Latest Results

Monday, April 22
Queanbeyan: Joe Cleary Racing Mdn Hcp, 1200m
2 of 10: Apatat (ex: Blue Carlou)
Tnr: D J Rolfe Rdr: Holly Durnan
Queanbeyan: Queanbeyan Leagues Club (Bm58), 1200m
3 of 10: Capicella (ex: Botricello)
Tnr: Lauri Parker Rdr: Ms J Taylor
Sunday, April 21
Singapore: Mdn, 1600m
4 of 14: Jing Jin (ex: Mitzi)
Tnr: S Burridge Rdr: Zac Lloyd
Wagga: Merchant Navy at Kooringal Wagga Town Plate Prelude, 1200m
9 of 12: Free Market (ex: Resonates)
Tnr: Debbie Delphin Rdr: Q Krogh
Saturday, April 20
Bowen: James' Laser Services Plate (C3), 1000m
4 of 8: Private Sector (ex: Vezalay)
Tnr: Troy Clive Rdr: Isabella Teh
Bowen: James' Laser Services Plate (C3), 1000m
6 of 8: Entrepreneurial (ex: Mirage Rouge)
Tnr: R B Williams Rdr: A Layt
Bowen: Pit Pony Tavern (Bm50), 1280m
6 of 8: Hypothesize (ex: Theorize)
Tnr: Troy Clive Rdr: Isabella Teh
Bowen: Hillery Group (Bm55), 1470m
6 of 7: Capital Girl (ex: Pokazi)
Tnr: J H Manzelmann Rdr: Rebecca Wilson
Gold Coast Poly: Kurrawa Surf Club Mdn Plate, 1200m
5 of 7: Capital Grenade (ex: Grenada)
Tnr: Ms T Timbery Rdr: Ms R Jamieson
Julia Creek: Hcp (60), 1100m
4 of 9: Le Weasel (ex: Louisiana Rouge)
Tnr: Jay Morris Rdr: Brooke Stower
Morphettville Parks: Sportsbet Bet With Mates (Bm72), 1250m
2 of 14: Costless (ex: Perfect Truth)
Tnr: Kristi Evans Rdr: Ms S Metcalfe
Randwick: Schweppes All Aged Stakes, 1400m Gr1
10 of 13: Encap (ex: Enquare)
Tnr: G Portelli Rdr: Tyler Schiller
Sha Tin: Institute Of Philanthropy Hcp (C3), 1200m
2 of 9: Monta Frutta (ex: Ma Can Do It)
Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Taree: Argus Hcp (C1), 1412m
3 of 6: Grand Horizon (ex: Besant)
Tnr: A P Ball Rdr: B Looker
Taree: Cellarbrations Wingham Mdn Hcp, 1262m
10 of 10: Corvalist (ex: Lil Red Corvette)
Tnr: K A Lees Rdr: A Gibbons
Warren: Warren IGA Mdn Plate, 1200m
10 of 12: Capitalia (ex: Longoria)
Tnr: Douglas Fernando Rdr: Jacob Golden
Friday, April 19
Albany: Hygain Regain Hcp (C2), 1100m
3 of 10: Berry Berry Good (ex: Ropable)
Tnr: Ryan Hill Rdr: Victoria Corver
Canberra: A Plus Plumbing (Bm60), 1200m
3 of 10: Chasing A Quid (ex: Imaginative)
Tnr: G P Vella Rdr: Damon Budler
Canberra: Seears Workwear Hcp (C1), 1300m
3 of 7: Worx (ex: Classic Music)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Angus Villiers
Gatton: Lest We Forget - Anzac Day Thursday 25th April (Bm62), 1100m
11 of 12: Fenton (ex: Kimigayo)
Tnr: Indiana Turner Rdr: D Peisley
Gatton: Nolan's Transport Gatton Hcp (58), 1400m
6 of 12: Unleash (ex: My Donnatella)
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: K H Zechner
Matamata: RSA Red Poppy Raceday 26th April Mdn , 2000m
12 of 14: Lebowski (ex: Uberalles)
Tnr: J W Bell Rdr: M Hashizume
Orange: The Robin Hood Hotel Mdn Plate, 1290m
7 of 9: Nasty Streak (ex: Keeping Score)
Tnr: Roy L McCabe Rdr: G Buckley
Thursday, April 18
Hawkesbury: HRC Motel Mdn Hcp, 1600m
5 of 8: Gypsy King (ex: I Am Gypsy)
Tnr: Mick Attard Rdr: Ms L Day
Rockhampton: Allenstown Square Meats (Bm65), 1050m
4 of 11: Divine Okay (ex: Flying Diva)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Tuncurry: The Man Walk (Bm58), 1005m
2 of 12: Snowdrop (ex: Shamrock Slipper)
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Wednesday, April 17
Canterbury: TAB (Bm72), 1100m
4 of 11: Eye Pea Oh (ex: Tie Me Down)
Tnr: Richard & Will Freedman Rdr: Tommy Berry
Caulfield Heath: Senet Gambling Law Experts (Bm70), 1000m
3 of 6: Milliondollarmumma (ex: Angel's Choice)
Tnr: A & S Freedman Rdr: M Zahra
Doomben: Cascade Mdn Hcp, 1110m
1 of 10: Adranos (ex: Sicile)
Tnr: T J Gollan Rdr: Ryan Maloney
Happy Valley: Bowen Hcp (C3), 1200m
1 of 10: Superb Capitalist (ex: Shamana)
Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Happy Valley: Bowen Hcp (C3), 1200m
5 of 10: Capital Delight (ex: Eiffel Tower)
Tnr: C Fownes Rdr: C Y Ho
Happy Valley: Magazine Gap Hcp (C3), 1650m
3 of 12: Capital Legend (ex: Sweet Melody)
Tnr: C Fownes Rdr: Keagan De Melo
Tuesday, April 16
Ballarat: RMBL Investments Rising Stars (Bm58), 1200m
6 of 8: Bromeo (ex: Cosmic Debris)
Tnr: Ben Brisbourne Rdr: Alysha Warren
Scone: Yarraman Park Mdn Hcp, 900m
1 of 11: Capitamy (ex: Awesome Amy)
Tnr: J A Sylvester Rdr: R Downey
Scone: Yarraman Park Mdn Hcp, 900m
2 of 11: Rivana (ex: Riva Romance)
Tnr: R E Ollerton Rdr: Rebecca Bronett Prag
Scone: Pryde's Racing Cube Hcp (C1), 1100m
2 of 14: Free Enterprise (ex: Chipanda)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Jett Stanley
Scone: Pryde's Racing Cube Hcp (C1), 1100m
4 of 14: Roman Miss (ex: Miss Fiesole)
Tnr: G Portelli Rdr: Ms M Weir
Monday, April 15
Armidale: Armidale Races Anzac Day (Bm58), 1100m
5 of 12: Island Legend (ex: Beauty Is)
Tnr: Holly Williams Rdr: Braith Nock
Sunday, April 14
Grafton: CRJC Truck Show & Shine 8 June Hcp, 1006m
3 of 7: Scion (ex: Stevenson)
Tnr: Michael Morrison Rdr: Anthony Allen
Grafton: Alan Bowling Painter / In Memory of David Stringer Mdn Plate, 1106m
10 of 14: Kirsten (ex: Artstrum)
Tnr: S B Lee Rdr: Leslie Tilley
Narrogin: Byron Bay (Bm52+), 1100m
6 of 10: Here No Cash (ex: Munjai)
Tnr: G M Ayres Rdr: Natasha Faithfull
Sha Tin: Dongcheng District Hcp (C3), 1600m
7 of 14: Winning Data (ex: Solar Burst)
Tnr: P F Yiu Rdr: K Teetan
Saturday, April 13
Ascot: Strangelove (Rs1mw), 1400m
5 of 11: Princess In Red (ex: Princess Rouge)
Tnr: S & J Casey Rdr: Chris Parnham
Casino: Charcoal Inn & Bottleshop (Bm50), 1000m
7 of 10: Monte Drifter (ex: Belhamage)
Tnr: N Mayfield-Smith Rdr: Glenn Cahill
Gold Coast Poly: Australian Liquor Marketers (Bm58), 1200m
5 of 7: Gleaming Legend (ex: Staryn Glenn)
Tnr: Marcus Wilson Rdr: B P Ward
Goondiwindi: (Bm50), 1200m
2 of 10: Richunclemoneybags (ex: Johan's Toy)
Tnr: S Mesken Rdr: Rob Thorburn
Gympie: (Bm45), 1030m
3 of 10: Miss Rinehart (ex: Dinicanbern)
Tnr: D J Schultz Rdr: Brodie Moffat
Newcastle: QMF Construction Mdn Plate, 1200m
3 of 8: Je Reve (ex: Nadeem Lass)
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: Zac Wadick
Newcastle: Team Est (Bm68), 1200m
7 of 10: Epicus (ex: Kiss Moon)
Tnr: Ms K Buchanan Rdr: L Magorrian
Randwick: Bisley Workwear South Pacific Classic, 1400m LR
13 of 15: Kaizad (ex: Baby Corn)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Tim Clark
Randwick: TAB Percy Sykes Stakes, 1200m Gr2
11 of 15: Castanya (ex: Ganda)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Zac Lloyd
Randwick: Arrowfield 3yo Sprint, 1200m Gr2
2 of 12: Hedged (ex: Acing Shamrock)
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Damian Lane
Toowoomba: Carpet One Toowoomba Mdn Plate, 1000m
4 of 9: Hokitika (ex: Petit Cheval)
Tnr: Shaun Dwyer Jnr Rdr: Justin P Stanley
Toowoomba: Platinum Glass & Security Hcp (C1), 1200m
5 of 8: Sneaky Shark (ex: Hidden Attraction)
Tnr: John Thomas Rdr: Ms G Cartwright
Townsville: Ladbrokes Same Race Multi Mdn Hcp, 1000m
5 of 8: Rising Prophet (ex: Set For Fame)
Tnr: Scott Seymour Rdr: Rebecca Wilson
Friday, April 12
Canberra: Vivid Chartered Accountants Hcp (C1), 1000m
4 of 7: Zipitalist (ex: Tricky Zippy)
Tnr: Mitchell Beer Rdr: Angus Villiers
Canberra: Vivid Chartered Accountants Hcp (C1), 1000m
5 of 7: Getty (ex: Samantha)
Tnr: Matthew Kelley Rdr: Billy Owen
Canberra: Vale Stefano Cherchi Hcp (C2), 1300m
3 of 8: Capitol Queen (ex: Claudia Jean)
Tnr: C Maher Rdr: Billy Owen
Mackay: Remembering Our Mate Menko Plate (C3), 1300m
1 of 13: Stick To Your Guns (ex: Marli)
Tnr: L J Hatch Rdr: R Wiggins
Mackay: On It Training Hcp, 1050m
5 of 10: Kalashnikov (ex: Rough Ride)
Tnr: Toni Schofield Rdr: Emma Bell
Wellington: Diamond Dog Pest Control Mdn Plate, 1100m
4 of 8: Nasty Streak (ex: Keeping Score)
Tnr: Roy L McCabe Rdr: G Buckley
Thursday, April 11
Pakenham: Campbell Constructions Mdn Plate, 1200m
4 of 7: Chainsaw (ex: Haraka)
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: M J Dee
Pakenham: Damien Paino Takes On Sportsbet Hcp (C1), 1200m
1 of 8: Pure Paradise (ex: Impetuous)
Tnr: L Kennewell & L Yeomans Rdr: B Shinn
Wyong: HMA Power Generation Mdn Hcp, 1350m
10 of 10: Gypsy King (ex: I Am Gypsy)
Tnr: Mick Attard Rdr: Jenny Duggan
Wyong: HMA GTech Cyclones (Bm64), 1100m
4 of 12: Capicella (ex: Botricello)
Tnr: Lauri Parker Rdr: J Ford
Wednesday, April 10
Gosford: EVE Electrical Hcp, 1100m
2 of 9: Mogul Monarch (ex: Sierra Win)
Tnr: Ms K Waugh Rdr: R Hutchings
Gosford: Taste The Coast Food Festival 5th May (Bm72), 1200m
5 of 10: Waikiki (ex: Laucala)
Tnr: C J Waller Rdr: N Rawiller
Happy Valley: Freesia Hcp (C4), 1200m
11 of 12: Savvy Chic (ex: Slumber Party)
Tnr: F C Lor Rdr: B Avdulla
Happy Valley: Lavender Hcp (C4), 1650m
1 of 12: Capital Legend (ex: Sweet Melody)
Tnr: C Fownes Rdr: J Bowman
Ipswich: River 94.9fm (Bm68), 1350m
8 of 8: Capital Cee (ex: Doremifasollatido)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Bailey Wheeler
Pinjarra: Electrical Consultancy WA (Rs0ly), 1200m
6 of 9: Good Vibes (ex: Cochimi Rose)
Tnr: N D Parnham Rdr: Jade Mc Naught
Sandown-Lakeside: ive > Mdn Plate, 1200m
2 of 6: Capzinzi (ex: Zinzi)
Tnr: C Maher Rdr: M J Dee
Tuesday, April 9
Cairns: HJC Electrics Mdn Hcp, 950m
2 of 9: Miss Rambler (ex: St Covet Lass)
Tnr: S Massingham Rdr: R Wiggins
Swan Hill: Footts Swan Hill Demolition Group Mdn Plate, 1600m
5 of 8: Circa (ex: Dream Cirque)
Tnr: J E & C Ledger Rdr: W Gordon
Monday, April 8
Tamworth: Agri Office Solutions Hcp (C2), 1200m
4 of 11: Enterprise Legend (ex: Clover Lane)
Tnr: Holly Williams Rdr: Chelsea Ings
Wagga Riverside: Tooheys Extra Dry Mdn Hcp, 1065m
6 of 7: Apatat (ex: Blue Carlou)
Tnr: D J Rolfe Rdr: Damon Budler
Sunday, April 7
Hobart: Ladbrokes Odds Surge Mdn Plate, 1450m
7 of 8: Bornatmewah (ex: Blazers)
Tnr: J K Blacker Rdr: Sigrid Carr
Sha Tin: Pollock Hcp (C4), 2000m
12 of 13: Solar GoGo (ex: Loiret)
Tnr: D J Hall Rdr: Keagan De Melo
Sha Tin: Lugard Hcp (C4), 1400m
12 of 14: Lady Billie (ex: Go Astray)
Tnr: W K Mo Rdr: M F Poon
Sha Tin: Homestead Hcp (C4), 1200m
10 of 14: Giant Leap (ex: Malakiya)
Tnr: P F Yiu Rdr: M F Poon
Sunshine Coast Poly: Kook Digital Marketing Class Mdn Plate, 1100m
2 of 10: Capital Chase (ex: Seaglass)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Bailey Wheeler
Saturday, April 6
Caulfield: Evergreen Turf Bert Bryant Hcp, 1200m
9 of 13: Lazzago (ex: Lake Como)
Tnr: C J Waller Rdr: John Allen
Coonabarabran: Reggies Baradine Best Bush Pub (Bm50), 850m
8 of 8: Dozen Kilpatrick (ex: Oyster Bay)
Tnr: Ms J Clement Rdr: Ms M Weir
Home Hill: Hop Hop Hop (Bm45), 1180m
3 of 8: Private Sector (ex: Vezalay)
Tnr: Troy Clive Rdr: Isabella Teh
Singapore: Be Bee 2018 Stakes Hcp (C4), 1600m
4 of 9: Kings Gambit SGP (ex: Fiesole)
Tnr: R Lim Rdr: R Curatolo
Friday, April 5
Benalla: Annabell Cleeland Mdn Plate, 1112m
3 of 11: Courageous Lass (ex: Unbridled Courage)
Tnr: L Kennewell & L Yeomans Rdr: Zac Spain
Cranbourne: Rosemont Mdn Plate, 1000m
6 of 8: Caporiko (ex: Nariko)
Tnr: S P Nichols Rdr: Lauren Burke
Rockhampton: Magic Millions 2024 Country Cup (Bm65), 1600m
6 of 7: Capital Girl (ex: Pokazi)
Tnr: J H Manzelmann Rdr: Madeleine Wishart
Thursday, April 4
Gosford: The Jack Chalker Memorial Mdn Plate, 1000m
3 of 9: Dressed In Gray (ex: Madame Trop Vite)
Tnr: Matthew Vella Rdr: Ms L Day
Gosford: The Jack Chalker Memorial Mdn Plate, 1000m
7 of 9: Reigning Captain (ex: Southern Girl)
Tnr: K A Lees Rdr: Dylan Gibbons
Townsville: Ladbroke It! Hcp, 1200m
1 of 6: Hurtle (ex: Murtle Turtle)
Tnr: Georgina Bourke Rdr: Ms L Morrison
Townsville: Ladbroke It! Hcp, 1200m
2 of 6: Captain Bond (ex: Gold Tinker)
Tnr: Leslie Gordy Rdr: Jackson Murphy
Wednesday, April 3
Ballarat: The Haymarket Mdn Plate, 1000m
5 of 7: Capital Rock (ex: Sacred Point)
Tnr: T & C McEvoy Rdr: John Allen
Doomben: Stradbroke Season On Sale Now Mdn Plate, 1200m
4 of 11: Adranos (ex: Sicile)
Tnr: T J Gollan Rdr: Ryan Maloney
Doomben: Become A Brc Member Plate (C2), 1350m
2 of 12: Venturer (ex: No Looking Back)
Tnr: T J Gollan Rdr: Angela Jones
Newcastle: Hungerford Hill Wines Mdn Hcp, 900m
2 of 8: Duke Of Bronte (ex: Bronte)
Tnr: Joseph Pride Rdr: Leeshelle Small
Newcastle: Hungerford Hill Wines Mdn Hcp, 900m
5 of 8: Shirvington (ex: Mabkhara)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: Rachel King
Newcastle: I Am Invincible Easter Yearlings Midway Mdn, 900m
9 of 9: Rivana (ex: Riva Romance)
Tnr: R E Ollerton Rdr: C Reith
Sha Tin: Ting Kau Hcp (C4), 1200m
1 of 12: Monta Frutta (ex: Ma Can Do It)
Tnr: A S Cruz Rdr: Y L Chung
Sha Tin: The HK Chinese Importers' & Exporters' Association 70th Anniversary Cup (C2), 1200m
5 of 8: Seasons Wit (ex: Grand Gesture)
Tnr: J W Richards Rdr: A Hamelin
Tuesday, April 2
Moree: Patrons Mdn Plate, 950m
7 of 10: Capitalia (ex: Longoria)
Tnr: Douglas Fernando Rdr: J Pracey-Holmes
Taree: Kylie Hilder Mdn Hcp, 1000m
6 of 13: Equitable (ex: Rasala)
Tnr: R P Northam Rdr: G Buckley
Warwick: Kidszone Australia Hcp (C3), 1350m
2 of 10: Private Banker (ex: Air Apparent)
Tnr: M A Currie Rdr: Bailey Wheeler
Warwick: XXXX (Bm62), 1200m
7 of 10: Money Bear (ex: Panda's Turn)
Tnr: Chris Munce Rdr: Bailey Wheeler
Monday, April 1
Grafton: Team Aidan Supporters Mdn Hcp, 1200m
6 of 11: Kirsten (ex: Artstrum)
Tnr: S B Lee Rdr: Leslie Tilley
Ipswich: TAB Ipswich Cup On Sale (Bm62), 1350m
6 of 14: Coodarady (ex: Noondie)
Tnr: Vishan Venkaya Rdr: K H Zechner
Oakbank: The Griffins Hotel Rating Hcp (56), 1100m
2 of 12: Thebigsosso (ex: Skidoodle)
Tnr: Ali Brook Rdr: Caitlin Tootell
Warwick Farm: Drinkwise Mdn Plate, 1300m
1 of 10: Stand Aside (ex: Janast)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: A Hyeronimus
Sunday, March 31
Mornington: RVS Cheers To 10 Years Hcp (58), 1200m
12 of 12: Steel My Thunder (ex: Our Scene Steeler)
Tnr: Dean Krongold Rdr: P Gatt
Mudgee: Blowes Clothing Mdn Plate, 1100m
4 of 12: Nasty Streak (ex: Keeping Score)
Tnr: Roy L McCabe Rdr: B Lerena
Nowra: HQ Insurance Mdn Plate, 1000m
3 of 6: Desirous (ex: Agueda)
Tnr: Richard & Will Freedman Rdr: K S Latham
Nowra: Country Motor Company (Bm58), 1600m
5 of 11: Promising Prospect (ex: Orchestrator)
Tnr: Ms A Turner Rdr: A J Calder
Sha Tin: Graduate School Alumni Hcp (C4), 1400m
5 of 14: Chilli Baba (ex: Keep Me Warm)
Tnr: P F Yiu Rdr: A Hamelin
Sha Tin: CW Chu and Wu Yee Sun Alumni Hcp (C3), 1600m
4 of 14: Winning Data (ex: Solar Burst)
Tnr: P F Yiu Rdr: K Teetan
Sunshine Coast Poly: Resi Homes Pty Ltd Mdn Plate, 1000m
2 of 9: Miss Moov (ex: Byatt)
Tnr: David Vandyke Rdr: R Dolan
Sunshine Coast Poly: Resi Homes Pty Ltd Mdn Plate, 1000m
4 of 9: Crypto King (ex: Silent Cash)
Tnr: P Duff Rdr: Wendy Peel
Sunshine Coast Poly: Jack Bruce Racing Hcp (C1), 1600m
4 of 8: Capiteel (ex: El Spark)
Tnr: G A Thornton Rdr: Boris Thornton
Sunshine Coast Poly: Barrier Reef Pools (Bm55), 1000m
4 of 9: Capital Meg (ex: Masroora)
Tnr: Louise White Rdr: J Byrne
Saturday, March 30
Ascot: Ctm Recruitment (Rs1mw), 1400m
12 of 15: Princess In Red (ex: Princess Rouge)
Tnr: S & J Casey Rdr: Chris Parnham
Balnarring: Trophy Race, 1008m
9 of 9: King Tommy (ex: Torah)
Tnr: T Kilgower Rdr: Mr G Seccombe
Barcaldine: Hcp, 1000m
3 of 8: Kalashnikov (ex: Rough Ride)
Tnr: Toni Schofield Rdr: Emma Bell
Ellerslie: Auckland Co-Op Taxis Mdn, 1200m
9 of 10: The Yamoto (ex: Aiden Sea)
Tnr: S Ralph Rdr: Joe Doyle
Flemington: Sunlight Classic, 1100m LR
5 of 15: Hedged (ex: Acing Shamrock)
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Celine Gaudray
Lightning Ridge: Hcp (C1), 900m
1 of 7: Dozen Kilpatrick (ex: Oyster Bay)
Tnr: Ms J Clement Rdr: Shannen Llewellyn
Nanango: (Bm55), 1200m
3 of 7: Richunclemoneybags (ex: Johan's Toy)
Tnr: S Mesken Rdr: Corey Sutherland
Oakbank: Harcourts Hills Railway Stakes, 1100m LR
11 of 15: Penthouse (ex: Undoubted Pleasure)
Tnr: Matthew Dale Rdr: Kayla Crowther
Oakbank: Ray White Real Estate Hcp (66), 1050m
9 of 13: Costless (ex: Perfect Truth)
Tnr: Kristi Evans Rdr: Ms S Metcalfe
Roma: Open Plate, 900m
1 of 7: Capital Reign (ex: Elle Lou)
Tnr: M W Goodwin Rdr: S Apthorpe
Rosehill: HKJC World Pool (Bm88), 1400m
9 of 13: Sweet Mercy (ex: Adulterer)
Tnr: David Payne Rdr: Dylan Gibbons
Singapore: Hcp (C5), 1400m
12 of 13: Jing Jin (ex: Mitzi)
Tnr: S Burridge Rdr: M Nunes
Wyong: Ash & Sons Mdn Plate, 1200m
3 of 9: Marais (ex: Gone To Paris)
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: R Hutchings
Wyong: Ash & Sons Mdn Plate, 1200m
8 of 9: Groove City (ex: Terrifying)
Tnr: M, W & J Hawkes Rdr: G Buckley
Wyong: Ash & Sons Mdn Plate, 1200m
9 of 9: Happy Cappy (ex: Diala)
Tnr: T J Bartley Rdr: L Magorrian
Wyong: Lakes Podiatry (Bm68), 1200m
6 of 9: Wealthy Investor (ex: Princess Layla)
Tnr: D Lane Rdr: G Buckley
Friday, March 29
Canberra: Seears Workwear Hcp (C1), 1200m
2 of 9: Worx (ex: Classic Music)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: Angus Villiers
Cranbourne: Ladbrokes Southside Challenge Mdn Plate, 1300m
10 of 12: Count Your Pennies (ex: Golden Penny)
Tnr: M Croston & G Gilmour Rdr: B Higgins
Cranbourne: Hertz (Bm64), 1000m
1 of 8: Soju (ex: Fashion Model)
Tnr: Simon Zahra Rdr: Celine Gaudray
Kalgoorlie: Bmgs Mdn, 1200m
1 of 7: Way To Go Go (ex: Leading The Way)
Tnr: P J Fernie Rdr: Chanel Cooper
Launceston: Thank You John McKenna (Bm68), 1400m
4 of 9: Asva (ex: First Bloom)
Tnr: G J Stevenson Rdr: Codi Jordan
Yarra Glen: De Bortoli Country Trainers Final (Bm70), 1200m
2 of 12: Social Conscience (ex: Chateau Griffo)
Tnr: Craig Blackshaw Rdr: Thomas Stockdale
Thursday, March 28
Hawkesbury: TAB We're On Mdn Hcp, 1100m
2 of 8: Je Reve (ex: Nadeem Lass)
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: Zac Wadick
Hawkesbury: Sky Racing Mdn Hcp, 1300m
10 of 10: Gypsy King (ex: I Am Gypsy)
Tnr: Mick Attard Rdr: Molly Bourke
Toowoomba: Create With Cottee Hcp (C3), 1000m
6 of 7: Sneaky Shark (ex: Hidden Attraction)
Tnr: John Thomas Rdr: Ms G Cartwright
Toowoomba: Sherrin Rentals (Bm60), 1300m
3 of 10: Unleash (ex: My Donnatella)
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: K H Zechner
Wagga: G & K Looney Plastering Mdn Plate, 1000m
7 of 10: Apatat (ex: Blue Carlou)
Tnr: D J Rolfe Rdr: Holly Durnan
Wagga: Bidgee Pumps & Irrigation (Bm58), 1200m
1 of 14: Chasing A Quid (ex: Imaginative)
Tnr: G P Vella Rdr: Damon Budler
Wednesday, March 27
Happy Valley: To Kwa Wan Hcp (C4), 1650m
2 of 12: Capital Legend (ex: Sweet Melody)
Tnr: C Fownes Rdr: J Bowman
Happy Valley: Hok Yuen Hcp (C3), 1000m
10 of 12: Ma Comet (ex: Theatric)
Tnr: J W Richards Rdr: B Thompson
Matamata: J Swap Contractors Ltd Mdn Hwt, 1600m
4 of 8: Lebowski (ex: Uberalles)
Tnr: J W Bell Rdr: N H Downs
Randwick-Kensington: James Squire (Bm72), 1400m
4 of 10: Cape Byron (ex: Wind On Tide)
Tnr: C Maher Rdr: N Rawiller
Randwick-Kensington: Bivouac First Yearlings (Bm72), 1150m
3 of 10: Waikiki (ex: Laucala)
Tnr: C J Waller Rdr: T Marquand
Tuesday, March 26
Geelong: bet365 Mdn Plate, 1130m
2 of 7: Courageous Lass (ex: Unbridled Courage)
Tnr: L Kennewell & L Yeomans Rdr: Zac Spain
Rockhampton: TAB (Bm60), 1050m
3 of 7: Love My Louis (ex: Jest Excel)
Tnr: D J Schultz Rdr: Melea Castle
Taree: Budgeree Holsteins Hannam Vale Bracelet (Bm58), 1000m
2 of 10: Snowdrop (ex: Shamrock Slipper)
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Taree: Coopernook Hotel Hcp (C1), 1400m
3 of 10: Grand Horizon (ex: Besant)
Tnr: A P Ball Rdr: G Buckley
Monday, March 25
Beaumont: Living Turf Mdn Plate, 1200m
3 of 10: Corvalist (ex: Lil Red Corvette)
Tnr: K A Lees Rdr: Dylan Gibbons
Grafton: Moonee Beach Hotel Hcp (C2), 1195m
8 of 12: So Greysful (ex: Leading The Way)
Tnr: A J Edmonds Rdr: Cejay Graham
Sunday, March 24
Ballarat: Power FM Mdn Plate, 1100m
7 of 10: Capitalex (ex: Miss Expensive)
Tnr: Annabel Neasham Rdr: D Moor
Goulburn: Best Western Plus Goulburn (Bm58), 1000m
2 of 5: Getty (ex: Samantha)
Tnr: Matthew Kelley Rdr: Billy Owen
Goulburn: Newhaven Park Southern Country Championships Wild Card (C5), 1400m
11 of 12: Gundy Guy (ex: In Jest)
Tnr: Todd Smart Rdr: Billy Owen
Orange: Mary Ward Memorial (Bm58), 1010m
3 of 11: Snowdrop (ex: Shamrock Slipper)
Tnr: Ms K Simpkins Rdr: Billy Cray
Orange: Contemporary Homes Mdn Plate, 1010m
1 of 7: Roman Miss (ex: Miss Fiesole)
Tnr: G Portelli Rdr: Ms M Weir
Pinjarra Scarpside: TABtouch Place A Same Race Multi Hcp (C3), 1000m
6 of 8: Berry Berry Good (ex: Ropable)
Tnr: Ryan Hill Rdr: T Turner
Pinjarra Scarpside: TABtouch Place A Same Race Multi Hcp (C3), 1000m
7 of 8: Crystalist (ex: Crystal Ruby)
Tnr: C & M Gangemi Rdr: B Parnham
Sha Tin: Furore Hcp (C4), 1200m
3 of 14: Geneva (ex: Sebrina)
Tnr: D J Hall Rdr: J Bowman
Sunshine Coast Poly: Go Transit Media Group (Bm62), 1100m
2 of 7: Divine Okay (ex: Flying Diva)
Tnr: S W Kendrick Rdr: Cody Collis
Saturday, March 23
Benalla: McDonald's Euroa Mdn Plate, 1606m
3 of 10: Circa (ex: Dream Cirque)
Tnr: J E & C Ledger Rdr: W Gordon
Kembla Grange: Barry Vandenbergh 80th Birthday Hcp (C1), 1000m
8 of 8: Princess Vittoria (ex: Pirelli Princess)
Tnr: Lee & Cherie Curtis Rdr: Mitchell Bell
Kembla Grange: Melinda Griffiths Lawyers (Bm64), 1200m
6 of 7: Capitol Queen (ex: Claudia Jean)
Tnr: C Maher Rdr: K S Latham
Moonee Valley: PKF Don Casboult Classic, 1200m Gr3
10 of 14: Lazzago (ex: Lake Como)
Tnr: C J Waller Rdr: John Allen
Moranbah: (Bm55), 1550m
4 of 6: Capital Girl (ex: Pokazi)
Tnr: J H Manzelmann Rdr: Emma Bell
Morphettville: Winning Edge Presentations (Rs1ly), 1050m
4 of 7: Costless (ex: Perfect Truth)
Tnr: Kristi Evans Rdr: Ms S Metcalfe
Rosehill: Irresistible Pools Darby Munro Stakes, 1200m LR
9 of 12: Kaizad (ex: Baby Corn)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: A Hyeronimus
Rosehill: The Agency George Ryder Stakes, 1500m Gr1
6 of 18: Encap (ex: Enquare)
Tnr: G Portelli Rdr: B Shinn
Rosehill: Tab Golden Slipper, 1200m Gr1
9 of 16: Holmes A Court (ex: Menagerie)
Tnr: P & P Snowden Rdr: T Marquand
Toowoomba: Weston Kitchens & Bathrooms (Bm60), 1000m
1 of 11: Sacca (ex: Indie Rock)
Tnr: Aiden St Vincent Rdr: R Wiggins