Current Runners Accepted
Wednesday, October 28
Happy Valley Race 7 - 1200m Class 3
Nextmodel (ex: Rock On Bye) Tnr: T P Yung Rdr: V Borges
Kensington Race 7 - 1100m Benchmark 72
Moccasin Miss (ex: Moccasin Bend) Tnr: Gary Portelli Rdr: Kathy O'Hara
Thursday, October 29
Ashburton Race 8 - 1400m Benchmark 65
Golden Valkyrie (ex: Jungle Juice) Tnr: N J Lloyd Rdr: Terry Moseley
Cranbourne Race 5 - 2060m Benchmark 64
River Of Gold (ex: Gold Copy) Tnr: Pat Carey Rdr: Patrick Moloney
Gosford Race 4 - 1200m Class 1
Bovalino (ex: Cheetara) Tnr: Allan Denham Rdr: Sam Clipperton
Gosford Race 6 - 1600m Benchmark 64
Surjin (ex: Melbourne Rose) Tnr: Paul Perry Rdr: Sam Clipperton
Northam Race 3 - 1300m Maiden
Classy Stratum (ex: Imanun) Tnr: Stephen Rowe Rdr: Peter Knuckey
Friday, October 30
Kilcoy Race 5 - 1500m Class 1
Tiz (ex: In A Tiz) Tnr: Ian Livingstone Rdr: Melea Castle
Kilcoy Race 8 - 1200m Benchmark 55
Vincero (ex: Miss Victory) Tnr: Ben Hull Rdr: Brad Stewart
Moree Race 7 - 1300m Class 2
Ringside (ex: Mother's Milk) Tnr: John Bourke Rdr: Ashley Morgan
Saturday, October 31
Awapuni Race 4 - 1400m Maiden
La Strata (ex: Bellazeel) Tnr: Janelle Millar Rdr: Mereana Hudson
Morphettville Race 2 - 1200m Rst 2 Met Win-LY
Tequila Time (ex: El Milagro) Tnr: L & A Macdonald & Gluyas Rdr: Jason Holder
Saturday, September 26
Race 2 - 1000m Open 0
Catmosphere (ex: Combat Kitty)
Tnr: A J Seymour
Race 3 - 1300m Restricted 65 0
Catmosphere (ex: Combat Kitty)
Tnr: A J Seymour
Catmosphere (ex: Combat Kitty)
Tnr: A J Seymour
Catmosphere (ex: Combat Kitty)
Tnr: A J Seymour
Race 1 - 1400m Open 0
Marylee (ex: French Script)
Tnr: G E Dempsey
Marylee (ex: French Script)
Tnr: G E Dempsey
Race 2 - 1000m Open 0
Volum (ex: Irish Nova)
Tnr: P J Brennan
Race 3 - 1400m Benchmark 50 0
Volum (ex: Irish Nova)
Tnr: P J Brennan
Volum (ex: Irish Nova)
Tnr: P J Brennan
Race 5 - 1200m Maiden 0
Marylee (ex: French Script)
Tnr: G E Dempsey
Saturday, October 31
Beaudesert Race 1 - 1200m Restricted 58 0
Vincero (ex: Miss Victory)
Tnr: Ben Hull
Beaudesert Race 4 - 1100m Class 2 0
Vincero (ex: Miss Victory)
Tnr: Ben Hull
Dubbo Race 7 - 1410m Maiden 0
Capital Venture (ex: Nocturne)
Tnr: Cameron Crockett
Home Hill Race 2 - 1000m Open 0
Catmosphere (ex: Combat Kitty)
Tnr: A J Seymour
Newcastle Race 3 - 1250m Benchmark 64 0
Harry And The Duke (ex: With My)
Tnr: Wendy Platts
Sunday, November 1
Goulburn Race 5 - 1600m Class 2 0
Clear Blonde (ex: Salsify)
Tnr: Jason Coyle
Goulburn Race 6 - 1400m Class 1 0
Kowloon Treasure (ex: Gigas)
Tnr: John Sargent
Clear Blonde (ex: Salsify)
Tnr: Jason Coyle
Innisfail Race 4 - 1200m Benchmark 65 0
Pure Rebel (ex: De Lightning Ridge)
Tnr: Fred Wieland
Mortlake Race 5 - 1100m Benchmark 58 0
Atum (ex: Khepri)
Tnr: Ron Daniel
Mortlake Race 6 - 2000m Benchmark 58 0
Barge And Charge (ex: Pilya)
Tnr: M A Townsend
Mount Barker Race 1 - 1000m Maiden 0
Straightatem (ex: Lokatem)
Tnr: Samantha Faithfull
Muswellbrook Race 1 - 1500m Benchmark 66 0
Kowloon Treasure (ex: Gigas)
Tnr: John Sargent
Muswellbrook Race 3 - 1280m Benchmark 58 0
Harry And The Duke (ex: With My)
Tnr: Wendy Platts
Sha Tin Race 2 - 1000m Class 2 0
Massive Pocket (ex: Sprung)
Tnr: K W Lui
Monday, November 2
Ballina Race 1 - 2650m Benchmark 66 0
Itsa Fait Accompli (ex: Rhema)
Tnr: D and R Simonetta
Tuesday, November 3
Canberra Race 7 - 1000m Maiden 0
Yee Hing Princess (ex: Koi)
Tnr: Richard Butler
Doomben Race 2 - 1350m Benchmark 68 0
Sojournist (ex: Pleasure Ground)
Tnr: David Murphy
Echuca Race 6 - 1600m Benchmark 58 0
The Enzo (ex: Danica)
Tnr: Nathan Hobson
Gold Coast Race 2 - 1100m Benchmark 58 0
Dejanova (ex: Kiss Me Goodbye)
Tnr: Natalie Mccall
Kembla Race 2 - 1600m Benchmark 64 0
Kowloon Treasure (ex: Gigas)
Tnr: John Sargent
Kembla Race 4 - 1400m Class 1 0
Kowloon Treasure (ex: Gigas)
Tnr: John Sargent
Clear Blonde (ex: Salsify)
Tnr: Jason Coyle
Kembla Race 5 - 1000m Maiden 0
Yee Hing Princess (ex: Koi)
Tnr: Richard Butler
Muswellbrook Race 2 - 1000m Benchmark 58 0
Stralex (ex: Alex)
Tnr: Cameron Crockett
Muswellbrook Race 4 - 1450m Class 1 0
Kowloon Treasure (ex: Gigas)
Tnr: John Sargent
Muswellbrook Race 6 - 1280m Maiden 0
Capital Venture (ex: Nocturne)
Tnr: Cameron Crockett
Sunshine Coast Race 4 - 1400m Class 2 0
Brocky (ex: Mountain Legacy)
Tnr: A J and T Edmonds
Sunshine Coast Race 5 - 1200m Class 1 0
Dejanova (ex: Kiss Me Goodbye)
Tnr: Natalie Mccall