Latest Results

Friday, February 26
Albury: Dlg Aluminium & Glazing Mdn, 1175m
4 of 11: Ahadi Farasi (ex: Disturbingthepeace)
Tnr: Debbie Delphin Rdr: B P Ward
Wednesday, February 24
Penola: Adrian Thomas Industrial-Bm64, 2100m
6 of 6: Challicum (ex: Brompton's Girl)
Tnr: D I Dodson Rdr: Kayla Crowther
Sunday, February 21
Goulburn: Electel Mdn Plate, 1300m
7 of 12: Barren Jack (ex: Anniewill)
Tnr: W P Cave Rdr: S Guymer
Launceston: Kevin Sharkie (Bm66), 1400m
3 of 13: Ravage (ex: Elle Domine)
Tnr: Tegan Keys Rdr: S Tsaikos
Saturday, February 20
Ascot: Stork Technical Services-Bm66+, 2200m
1 of 13: Saucy Jack (ex: Sensational Spirit)
Tnr: B W Owen Rdr: Carleen Hefel
Friday, February 19
Canberra: Tbc Distribution Mdn Plate, 1300m
7 of 14: Anazone (ex: Test Zone)
Tnr: G P Vella Rdr: Ms K Nisbet
Fannie Bay: St Pat's Day 13 March Mdn, 1200m
4 of 7: Underworld (ex: Lady Persephone)
Tnr: Chris Nash Rdr: A Nicholls
Moonee Valley: Alinta Energy Cup (Bm64), 1600m
3 of 9: Anirishman (ex: Miss Ireland)
Tnr: C Maher & D Eustace Rdr: M Zahra
Morphettville Parks: Sth Coast Upholstery (Bm62), 1950m
6 of 9: Challicum (ex: Brompton's Girl)
Tnr: D I Dodson Rdr: Kayla Crowther
Monday, February 15
Stony Creek: Fish Creek Hotel (Bm58), 1700m
7 of 9: Big Acheeva (ex: Loving Me)
Tnr: Charlotte Littlefield Rdr: M J Allen
Saturday, February 13
Singapore: Hcp (C5), 1400m
4 of 14: Silver Way (ex: Arrivez Meme)
Tnr: J Ong Rdr: J P Van Der Merwe
Friday, February 12
Moonee Valley: Dynamic Print Group (Bm64), 2040m
10 of 10: Stogursey Prince (ex: Spinning Lady)
Tnr: Ms G Browne Rdr: J Duffy
Taree: Manningvalleyraceclub.Com (C1), 1600m
5 of 7: Grand Acheeva (ex: Arrivez Meme)
Tnr: R N Godbolt Rdr: R Thompson
Wednesday, February 10
Ascot: Byron Bay Premium Lager-Rs0ly, 1600m
10 of 11: Saucy Jack (ex: Sensational Spirit)
Tnr: B W Owen Rdr: Keshaw Dhurun
Happy Valley: Azalea Hcp (C3), 1000m
9 of 11: Super Power Man (ex: Silver Girl)
Tnr: K L Man Rdr: M Chadwick
Launceston: Leo Kelly Memorial Hcp (C1), 1400m
2 of 9: Reward Achiever (ex: Tintoretto)
Tnr: G J Stevenson Rdr: D M Ganderton
Tuesday, February 9
Hawkesbury: Pink Finss Charity Mdn Hcp, 1100m
6 of 11: Barren Jack (ex: Anniewill)
Tnr: W P Cave Rdr: Ms K O'Hara
Sunday, February 7
Naracoorte: Coopers (Bm58), 2000m
3 of 10: Challicum (ex: Brompton's Girl)
Tnr: D I Dodson Rdr: Kayla Crowther
Port Macquarie: 4 Pines Pacific Ale On Tap-C1, 1006m
5 of 6: Doolie (ex: Jacquinella)
Tnr: Jonathan Smith Rdr: L P Rolls
Saturday, February 6
Gold Coast: Davo's Crane Hire Hcp (60), 1400m
1 of 14: Achieve Victory (ex: Blithely)
Tnr: L D Kelly Rdr: Travis Wolfgram
Friday, February 5
Canberra: Affinity Electrical Mdn Hcp, 1200m
6 of 12: Anazone (ex: Test Zone)
Tnr: G P Vella Rdr: M A Cahill
Hobart: Kevin Sharkie (Bm66), 1600m
3 of 9: Ravage (ex: Elle Domine)
Tnr: Tegan Keys Rdr: J Lyon
Thursday, February 4
Pakenham: Apm Group (Bm64), 1400m
5 of 10: Anirishman (ex: Miss Ireland)
Tnr: C Maher & D Eustace Rdr: Ethan Brown
Sunday, January 31
Sale: Benson Group Contractors-Bm64, 1400m
9 of 11: Big Acheeva (ex: Loving Me)
Tnr: Charlotte Littlefield Rdr: Michael Poy
Saturday, January 30
Gold Coast: R.M Peacock Hcp (C2), 1800m
6 of 8: Toffie Lady (ex: Lady Innocent)
Tnr: Ms A Willick Rdr: M Mc Gillivray
Friday, January 29
Taree: Country Champs At Taree (Bm58), 1000m
4 of 9: Doolie (ex: Jacquinella)
Tnr: Jonathan Smith Rdr: L P Rolls
Taree: XXXX Gold Hcp (C1), 1400m
3 of 12: Grand Acheeva (ex: Arrivez Meme)
Tnr: R N Godbolt Rdr: S Lisnyy