Latest Results

Sunday, May 31
Toowoomba: Mitavite Mdn Hcp, 1110m
9 of 11: Head Chef (ex: La Sequita)
Tnr: R W Stephenson Rdr: K Yoshida
Saturday, May 30
Morphettville Parks: Furphy Hcp (58), 1250m
13 of 13: Kingsgrove (ex: Susie Mine)
Tnr: J Louise & J Frew Rdr: D Tourneur
Wagga Riverside: Wagga Plumbing Services Mdn, 1660m
8 of 11: Smokin' Coni (ex: Jugah's Fortune)
Tnr: R D Purcell Rdr: Ms K Nisbet
Wednesday, May 27
Strathalbyn: Fleurieu Milk Hcp (58), 1100m
2 of 10: Conconi (ex: Sea Conquest)
Tnr: Ms E Hubbard Rdr: Ms C Jones
Strathalbyn: Pearle Boutique (Bm54), 1350m
13 of 14: Redeeka (ex: Dol De Lago)
Tnr: Jamie Opperman Rdr: Jacob Opperman
Tuesday, May 26
Hamilton: Hygain Mdn Plate, 1200m
4 of 11: Spirit Of York (ex: Zivargo Lass)
Tnr: M E Templeton Rdr: Jarrod Fry
Monday, May 25
Taree: Iron Jack Hcp (C1), 1000m
2 of 8: Sylvia's Memory (ex: Sakhra)
Tnr: M P Quinn Rdr: L P Rolls
Sunday, May 24
Ballarat Synthetic: Hygain Winners Choice Hcp (58), 1500m
5 of 10: Hadda Couple (ex: Wasn't It Good)
Tnr: Ms K Dufty Rdr: J Bowditch
Kalgoorlie: Brahma Accounting Services-C2, 1609m
6 of 12: Wembley Dayz (ex: Sentsky)
Tnr: Matthew Mego Rdr: Ms M Hagley
Thursday, May 21
Pakenham Park Synthetic: Sportsbet-Money Men Pod.-Bm70, 1000m
3 of 6: Our Luca (ex: Caffe Francais)
Tnr: Jerome Hunter Rdr: Matthew Cartwright
Sunday, May 17
Casterton: McClure Earthmoving (Bm64), 2000m
4 of 7: Boss Coni (ex: Emily's A Star)
Tnr: Dane Smith Rdr: Campbell Rawiller
Strathalbyn: Grundfos Hcp (58), 1100m
10 of 10: Conconi (ex: Sea Conquest)
Tnr: Ms E Hubbard Rdr: Ms C Jones
Saturday, May 16
Warracknabeal: Tac Be Races Ready Hcp (58), 1600m
12 of 12: Hadda Couple (ex: Wasn't It Good)
Tnr: Ms K Dufty Rdr: Will Price
Friday, May 15
Albury: The Essential Utensil Mdn, 1400m
9 of 11: Smokin' Coni (ex: Jugah's Fortune)
Tnr: R D Purcell Rdr: Simon Miller
Mt Gambier: Koonara Wines (Bm54), 1200m
6 of 10: Redeeka (ex: Dol De Lago)
Tnr: Jamie Opperman Rdr: Jacob Opperman
Sunshine Coast: Wimmers Prem. Soft Drinks Mdn, 1200m
6 of 11: Kuru Lass (ex: Red Emblem)
Tnr: Tony Haydon Rdr: A Mallyon
Thursday, May 14
Cairns: Bugeja Earthmoving Hcp, 1500m
2 of 8: Scherzoso (ex: Cafe Del Mar)
Tnr: L A Reys Rdr: Aidan Holt
Sunday, May 10
Kalgoorlie: Barnicott Plumbing Hcp (C2), 1400m
4 of 14: Wembley Dayz (ex: Sentsky)
Tnr: Matthew Mego Rdr: Mollie Clark
Saturday, May 9
Caulfield: Lamaro's Hotel Sth Melb. Hcp, 1100m
10 of 10: Our Luca (ex: Caffe Francais)
Tnr: Jerome Hunter Rdr: Jessica Eaton
Thursday, May 7
Leeton: Warbah Weighing Services Mdn, 1150m
6 of 8: Smokin' Coni (ex: Jugah's Fortune)
Tnr: R D Purcell Rdr: Simon Miller
Werribee: In2 Access Services (Bm64), 2020m
7 of 12: Boss Coni (ex: Emily's A Star)
Tnr: Dane Smith Rdr: Will Price
Wednesday, May 6
Murray Bridge Gh: Fibretrack (Bm58), 1200m
10 of 14: Kingsgrove (ex: Susie Mine)
Tnr: J Louise & J Frew Rdr: Sophie Logan

© 2020 - breednet.com.au