Latest Results
Hawkesbury: TAB We're On Mdn Hcp, 1100m
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: Zac Wadick
Hawkesbury: Sky Racing Mdn Hcp, 1300m
Tnr: Mick Attard Rdr: Molly Bourke
Toowoomba: Create With Cottee Hcp (C3), 1000m
Tnr: John Thomas Rdr: Ms G Cartwright
Toowoomba: Sherrin Rentals (Bm60), 1300m
3 of 10:
Unleash (ex: My Donnatella)
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: K H Zechner
Wagga: G & K Looney Plastering Mdn Plate, 1000m
7 of 10:
Apatat (ex: Blue Carlou)
Tnr: D J Rolfe Rdr: Holly Durnan
Wagga: Bidgee Pumps & Irrigation (Bm58), 1200m
Tnr: G P Vella Rdr: Damon Budler
Happy Valley: To Kwa Wan Hcp (C4), 1650m
Tnr: C Fownes Rdr: J Bowman
Happy Valley: Hok Yuen Hcp (C3), 1000m
Tnr: J W Richards Rdr: B Thompson
Matamata: J Swap Contractors Ltd Mdn Hwt, 1600m
Tnr: J W Bell Rdr: N H Downs
Randwick-Kensington: James Squire (Bm72), 1400m
Tnr: C Maher Rdr: N Rawiller
Randwick-Kensington: Bivouac First Yearlings (Bm72), 1150m
Tnr: C J Waller Rdr: T Marquand
Geelong: bet365 Mdn Plate, 1130m
Tnr: L Kennewell & L Yeomans Rdr: Zac Spain
Rockhampton: TAB (Bm60), 1050m
Tnr: D J Schultz Rdr: Melea Castle
Taree: Coopernook Hotel Hcp (C1), 1400m
Tnr: A P Ball Rdr: G Buckley
Taree: Budgeree Holsteins Hannam Vale Bracelet (Bm58), 1000m
2 of 10:
Snowdrop (ex: Shamrock Slipper)
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Beaumont: Living Turf Mdn Plate, 1200m
Tnr: K A Lees Rdr: Dylan Gibbons
Grafton: Moonee Beach Hotel Hcp (C2), 1195m
Tnr: A J Edmonds Rdr: Cejay Graham
Ballarat: Power FM Mdn Plate, 1100m
Tnr: Annabel Neasham Rdr: D Moor
Goulburn: Best Western Plus Goulburn (Bm58), 1000m
2 of 5:
Getty (ex: Samantha)
Tnr: Matthew Kelley Rdr: Billy Owen
Goulburn: Newhaven Park Southern Country Championships Wild Card (C5), 1400m
Tnr: Todd Smart Rdr: Billy Owen
Orange: Mary Ward Memorial (Bm58), 1010m
3 of 11:
Snowdrop (ex: Shamrock Slipper)
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Orange: Contemporary Homes Mdn Plate, 1010m
Tnr: G Portelli Rdr: Ms M Weir
Pinjarra Scarpside: TABtouch Place A Same Race Multi Hcp (C3), 1000m
Tnr: Ryan Hill Rdr: T Turner
Pinjarra Scarpside: TABtouch Place A Same Race Multi Hcp (C3), 1000m
Tnr: C & M Gangemi Rdr: B Parnham
Sha Tin: Furore Hcp (C4), 1200m
Tnr: D J Hall Rdr: J Bowman
Sunshine Coast Poly: Go Transit Media Group (Bm62), 1100m
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Benalla: McDonald's Euroa Mdn Plate, 1606m
3 of 10:
Circa (ex: Dream Cirque)
Tnr: J E & C Ledger Rdr: W Gordon
Kembla Grange: Barry Vandenbergh 80th Birthday Hcp (C1), 1000m
Tnr: Lee & Cherie Curtis Rdr: Mitchell Bell
Kembla Grange: Melinda Griffiths Lawyers (Bm64), 1200m
Tnr: C Maher Rdr: K S Latham
Moonee Valley: PKF Don Casboult Classic, 1200m Gr3
Tnr: C J Waller Rdr: John Allen
Moranbah: (Bm55), 1550m
Tnr: J H Manzelmann Rdr: Emma Bell
Morphettville: Winning Edge Presentations (Rs1ly), 1050m
Tnr: Kristi Evans Rdr: Ms S Metcalfe
Rosehill: Irresistible Pools Darby Munro Stakes, 1200m LR
9 of 12:
Kaizad (ex: Baby Corn)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: A Hyeronimus
Rosehill: The Agency George Ryder Stakes, 1500m Gr1
6 of 18:
Encap (ex: Enquare)
Tnr: G Portelli Rdr: B Shinn
Rosehill: Tab Golden Slipper, 1200m Gr1
Tnr: P & P Snowden Rdr: T Marquand
Toowoomba: Weston Kitchens & Bathrooms (Bm60), 1000m
1 of 11:
Sacca (ex: Indie Rock)
Tnr: Aiden St Vincent Rdr: R Wiggins
Cranbourne: BOQ Frankston Mdn Plate, 1200m
Tnr: M Croston & G Gilmour Rdr: P Gatt
Launceston: Off The Track Tasmania Mdn Plate, 1400m
Tnr: J K Blacker Rdr: Ms T Johnstone
Mt Gambier: Win TV Mdn Plate, 900m
Tnr: B D Carraill Rdr: D Caboche
Mt Gambier: Win TV Mdn Plate, 900m
Tnr: Sharni Julian Rdr: Sairyn Fawke
Scone: Coolmore (Bm58), 1400m
Tnr: S C Jones Rdr: C Reith
Townsville: Ladbroke It Plate (C3), 1200m
Tnr: L J Hatch Rdr: Jenna Edwards
Townsville: Ladbrokes Mates Mode (Bm55), 1000m
Tnr: Troy Clive Rdr: Isabella Teh
Albury: Hutchinson Civil City Hcp, 1175m
Tnr: Debbie Delphin Rdr: J Duffy
Bendigo: Bendigo Property Maintenance (Bm58), 1400m
5 of 10:
Bromeo (ex: Cosmic Debris)
Tnr: Ben Brisbourne Rdr: Hannah Le Blanc
Ipswich: Great Barrier Reef Mdn Plate, 800m
Tnr: P Duff Rdr: Matthew Palmer
Ipswich: Australian Industry Trade College Hcp (C1), 1200m
Tnr: Vishan Venkaya Rdr: K H Zechner
Narrogin: Chaff City Pinjarra Mdn Hcp, 1190m
Tnr: N D Parnham Rdr: Luke Campbell
Pakenham: Battery Zone Mdn Plate, 1200m
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: Craig Williams
Canberra: Redbank North Mdn Hcp, 1000m
Tnr: Roy L McCabe Rdr: B Lerena
Happy Valley: Russell Hcp (C3), 1650m
Tnr: D J Hall Rdr: B Thompson
Pukekohe Park: Tab Mdn, 1200m
Tnr: S Ralph Rdr: Joe Doyle
Sandown-Hillside: Sportsbet Bet With Mates (Bm78), 1400m
Tnr: P & P Snowden Rdr: Lachlan King
Hawkesbury: HRC Motel Mdn Hcp, 1100m
Tnr: Matthew Vella Rdr: Ms L Day
Kyneton: Hygain Mdn Plate, 1203m
Tnr: Alexander Rae Rdr: J Noonan
Mackay: Become A Member MTC (Bm55), 1560m
Tnr: J H Manzelmann Rdr: Gabrielle Semmens
Coonamble: Conseth, Swanny'S, Paragon Pastoral Mdn Plate, 1100m
Tnr: Douglas Fernando Rdr: Jacob Golden
Gatton: OzLav Plumbing (Bm62), 1600m
Tnr: M A Currie Rdr: Olivia Webb
Singapore: Mdn, 1600m
Tnr: S Burridge Rdr: T Krisna
Yarra Glen: Yarra Valley Toyota (Bm58), 1009m
Tnr: Dean Krongold Rdr: P Gatt
Ascot: Glenroy Chaff (Rs1mw), 1000m
Tnr: C & M Gangemi Rdr: B Parnham
Bundaberg: Plate (C3), 1090m
Tnr: Louise White Rdr: Jack Baker
Caulfield: Rightsize 365 Redoute's Choice Stakes, 1100m LR
6 of 6:
Sky Cap (ex: Miss Amajardan)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Jye McNeil
Eagle Farm: Raw Metal Corp Hcp (C1), 1200m
Tnr: S J Morrisey Rdr: Ryan Maloney
Eagle Farm: Fujitsu Airstage Hcp, 1200m
Tnr: T J Gollan Rdr: Angela Jones
Eagle Farm: Fujitsu Airstage Hcp, 1200m
Tnr: S W Kendrick Rdr: J Byrne
Geelong: Ballan Cup - 9th Nov 2024 Mdn Plate, 1112m
Gosford: Titan Financial Services Hcp (C1), 1200m
Tnr: A P Ball Rdr: G Buckley
Gosford: Skillion Pools Super Mdn Plate, 1000m
Tnr: T J Bartley Rdr: L Magorrian
Gosford: Terrigal Wamberal Sharks Rlfc Mdn Plate, 1100m
2 of 10:
Marais (ex: Gone To Paris)
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: R Hutchings
Gosford: Airpak Sheet Metal (Bm64), 1100m
Tnr: P & P Snowden Rdr: Jett Stanley
Gunnedah: Courthouse Hotel Mdn Hcp, 1000m
Tnr: B F Cavanough Rdr: Millie Thompson
Gunnedah: H & M Refrigeration (Bm50), 1000m
Tnr: Holly Williams Rdr: Rebecca Bronett Prag
Ipswich: The Kerwick Hotel Redbank Mdn Hcp, 1350m
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Morphettville Parks: Petaluma Hcp (62), 1000m
Tnr: Ali Brook Rdr: Callan Murray
Rosehill: Cincotta Chemist Magic Night Stakes, 1200m Gr3
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Zac Lloyd
Rosehill: TAB Pago Pago Stakes, 1200m Gr3
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tom Sherry
Rosehill: Rosehill Bowling Club (Bm88), 1400m
Tnr: David Payne Rdr: Rachel King
Sha Tin: Needle Hill Hcp (C4), 1200m
Tnr: P F Yiu Rdr: M F Poon
Sha Tin: The Association of Hong Kong Racing Journalists Challenge Cup (C3), 1200m
Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Sha Tin: Shek Nga Shan Hcp (C4), 1400m
Tnr: P F Yiu Rdr: H Bentley
Sha Tin: Sheung Yeung Shan Hcp (C2), 1400m
Tnr: D Whyte Rdr: H Bentley
Toowoomba: View Hotel Brisbane Mdn Plate, 1200m
Tnr: Billy Healey Rdr: Kirk Matheson
Launceston: Ladbrokes Sports Bar Mdn Plate, 1400m
Tnr: J K Blacker Rdr: Sigrid Carr
Launceston: The Art Hotel Launceston Hcp (C1), 1400m
1 of 12:
Asva (ex: First Bloom)
Tnr: G J Stevenson Rdr: K Sanderson
Muswellbrook: Two Rivers Wines Hcp (C1), 900m
Tnr: Ms J Clement Rdr: Braith Nock
Townsville: Hygain Plate (C3), 1000m
Tnr: Troy Clive Rdr: Adam Spinks
Townsville: Vale John Lyons Hcp, 1000m
1 of 8:
Hurtle (ex: Murtle Turtle)
Tnr: Georgina Bourke Rdr: Ms L Morrison
Beaudesert: TAB Bets Friends Hcp (58), 1650m
Tnr: G A Thornton Rdr: Damien Thornton
Beaudesert: TAB Faster Vision Hcp (C3), 1300m
Tnr: Chris Munce Rdr: Tahlia Fenlon
Bendigo: Bendigo Magazine Mdn Plate, 1300m
Tnr: Liam Howley Rdr: M Aitken
Bendigo: Bet365 Protest Promise (Bm64), 1100m
Tnr: Craig Blackshaw Rdr: Sheridan Clarke
Wyong: Kim Wiliams Appreciation (Bm64), 1200m
Tnr: D Lane Rdr: A Bullock
Wyong: Kim Wiliams Appreciation (Bm64), 1200m
Tnr: Brad Widdup Rdr: C Schofield
Belmont Park: Unite Resourcing Hcp (C3), 1400m
Tnr: S & J Casey Rdr: Chris Parnham
Doomben: XXXX Hcp (C2), 1350m
Tnr: Vishan Venkaya Rdr: K H Zechner
Happy Valley: Cheung Chau Hcp (C3), 1200m
Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Happy Valley: Cheung Chau Hcp (C3), 1200m
Tnr: J W Richards Rdr: A Atzeni
Happy Valley: Soko Islands Hcp (C2), 1200m
Tnr: J W Richards Rdr: Y L Chung
Randwick-Kensington: Bivouac First Yearlings Mdn Hcp, 1000m
Tnr: Mark Cross Rdr: Ms K Adams
Randwick-Kensington: Toyota Forklifts Mdn Hcp, 1000m
Tnr: M, W & J Hawkes Rdr: Tommy Berry
Randwick-Kensington: Exceedance's First Yearlings (Bm72), 1100m
Tnr: C J Waller Rdr: K Mc Evoy
Randwick-Kensington: Exceedance's First Yearlings (Bm72), 1100m
Tnr: David Pfieffer Rdr: J R Collett
Goulburn: Campbell Petroleum Distributors (Bm58), 1000m
Tnr: Bryce Heys Rdr: A B Collett
Goulburn: Horizon Finance Group Plate (C1), 1600m
Tnr: Ms A Turner Rdr: S Guymer
Goulburn: Semco Hcp (C1), 1200m
Tnr: G P Vella Rdr: Ms K Nisbet
Ballarat: Porter Plant Mdn Plate, 1000m
Tnr: S P Nichols Rdr: Lauren Burke
Coffs Harbour: Jack Simmon Memorial Hcp (C3), 1200m
Tnr: Stirling Osland Rdr: J Grisedale
Mackay: Book For Amateurs Saturday 11 May (Bm55), 1300m
Tnr: J H Manzelmann Rdr: N Thomas
Mackay: Ladbrokes Yard Comments Hcp (55), 1050m
Tnr: D J Schultz Rdr: C Whiteley
Orange: Coopers Brewery Mdn Plate, 1410m
Tnr: Roy L McCabe Rdr: K Dunbar
Canberra: PFD Food Services Mdn Plate, 1000m
1 of 7:
Getty (ex: Samantha)
Tnr: Matthew Kelley Rdr: Billy Owen
Canberra: John McGrath Auto Group Black Opal Stakes, 1200m Gr3
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tommy Berry
Canberra: Affinity Constructions Australia Hcp (C2), 1300m
Tnr: Todd Smart Rdr: Billy Owen
Canberra: PFD Food Services Mdn Plate, 1000m
Tnr: Richard & Will Freedman Rdr: Tyler Schiller
Canberra: John McGrath Auto Group Black Opal Stakes, 1200m Gr3
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: Tyler Schiller
Canberra: John McGrath Auto Group Black Opal Stakes, 1200m Gr3
Tnr: G Portelli Rdr: Tom Sherry
Canberra: Affinity Constructions Australia Hcp (C2), 1300m
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tom Sherry
Sunshine Coast Poly: Happy Birthday Rolly (Bm65), 1000m
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Sunshine Coast Poly: Nutrien Dos Ag Mundubbera Mdn Plate, 1000m
Tnr: P Duff Rdr: Ms S Willis
Sunshine Coast Poly: Carney's Feedstore Gympie & Murgon (Bm55), 1100m
Tnr: S W Kendrick Rdr: J Byrne
Flemington: Cirka Plate, 1100m
1 of 9:
Hedged (ex: Acing Shamrock)
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Jamie Kah
Flemington: MSS Security Sires' Produce Stakes, 1400m Gr2
7 of 14:
Aardvark (ex: Hollywood Mistress)
Tnr: L & T Corstens Rdr: Damian Lane
Hawkesbury: I Hire 2 U Super Mdn Hcp, 1300m
Tnr: Mick Attard Rdr: Olivia Chambers
Hawkesbury: Xxxx Gold Hcp (C1), 1300m
Tnr: Ms K Buchanan Rdr: A Bullock
Mt Isa: Sunset Butchery Mdn Plate, 1000m
Tnr: Robert Burow Rdr: J Hoopert
Randwick: The Agency Randwick Guineas, 1600m Gr1
5 of 11:
Encap (ex: Enquare)
Tnr: G Portelli Rdr: J R Collett
Randwick: Tokyo City Keiba Fireball Stakes, 1100m LR
4 of 9:
Keenan (ex: Rare Fragrance)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Tim Clark
Singapore: Super Ninetyseven 2013 Hcp (C4), 1600m
Tnr: R Lim Rdr: R Curatolo
Springsure: (Bm50), 1400m
Tnr: S Mesken Rdr: Ms T Chambers
Toowoomba: DTS Haulage Hcp (C3), 1300m
Tnr: M A Currie Rdr: Ms G Cartwright
Toowoomba: DTS Haulage Hcp (C3), 1300m
Tnr: P J Wallace Rdr: Adin Thompson
Towong: Inglis Rural Property Mdn Plate, 1400m
5 of 6:
Circa (ex: Dream Cirque)
Tnr: J E & C Ledger Rdr: J Keating
Dubbo: Latitude Liquor Lowest Prices Mdn Hcp, 1100m
Tnr: B F Cavanough Rdr: Cobi Vitler
Dubbo: Westside Cellars (Bm58), 1300m
Tnr: S C Jones Rdr: Braith Nock
Moonee Valley: Gatorade (Bm64), 1200m
Tnr: Debbie Delphin Rdr: Zac Spain
Moonee Valley: Solo No Sugar Hcp (C1), 1000m
4 of 10:
Soju (ex: Fashion Model)
Tnr: Simon Zahra Rdr: Celine Gaudray
Grafton: Clarence Valley Office Supplies Hcp (C1), 1175m
Tnr: A P Ball Rdr: Mollie Fitzgerald
Pakenham: Evergreen Turf Mdn Plate, 1000m
Tnr: M Croston & G Gilmour Rdr: Sheridan Clarke
Ascot: Sheila Warren (Rs0ly), 1200m
Tnr: N D Parnham Rdr: Luke Campbell
Ascot: Linda Mullins Hcp (C1), 1400m
Tnr: S & J Casey Rdr: Keshaw Dhurun
Doomben: Opera Qld Regional Tour at EF Mdn Plate, 1200m
Tnr: T J Gollan Rdr: Ryan Maloney
Doomben: MM Qtis Sale Monday Mdn Plate, 1200m
Tnr: R L Heathcote Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Sandown-Hillside: Sportsbet Jockey Watch (Bm70), 1000m
Tnr: Gavin Bedggood Rdr: M Zahra
Warwick Farm: Inglis Easter 7-8 April (Bm78), 1400m
Tnr: David Payne Rdr: Dylan Gibbons
Warwick Farm: Schweppes (Bm64), 1300m
Tnr: C Maher Rdr: N Rawiller
Kembla Grange: Punters Pavilion With Brad Davidson March 15 Mdn Plate, 1000m
Tnr: Lee & Cherie Curtis Rdr: Tyler Schiller
Kembla Grange: Happy 70th Lizzie Hcp (C1), 1200m
Tnr: C Maher Rdr: Angus Villiers
Townsville: Isabella Teh Apprentice Of The Year 22/23 (Bm65), 1200m
Tnr: L J Hatch Rdr: Lachlan Overall
Townsville: Lacey Morrison Jockey Of The Year 22/23 (Bm70), 1000m
1 of 6:
Hurtle (ex: Murtle Turtle)
Tnr: Georgina Bourke Rdr: R Wiggins
York: Hairitage Hair By Lisa (Bm46+), 1100m
Tnr: Ryan Hill Rdr: Victoria Corver
Sha Tin: Essex Hcp (C4), 1200m
Tnr: C W Chang Rdr: Y L Chung
Sha Tin: Norfolk Hcp (C4), 1600m
Tnr: P F Yiu Rdr: K Teetan
Sha Tin: Norfolk Hcp (C4), 1600m
Tnr: T P Yung Rdr: Jerry Chau
Sha Tin: Suffolk Hcp (C3), 1400m
Tnr: D Whyte Rdr: J Bowman
Ascot: Mrs Mac's (Rs1mw), 1000m
Tnr: C & M Gangemi Rdr: B Parnham
Charters Towers: Milray Contracting / Dalton Consulting Engineers (Bm45), 1000m
Tnr: Troy Clive Rdr: Gabrielle Semmens
Eagle Farm: Roku Gin Hcp (C1), 1400m
6 of 12:
Unleash (ex: My Donnatella)
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: M R Du Plessis
Flemington: Furphy Trophy, 1000m LR
Tnr: S P Nichols Rdr: Zac Spain
Flemington: Inglis Sprint, 1200m
Tnr: P & P Snowden Rdr: L Currie
Flemington: Inglis Sprint, 1200m
Tnr: C J Waller Rdr: Craig Williams
Gympie: (Bm45), 850m
Tnr: D J Schultz Rdr: Brodie Moffat
Gympie: (Bm45), 850m
Tnr: Kay O'Neill Rdr: Damien Boutet
Gympie: (Bm50), 1170m
Tnr: S Mesken Rdr: P Hamblin
Newcastle: TAB App Super Mdn Plate, 900m
Tnr: G McFarlane Rdr: Ms J Taylor
Newcastle: TAB App Super Mdn Plate, 900m
Tnr: Mark Cross Rdr: Ms K Adams
Newcastle: TAB App Super Mdn Plate, 900m
Tnr: T J Bartley Rdr: L Magorrian
Newcastle: Settlers Arms Dungog Cup Hcp (C1), 1300m
Tnr: J A O'Shea Rdr: Anna Roper
Randwick: Midway (Bm72), 1100m
Tnr: David Pfieffer Rdr: J R Collett
Singapore: Hcp (C5), 1400m
Tnr: S Burridge Rdr: M Nunes
Tuncurry: Tuncurry Beach Bowling Club (Bm50), 1005m
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Wangaratta: Pacific Hire Mdn Plate, 1400m
Tnr: Liam Howley Rdr: Alana Kelly
Wangaratta: RJ Sanderson & Associates Hcp (58), 1300m
1 of 11:
Bromeo (ex: Cosmic Debris)
Tnr: Ben Brisbourne Rdr: Alysha Warren
Wangaratta: Ovens Kia Wangaratta (Bm70), 1300m
Tnr: P & P Snowden Rdr: Lachlan King
Wingatui: Dakota Boutique + Lifestyle 2yo, 820m
Tnr: Andrew Carston Rdr: Brandon May
Ballina: George Gooley Menswear Hcp (C1), 1000m
Tnr: T J Gollan Rdr: Angela Jones
Ballina: Gem Array Jewellers (Bm58), 1000m
Tnr: Chris Munce Rdr: Brodie Loy
Moonee Valley: Happy 70th Paul Sinclair Hcp, 1200m
2 of 5:
Sky Cap (ex: Miss Amajardan)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Craig Williams
Moonee Valley: Entry Education Abell Stakes, 1200m LR
Tnr: Matthew Dale Rdr: Jordan Childs
Sunshine Coast Poly: Dalziel Racing Mdn Plate, 1000m
4 of 8:
Apatat (ex: Blue Carlou)
Tnr: Billy Healey Rdr: Justin Huxtable
Sunshine Coast Poly: In Curtains & Blinds Hcp (C1), 1000m
Tnr: S W Kendrick Rdr: J Byrne
Sunshine Coast Poly: Creative Stone Hcp (C3), 1000m
Tnr: S W Kendrick Rdr: R Dolan
Bathurst: Shane Thomas Community Champion Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Roy L McCabe Rdr: B Lerena
Kembla Grange: Supernova Financial (Bm64), 1000m
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tommy Berry
Kembla Grange: Peter Mack Memorial (Bm64), 1200m
Tnr: Brad Widdup Rdr: Zac Wadick