Current Runners Accepted
Tuesday, September 29
Grafton Race 4 - 1420m Class 1
Maspoeta (ex: Sevillano) Tnr: Matthew Dunn Rdr: Matthew Mc Guren
Swan Hill Race 3 - 1300m Maiden
Luberon (ex: Crillon) Tnr: Kim Talent Rdr: Christine Puls
Wednesday, September 30
Ballarat Race 4 - 1200m Maiden
Murchison (ex: Rare Insight) Tnr: C & D Maher & Eustace Rdr: Harry Coffey
Gold Coast Race 2 - 1100m Maiden
Kandanga Miss (ex: Milande) Tnr: Tony Gollan Rdr: Ryan Maloney
Kensington Race 2 - 1250m Maiden
Wave (ex: Flying Siren) Tnr: Les Bridge Rdr: Kerrin Mc Evoy
Kensington Race 3 - 2400m Benchmark 72
Prince Of Arragon (ex: Dynesque) Tnr: Stephen O'Halloran Rdr: Louise Day
Thursday, October 1
Sha Tin Race 2 - 1800m Class 3
More Than A Horse (ex: Xandretta) Tnr: Douglas Whyte Rdr: Anthony Hamelin
Saturday, September 19
Race 2 - 1000m Benchmark 65 0
Verve (ex: Devil's Thumbprint)
Tnr: Norma King
Verve (ex: Devil's Thumbprint)
Tnr: Norma King
Verve (ex: Devil's Thumbprint)
Tnr: Norma King
Race 5 - 1200m Maiden 0
Verve (ex: Devil's Thumbprint)
Tnr: Norma King
Saturday, September 26
Race 1 - 1600m Benchmark 69 0
More Than Good (ex: Not Bad)
Tnr: Ben Williams
More Than Good (ex: Not Bad)
Tnr: Ben Williams
More Than Good (ex: Not Bad)
Tnr: Ben Williams
Race 4 - 1200m Class B 0
More Than Good (ex: Not Bad)
Tnr: Ben Williams
Thursday, October 1
Geelong Race 2 - 1100m Maiden 0
Murchison (ex: Rare Insight)
Tnr: C Maher and D Eustace
Geelong Race 3 - 1300m Maiden 0
Murchison (ex: Rare Insight)
Tnr: C Maher and D Eustace
Geelong Race 8 - 1500m Benchmark 64 0
Fast And Ready (ex: Sorellina)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Kalgoorlie Race 3 - 1300m BM58+ 0
Spirit And Fire (ex: Amelia's Dream)
Tnr: Mark Bairstow
Kalgoorlie Race 4 - 1760m BM58+ 0
Armed And Ready (ex: Miss Marielle)
Tnr: Mark Bairstow
Wyong Race 2 - 1350m Benchmark 64 0
Blazing Mac (ex: Stellamac)
Tnr: Joseph Pride
Wyong Race 5 - 1200m Maiden 0
Artic (ex: Attractive)
Tnr: Michael, Wayne and John Hawkes
Friday, October 2
Ipswich Race 7 - 1350m Maiden 0
Edification (ex: Darsini)
Tnr: Kacy Fogden
Moonee Valley Race 1 - 1200m Maiden 0
Murchison (ex: Rare Insight)
Tnr: C Maher and D Eustace
Moonee Valley Race 2 - 1600m Benchmark 64 0
Starelle (ex: Star Of Giselle)
Tnr: Danny O'Brien
Moonee Valley Race 6 - 1600m Benchmark 78 0
Creative Hero (ex: Imaginative)
Tnr: Shea Eden
Tatura Race 1 - 1100m Maiden 0
Murchison (ex: Rare Insight)
Tnr: C Maher and D Eustace
Tatura Race 4 - 1600m Maiden 0
Ready To Indulge (ex: Secret Indulgence)
Tnr: C Maher and D Eustace
Tatura Race 6 - 1450m Benchmark 58 0
Fast And Ready (ex: Sorellina)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Tatura Race 7 - 1600m Benchmark 58 0
Fast And Ready (ex: Sorellina)
Tnr: Leon and Troy Corstens
Saturday, October 3
Eagle Farm Race 6 - 1600m Class 3 0
Montez (ex: Colorado Claire)
Tnr: Maryann Brosnan
Flemington Race 4 - 1600m Open Gr2
Starelle (ex: Star Of Giselle)
Tnr: Danny O'Brien
Newcastle Race 1 - 1300m Benchmark 68 0
All In Rhythm (ex: Imananabaa)
Tnr: Ms A Turner
Newcastle Race 3 - 1200m Benchmark 64 0
All In Rhythm (ex: Imananabaa)
Tnr: Ms A Turner
Randwick Race 2 - 2400m Open Gr1
More Than Ever (ex: Danalaga)
Tnr: T and C McEvoy
Randwick Race 3 - 1600m Open Gr1
Orpheum (ex: Tender)
Tnr: Ron Quinton
La Vernazza (ex: Zonza)
Tnr: J W Richards
Toowoomba Race 6 - 1050m Maiden 0
Monetise (ex: Obsidian Dragon)
Tnr: Matt Boland
Sunday, October 4
Hobart Race 4 - 1400m Maiden 0
Bulbasaur (ex: Rose Of Pania)
Tnr: John Luttrell
Port Lincoln Race 5 - 1210m Benchmark 54 0
Parisians (ex: Danoiserie)
Tnr: Liz Faust
Monday, October 5
Gawler Race 3 - 1200m Restricted 58 0
Parisians (ex: Danoiserie)
Tnr: Liz Faust
Saturday, October 10
Caulfield Race 2 - 1600m Open Gr1
Global Quest (ex: Global Dream)
Tnr: Chris Waller
Caulfield Race 3 - 1600m Open Gr1
Starelle (ex: Star Of Giselle)
Tnr: Danny O'Brien
Jenni's Rainbow (ex: Three Rainbows)
Tnr: David Brideoake
Saturday, October 24
Moonee Valley Race 8 - 2040m Open Gr1
Global Quest (ex: Global Dream)
Tnr: Chris Waller
Saturday, October 31
Flemington Race 3 - 2500m Open Gr1
Grand Pope (ex: Joyful Journey)
Tnr: Nick Ryan
Thursday, November 5
Starelle (ex: Star Of Giselle)
Tnr: Danny O'Brien
Jenni's Rainbow (ex: Three Rainbows)
Tnr: David Brideoake
Saturday, November 7
Flemington Race 5 - 1200m Open Gr1
Global Quest (ex: Global Dream)
Tnr: Chris Waller