Latest Results

Thursday, November 26
Balaklava: Btr Excavations (Bm52), 1200m
2 of 10: Zume Forward (ex: Zumanity)
Tnr: Cody Reardon Rdr: K H Zechner
Narromine: Narromine Shire Council (Bm58), 1300m
6 of 12: Nicola (ex: Walkway)
Tnr: Glenn Frazer Rdr: M A Cahill
Tuesday, November 24
Port Macquarie: Great Northern Super Crisp-C1, 1006m
8 of 9: Sparkling Rose (ex: Night Light)
Tnr: M J Robinson Rdr: M Bennett
Sunday, November 22
Quirindi: Cafe On Single Hcp (C1), 1200m
4 of 9: Chargement (ex: Accomplishment)
Tnr: T S Howlett Rdr: G M Ryan
Sha Tin: Penfold Park Hcp (C2), 1200m
11 of 14: Saul's Special (ex: Cortina Gal)
Tnr: C W Chang Rdr: M L Yeung
Saturday, November 21
Innisfail: Norm Stewart Electrical (Bm55), 900m
1 of 7: Charging Clear (ex: In The Clear)
Tnr: Alby Molino Rdr: Krysten Swaffer
Pentland: Active Diesel/Titley & Co-Bm55, 800m
8 of 9: Exoterical (ex: Klatch)
Tnr: Scott Seymour Rdr: Raymond Hancock
Wednesday, November 18
Happy Valley: Wah Fu Hcp (C5), 1200m
10 of 12: Fire And Gold (ex: La Viva La Rock)
Tnr: C H Yip Rdr: V Borges
Sunday, November 15
Cairns: Country Stampede Qualifier Hcp, 950m
1 of 6: Beraht (ex: Alverta)
Tnr: Ms J Ryan Rdr: R Wiggins
Singapore: Hcp (C4), 1200m
8 of 12: Fire Away (ex: Ocelot)
Tnr: K S Tan Rdr: Marc R Lerner
Saturday, November 14
Gold Coast: Dillon Legal Hcp (C2), 1800m
1 of 6: Aiolos (ex: Le Sillage)
Tnr: D J Roberts Rdr: J L Taylor
Home Hill: Spearritt's Jewellers (Bm45), 1000m
3 of 10: Charging Clear (ex: In The Clear)
Tnr: Alby Molino Rdr: F Edwards
Kembla Grange: Age Matters (Bm64), 1000m
3 of 9: Aeecee Vinco (ex: Masked Romance)
Tnr: Mark Newnham Rdr: Tyler Schiller
Sha Tin: Panasonic Thermo Ventilator-C3, 1000m
7 of 13: Baltic Whisper (ex: Le Sillage)
Tnr: C S Shum Rdr: C Wong
Thursday, November 12
Bunbury: Civilcon Construction Mdn, 1400m
13 of 13: Rammasun (ex: Wild Orange)
Tnr: E A Gardiner Rdr: Keshaw Dhurun
Monday, November 9
Lismore: Southern Cross Lads Mdn Plate, 1110m
8 of 9: Sapphire's Dream (ex: Chosen Jewel)
Tnr: T Pratt Rdr: Paul Payne
Sunday, November 8
Armidale: Armidale Roof Tilers Hcp (C1), 1300m
5 of 11: Nicola (ex: Walkway)
Tnr: Glenn Frazer Rdr: Ashley Morgan
Happy Valley: Fenwick Hcp (C2), 1200m
8 of 12: Saul's Special (ex: Cortina Gal)
Tnr: C W Chang Rdr: V Borges
Sunshine Coast: Sharon Wynn (Bm60), 1600m
6 of 9: Aiolos (ex: Le Sillage)
Tnr: D J Roberts Rdr: S Cormack
Saturday, November 7
Geelong: Shane Cook Homes (Bm64), 1412m
7 of 9: Smart Charge (ex: Clarabellejoel)
Tnr: Ms L Bonella Rdr: N Callow
Tuesday, November 3
Bunbury: Amelia Park Hcp (C1), 1200m
8 of 11: Forward Thinker (ex: Blume)
Tnr: J J Enright Rdr: Ryan Hill
Fannie Bay: Lexus Experience Amazing (76), 1300m
6 of 6: Dawn Raid (ex: Silently)
Tnr: Emma Steel Rdr: A Nicholls
Hobart: Bec Thomas Plate (C1), 1600m
1 of 13: Brandum Bay (ex: Tara's Spur)
Tnr: Scott Brunton Rdr: D Pires
Morphettville: Weslo Security (Bm54), 1050m
5 of 11: Zume Forward (ex: Zumanity)
Tnr: Cody Reardon Rdr: K H Zechner
Townsville: Tab Make A Date With Play (58), 1000m
10 of 10: Charging Clear (ex: In The Clear)
Tnr: Alby Molino Rdr: Ms B Thomson
Sunday, November 1
Innisfail: Coral Coast Shield Qlfier Hcp, 900m
3 of 8: Beraht (ex: Alverta)
Tnr: Ms J Ryan Rdr: R Wiggins
Wednesday, October 28
Ascot: Amelia Park Lodge Hcp (C1), 1000m
8 of 10: Forward Thinker (ex: Blume)
Tnr: J J Enright Rdr: Lucy Warwick