Current Runners Accepted
Friday, October 23
Benalla Race 1 - 1206m Maiden
Keep Ya Distance (ex: Final View) Tnr: M & S Ellerton & Zahra Rdr: Daniel Moor
Benalla Race 4 - 1606m Maiden
Bolshoi Boy (ex: Ballet Danseuse) Tnr: Phillip Stokes Rdr: Patrick Moloney
Canberra Race 4 - 2000m Class 1
Gunaluva (ex: Saskia) Tnr: John Sargent Rdr: Koby Jennings
New Plymouth Raceway Race 5 - 1200m Maiden
Relish (ex: Dream Lass) Tnr: Mark Forbes Rdr: Ryan Elliot
New Plymouth Raceway Race 7 - 1400m Benchmark 65
Schist (ex: Torlundy) Tnr: Allan Sharrock Rdr: R H Schofer
New Plymouth Raceway Race 9 - 1800m Benchmark 74
Sidebar (ex: Barbette) Tnr: Susan Rainford Rdr: F W Lazet
Saturday, October 24
Collie Race 5 - 2000m Open
Ombudsman (ex: Fifth Avenue) Tnr: Darryn Pateman Rdr: Mollie Clark
Gladstone Race 5 - 1517m Restricted 55
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie) Tnr: William Melvin Rdr: Not Notified
Gympie Race 2 - 1170m Maiden
Wunulla Lady (ex: Concert Girl) Tnr: Geoff Schrader Rdr: Heather Poland
Moonee Valley Race 6 - 2040m Open Gr2
Reliable Lovin' (ex: Given With Love) Tnr: Richard Laming Rdr: Michael Rodd
Moonee Valley Race 8 - 2500m Open Gr2
Miami Bound (ex: Arapaho Miss) Tnr: Danny O'Brien Rdr: Jamie Kah
Riccarton Park Race 1 - 1400m Maiden
Qiji Queen (ex: Scene Queen) Tnr: D & K Champion & Murphy Rdr:
Riccarton Park Race 6 - 1800m Benchmark 74
Bronte Beach (ex: Bronte Lass) Tnr: Stephen Marsh Rdr: Craig Grylls
Riccarton Park Race 9 - 2000m Open
Bronte Beach (ex: Bronte Lass) Tnr: Stephen Marsh Rdr: Not Notified
Riccarton Park Race 10 - 1600m Benchmark 65
Sanctify (ex: Symphony Rock) Tnr: Andrew J Carston Rdr: Kozzi Asano
Sha Tin Race 4 - 1200m Class 4
Precision Dream (ex: Postmans Daughter) Tnr: T P Yung Rdr: Not Notified
Sha Tin Race 5 - 1800m Class 4
Bundle Of Energy (ex: Betty Brown) Tnr: D J Hall Rdr: Alexis Badel
Sha Tin Race 6 - 1600m Class 3
World Famous (ex: Quenching) Tnr: P F Yiu Rdr: Not Notified
Te Rapa Race 5 - 1400m Open Gr3
De La Terre (ex: Veva Girl) Tnr: Team Rogerson Rdr: Ryan Elliot
Te Rapa Race 8 - 1600m Benchmark 74
James Barrie (ex: It's Eleanor) Tnr: S & C Ritchie & Murray Rdr: Jonathan Riddell
Te Rapa Race 8 - 1600m Benchmark 74
Amano (ex: Lichen Moss) Tnr: L & A O'Sullivan & Scott Rdr: Troy Harris
Sunday, October 25
Port Lincoln Race 1 - 1390m Maiden
Illusion Date (ex: Tamara) Tnr: Paul Holtham Rdr: Scarlet So
Singapore Race 4 - 1200m Maiden
Wonosobo (ex: Sharp Gal) Tnr: Jason Ong Rdr: Thangamani Krisna
St Arnaud Race 3 - 1200m Maiden
Dependable Nite (ex: Savanite) Tnr: Tony Parker Rdr: Will Price
Monday, October 26
Ascot Park Race 5 - 1200m Maiden
Cheyenne Dreams (ex: Subglacial) Tnr: Sally McKay Rdr: Corey Campbell
Echuca Race 3 - 1412m Maiden
Native Man (ex: Monachee) Tnr: M & S Ellerton & Zahra Rdr: Daniel Moor
Tuesday, October 27
Grafton Race 3 - 1700m Class 1
Somebody Stop Me (ex: Lazulia) Tnr: Tess Wilkes Rdr: Shane Arnold
Saturday, September 26
Race 1 - 1400m Open 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Race 2 - 1000m Open 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Race 4 - 1000m Class B 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Race 5 - 1200m Maiden 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Saturday, October 3
Race 2 - 1200m Class B 0
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Saturday, October 17
Race 4 - 1200m Class B 0
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Race 1 - 1465m Open 0
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Race 3 - 1465m Class B 0
Reliable Lass (ex: Testa's Big Lassie)
Tnr: W Melvin
Race 4 - 850m Class B 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Race 5 - 850m Maiden 0
Wunulla Lady (ex: Concert Girl)
Tnr: G W Schrader
Wednesday, October 28
Bendigo Race 3 - 1400m Maiden 0
Stigwood (ex: Peace Of Mind)
Tnr: Symon Wilde
Bendigo Race 9 - 2400m Open Gr3
Miami Bound (ex: Arapaho Miss)
Tnr: Danny O'Brien
Happy Valley Race 1 - 1800m Class 2 0
Reliable Team (ex: Stella Doro)
Tnr: F C Lor
Happy Valley Race 6 - 1200m Class 4 0
Precision Dream (ex: Postmans Daughter)
Tnr: T P Yung
Tuesday, November 3
Flemington Race 8 - 3200m Open Gr1
Miami Bound (ex: Arapaho Miss)
Tnr: Danny O'Brien
Saturday, November 21
Ascot Race 1 - 1600m Open Gr1
Inspirational Girl (ex: Be Inspired)
Tnr: G and A Williams
Saturday, December 5
Inspirational Girl (ex: Be Inspired)
Tnr: G and A Williams