cobbacorn (ex: Sweet Corn)
Tnr: Tas Morton
Tuesday, March 2
Bendigo Race 2 - 1400m Maiden 0
Sussex Royal (ex: Lost In Paradise)
Tnr: Daniel Williams
Kembla Race 4 - 1400m Class 1 0
Shaddy (ex: Japali Bike)
Tnr: Richard Litt
Wednesday, March 3
Doomben Race 5 - 1350m Class 1 0
Perfect Impression (ex: Perfect Truth)
Tnr: Chris Anderson
Doomben Race 8 - 1200m Class 1 0
Shamrock Lu (ex: Dutchy's Lass)
Tnr: Tony Gollan
Sandown Lakeside Race 4 - 1200m Benchmark 64 0
Crowned Monarch (ex: Expensively)
Tnr: Mitchell Freedman
Sandown Lakeside Race 7 - 1600m Benchmark 84 0
Rule The World (ex: Pay Off Now)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Saturday, March 20
Rosehill Race 5 - 2000m Open Gr1
Shaddy (ex: Japali Bike)
Tnr: Richard Litt
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Saturday, April 3
Randwick Race 1 - 1600m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 3 - 2400m Open Gr1
Shaddy (ex: Japali Bike)
Tnr: Richard Litt
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Saturday, April 10
Randwick Race 1 - 2000m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 2 - 3200m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Randwick Race 3 - 2400m Open Gr1
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings
Hasty Duchess (ex: Cara Y Cruz)
Tnr: Jason Coyle
Karauna (ex: Kiwi Colleen)
Tnr: Anthony Cummings
Chase My Crown (ex: Chase My Shadow)
Tnr: Joel and Wayne Wilkes
Randwick Race 4 - 1600m Open Gr1
Colette (ex: Libretto)
Tnr: James Cummings
Flexible (ex: Dextrous)
Tnr: James Cummings