Current Runners Accepted
Friday, December 4
Kensington Race 6 - 1000m Benchmark 72
Mossman Gorge (ex: Lesmartre) Tnr: Matthew Dale Rdr: Hugh Bowman
Mudgee Race 7 - 1600m Open
Chalmers (ex: Nephtys) Tnr: Kris Lees Rdr: Aaron Bullock
Mornington Race 4 - 1500m Maiden
Alterno (ex: Bec Said No Credit) Tnr: Gary Carson Rdr: Michael Carson
Mornington Race 8 - 1000m Benchmark 58
Mosscon (ex: Biancon Rose) Tnr: David Brideoake Rdr: Beau Mertens
Sunshine Coast Race 6 - 1300m Class 4
Prinny's Success (ex: Prinny's Girl) Tnr: Robert Heathcote Rdr:
Saturday, December 5
Ascot Race 4 - 2200m BM66+
Mosseratti (ex: Princess Bayley) Tnr: Cliff Green Rdr: Peter Knuckey
Doomben Race 3 - 1600m Benchmark 85
Plitvice (ex: Endearment) Tnr: Robert Heathcote Rdr: Ben E Thompson
Doomben Race 6 - 2000m Open
Plitvice (ex: Endearment) Tnr: Robert Heathcote Rdr:
Doomben Race 8 - 1200m Open Gr3
Tambo's Mate (ex: Passagemaker) Tnr: Stuart Kendrick Rdr: Matthew Mc Gillivray
Gold Coast Race 3 - 1400m Class 3
Prinny's Success (ex: Prinny's Girl) Tnr: Robert Heathcote Rdr: Micheal Hellyer
Gunnedah Race 2 - 1300m Maiden
Arealist (ex: Real Reda) Tnr: Wayne Martyn Rdr: Not Notified
Singapore Race 7 - 1000m Class 4
Golden Flame (ex: Autumnconcerto) Tnr: Donna Logan Rdr: Kamaruddin Hakim
Sunday, December 6
Sha Tin Race 5 - 1200m Class 4
Vigor Champ (ex: Eve Angelene) Tnr: Jimmy Ting Rdr: Derek Leung
Monday, December 7
Wagga Riverside Race 7 - 1200m Open
Mossman Gorge (ex: Lesmartre) Tnr: Matthew Dale Rdr: Not Notified
Tuesday, December 8
Ararat Race 7 - 1300m Benchmark 58
Now And Forever (ex: Elan Grenadine) Tnr: Symon Wilde Rdr: Dean Yendall
Dalby Race 3 - 2000m Benchmark 58
Moss Go Now (ex: Gould) Tnr: Harry Richardson Rdr: Jason Taylor
Saturday, October 3
Race 3 - 1200m Restricted 60 0
Mossmaid (ex: Adelaide)
Tnr: Clinton Taylor
Mossmaid (ex: Adelaide)
Tnr: Clinton Taylor
Race 6 - 1200m Maiden 0
Mossmaid (ex: Adelaide)
Tnr: Clinton Taylor
Race 3 - 1360m Benchmark 60 0
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Race 4 - 1100m Class B 0
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Saturday, October 10
Race 2 - 1000m Benchmark 65 0
Miss Moss (ex: Have Time)
Tnr: T J Higgins
Miss Moss (ex: Have Time)
Tnr: T J Higgins
Race 5 - 1000m Class 2 0
Miss Moss (ex: Have Time)
Tnr: T J Higgins
Saturday, November 7
Race 2 - 1290m Open 0
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Race 3 - 1000m Restricted 60 0
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Race 4 - 1290m Class 2 0
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Yalanji (ex: Moon Candy)
Tnr: Ms J Ryan
Wednesday, December 9
Sandown Hillside Race 3 - 1400m Maiden 0
Alterno (ex: Bec Said No Credit)
Tnr: Gary Carson
Sandown Hillside Race 5 - 1300m Benchmark 64 0
Now And Forever (ex: Elan Grenadine)
Tnr: Symon Wilde
Terang Race 5 - 1000m Benchmark 58 0
One Penny Red (ex: They Call Me Bolt)
Tnr: Jamie Edwards
Terang Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Now And Forever (ex: Elan Grenadine)
Tnr: Symon Wilde
Terang Race 7 - 1400m Benchmark 58 0
Now And Forever (ex: Elan Grenadine)
Tnr: Symon Wilde
Thursday, December 10
Mackay Race 4 - 1300m Restricted 55 0
Gracious Garcon (ex: Lady Gracious)
Tnr: Trinity Bannon
Saturday, January 2
Ascot Race 1 - 2400m Open Gr2
Mosseratti (ex: Princess Bayley)
Tnr: C R Green
Saturday, January 16
Gold Coast Race 2 - 1400m Open 0
Spectacular Slew (ex: Zulu Queen)
Tnr: Michael, Wayne and John Hawkes
The Ritz (ex: All Trumped Up)
Tnr: Michael Costa