Find A Sire: 

SEBRING (AUS)

Latest Results

Thursday, November 15
Awapuni: Tryden Electrical Mdn, 1200m
9 of 13: Ajay Lincoln (ex: Full Of Spirit)
Tnr: Ms L Latta Rdr: Timothy Johnson
Beaudesert: Domesday @ Aquis Farm Hcp (C1), 1050m
3 of 10: Badge Of Gameness (ex: Always Discreet)
Tnr: Chris Munce Rdr: R Wiggins
Pakenham Park: Sportsbet Racing Form (Bm70), 1200m
6 of 9: Diamond Bow (ex: Stylish Bow)
Tnr: Ms W Kelly Rdr: Michael Poy
Pakenham Park: Sportsbet Racing Form (Bm70), 1200m
9 of 9: Souffrant (ex: Suffer In Silence)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: M J Walker
Seymour: Parker Bros. Earthmoving-Bm58, 2000m
9 of 13: She's Tidy (ex: Caramella)
Tnr: Pat Cannon Rdr: Liam Riordan
Wednesday, November 14
Bunbury: Bunbury Bus Hire Hcp (C3), 1400m
8 of 15: Grinding Hard (ex: Shavano's Honour)
Tnr: Mark Wright Rdr: S Parnham
Hawkesbury: Sky Racing Hcp (C1), 1100m
1 of 6: Above And Beyond (ex: Miss Rendina)
Tnr: G Portelli Rdr: J R Collett
Ipswich: Carlton Mid Plate (C3), 1350m
1 of 6: Boom Boom Epic (ex: Rosekay Heart)
Tnr: Chris Anderson Rdr: J Byrne
Tuesday, November 13
Quirindi: Liverpool Plains Hcp, 1600m
6 of 9: Baroque Girl (ex: Pearl Ardane)
Tnr: Peter G Sinclair Rdr: Grace Willoughby
Quirindi: Aukubra Mdn Hcp, 1200m
7 of 11: Sunsilk Girl (ex: Decoree)
Tnr: P M Perry Rdr: Ashley Morgan
Te Aroha: Thames Raceday 3/1/2019 Mdn, 1600m
2 of 14: Dawon (ex: Kathern's Cat)
Tnr: S T Wenn Rdr: L H Satherley
Monday, November 12
Kilmore: Beraldo Coffee Mdn Plate, 1462m
6 of 10: Plum Pudding (ex: Christmas)
Tnr: C W Little Rdr: Jack Hill
Sunday, November 11
Ararat: Programmed China Bowl, 1300m
10 of 11: See What I Bring (ex: Sheeza Classic)
Tnr: D W Parker Rdr: Declan Bates
Moe: Jo Miller Mdn Plate, 1614m
2 of 12: Our Sunny Girl (ex: Generous Nature)
Tnr: T Busuttin and N Young Rdr: J Benbow
Singapore: Kranji Stakes (D), 1200m
6 of 10: Ferocious (ex: Wynnstay Avenue)
Tnr: K Y Young Rdr: E Aslam
Warren: Kurri Kurri Boys Hcp (C2), 1600m
7 of 10: Club Town (ex: Take Heart)
Tnr: M J Lunn Rdr: M A Cahill
Saturday, November 10
Flemington: Watch Racing.Com Springtime, 1400m LR
1 of 14: Ringerdingding (ex: Maybe I)
Tnr: D K Weir Rdr: John Allen
Flemington: Derucci Chatham Stakes, 1400m Gr3
8 of 14: Ulmann (ex: Darsini)
Tnr: D K Weir Rdr: M Zahra
Flemington: Queen Elizabeth Stakes, 2600m Gr3
10 of 11: Miss Admiration (ex: Admiring)
Tnr: M G Price Rdr: D Oliver
Flemington: 7news Matriarch Stakes, 2000m Gr2
12 of 15: Nettoyer (ex: Cleanup)
Tnr: Ms W Roche Rdr: Regan Bayliss
Flemington: Melbourne's Own 3aw (Bm96), 1600m
4 of 6: Balcazar (ex: Madame Medusa)
Tnr: Lee and Shannon Hope Rdr: Craig Williams
Goulburn: Goulburn Mulwaree Council Mdn, 1600m
12 of 14: Crete (ex: Suzy Smart)
Tnr: A and E Cummings Rdr: B El-Issa
Goulburn: Goulburn Produce Hcp (C1), 1200m
6 of 6: Damit (ex: Goldam)
Tnr: C Karakatsanis Rdr: A Layt
Morphettville Parks: D Fazakerley Freedom Fnl-Bm64, 1400m
7 of 11: Exacting (ex: Danrego)
Tnr: G L Lesnikowski Rdr: Ms K Bishop
Newcastle: Ampcontrol Plate (C1), 1850m
5 of 9: Bring It Back (ex: No Looking Back)
Tnr: G Waterhouse and A Bott Rdr: Q Krogh
Rosehill: Tab Highway Hcp (C3), 1400m
6 of 11: Seeblume (ex: Sonnenblume)
Tnr: Joseph Ible Rdr: Nick Heywood
Rosehill: Schweppes (Bm88), 1500m
2 of 7: Velocita (ex: Shalimar Sky)
Tnr: C J Waller Rdr: J Ford
Rosehill: The Big Five Oh (Bm78), 1100m
10 of 11: Argent D'Or (ex: La Goulue)
Tnr: Joseph Pride Rdr: A Adkins
Rosehill: Rosehill Bowling Club (Bm78), 1100m
5 of 13: Sebring Express (ex: Miss Exxi)
Tnr: G Portelli Rdr: T Angland
Rosehill: Girls Day Out Hcp, 1200m
2 of 5: Sebrakate (ex: Kakakakatie)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: T Angland
Sha Tin: Shun Hing Group 65th Anniv-C4, 1800m
13 of 14: Savvy Seven (ex: Sensibility)
Tnr: J Moore Rdr: D Whyte
Sha Tin: Panasonic Ventilator Hcp (C3), 1600m
4 of 14: Happy Sebring (ex: Here De Joy)
Tnr: A S Cruz Rdr: K Teetan
Sunshine Coast: The Render Centre Plate (C3), 1000m
9 of 14: Another Slipper (ex: Private Nancy)
Tnr: T J Gollan Rdr: J Byrne
Sunshine Coast: The Render Centre Plate (C3), 1000m
6 of 14: Seentoomany (ex: Onecatstoomany)
Tnr: Michael Costa Rdr: Jackson Murphy
Friday, November 9
Kempsey: O'Donnell & Hanlon Hcp (C3), 1450m
6 of 11: Gronky (ex: Mate)
Tnr: J A Sylvester Rdr: J Kehoe
Rockhampton: Dlv Finance Mdn Hcp, 1200m
4 of 11: Dossier (ex: Diana's Secret)
Tnr: J Wehlow Rdr: R Wiggins
Thursday, November 8
Flemington: Drinkwise Plate (Bm70), 1700m
11 of 15: Black And Tan (ex: A Quiet Shandy)
Tnr: J F Moloney Rdr: N Callow
Flemington: Drinkwise Plate (Bm70), 1700m
15 of 15: Global Sanction (ex: Global Balance)
Tnr: G M Begg Rdr: Craig Williams
Flemington: Kennedy Oaks, 2500m Gr1
15 of 15: Amphitrite (ex: Ocean Dream)
Tnr: D K Weir Rdr: Craig Williams
Flemington: Kennedy Oaks, 2500m Gr1
10 of 15: Collectable (ex: Miss Keepsake)
Tnr: R D Griffiths Rdr: J B McDonald
Hawkesbury: All State Shopfitting Mdn, 1100m
9 of 11: Sebring Bay (ex: Catalan Bay)
Tnr: Jason Attard Rdr: A Hyeronimus
Warrnambool: All New Corolla Mdn Plate, 1200m
1 of 11: Suplex City (ex: Joleur)
Tnr: J A McLean Rdr: H Coffey
Wednesday, November 7
Avondale: Ajc Members Mdn, 1400m
12 of 12: Dawon (ex: Kathern's Cat)
Tnr: S T Wenn Rdr: S T Collett
Grafton: The Daily Examiner Plate (C1), 2200m
4 of 8: Bring Euro (ex: Euro Chic)
Tnr: Daniel Bowen Rdr: M McGuren
Kyneton: Sunbury Square (Bm70), 1200m
4 of 8: Canned Heat (ex: Bellerama)
Tnr: M Cornish and Ms D Gaskin Rdr: Dean Holland
Port Lincoln: Ep High Pressure Clean. (Bm56), 1390m
1 of 8: Hetuka Zarsho (ex: Zarsho)
Tnr: J Dunn Rdr: Raquel Clark
Tuesday, November 6
Albury: Mdn Plate, 2000m
1 of 4: Cincity (ex: Cinnamon Bells)
Tnr: Rick Freyer Rdr: Ms A Masters
Albury: Mdn Plate, 2000m
4 of 4: It Will Happen (ex: Lara's Glitter)
Tnr: Ms A Curran Rdr: B Vale
Ascot: David Grays Aglink (Rs0mw), 1200m
3 of 9: Secait (ex: Rovigo)
Tnr: L Smith Rdr: Lucy Warwick
Ascot: Mumm Champagne Hcp (C3), 1400m
2 of 10: The Fugazi (ex: Drive On)
Tnr: Chris Gangemi Rdr: S McGruddy
Ascot: Pimm's (Rs0ly), 1400m
2 of 10: Sebring Spy (ex: Twilight Spy)
Tnr: Daniel O'Connor Rdr: D Staeck
Bunbury: Hughesy & Kate Hcp (C1), 1216m
6 of 6: Grinding Hard (ex: Shavano's Honour)
Tnr: Mark Wright Rdr: M Autier
Doomben: Lexus Hcp (C2), 1200m
4 of 9: Faolan (ex: Fleur De Chine)
Tnr: Ben Currie Rdr: Baylee Nothdurft
Doomben: Canadian Club Hcp (C2), 1200m
7 of 8: Mount Panorama (ex: Bashaayer)
Tnr: Joel Pengilly Rdr: M Cahill
Ellerslie: Chevalier Produce Mdn, 1600m
16 of 17: Mighty Connor (ex: Kallisan)
Tnr: Jacob McKay Rdr: L T Hemi
Flemington: Tab App Trophy, 1700m
7 of 13: La Fleurette (ex: Four Star Princess)
Tnr: Symon Wilde Rdr: A Mallyon
Flemington: Ronald McDonald House (Bm96), 2800m
7 of 14: Rezealient (ex: Pretty Penny)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: Regan Bayliss
Flemington: Furphy Plate, 1800m LR
4 of 12: Black On Gold (ex: Fools Gold)
Tnr: C J Waller Rdr: Tommy Berry
Kembla Grange: Go Hire Mdn Hcp, 1600m
1 of 9: Scarlet Dream (ex: Asylum Seeker)
Tnr: Mark Newnham Rdr: R Dolan
Kembla Grange: Melbourne Cup Day Hcp (C2), 1300m
9 of 13: Rubino Veloce (ex: I Love Rubies)
Tnr: G Portelli Rdr: Deanne Panya
Kumbia: Hcp (Cl B), 900m
1 of 10: Princess Kandis (ex: Princess Emmy)
Tnr: David Reynolds Rdr: R M Goldsbury
Kumbia: Hcp (C1), 1200m
5 of 11: Seramasa (ex: Hiramasa)
Tnr: N J O'Toole Rdr: Ms R Mangan
Morphettville: James Boags Mdn Plate, 1050m
12 of 12: Spice Trader (ex: Spice Beauty)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: C J Parish
Morphettville: Schweppes Mdn Plate, 1200m
9 of 14: Ultimate Reality (ex: Testalimit)
Tnr: S J Coombs Rdr: J Holder
Moruya: Hcp (C2), 1425m
2 of 3: Idalia's Dream (ex: Idalia Belle)
Tnr: J W Marzol Rdr: Ms B Wright
Randwick: The Agency Real Estate (Bm70), 1400m
10 of 11: Bringagem (ex: Princess Gemma)
Tnr: G Portelli Rdr: J Parr
Sunshine Coast: Iron Jack Mdn Hcp, 1400m
1 of 9: Pierre Bizel (ex: Moon De French)
Tnr: S W Kendrick Rdr: D J Browne
Sunshine Coast: Eg Design Hcp (C1), 1000m
6 of 8: Liu Bei (ex: Evasive)
Tnr: K J Bodey Rdr: Luke Tarrant
Wangaratta: T McCurdy Mp Ovens Valley Mdn, 1300m
1 of 6: Royal Treasury (ex: Princess Gisella)
Tnr: M G Price Rdr: Zac Spain
Monday, November 5
Ballarat: Suez Mdn Plate, 1200m
8 of 9: White Slipper (ex: Anabarbarian)
Tnr: D W Brown Rdr: Ben Thompson
Ballarat: Hygain Winner's Choice (Bm58), 2000m
3 of 8: She's Tidy (ex: Caramella)
Tnr: Pat Cannon Rdr: Neil Farley
Ballina: Wardell On The River Hotel-C3, 1400m
4 of 9: Madam Mouton (ex: Madam Redoute)
Tnr: Paul Robbins Rdr: Taylor Marshall
Sunday, November 4
Goulburn: Graeme Spackman Cup (Bm66), 1600m
6 of 7: Confidential (ex: Private)
Tnr: K Dryden and S Collings Rdr: C Reith
Muswellbrook: Muswellbrook Cup Day 29/3 Mdn, 1500m
10 of 10: Seburst (ex: La Dee La)
Tnr: Petra Bullen Rdr: M Squires
Muswellbrook: Adelaide @ Coolmore Hcp (C3), 1500m
9 of 9: Biscuit (ex: Gingerbread)
Tnr: Mark De Montfort Rdr: Ms R Murray
Sha Tin: Maria Galland Hcp (C4), 1600m
1 of 13: Let Us Win (ex: Steal My Love)
Tnr: L Ho Rdr: S De Sousa
Sha Tin: Maria Galland Hcp (C4), 1600m
9 of 13: Savvy Seven (ex: Sensibility)
Tnr: J Moore Rdr: D Whyte
Sha Tin: Canmake Tokyo Hcp (C3), 1400m
5 of 14: Diamond Rhyme (ex: Keeper Quiet)
Tnr: K W Lui Rdr: Grant Van Niekerk
Sha Tin: Eleanor Hcp (C2), 1400m
11 of 14: Coby Boy (ex: Elle Labelle)
Tnr: T P Yung Rdr: M L Yeung
Singapore: Mdn, 1800m
11 of 12: Roughead (ex: Icy Mist)
Tnr: D Hill Rdr: W H Kok
Saturday, November 3
Ascot: Evolution Av (Bm72+), 1200m
1 of 7: Seannie (ex: Uncanny Choice)
Tnr: L Smith Rdr: Lucy Warwick
Berrigan: Mdn Plate, 1600m
4 of 6: Cincity (ex: Cinnamon Bells)
Tnr: Rick Freyer Rdr: Ms A Masters
Dalby: Hcp (Cl B), 1200m
8 of 10: Talapus (ex: De Sweet Soca Song)
Tnr: K R Kemp Rdr: Beau Appo
Doomben: Lion's Pride Building Hcp, 1050m
3 of 7: Cabochon Lil (ex: My Girl Lil)
Tnr: S W Kendrick Rdr: D J Browne
Doomben: Bac Friends Of Sam Plate (C6), 1615m
5 of 9: Madam Shazam (ex: Henbane)
Tnr: A J Edmonds Rdr: J Lloyd
Dubbo: Sj Shooter Real Estate (C1), 1600m
2 of 14: Club Town (ex: Take Heart)
Tnr: M J Lunn Rdr: R Brewer
Flemington: Coolmore Stud Stakes, 1200m Gr1
7 of 10: Sesar (ex: Sarthemare)
Tnr: Steven O'Dea Rdr: K McEvoy
Flemington: Empire Rose Stakes, 1600m Gr1
11 of 16: Amphitrite (ex: Ocean Dream)
Tnr: D K Weir Rdr: D Yendall
Flemington: Aami Victoria Derby, 2500m Gr1
15 of 16: Seberate (ex: Recooperate)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: C J Parish
Flemington: The Carbine Club Stakes, 1600m Gr3
8 of 14: Good 'n' Fast (ex: For The Good Times)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: L Nolen
Morphettville: Hit107 (Bm68), 1200m
5 of 7: Triguboff (ex: Leica Light)
Tnr: D K Weir Rdr: Chris Caserta
Mortlake: Te Mania Angus (Bm52), 1300m
9 of 10: Edraak (ex: Private)
Tnr: D F Daffy Rdr: P Marks
Newcastle: McKanna Fabrications Mdn Plate, 1200m
11 of 12: Groovester (ex: Groovy Choice)
Tnr: Ms K Waugh Rdr: G Buckley
Wycheproof: Buloke Times Mdn Plate, 1800m
3 of 7: It Will Happen (ex: Lara's Glitter)
Tnr: Ms A Curran Rdr: Alana Kelly
Friday, November 2
Ipswich: Todd Brown Air & Electrical-C4, 1200m
2 of 7: Boom Boom Epic (ex: Rosekay Heart)
Tnr: Chris Anderson Rdr: J Byrne
Moonee Valley: Msc Signs (Bm64), 1200m
7 of 8: River Star (ex: Kulgrinda)
Tnr: M Ellerton and S Zahra Rdr: Damian Lane
Moree: The Pally Pub (Bm58), 1600m
1 of 10: Baroque Girl (ex: Pearl Ardane)
Tnr: Peter G Sinclair Rdr: Wendy Peel
Moree: Aust. Hotels Association Mdn, 950m
6 of 11: Adsum (ex: Chordata)
Tnr: L J Hatch Rdr: Justin P Stanley
Thursday, November 1
Geelong: Hyland Race Colours Mdn Plate, 1200m
7 of 9: My Southern Star (ex: Ma Famille)
Tnr: Bryan Marsden Rdr: N Callow
Gosford: Artel Constructions Ltd Mdn, 1000m
1 of 11: Above And Beyond (ex: Miss Rendina)
Tnr: G Portelli Rdr: J R Collett
Gosford: Artel Constructions Ltd Mdn, 1000m
2 of 11: Mandalong Sera (ex: Queensgate)
Tnr: G R Nickson Rdr: A Banks
Gosford: Diocese Of Broken Bay (Bm64), 1600m
6 of 10: Boca Grande (ex: Kimillsy)
Tnr: Ms K Waugh Rdr: S R Weatherley
Wednesday, October 31
Ascot: Glenroy Chaff Hcp (C3), 1200m
4 of 9: Rising Sea (ex: Time To Climb)
Tnr: Chris Gangemi Rdr: Jarrad Noske
Bendigo: Jayco Bendigo Cup, 2400m Gr3
10 of 13: Rezealient (ex: Pretty Penny)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: L Nolen
Randwick-Kensington: Tab.Com.Au (Bm64), 1100m
1 of 7: Whiskey Shooter (ex: Rocha)
Tnr: G Waterhouse and A Bott Rdr: Tim Clark
Randwick-Kensington: Tab Rewards (Bm70), 1550m
5 of 7: Sausalito (ex: Free Spirited)
Tnr: P M Perry Rdr: G Buckley
Sha Tin: Tin Ha Shan Hcp (C4), 1200m
12 of 12: King Of The North (ex: Crafty Irna)
Tnr: C H Yip Rdr: C Schofield
Sha Tin: Pyramid Hill Hcp (C3), 1200m
5 of 12: Lean Perfection (ex: Suzy Rocks)
Tnr: C H Yip Rdr: U Rispoli
Te Awamutu: Vilagrad Winery Mdn, 2000m
10 of 13: O'Sugar (ex: More Than Adequate)
Tnr: S J McKee Rdr: S C Spratt
Tuesday, October 30
Grafton: Invincible Tammy Plate (C1), 1700m
3 of 10: Bring Euro (ex: Euro Chic)
Tnr: Daniel Bowen Rdr: M McGuren
Stawell: Stawell Windows & Glass Mdn, 1300m
12 of 12: Amon (ex: Spirit Of The Nile)
Tnr: D K Weir Rdr: Jack Hill
Monday, October 29
Benalla: Sam Miranda Wines Mdn Plate, 1206m
5 of 10: Cru Superieur (ex: Chateau D'Yquem)
Tnr: C Maher and D Eustace Rdr: Patrick Moloney
Benalla: Royal Hotel Benalla Mdn Plate, 1606m
2 of 10: Our Sunny Girl (ex: Generous Nature)
Tnr: T Busuttin and N Young Rdr: Damien Thornton
Benalla: Lb Electrical (Bm58), 1406m
3 of 8: Outboard Motors (ex: Earthsea)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: A Mallyon
Benalla: Twilight Races Xmas 22/12-Bm64, 1206m
5 of 11: Plutocracy (ex: Demetria)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: Rose Pearson
Sunday, October 28
Port Lincoln: Avis Port Lincoln (Bm64), 1390m
8 of 10: Hetuka Zarsho (ex: Zarsho)
Tnr: J Dunn Rdr: D Caboche
Queanbeyan: Allbids Thunderbolt Hcp, 1000m
8 of 8: Coolring (ex: Coolroom Candidate)
Tnr: J M Cleary Rdr: Aaron Sweeney
Sale: Gbg Concrete & Constr. (Bm64), 2200m
2 of 10: Californiagrandcru (ex: Bourgogne)
Tnr: P and P Snowden Rdr: Beau Mertens
Saturday, October 27
Albury: Arc Sponsors Day Mdn Hcp, 1175m
11 of 14: Cincity (ex: Cinnamon Bells)
Tnr: Rick Freyer Rdr: Ms B Wright
Charleville: (Bm70), 1100m
1 of 6: Gendebien (ex: Off The Canvas)
Tnr: W P Baker Rdr: Natalie Morton
Clifton: Mdn Plate, 1100m
1 of 8: Princess Kandis (ex: Princess Emmy)
Tnr: David Reynolds Rdr: P Romeo
Collie: Freo Collie Cup (Bm64+), 2000m
6 of 8: Anvil Green (ex: Iris In The Glen)
Tnr: J G Pike Rdr: C Haddon
Kembla Grange: Westrac Hcp (C2), 1600m
2 of 8: King's Peak (ex: Ma Famille)
Tnr: J A O'Shea Rdr: J Penza
Moonee Valley: Powerflo Solutions Stakes, 1600m Gr3
1 of 10: Shoko (ex: God Love It)
Tnr: J D Sadler Rdr: Ms L J Meech
Moonee Valley: 1300 Australia Stakes, 1200m Gr3
3 of 13: Ringerdingding (ex: Maybe I)
Tnr: D K Weir Rdr: John Allen
Moonee Valley: McCafe Moonee Valley Gold Cup, 2500m Gr2
15 of 15: Egg Tart (ex: Mrs Windsor)
Tnr: C J Waller Rdr: K McEvoy
Moonee Valley: McCafe Moonee Valley Gold Cup, 2500m Gr2
6 of 15: Miss Admiration (ex: Admiring)
Tnr: M G Price Rdr: J Ford
Morphettville Parks: Sons Of Eden Wines Hcp (C3), 1250m
5 of 11: Waltzing Wodka (ex: Polska)
Tnr: Tony McEvoy Rdr: Jamie Kah
Randwick: Spring Racing (Bm78), 1200m
7 of 8: Bring A Secret (ex: Secrets Sleeping)
Tnr: N J Olive Rdr: Billy Owen
Riccarton Park: Canterbury Landscape (Bm72), 1200m
6 of 11: Vendima (ex: Crystal Fairy)
Tnr: N F Ridley Rdr: T R Moseley
St Arnaud: Avoca Community Bank (Bm52), 1200m
9 of 9: Edraak (ex: Private)
Tnr: D F Daffy Rdr: K Usui
Yarra Glen: Sally's Fabulous 50 Bet365 Mdn, 1200m
3 of 11: Plum Pudding (ex: Christmas)
Tnr: C W Little Rdr: Jack Hill
Yarra Glen: Bet365 Hcp (58), 1950m
11 of 11: Sebeat (ex: Tropical Beat)
Tnr: M G Price Rdr: Jessica Eaton
Yarra Glen: Bet365 (Bm64), 1200m
12 of 12: Weld (ex: Sparks Are Flying)
Tnr: M G Price Rdr: Jack Hill
Friday, October 26
Bathurst: Oak Tree Retirement Village-C1, 2000m
14 of 14: Talladega Knight (ex: Tigress Lily)
Tnr: Wayne Austin Rdr: R Brewer
Canterbury: Featherdale Mdn Plate, 1550m
3 of 6: Bring It Back (ex: No Looking Back)
Tnr: G Waterhouse and A Bott Rdr: A Hyeronimus
Canterbury: Featherdale Mdn Plate, 1550m
5 of 6: Crete (ex: Suzy Smart)
Tnr: A and E Cummings Rdr: Rachel King
Canterbury: Jamberoo Action Park Mdn Plate, 1900m
7 of 9: Costa Zou (ex: Holly Zou)
Tnr: John Thompson Rdr: B Spriggs
Canterbury: Caterez (Bm74), 1100m
6 of 11: Sebring Express (ex: Miss Exxi)
Tnr: G Portelli Rdr: T Angland
Echuca: Echuca Cih Mdn Plate, 1009m
1 of 11: Canned Heat (ex: Bellerama)
Tnr: M Cornish and Ms D Gaskin Rdr: Dean Holland
Gawler: Adelaide Star Bus Mdn Plate, 1100m
9 of 11: Sun Wukong (ex: Forward Love)
Tnr: J R Croucher Rdr: Chris Caserta
Moonee Valley: The Westin Melbourne Hcp, 2040m
1 of 8: Nettoyer (ex: Cleanup)
Tnr: Ms W Roche Rdr: Regan Bayliss
Moonee Valley: Chandler Macleod Gold Star, 1500m
6 of 9: Vinland (ex: Viking Turf Belle)
Tnr: Tony McEvoy Rdr: K McEvoy
Moonee Valley: Sweeney Estate Agents Hcp, 1200m
7 of 12: Ulmann (ex: Darsini)
Tnr: D K Weir Rdr: John Allen
Scone: Flying Artie @ Newgate Hcp-C3, 1400m
7 of 8: Gronky (ex: Mate)
Tnr: J A Sylvester Rdr: Ms C McPherson
Singapore: Hcp (C4) (Premier), 1000m
10 of 12: Heracross (ex: Barangaroo)
Tnr: C I Brown Rdr: C J Grylls
Sunshine Coast: Dicky Beach Parmigiana Mdn Hcp, 1000m
1 of 9: Seentoomany (ex: Onecatstoomany)
Tnr: Michael Costa Rdr: S Galloway
Sunshine Coast: Dicky Beach Lifesavers Hcp-C1, 1000m
7 of 10: Liu Bei (ex: Evasive)
Tnr: K J Bodey Rdr: B N Stewart
Thursday, October 25
Hawkesbury: Forever Gleam Prov & Ctry Mdn, 1300m
9 of 10: Sebring Bay (ex: Catalan Bay)
Tnr: Jason Attard Rdr: S R Weatherley
Wednesday, October 24
Geelong: Geelong Australia (Bm78), 1500m
4 of 11: La Fleurette (ex: Four Star Princess)
Tnr: Symon Wilde Rdr: A Mallyon
Geelong: Roderick Ins. Geelong Classic, 2200m LR
15 of 16: Just Rolling (ex: Just Our Girl)
Tnr: Tony McEvoy Rdr: L Currie
Geelong: Roderick Ins. Geelong Classic, 2200m LR
11 of 16: Seberate (ex: Recooperate)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: M Zahra
Happy Valley: Windicator Hcp (C4), 1200m
9 of 12: Virtus Star (ex: Princess Natural)
Tnr: D J Hall Rdr: C Y Ho
Ipswich: Book Melb Cup Luncheon Hcp-C3, 1200m
5 of 9: Another Slipper (ex: Private Nancy)
Tnr: T J Gollan Rdr: Ryan Maloney
Ipswich: Book Melb Cup Luncheon Hcp-C3, 1200m
8 of 9: Talapus (ex: De Sweet Soca Song)
Tnr: K R Kemp Rdr: Dale Smith
Oakbank: Ecycle Solutions Hcp (C2), 1400m
3 of 8: Exacting (ex: Danrego)
Tnr: G L Lesnikowski Rdr: Ms K Bishop
Warwick Farm: Australian Turf Club (Bm70), 1600m
4 of 12: Velocita (ex: Shalimar Sky)
Tnr: C J Waller Rdr: B Avdulla
Warwick Farm: 2019 Membership Open Now Mdn, 1300m
5 of 7: Virtual Insanity (ex: Lamiraqui)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: J R Collett
Tuesday, October 23
Kilmore: Bet365 Kilmore Cup 25/11 Mdn, 1462m
3 of 10: It's La Premiere (ex: Lady Rah Rah)
Tnr: Jason Warren Rdr: C A Robertson
Muswellbrook: Bengalla Mining Mdn Plate, 1500m
10 of 10: Seburst (ex: La Dee La)
Tnr: Petra Bullen Rdr: M Squires
Muswellbrook: Mt Arthur Coal Plate (1), 1750m
6 of 14: Club Town (ex: Take Heart)
Tnr: M J Lunn Rdr: J Penza
Muswellbrook: Horsepower Hcp (C1), 1280m
9 of 13: Damit (ex: Goldam)
Tnr: C Karakatsanis Rdr: A Layt
Monday, October 22
Coonabarabran: Coonabarabran Cup, 1600m
6 of 11: Baroque Girl (ex: Pearl Ardane)
Tnr: Peter G Sinclair Rdr: Ms S Bogenhuber
Sunday, October 21
Bunbury: Western Meat Packers Mdn, 1200m
1 of 9: The Fugazi (ex: Drive On)
Tnr: Chris Gangemi Rdr: S McGruddy
Bunbury: Qube Ports/ Bulk Transport Mdn, 1000m
9 of 10: Bootleg Rascal (ex: Yodeller)
Tnr: A G Durrant Rdr: W Pike
Horsham: Dfk Nugents Mdn, 1100m
1 of 5: Triguboff (ex: Leica Light)
Tnr: D K Weir Rdr: D Yendall
Nowra: Lighthouse Plumbing Hcp (C2), 1400m
4 of 6: Biscuit (ex: Gingerbread)
Tnr: Mark De Montfort Rdr: Ms J Taylor
Nowra: Ulladulla Chinese Rest. Mdn, 1400m
2 of 9: Scarlet Dream (ex: Asylum Seeker)
Tnr: Mark Newnham Rdr: R Dolan
Sha Tin: A. Lange & Sohne Excellent-C4, 1400m
1 of 14: Happy Sebring (ex: Here De Joy)
Tnr: A S Cruz Rdr: K Teetan
Sha Tin: H. Moser & Cie. Excellent (C3), 1600m
5 of 14: Keen Venture (ex: Morning Dews)
Tnr: Y S Tsui Rdr: M L Yeung
Singapore: Hcp (C3), 1800m
3 of 12: Triple Trio (ex: Darcybee)
Tnr: M Clements Rdr: V Duric
Wyong: Sky Racing Spring Plate (C5), 1350m
2 of 8: Sausalito (ex: Free Spirited)
Tnr: P M Perry Rdr: G Buckley
Wyong: Carlton Draught On Tap Mdn, 1000m
3 of 9: Mandalong Sera (ex: Queensgate)
Tnr: G R Nickson Rdr: J Innes Jnr
Saturday, October 20
Ascot: The Merrywell (Bm66+), 1400m
15 of 16: Anvil Green (ex: Iris In The Glen)
Tnr: J G Pike Rdr: Jordan Turner
Avoca: Ladbrokes Bet Better (Bm58), 1860m
7 of 10: She's Tidy (ex: Caramella)
Tnr: Pat Cannon Rdr: Lucinda Doodt
Caulfield: Polytrack Gothic Stakes, 1400m LR
8 of 11: Ringerdingding (ex: Maybe I)
Tnr: D K Weir Rdr: Ben Allen
Caulfield: N.Z. B'stock Ethereal Stakes, 2000m Gr3
4 of 16: Collectable (ex: Miss Keepsake)
Tnr: R D Griffiths Rdr: Craig Williams
Caulfield: N.Z. B'stock Ethereal Stakes, 2000m Gr3
11 of 16: Futooh (ex: Golden Millennium)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: D Oliver
Caulfield: Qms Media Plate, 1400m
5 of 10: Eawase (ex: Karuta Queen)
Tnr: P and P Snowden Rdr: Damian Lane
Doomben: Ej Cast Iron (Bm80), 2000m
4 of 10: Fairlighting (ex: My Type)
Tnr: A J Edmonds Rdr: Ryan Maloney
Doomben: St Rita's College Hcp, 1110m
3 of 7: Okeechobee (ex: Scorched)
Tnr: David Vandyke Rdr: J Lloyd
Gold Coast: Attwood Marshall Lawyers (C1), 1800m
9 of 9: Solitary Rose (ex: Fiery Sunset)
Tnr: B Robinson Rdr: J L Taylor
Morphettville: Oktoberfest Barossa Foods Mdn, 1200m
7 of 11: Ultimate Reality (ex: Testalimit)
Tnr: S J Coombs Rdr: A K Chan
Morphettville: Laughing Jack Wines 2yo, 1000m
1 of 3: Sebrakate (ex: Kakakakatie)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig Rdr: D Tourneur
Wagga: Kurrajong Mdn Hcp, 1600m
7 of 8: It Will Happen (ex: Lara's Glitter)
Tnr: Ms A Curran Rdr: Ms S Metcalfe
Friday, October 19
Canberra: McM Projects (Bm65), 1400m
6 of 13: Confidential (ex: Private)
Tnr: K Dryden and S Collings Rdr: C Reith
Canberra: Timg Hcp (C1), 1200m
4 of 5: Ultraviolet (ex: Cutie Express)
Tnr: N F Gardner Rdr: J Penza
Murray Bridge: Carlton Murray Bridge Gold Cup, 1600m LR
6 of 13: Vinland (ex: Viking Turf Belle)
Tnr: Tony McEvoy Rdr: Chris Caserta
Pakenham Park: Kisses Classic-Riley Bella Mdn, 1600m
3 of 11: Our Sunny Girl (ex: Generous Nature)
Tnr: T Busuttin and N Young Rdr: D Dunn
Pakenham Park: Votebb (Bm64), 1600m
1 of 12: Global Sanction (ex: Global Balance)
Tnr: G M Begg Rdr: Jordan Childs
Pakenham Park: Sportsbet Racing Form (Bm70), 1400m
5 of 11: Black And Tan (ex: A Quiet Shandy)
Tnr: J F Moloney Rdr: Ben Thompson
Warrnambool: Breakwater Insurance (Bm58), 1400m
12 of 12: Edraak (ex: Private)
Tnr: D F Daffy Rdr: K Usui
Wednesday, October 17
Caulfield: The Pegasus Leisure Group-Bm84, 1400m
11 of 11: Balcazar (ex: Madame Medusa)
Tnr: Lee and Shannon Hope Rdr: L Currie
Caulfield: Ladbrokes Odds Boost (Bm78), 2000m
11 of 11: Primitivo (ex: Classic Quest)
Tnr: John Thompson Rdr: Regan Bayliss
Port Lincoln: Graham Bacchus (Bm64), 1390m
1 of 9: Hetuka Zarsho (ex: Zarsho)
Tnr: J Dunn Rdr: D Caboche
Randwick-Kensington: Tab.Com.Au (Bm76), 1300m
8 of 10: Bringagem (ex: Princess Gemma)
Tnr: G Portelli Rdr: J Grisedale
Te Aroha: Nottingham Castle Hotel Mdn, 1200m
7 of 12: Dawon (ex: Kathern's Cat)
Tnr: S T Wenn Rdr: D J Danis