Current Runners Accepted
Thursday, April 25
Beaudesert Race 4 - 1400m TAB We're On Mdn Plate
Luisana (ex: Oxigenada) Tnr: Aiden Nunn Rdr: Brooke Ainsworth
Deniliquin Race 2 - 1400m Mdn Plate
La Sarthe (ex: Princess Peggy) Tnr: Belinda Dunn Rdr: Alysha Warren
Deniliquin Race 3 - 1400m Hcp (C2)
Mandirigma (ex: Ulap) Tnr: Tamra Taylor Rdr: Cameron Quilty
Gawler Race 4 - 2118m The Gallipoli Memorial Trophy (Bm56)
Sesar (ex: Sarthemare) Tnr: Dean Saxon Rdr: Ben Price
Kempsey Race 1 - 1450m Mdn Plate
Bring Us Glory (ex: Grojsman) Tnr: Luke A Thomas Rdr: Jon Grisedale
Moe Race 1 - 1017m Brandt Leongatha Mdn Plate
Fox Rocks (ex: So Foxy) Tnr: Sunny Reeve Rdr:
Sunshine Coast Race 3 - 1200m Lest We Forget (Bm70)
Sebring Girl (ex: Liesele) Tnr: Stuart Kendrick Rdr: Bailey Wheeler
Wondai Race 2 - 1000m Mdn Plate
Platinum Rose (ex: Sorcha Rose) Tnr: Andrew Hayward Rdr: Kelly Gates
Wondai Race 5 - 1577m (Bm55)
Canny Boy (ex: Canny Time) Tnr: Malcolm Bailey Rdr: Jade Metcalfe
Friday, April 26
Moruya Race 2 - 1650m 2EC - Wake Up With Kimmy For Breakfast (Bm58)
The Boomerang (ex: Marsawra) Tnr: Lynda Bundy Rdr: Damon Budler
Moruya Race 7 - 1200m R & G Electrical And Data (Bm58)
Karuta King (ex: Infliction) Tnr: Lynda Bundy Rdr: Quayde Krogh
Tamworth Race 7 - 1400m Tamworth City Toyota Tamworth Cup
Superstorm (ex: Stormy Nova) Tnr: Lauren Abbott Rdr: Koby Jennings
Saturday, April 27
Gold Coast Poly Race 9 - 1200m A Moet Moment May 24 Hcp (C1)
Rephrase (ex: Go Again) Tnr: Toby Edmonds Rdr: Noel Callow
Innisfail Race 4 - 1100m Cairns Hardware (Bm65)
Side Hustle (ex: Fastongrass) Tnr: Sharlee Hoffman Rdr: Tyler Leslight
Kembla Grange Race 1 - 2000m Carlton Dry 3.5% (Bm68)
Condrieu (ex: Jehannedarc) Tnr: John O'Shea Rdr: Andrew Adkins
Kembla Grange Race 7 - 1300m Jamie Russell Hcp (C1)
Twelve Hours (ex: Faith In Hand) Tnr: Matthew Smith Rdr: Grant Buckley
Kyneton Race 6 - 1474m Gary Buckley, Life Member Hcp (58)
Silent Thunder (ex: Silently) Tnr: Emma Church Rdr: Tom Madden
Longreach Race 1 - 1000m (Bm55)
Badge (ex: Medaille) Tnr: Mark Oates Rdr: Matthew Gray
Merriwa Race 5 - 1800m (Bm50)
Selvam (ex: Wildwood Dancer) Tnr: Jeremy Sylvester Rdr: Kelsey Lenton
Merriwa Race 5 - 1800m (Bm50)
Club Town (ex: Take Heart) Tnr: Michael Lunn Rdr: Katherine Bell-Pitomac
Rosehill Race 6 - 1200m Hot Rod & Custom Show (Bm72)
Bubbles For Me (ex: Not For Me) Tnr: Mark Minervini Rdr: Amy McLucas
Singapore Race 1 - 1400m Coin Toss Stakes Hcp (C5)
Arya Pakuan (ex: Blithe Belle) Tnr: Stephen Gray Rdr: Manoel Nunes
Singapore Race 1 - 1400m Coin Toss Stakes Hcp (C5)
City Gold Telecom (ex: In Style) Tnr: David Kok Rdr: Ryan Curatolo
Singapore Race 5 - 2000m Top Knight 2019 Stakes Hcp (C5)
Star Express (ex: Don Ella) Tnr: James F Peters Rdr: Ronald Woodworth
Singapore Race 10 - 1200m Spanish Bay 2015 Stakes Hcp (C4)
Reignite (ex: Risk Aversion) Tnr: Donna Logan Rdr: B Pinheiro
Toowoomba Race 4 - 2000m Enterprise Legal (Bm58)
Brave Boy (ex: Typhoon Tess) Tnr: Christos Zintilis Rdr:
Toowoomba Race 4 - 2000m Enterprise Legal (Bm58)
Winston Blue (ex: Diamond Glow) Tnr: Neil Hocking Rdr: Karl Zechner
Sunday, April 28
Albany Race 7 - 1600m The Last Post (Bm58+)
Pure Gem (ex: Madame Shinko) Tnr: Gordon Keay Rdr: Beaux Banovic-Edwards
Ballarat Race 6 - 1600m Hygain Winners Choice (Bm64)
Silent Thunder (ex: Silently) Tnr: Emma Church Rdr:
Narromine Race 5 - 1100m Joey Doueihi Memorial (Bm58)
The Mediator (ex: Dream 'n' Believe) Tnr: Andrew Molloy Rdr: Mathew Cahill
Narromine Race 6 - 1300m Narromine USMC Diggers Cup
Red Beryl (ex: Decoree) Tnr: Jane Clement Rdr: Kelsey Lenton
Rockhampton Race 8 - 1300m Frasers Livestock Transport (Bm58)
Spring Valley (ex: Valley Sweetheart) Tnr: Mark R Cochrane Rdr: Georgina Cartwright
Sha Tin Race 7 - 1600m The FWD Champions Mile Gr1
Beauty Joy (ex: Impressive Jeuney) Tnr: A S Cruz Rdr: Brenton Avdulla
Monday, April 29
Goulburn Race 6 - 1300m Doyles Seafood Restaurant (Bm58)
Twelve Hours (ex: Faith In Hand) Tnr: Matthew Smith Rdr: Alysha Collett
Thangool Race 6 - 1200m Milne Bros Trucks & Tractors (Bm45)
Daytona Gal (ex: Echo Gal) Tnr: Rodney Hay Rdr:
Friday, April 26
Tower Hill Race 2 - 800m Topx Restricted Trophy 3 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 3 - 1200m The Logan Family Restricted Trophy 4 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 4 - 800m Beryl Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 5 - 1400m Tower Hill Bracelet Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 6 - 1000m Tony & Jan Hetherington Restricted Trophy 2 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 7 - 1000m A.E. Richardson Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Saturday, April 27
Ballina Race 1 - 1000m Benchmark 50 Handicap 0
Echo Sunshine (ex: Echo Gal)
Tnr: Ethan Ensby
Ballina Race 5 - 1000m Maiden Plate 0
Barron (ex: White House Lady)
Tnr: Sharon Pepper
Tower Hill Race 2 - 1000m R.H. And R.E. Macintosh Restricted Trophy 3 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 3 - 1200m Penlan Restricted Trophy 4 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 4 - 800m Jc & Jm O'Connell Western Picnics Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 5 - 1200m Kate Wedgwood Memorial Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 6 - 1600m Willy's Gift Open Trophy Race 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Tower Hill Race 7 - 1000m Married To The Land/saunders Electrics Restricted Trophy 6 0
Hyderabad (ex: Divya)
Tnr: Colin Delahunty
Monday, April 29
Mornington Race 7 - 1500m Bm58 Handicap - Rmbl Investments Rising Stars Race 0
Riverside Special (ex: Totally Sure)
Tnr: Frank Stockdale
Tuesday, April 30
Grafton Race 2 - 1610m Benchmark 82 Handicap 0
Olakau'atu (ex: Divine Nature)
Tnr: Brett Dodson
Grafton Race 4 - 1181m Country Boosted Class 1 Handicap 0
Echo Sunshine (ex: Echo Gal)
Tnr: Ethan Ensby
Grafton Race 5 - 1106m Country Boosted Maiden Handicap 0
Barron (ex: White House Lady)
Tnr: Sharon Pepper
Three Graces (ex: Michaux)
Tnr: Ethan Ensby
Grafton Race 8 - 1006m Benchmark 58 Handicap 0
Echo Sunshine (ex: Echo Gal)
Tnr: Ethan Ensby
Quirindi Race 3 - 1600m Benchmark 58 Handicap 0
Tyson's Dream (ex: Dream 'n' Believe)
Tnr: Cody Morgan
Quirindi Race 7 - 1450m Maiden Plate 0
Bring Us Glory (ex: Grojsman)
Tnr: Luke A Thomas
Townsville Race 5 - 1609m Benchmark 55 Handicap - Base Rating 43 0
Emathion (ex: Disseminate)
Tnr: Roy Chillemi
Majestics Request (ex: She's A Rainbow)
Tnr: Lindsay Hatch
Sebrossa (ex: Emperossa)
Tnr: Alby Molino
Wednesday, May 1
Canterbury Race 4 - 1100m F&M Benchmark 72 Handicap 0
Silent Raindrops (ex: Tawteen)
Tnr: Joseph Pride
Ipswich Race 2 - 1700m Benchmark 68 Handicap 0
Houston Rocket (ex: Sister Phenomenon)
Tnr: Chris Munce
Jupitus (ex: Lumic)
Tnr: Chris Waller
Warrnambool Race 5 - 1700m Bm64 Handicap 0
Sea Of Secrets (ex: Palace Whispers)
Tnr: David Page
Warrnambool Race 7 - 1400m Bm70 Handicap 0
Fiasco Tess (ex: Pantenny)
Tnr: David and Matt Brideoake and Jenkins
Fly Lie (ex: I'll Decide)
Tnr: Mitchell Freedman
The Devil In Her (ex: Leny's Here)
Tnr: Patrick Payne
Warrnambool Race 9 - 3200m Galleywood Hurdle 0
Huntly Castle (ex: Friday Hussy)
Tnr: Declan Maher
Sky Hero (ex: Madame Flurry)
Tnr: Amy McDonald
Thursday, May 2
Warrnambool Race 2 - 1300m Bm64 Handicap 0
Fiasco Tess (ex: Pantenny)
Tnr: David and Matt Brideoake and Jenkins
Fly Lie (ex: I'll Decide)
Tnr: Mitchell Freedman
Warrnambool Race 8 - 1400m Fillies And Mares Bm70 Handicap 0
Fiasco Tess (ex: Pantenny)
Tnr: David and Matt Brideoake and Jenkins
Warrnambool Race 9 - 3200m Champion Novice Hurdle 0
Huntly Castle (ex: Friday Hussy)
Tnr: Declan Maher