Latest Results

Monday, August 10
Pakenham Synthetic: Sportsbet-Pakenham Mdn Plate, 1100m
9 of 11: Clusterfest (ex: Rainbow Arch)
Tnr: G Eurell Rdr: B Higgins
Pakenham Synthetic: Gg Engineering (Bm58), 1400m
4 of 12: Righthere Rightnow (ex: Alynya)
Tnr: Henry Dwyer Rdr: Ben Allen
Sunday, August 9
Wagga: Ron Crouch Mdn Hcp, 1600m
1 of 11: Cape Cluster (ex: Dena)
Tnr: K P Weir Rdr: Brodie Loy
Wagga: Budget (Bm58), 1200m
12 of 15: Tocatchacod (ex: Kitty Cash)
Tnr: S Spackman Rdr: Ellen Hennessy
Saturday, August 8
Coffs Harbour: Adams Sawmill (Bm50), 1300m
1 of 14: Warburton (ex: Redwood Forest)
Tnr: B D Bellamy Rdr: R Spokes
Sunday, August 2
Devonport Synthetic: Great Northern Hcp (C1), 1009m
4 of 11: Gee Gees Darl (ex: Speedy Sky)
Tnr: L, D & T Wells Rdr: B Muhcu
Gundagai: Hahn Premium Light Mdn Plate, 1400m
2 of 10: Cape Cluster (ex: Dena)
Tnr: K P Weir Rdr: Jean Van Overmeire
Tuesday, July 28
Taree: Adrian Owen Equine Vet Hcp-C2, 1250m
11 of 12: Venusian (ex: Venus)
Tnr: B D Bellamy Rdr: Qin Yong
Monday, July 27
Leeton: National Jockeys Trust Mdn Hcp, 1050m
10 of 10: Full Circle (ex: Circle The World)
Tnr: P A Sweeney Rdr: B Vale
Leeton: Coprice Hcp (C2), 1150m
1 of 11: Tocatchacod (ex: Kitty Cash)
Tnr: S Spackman Rdr: Ellen Hennessy
Saturday, July 25
Caulfield: Elizabeth Mooney Hcp, 1200m
10 of 14: Quality Diamond (ex: Asufas)
Tnr: Ms N Burke Rdr: Beau Mertens
Friday, July 24
Ipswich: Sky Racing Mdn Hcp, 1200m
3 of 9: Blazing Fairy (ex: Red Beret)
Tnr: D J Duryea Rdr: Anthony Allen
Tuesday, July 21
Pakenham Park Synthetic: Dahlsens (Bm58), 1400m
7 of 12: Righthere Rightnow (ex: Alynya)
Tnr: Henry Dwyer Rdr: Ben Allen
Sunday, July 19
Hobart: D & W Electrical Hcp (C1), 1200m
6 of 10: Gee Gees Darl (ex: Speedy Sky)
Tnr: L, D & T Wells Rdr: B Muhcu
Narrandera: Narrandera Jewellers Mdn, 1000m
5 of 12: Full Circle (ex: Circle The World)
Tnr: P A Sweeney Rdr: B Vale
Saturday, July 18
Lismore: XXXX Gold Hcp (C1), 1516m
7 of 9: Warburton (ex: Redwood Forest)
Tnr: B D Bellamy Rdr: J Grisedale
Friday, July 17
Geelong: Nti Hcp (C1), 1512m
11 of 12: Boy From The Bool (ex: Scribbla)
Tnr: M J McKenzie Rdr: Jarrod Fry
Tuesday, July 14
Wagga: Nsw Longest Race @ Mtc 9/8 Mdn, 1600m
1 of 8: Crocodile Cod (ex: Dance Of Dreams)
Tnr: K P Weir Rdr: Brodie Loy
Wagga: Iron Jack Mdn Hcp, 1400m
2 of 9: Cape Cluster (ex: Dena)
Tnr: K P Weir Rdr: Brodie Loy
Wagga: Mtc Wagga Gold Cup May 7 (C1), 1200m
6 of 10: Tocatchacod (ex: Kitty Cash)
Tnr: S Spackman Rdr: J Mallyon