Current Runners Accepted
Friday, October 30
Moree Race 4 - 1600m Class 1
Modulo (ex: Famous Painter) Tnr: Aiden St Vincent Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Saturday, October 31
Coffs Harbour Race 5 - 1600m Benchmark 50
Modulo (ex: Famous Painter) Tnr: Aiden St Vincent Rdr: Not Notified
Doomben Race 6 - 1640m Open
Testashadow (ex: Moonlight Shadow) Tnr: Gary Portelli Rdr: Stephanie Thornton
Flemington Race 5 - 1600m Open Gr1
Chaillot (ex: Mary Of Modena) Tnr: Archie Alexander Rdr: Declan Bates
Rosehill Race 9 - 1400m Benchmark 78
Valentino Rossa (ex: Sassybella) Tnr: Jason Coyle Rdr: Jason Collett
Toowoomba Race 7 - 870m Maiden
Stellar Roamer (ex: Vedex) Tnr: Kellie Monckton Rdr: Kate Cowan
Sunday, November 1
Goulburn Race 1 - 1600m Maiden
Messina Magic (ex: Illinois Magic) Tnr: Gary Portelli Rdr: Shaun Guymer
Goulburn Race 7 - 1400m Open
Valentino Rossa (ex: Sassybella) Tnr: Jason Coyle Rdr: Robbie Dolan
Innisfail Race 3 - 1200m Class 1
Cortesta (ex: Cortado) Tnr: Rodney Miller Rdr: Rachel Shred
Innisfail Race 9 - 900m Class 2
Cortesta (ex: Cortado) Tnr: Rodney Miller Rdr: Not Notified
Mornington Race 2 - 1200m Maiden
Gee Bee Ess (ex: Nubian) Tnr: Richard Laming Rdr: Teodore Nugent
Sha Tin Race 6 - 1400m Class 4
Copartner Era (ex: Song Shan) Tnr: W Y So Rdr: Joao Moreira
Sha Tin Race 9 - 1200m Class 3
Classic Posh (ex: Makaha) Tnr: D J Hall Rdr: Dylan Mo
Monday, November 2
Ballina Race 7 - 1250m Benchmark 58
Shy Boy (ex: Lady Schiller) Tnr: Stephen Lee Rdr: Nathan Fazackerley
Tuesday, November 3
Bunbury Race 6 - 2200m Class 3
Racy Ava (ex: Zastava) Tnr: D & B Pearce Rdr: Peter Hall
Echuca Race 2 - 1200m Maiden
Gee Bee Ess (ex: Nubian) Tnr: Richard Laming Rdr: Not Notified
Longreach Race 4 - 1400m Benchmark 45
Hoges (ex: Superb Lady) Tnr: Darrel Dolgner Rdr: Maurice Crawford
Mt Isa Race 5 - 1450m Benchmark 60
King Landon (ex: Alamea) Tnr: Steven Royes Rdr: Raymond Hancock
Sunshine Coast Race 2 - 1000m Restricted 55
Bold Thalia (ex: Morning Glow) Tnr: Garnett Taylor Rdr: Tegan Harrison
Saturday, October 3
Race 1 - 1350m Benchmark 65 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Race 5 - 1350m Maiden 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Saturday, October 17
Race 3 - 1200m Class 4 0
Hoges (ex: Superb Lady)
Tnr: D J Dolgner
Race 4 - 1400m Class 3 0
Hoges (ex: Superb Lady)
Tnr: D J Dolgner
Hoges (ex: Superb Lady)
Tnr: D J Dolgner
Hoges (ex: Superb Lady)
Tnr: D J Dolgner
Wauchope Race 1 - 1000m Benchmark 50 0
Make Her Own Whey (ex: Butterfield)
Tnr: Adam Vine
Race 1 - 1465m Open 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Race 2 - 1100m Class 3 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Tuesday, November 3
Race 1 - 1400m Open 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Race 5 - 1200m Maiden 0
Palace Tycoon (ex: Palace Glow)
Tnr: J M Judge
Wednesday, November 4
Grafton Race 7 - 1106m Maiden 0
Testabello (ex: Annabels)
Tnr: Matthew Dunn
Kyneton Race 1 - 1200m Maiden 0
Gee Bee Ess (ex: Nubian)
Tnr: Richard Laming
Revhead (ex: Whitehousewhispers)
Tnr: George Osborne
Kyneton Race 2 - 1100m Maiden 0
Revhead (ex: Whitehousewhispers)
Tnr: George Osborne
Launceston Race 2 - 1420m Maiden 0
Not Now (ex: We'll See)
Tnr: Glenn Hodges
Thursday, November 5
Flemington Race 7 - 1800m Benchmark 90 0
Chaillot (ex: Mary Of Modena)
Tnr: Archie Alexander
Saturday, January 16
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Pretty Rossa (ex: Reconstruct)
Tnr: M M Laurie