Current Runners Accepted
Friday, March 1
Ballina Race 6 - 1590m Virtual Golf Centre Ballina (Bm74)
I'mtimmyzou (ex: I'm Too Sexy) Tnr: Mark Gorman Rdr: Luke Rolls
Ballina Race 7 - 1300m Tab Country Boosted (Bm58)
Princess Zeddy (ex: Miss Eddy) Tnr: Fleur Blanch Rdr: Anthony Allen
Ballina Race 7 - 1300m Tab Country Boosted (Bm58)
Northern Star (ex: My Conclusion) Tnr: Stephen Bennett Rdr: Kirk Matheson
Ballina Race 8 - 1250m Lennox Hotel Hcp (C1)
The Astronomer (ex: Wisdom Tree) Tnr: Stephen Lee Rdr: Leslie Tilley
Fannie Bay Race 1 - 1300m Ladbroke It! (Bm61)
Tubthumper (ex: My Maggie) Tnr: Philip Cole Rdr: Emma Lines
Fannie Bay Race 3 - 1200m Garrards Horse And Hound (Bm54)
Zourisky (ex: Outof The Question) Tnr: Gary Clarke Rdr: Jarrod Todd
Goulburn Race 4 - 1200m Worklocker Goulburn Hcp (C3)
Los Padres (ex: Matilija) Tnr: Mitchell Beer Rdr: Robbie P Downey
Moonee Valley Race 2 - 955m Ladbrokes 55 Second Challenge Heat 14 (Bm64)
Celestial Storm (ex: Sebring Dream) Tnr: R and M Griffiths and De Kock Rdr: Ryan Houston
Moonee Valley Race 2 - 955m Ladbrokes 55 Second Challenge Heat 14 (Bm64)
Zousuko (ex: Tetsuko) Tnr: John McArdle Rdr: Jamie Mott
Moonee Valley Race 7 - 1200m Entry Education Abell Stakes
Indian Pacific (ex: Rosarino) Tnr: Nick Ryan Rdr: Jamie Mott
Port Lincoln Race 4 - 1350m R Marine South Australia (Bm62)
Lastar (ex: Splat) Tnr: Nicole Bruggemann Rdr: Callan Murray
Sunshine Coast Poly Race 2 - 1600m Kingsley St Clair Memorial (Bm58)
Zattastar (ex: Bonyatta) Tnr: Jack Bruce Rdr:
Saturday, March 2
Pioneer Park Race 6 - 1400m Creative Gifts & Awards (Bm76)
Zoustorm (ex: Crystal River) Tnr: Dan Morgan Rdr: Sonja D Logan
Pioneer Park Race 7 - 1600m ASTC Cup Weekend 6 & 7 April (Bm54)
Fischer (ex: Rosa's Spur) Tnr: Tayarn Halter Rdr: Jade Hampson
Pioneer Park Race 7 - 1600m ASTC Cup Weekend 6 & 7 April (Bm54)
Nicstar (ex: Little Nic) Tnr: Mark Pegus Rdr: Casey Hunter
Carrathool Race 1 - 1000m Hcp (C1)
Zoulane (ex: Bridle Lane) Tnr: Steven Noble Rdr: Samantha Noble
Carrathool Race 4 - 1200m (Bm50)
Unspoken Star (ex: Without Saying) Tnr: Graham Byatt Rdr: Michael Heagney
Charters Towers Race 5 - 1400m Hammer And Co (Bm55)
Coralee (ex: Means A Lot) Tnr: Shryn Royes Rdr: David Sparks
Charleville Race 5 - 1200m (Bm55)
Transceltic (ex: Irish Sea) Tnr: William Pugsley Rdr: Anna Bakos
Dalby Race 6 - 1200m G J Gardner Homes Dalby & Chinchilla Newmarket Hcp
Montenegro Man (ex: Any Destination) Tnr: Pat W Webster Rdr: Leslie Tilley
Eagle Farm Race 2 - 1835m Mount Franklin Hcp
Texas Fireball (ex: Texas Dancer) Tnr: Matthew Dunn Rdr: James Orman
Eagle Farm Race 8 - 1200m Ladbrokes Odds Surge Plate (C6)
Millane (ex: Fireworks) Tnr: Tony Gollan Rdr: Ryan Maloney
Eagle Farm Race 10 - 1600m Sky Racing (Bm68)
Ocean Zar (ex: Ocean Storm) Tnr: S and M O'Dea and Hoysted Rdr: Boris Thornton
Ellerslie Race 1 - 1400m Barfoot & Thompson (Bm65)
Arrowette (ex: Ardeche) Tnr: Stephen Marsh Rdr: Warren Kennedy
Ellerslie Race 7 - 1400m Mainstream Plumbing Mufhasa Stakes Gr3
Tossuforit (ex: Adorabeel) Tnr: Stephen Marsh Rdr: Craig Grylls
Flemington Race 3 - 1200m Vrc Punters Club Sprint (Bm78)
For Valour (ex: Miss Valor) Tnr: G and A Waterhouse and Bott Rdr: Jordan Childs
Flemington Race 5 - 1100m Off The Track Sprint
Inhibitions (ex: Workdrinks) Tnr: James Cummings Rdr: Mark Zahra
Flemington Race 6 - 1600m Good Friday Appeal Plate (Bm84)
Zamborghini (ex: Lady Jivago) Tnr: Matt Laurie Rdr:
Flemington Race 7 - 1200m Inglis Sprint
Mumbai Muse (ex: Mumbai Rock) Tnr: Michael Freedman Rdr: Mark Zahra
Newcastle Race 5 - 1600m Cangon Stud Farm Mdn Hcp
Princess Kaguya (ex: Nurse Kitchen) Tnr: Chris Waller Rdr: Grant Buckley
Newcastle Race 6 - 1300m Bell River Thoroughbreds Mdn Hcp
Overview (ex: Sacredvista) Tnr: Chris Waller Rdr: Lee Magorrian
Newcastle Race 7 - 1300m Settlers Arms Dungog Cup Hcp (C1)
Tender Streak (ex: Tender Mercies) Tnr: Nathan Doyle Rdr: Mitchell Bell
Wingatui Race 4 - 1200m Positive Signs + Print Hcp
Zoulander (ex: Vedex) Tnr: M and M Pitman Rdr: Kylie Williams
Randwick Race 3 - 1000m TAB Highway Hcp (C3)
Sunchyme (ex: Solar Cry) Tnr: Keith Dryden Rdr: Tommy Berry
Randwick Race 9 - 1400m Proven Thoroughbreds Guy Walter Stakes Gr2
Olentia (ex: Mabkhara) Tnr: Chris Waller Rdr: Tommy Berry
Singapore Race 8 - 1200m Hcp (C4)
King Zoustar (ex: Faster Pussycat) Tnr: Jason Ong Rdr: B Queiroz
Wangaratta Race 1 - 1100m Sportsbet Set A Deposit Limit Mdn Plate
Furlanetto (ex: Single Style) Tnr: T and C McEvoy Rdr: Winona Costin
Wangaratta Race 2 - 1400m Pacific Hire Mdn Plate
Flying To Mars (ex: Vain Queen) Tnr: David and Matt Brideoake and Jenkins Rdr: Winona Costin
Wangaratta Race 9 - 1300m Ovens Kia Wangaratta (Bm70)
Zoist (ex: Hoist) Tnr: Toby Lake Rdr: Dakotah Keane
Sunday, March 3
Armidale Race 3 - 1900m St Alberts College SCR (Bm58)
Zoucan Toucan (ex: Candika) Tnr: Kelly Smith Rdr: Anna Roper
Colac Race 1 - 1000m Phoenix Feeds Mdn Plate
Telescope (ex: Gaze) Tnr: A and A Yargi Rdr: Jarrod Fry
Colac Race 2 - 1200m Australian Lamb Company Mdn Plate
Furlanetto (ex: Single Style) Tnr: T and C McEvoy Rdr: Winona Costin
Moruya Race 2 - 1010m The Dock Kingston (Bm66)
Sunchyme (ex: Solar Cry) Tnr: Keith Dryden Rdr: Tommy Berry
Moruya Race 7 - 1400m Newhaven Park SERA Country Championships Qualifier (C5)
Zouatica (ex: Axiomatic) Tnr: B and P and M Joseph and Jones Rdr: Quayde Krogh
Moruya Race 7 - 1400m Newhaven Park SERA Country Championships Qualifier (C5)
Offspring (ex: Redaluca's Gaze) Tnr: Keith Dryden Rdr: Jeff Penza
Naracoorte Race 7 - 1430m Elders (Bm64)
The Ladies Man (ex: Zighy Bay) Tnr: Paula Trenwith Rdr: Nichola Yuen
Pakenham Race 4 - 1200m Precision Mechanical Services Mdn Plate
Zaszou (ex: Zasorceress) Tnr: Danny O'Brien Rdr: Jordan Childs
Sha Tin Race 4 - 1600m Norfolk Hcp (C4)
Californiatotality (ex: Total Attraction) Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Sha Tin Race 5 - 1200m The Kowloon Tong Club Trophy (C3)
Not Usual Star (ex: Acouplamas) Tnr: W Y So Rdr: Jerry Chau
Sha Tin Race 5 - 1200m The Kowloon Tong Club Trophy (C3)
Super Fortune (ex: Madamesta) Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Sha Tin Race 5 - 1200m The Kowloon Tong Club Trophy (C3)
My Flying Angel (ex: Summer Girlfriend) Tnr: Frankie Lor Rdr: Andrea Atzeni
Sha Tin Race 6 - 1200m Essex Hcp (C4)
Magic Supreme (ex: Any Wonder) Tnr: K L Man Man Rdr: Brenton Avdulla
Tuesday, March 5
Kembla Grange Race 6 - 1600m Join The Warra Club Today (Bm64)
Xidaki (ex: Athanea) Tnr: P and P Snowden Rdr:
Kembla Grange Race 7 - 1300m Peroni Kembla Grange Classic March 15 (Bm68)
Starmae (ex: Lucy Mae) Tnr: Bjorn Baker Rdr:
Wednesday, March 6
Balaklava Race 6 - 1050m Bmd Maiden Plate 0
Toi Et Moi (ex: Chloe In Paris)
Tnr: David Jolly
Doomben Race 5 - 1350m Maiden Handicap 0
Assemble (ex: Belong To Many)
Tnr: Chris Waller
Launceston Race 3 - 2100m Maiden/class 1 0
Luvher (ex: Dawn Of Hope)
Tnr: Glenn Stevenson
Launceston Race 4 - 1200m Class 1 Handicap 0
Dayan Star (ex: Maracoola)
Tnr: Lindsey Smith
Launceston Race 5 - 1400m Class 2 Handicap 0
Starnote (ex: Single Note)
Tnr: Adam Trinder
Sandown-Hillside Race 1 - 1500m Vobis Silver Three-Years-Old Maiden Plate 0
Zoomed (ex: Lucia Bella)
Tnr: R and M Griffiths and De Kock
Sandown-Hillside Race 2 - 1300m Maiden Plate 0
Zoomed (ex: Lucia Bella)
Tnr: R and M Griffiths and De Kock
Zouvier (ex: Fabvier)
Tnr: Chris Calthorpe
Crumpets (ex: Warranty)
Tnr: M G and M Price and Kent
Sandown-Hillside Race 3 - 1300m Bm64 Handicap 0
Zouthur (ex: Thurlow)
Tnr: Ciaron Maher
Sandown-Hillside Race 6 - 1000m Colts, Geldings And Entires Bm70 Handicap 0
Clock Strikes (ex: Cinderellas Secret)
Tnr: R and M Griffiths and De Kock
Dio (ex: Solar Charged)
Tnr: Gareth Andrews
Speedtail (ex: Modesty)
Tnr: Greg Eurell
Sandown-Hillside Race 8 - 1000m Fillies And Mares Bm70 Handicap 0
Arctic Fairy (ex: Arctic Angel)
Tnr: M J Ellerton
Celestial Storm (ex: Sebring Dream)
Tnr: R and M Griffiths and De Kock
Zousuko (ex: Tetsuko)
Tnr: John McArdle
Warwick Farm Race 1 - 1400m Benchmark 78 Handicap 0
Starman (ex: You're Dreamin)
Tnr: Chris Waller
Xidaki (ex: Athanea)
Tnr: P and P Snowden
Warwick Farm Race 3 - 1200m 5yo&Up Benchmark 72 Handicap 0
Lady Shenanigans (ex: Anuket)
Tnr: M and D Kearney
Warwick Farm Race 5 - 1400m Mares Benchmark 72 Handicap 0
Terrestar (ex: Sous La Terre)
Tnr: M, W and J Hawkes
Warwick Farm Race 6 - 1300m 3&4yo Benchmark 64 Handicap 0
Starmae (ex: Lucy Mae)
Tnr: Bjorn Baker
Warwick Farm Race 7 - 1600m Super 3yo&Up Maiden Handicap 0
Princess Kaguya (ex: Nurse Kitchen)
Tnr: Chris Waller
Warwick Farm Race 8 - 1100m 2yo 0sc Handicap 0
Shivermepink (ex: Pretty In Pink)
Tnr: G and A Waterhouse and Bott
Bengal (ex: Mumbai Rock)
Tnr: Chris Waller
Thursday, March 7
Grafton Race 2 - 2200m Benchmark 58 Handicap 0
I'mtimmyzou (ex: I'm Too Sexy)
Tnr: Mark Gorman