Current Runners Accepted
Tuesday, April 23
Coffs Harbour Race 5 - 1005m Sawtell Hotel Hcp (C2)
Speedy Target (ex: Rockover Target) Tnr: Jim Jarvis Rdr: Matthew McGuren
Coffs Harbour Race 5 - 1005m Sawtell Hotel Hcp (C2)
Call Me Super (ex: They Call Me Rose) Tnr: Trevor Whittington Rdr: Stacey Callow
Coffs Harbour Race 6 - 1205m Moonee Beach Hotel Hcp (C1)
I Stole It (ex: Fraud) Tnr: Renita Beaton Rdr: Matthew McGuren
Coffs Harbour Race 7 - 1305m Park Beach Plumbing (Bm82)
Sukhbir (ex: Warrior Of Peace) Tnr: Maryann Brosnan Rdr: Amy Graham
Wednesday, April 24
Newcastle Race 2 - 900m Hungerford Hill Wines Mdn Hcp
Super Capone (ex: La Capone) Tnr: Darren Treacy Rdr: Kacie Adams
Thursday, April 25
Armidale Race 3 - 1400m Class 1 Handicap 0
Superargo (ex: Galileo's Choice)
Tnr: Melissa Dennett
Armidale Race 4 - 1100m Maiden Plate 0
Smokehouse Brown (ex: Celeritas)
Tnr: Sally Taylor
Armidale Race 5 - 1300m Maiden Plate 0
Smokehouse Brown (ex: Celeritas)
Tnr: Sally Taylor
Bathurst Race 2 - 1100m Bill Aspros Cup Benchmark 66 Handicap 0
Boongarra Girl (ex: Googol Pi)
Tnr: Gayna Williams
Bathurst Race 3 - 1200m Country Boosted Class 1 Handicap 0
Super Bound (ex: Abound)
Tnr: Dean McHardie
Beaudesert Race 7 - 1100m Maiden Plate 0
Lemon Supreme (ex: Choisance)
Tnr: Gregory Cornish
Deniliquin Race 1 - 1600m The White Lion Hotel Motel Benchmark 66 Handicap 0
Arachidi (ex: Chocolate Coated)
Tnr: Craig Weeding
Gosford Race 1 - 1200m Benchmark 64 Handicap 0
One Destiny (ex: Star Of Destiny)
Tnr: Gary Nickson
Gosford Race 3 - 1000m Provincial Class 1 Handicap 0
Mr Trackside (ex: Lonhrolite)
Tnr: Paul Perry
Gosford Race 5 - 1000m Super Maiden Plate 0
Uncle Alf (ex: Miss Murphy's Law)
Tnr: Gregory McFarlane
Gosford Race 7 - 1200m Midway 4yo&Up Maiden Handicap 0
Dusty Rubble (ex: Just Betty)
Tnr: Karen Outtrim
Uncle Alf (ex: Miss Murphy's Law)
Tnr: Gregory McFarlane
Kempsey Race 4 - 1250m Gallipoli Maiden Plate 0
Smokehouse Brown (ex: Celeritas)
Tnr: Sally Taylor
Kempsey Race 5 - 1450m L-Bo Butchery, Kempsey Maiden Plate 0
Smokehouse Brown (ex: Celeritas)
Tnr: Sally Taylor
Sunshine Coast Race 7 - 1400m Qtis Three-Year-Old Benchmark 68 Handicap - Base Rating 56 0
Can't Getwhatiwant (ex: Pegasus Miss)
Tnr: Kevin Kemp
Friday, April 26
Ararat Race 3 - 1606m Maiden Plate 0
Court One (ex: Court Flying)
Tnr: Melody Cunningham
Cranbourne Race 6 - 1200m Bm64 Handicap 0
Superset (ex: Chosen Dove)
Tnr: Shawn Mathrick
Tamworth Race 4 - 1000m John Clift Memorial - Benchmark 58 Showcase Handicap 0
My One (ex: Mi Chiamano Mimi)
Tnr: Craig Clegg
Tamworth Race 5 - 1400m Country Magic Class 1 Handicap 0
Super Bound (ex: Abound)
Tnr: Dean McHardie
Saturday, April 27
Gold Coast Poly Race 1 - 1200m Open Handicap 0
Sukhbir (ex: Warrior Of Peace)
Tnr: Maryann Brosnan
Gold Coast Poly Race 3 - 1200m Class 1 Handicap 0
I Stole It (ex: Fraud)
Tnr: Renita Beaton
Gold Coast Poly Race 4 - 1050m Benchmark 65 Handicap 0
Ghost Hunter (ex: Rose Of Lonhro)
Tnr: Gary Doughty
Gold Coast Poly Race 5 - 1540m Benchmark 58 Handicap 0
Super Fair (ex: Kermis)
Tnr: Mark Callaghan
Kembla Grange Race 6 - 1000m Midway 3yo Maiden Handicap 0
Super Zippi (ex: One Mississippi)
Tnr: Jarrod Austin
Kyneton Race 4 - 1100m 0 - 58 Handicap 0
Borneo (ex: Sarawak)
Tnr: Kelvin Bourke
Kyneton Race 5 - 1450m 0 - 58 Handicap 0
Super Sting (ex: Madam Lush)
Tnr: Sonny Coombes
Merriwa Race 3 - 1000m Benchmark 45 Handicap 0
Arafura Sea (ex: Shubawi)
Tnr: Cody Morgan
Rosehill Race 10 - 1100m Highway Class 3 Handicap 0
Outback Angel (ex: Love A Rose)
Tnr: Allan McRae
Super Sprocket (ex: Dream Faith)
Tnr: Jamie Stewart
Toowoomba Race 5 - 1300m Maiden Handicap 0
Super Quick (ex: Lunar Snitzel)
Tnr: Thomas Dougall
Toowoomba Race 8 - 1000m Maiden Plate 0
Like Smoke (ex: Divine City)
Tnr: Trevor Thomas
Sunday, April 28
Rockhampton Race 1 - 1300m 2024 The Archer Weight For Age (3yo & Up) - Nominations Close Wednesday Apri 0
Super Helpful (ex: Help)
Tnr: B and P and M Joseph and Jones