Current Runners Accepted
Thursday, November 26
Bendigo Race 4 - 1300m Maiden
The Stager (ex: Strega) Tnr: Tom & Ben Dabernig & Hayes Rdr: Michael Poy
Mackay Race 6 - 1300m Open
So You Dream (ex: Dreamalittledream) Tnr: Andrew Cameron Rdr: Chelsea Jokic
Pakenham Park Race 5 - 1600m Benchmark 64
Can't Take A Trick (ex: Aliyana) Tnr: Archie Alexander Rdr: Jordan Childs
Wyong Race 5 - 1350m Class 1
Titanium Power (ex: Dalkeith) Tnr: Joseph Pride Rdr: Brenton Avdulla
Wyong Race 7 - 1600m Benchmark 64
All Things (ex: Popcorn Charley) Tnr: John Sargent Rdr: Joshua Parr
Friday, November 27
Canberra Race 8 - 1600m Class 1
So United (ex: Maglissa) Tnr: G & A Waterhouse & Bott Rdr: Blake Spriggs
Canterbury Race 1 - 1550m Maiden
So United (ex: Maglissa) Tnr: G & A Waterhouse & Bott Rdr: Brenton Avdulla
Canterbury Race 3 - 1250m Maiden
Ruru (ex: Keysbrook) Tnr: Chris Waller Rdr: Thomas Stockdale
Canterbury Race 8 - 1550m Benchmark 72
Sophomore (ex: Shania Dane) Tnr: John O'Shea Rdr: Rachel King
Sunshine Coast Race 2 - 1000m Maiden
Thinklikelightning (ex: Morning Light) Tnr: Glen Baker Rdr: Not Notified
Sunshine Coast Race 10 - 1300m Maiden
Think I'm A Lady (ex: Milady Clang) Tnr: Tom Button Rdr: Kate Southam
Saturday, November 28
Ascot Race 2 - 1400m BM71+
Bad Wolf (ex: Surpassing) Tnr: Ashley Maley Rdr: Brad Rawiller
Doomben Race 5 - 1350m Class 3
So Dapper (ex: Soiree Girl) Tnr: J & S Symons & Laxon Rdr: Ron Stewart
Gold Coast Race 3 - 1200m Maiden
Thinklikelightning (ex: Morning Light) Tnr: Glen Baker Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Gold Coast Race 8 - 1400m Class 2
Dynamic Thinker (ex: Zefta) Tnr: Les Kelly Rdr: Travis Wolfgram
Kembla Race 1 - 1200m Class 1
Thinking Cap (ex: Moon Cha Cha) Tnr: Jason Coyle Rdr: Jessica Taylor
Kembla Race 2 - 1600m Maiden
So United (ex: Maglissa) Tnr: G & A Waterhouse & Bott Rdr: Blake Spriggs
Kembla Race 3 - 2000m Benchmark 64
Cyber Intervention (ex: Soft Landing) Tnr: Kerry Parker Rdr: Jeff Penza
Morphettville Race 9 - 1200m Benchmark 68
Woulda Thought So (ex: Isle Of Gibraltar) Tnr: Dean Saxon Rdr: Karl Zechner
Rosehill Race 7 - 1500m Open Gr3
Miss Siska (ex: Sing Hallelujah) Tnr: Matthew Smith Rdr: Tim Clark
Rosehill Race 7 - 1500m Open Gr3
Mr Marathon Man (ex: Marie Des Fleurs) Tnr: Richard Litt Rdr: Glyn Schofield
Singapore Race 10 - 1800m Class 4
Shepherd's Hymn (ex: Cassini Contest) Tnr: Michael J Clements Rdr: L P Beuzelin
Woolamai Race 1 - 1708m Restricted
Good Thoughts (ex: Rose Ransom) Tnr: Jackie Beriman Rdr: Tyla Piggin
Yarra Valley Race 5 - 1500m Restricted 58
Real Thinker (ex: Margobelle) Tnr: Eric Musgrove Rdr: Noel Callow
Yarra Valley Race 6 - 1200m Restricted 58
Borondino Dream (ex: Reve De Victoire) Tnr: Barry Goodwin Rdr: Zac Spain
Sunday, November 29
Coffs Harbour Race 6 - 1400m Benchmark 66
Hanna From Havana (ex: Petroica) Tnr: Allan Kehoe Rdr: Andrew Mallyon
Newcastle Race 5 - 1300m Maiden
Mentalism (ex: Escobar) Tnr: Nathan Doyle Rdr: Koby Jennings
Strathalbyn Race 7 - 1600m Benchmark 54
Scherzer (ex: Desert End) Tnr: Grant Kluske Rdr: Barend Vorster
Sha Tin Race 7 - 1600m Class 1
Buddies (ex: Gladwell) Tnr: A S Cruz Rdr: Jerry Chau
Traralgon Race 6 - 1900m Benchmark 64
Chesterton (ex: Elchester) Tnr: Brian McGrath Rdr: Lewis German
Monday, November 30
Sapphire Coast Race 1 - 1600m Maiden
Think Rush (ex: So Sydney) Tnr: Michael Gatty Rdr: Kayla Nisbet
Sapphire Coast Race 7 - 1200m Class 1
Cloud Nine (ex: Wonderful Feeling) Tnr: Jamie Stewart Rdr: Shaun Guymer
Taree Race 3 - 1300m Maiden
So Commanding (ex: Commanding Secret) Tnr: Kris Lees Rdr: Aaron Bullock
Taree Race 4 - 1300m Maiden
If You Think So (ex: Aerate's Pick) Tnr: Jeremy Sylvester Rdr: Not Notified
Saturday, October 3
Race 1 - 1200m Maiden 0
Princess Lilytess (ex: Pilbara Sand)
Tnr: G W Hammarquist
Princess Lilytess (ex: Pilbara Sand)
Tnr: G W Hammarquist
Princess Lilytess (ex: Pilbara Sand)
Tnr: G W Hammarquist
Princess Lilytess (ex: Pilbara Sand)
Tnr: G W Hammarquist
Princess Lilytess (ex: Pilbara Sand)
Tnr: G W Hammarquist
Sunday, November 29
Grafton Race 2 - 1400m Benchmark 66 0
Hanna From Havana (ex: Petroica)
Tnr: Allan Kehoe
Monday, November 30
Wangaratta Race 3 - 1300m Maiden 0
The Stager (ex: Strega)
Tnr: T Dabernig and B Hayes
Soyoucandance (ex: Jive Talk)
Tnr: J E and C Ledger
Quindi Pensi (ex: Rebel Dancer)
Tnr: Matthew Brown
Wangaratta Race 6 - 1400m Benchmark 58 0
Tough Decision (ex: Verbose)
Tnr: Phil Sweeney
Think Music (ex: See The Music)
Tnr: Jason Selman
Wangaratta Race 7 - 2000m Benchmark 58 0
Quattro Porte (ex: Ravenna)
Tnr: Alicia Macpherson
Chesterton (ex: Elchester)
Tnr: Brian McGrath
Wangaratta Race 8 - 1590m Class 1 0
Think Music (ex: See The Music)
Tnr: Jason Selman
Tuesday, December 1
Armidale Race 5 - 1300m Class 1 0
Keiretsu (ex: Waitomo Toka)
Tnr: Ned Coldbeck
Armidale Race 8 - 1400m Maiden 0
If You Think So (ex: Aerate's Pick)
Tnr: Jeremy Sylvester
Wednesday, December 2
Echuca Race 3 - 1400m Maiden 0
The Stager (ex: Strega)
Tnr: T Dabernig and B Hayes
Soyoucandance (ex: Jive Talk)
Tnr: J E and C Ledger
Echuca Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Borondino Dream (ex: Reve De Victoire)
Tnr: Barry Goodwin
Echuca Race 7 - 1400m Benchmark 58 0
Tough Decision (ex: Verbose)
Tnr: Phil Sweeney
Borondino Dream (ex: Reve De Victoire)
Tnr: Barry Goodwin
Gawler Race 4 - 1700m Benchmark 54 0
Scherzer (ex: Desert End)
Tnr: Grant Kluske
Gold Coast Race 2 - 1400m Benchmark 65 0
Dynamic Thinker (ex: Zefta)
Tnr: Les Kelly
Gold Coast Race 3 - 1400m Benchmark 65 0
So You Beauty (ex: Stage Beauty)
Tnr: Bevan Laming
Gosford Race 2 - 1100m Benchmark 64 0
Thinking Cap (ex: Moon Cha Cha)
Tnr: Jason Coyle
Sandown Hillside Race 5 - 1000m Benchmark 64 0
Delusions (ex: Kissame Mucho)
Tnr: C Maher and D Eustace
Saturday, December 5
Ascot Race 1 - 1800m Open Gr1
Midnight Blue (ex: Midnight Special)
Tnr: G and A Williams
Saturday, January 16
Gold Coast Race 1 - 1200m Open 0
Definitely Maybe (ex: Kimblewick)
Tnr: Matthew Smith
Six Senses (ex: Zighy Bay)
Tnr: T and C McEvoy
Diva Da Vinci (ex: Our Renaissance)
Tnr: Joseph Pride
Pacific Horizon (ex: Tennessee Midnight)
Tnr: Anthony Cummings
Bidding (ex: Tender)
Tnr: T Busuttin and N Young
Statesmanship (ex: Babel)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Sonora (ex: Spurs And Sashes)
Tnr: C Maher and D Eustace
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Midnight Oasis (ex: Tennessee Midnight)
Tnr: Matthew Smith
Howdy Angel (ex: Tirarri)
Tnr: Tony Gollan
So United (ex: Maglissa)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
So Commanding (ex: Commanding Secret)
Tnr: Kris Lees
Think High (ex: Miss Brahma)
Tnr: Matthew Dunn
Without Thinking (ex: Strobic)
Tnr: John Symons and Sheila Laxon
Edge Of Darkness (ex: Snitzel's Jewel)
Tnr: Mark Newnham
So Let's Toast (ex: Slainte)
Tnr: John McArdle
I Think I Can (ex: If I Can I Can)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Think Glory (ex: Rekindled Glory)
Tnr: S O'Dea and M Hoysted
Obiri (ex: Rupavari)
Tnr: Edward Cummings
Poland (ex: Sun Song)
Tnr: Michael Moroney