Current Runners Accepted
Friday, December 4
Mornington Race 7 - 1200m Benchmark 58
Cilauro (ex: Roma Joca) Tnr: Chris Diplock Rdr: Celine Gaudray
Saturday, December 5
Albury Race 5 - 1175m Benchmark 58
Educate (ex: Posnet) Tnr: Gordon Yorke Rdr: Blaike Mc Dougall
King Island Race 5 - 1200m Maiden
Tara's Design (ex: Tara's Spur) Tnr: Rowan Hamer Rdr: Kyle Maskiell
Morphettville Race 1 - 1200m Benchmark 72
Designer Chef (ex: Global Heights) Tnr: Mark C Webb Rdr: Jason Holder
Morphettville Race 8 - 1050m Benchmark 82
The Crusha (ex: Global Heights) Tnr: Mark C Webb Rdr: Todd Pannell
Morphettville Race 8 - 1050m Benchmark 82
Port Vale (ex: Rubivale) Tnr: Stuart Gower Rdr: Owen Ridge
Morphettville Race 9 - 1600m Benchmark 68
Masterati (ex: Lady Of Dormello) Tnr: Grant Young Rdr: Teagan Voorham
Pakenham Park Race 2 - 1000m Benchmark 78
The Crusha (ex: Global Heights) Tnr: Mark C Webb Rdr: Arron Lynch
Sunday, December 6
Alice Springs Race 3 - 1200m Restricted 58
Celtic Saint (ex: Fartoo Flashy) Tnr: Lisa Whittle Rdr: Paul Denton
Murray Bridge Race 6 - 1800m Benchmark 62
Master Of Zerprise (ex: Zerprisal) Tnr: Mick Huxtable Rdr: Jake Toeroek
Nowra Race 6 - 1200m Benchmark 66
Designer Maid (ex: Homegrown) Tnr: Blake Fitzpatrick Rdr: Richard Bensley
Nowra Race 8 - 1400m Benchmark 58
Designer Dance (ex: Shimmy) Tnr: E & L Longmire Rdr: Blaike Mc Dougall
Sunshine Coast Race 2 - 1000m Maiden
Top Master (ex: Alesprit) Tnr: Beau Gorman Rdr: Tegan Harrison
Monday, December 7
Tuncurry Race 3 - 1400m Maiden
Another Option (ex: Our Option) Tnr: Alan Hayden Rdr: Belinda Hodder
Wagga Riverside Race 2 - 1050m Maiden
Magic Design (ex: Blameless) Tnr: Kerry Weir Rdr: Brodie Loy
Tuesday, December 8
Ballina Race 7 - 1260m Benchmark 58
Biggie (ex: Belle Of Drysdale) Tnr: Andrew Sawden Rdr: Not Notified
Dalby Race 1 - 1100m Maiden
Top Master (ex: Alesprit) Tnr: Beau Gorman Rdr: Georgina Cartwright
Dalby Race 5 - 1100m Benchmark 55
Kentford (ex: Tale Of Harmony) Tnr: Lindsay Anderson Rdr: Gary Geran
Dubbo Race 6 - 1100m Class 2
Special Design (ex: Our Final Snip) Tnr: Justin Bowen Rdr: Not Notified
Saturday, September 19
Race 3 - 1800m Benchmark 60 0
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Race 5 - 1200m Maiden 0
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Saturday, September 26
Race 3 - 1400m Benchmark 50 0
Kentford (ex: Tale Of Harmony)
Tnr: L C Anderson
Saturday, October 17
Race 2 - 1100m Class 3 0
Kentford (ex: Tale Of Harmony)
Tnr: L C Anderson
Race 3 - 1465m Class B 0
Kentford (ex: Tale Of Harmony)
Tnr: L C Anderson
Kentford (ex: Tale Of Harmony)
Tnr: L C Anderson
Kentford (ex: Tale Of Harmony)
Tnr: L C Anderson
Friday, October 23
Alice Springs Race 4 - 1200m Restricted 58 0
Celtic Saint (ex: Fartoo Flashy)
Tnr: Lisa Whittle
Alice Springs Race 5 - 1100m Class 2 0
Celtic Saint (ex: Fartoo Flashy)
Tnr: Lisa Whittle
Saturday, October 31
Race 1 - 1200m Benchmark 58 0
Deal Master (ex: Pimento)
Tnr: Ms M Harrison
Deal Master (ex: Pimento)
Tnr: Ms M Harrison
Deal Master (ex: Pimento)
Tnr: Ms M Harrison
Deal Master (ex: Pimento)
Tnr: Ms M Harrison
Saturday, November 14
Race 2 - 1400m Benchmark 60 0
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Race 5 - 1200m Maiden 0
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Master Of The Turf (ex: Maitresse)
Tnr: J R Patterson
Wednesday, December 9
Ipswich Race 4 - 1350m Class 2 0
Biggie (ex: Belle Of Drysdale)
Tnr: A G Sawden
Terang Race 2 - 1200m Maiden 0
Designer Portrait (ex: Self Portrait)
Tnr: Mark C Webb
Terang Race 5 - 1000m Benchmark 58 0
Riverdance Lad (ex: Waltzing Lily)
Tnr: R Griffiths and M De Kock
Terang Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Riverdance Lad (ex: Waltzing Lily)
Tnr: R Griffiths and M De Kock