Latest Results
Pioneer Park: Pfd Food Services Hcp (64), 1100m
Tnr: Dan Morgan Rdr: J R Todd
Sandown-Lakeside: Tile Importer (Bm70), 1200m
Tnr: James Cummings Rdr: M Zahra
Taree: Waitui Falls Mdn Plate, 1000m
Tnr: R N Godbolt Rdr: J Grisedale
Warwick Farm: Barrier Trial, 740m
Tnr: James Cummings Rdr: T Marquand
Ballarat: Mittys Evan Evans Mdn Plate, 1200m
Tnr: T & C McEvoy Rdr: H Coffey
Hobart: Ranvet National Apprentice Race Series 2024 Hcp (C2), 1100m
Tnr: Sigrid Carr Rdr: Caitlin Tootell
Gold Coast Poly: Total Tools Burleigh Waters (Bm55), 1540m
Tnr: J C Smerdon Rdr: P Hammersley
Moonee Valley: Caspers Pies & Pastries (Bm84), 1500m
Morphettville: Thomas Farms (Bm82), 1600m
Tnr: Mick Shepherdson Rdr: P Gatt
Rosehill: The Agency George Ryder Stakes, 1500m Gr1
Tnr: James Cummings Rdr: J Bowman
Rosehill: Tab Golden Slipper, 1200m Gr1
Tnr: James Cummings Rdr: Craig Williams
Sapphire Coast: Pambula Supercellars Mdn Hcp, 1208m
Tnr: Ms T Bateup Rdr: Ms K Nisbet
Singapore: Hcp (C5), 1100m
9 of 12:
Fabu (ex: Applegate)
Tnr: J Ong Rdr: N Zyrul
Singapore: Hcp (C5), 1100m
Tnr: J Ong Rdr: B Queiroz
Singapore: Hcp (C4), 1400m
Tnr: T Fitzsimmons Rdr: R Curatolo
Albury: Naughtin Development Group Flat Knacker, 900m
Tnr: R T Stubbs Rdr: J Lyon
Mt Gambier: Carlton Draught Blue Lake Hcp, 1550m
Tnr: M A O'Leary Rdr: D Caboche
Scone: Coolmore (Bm58), 1400m
Tnr: Cody Morgan Rdr: M Mc Guren
Belmont Park: Reliable Asset Maintenance Hcp (C3), 1200m
Tnr: Brock Lewthwaite Rdr: Madi Derrick
Happy Valley: Wong Nai Chung Hcp (C4), 1200m
Tnr: Y S Tsui Rdr: Y L Chung
Sandown-Hillside: Sportsbet Jockey Watch Mdn Plate, 1400m
Tnr: A & S Freedman Rdr: Damian Lane
Wyong: Envu Hcp, 1350m
3 of 9:
Rasp (ex: Manicure)
Tnr: James Cummings Rdr: A Hyeronimus
Kyneton: bet365 Top Tote Plus Mdn Plate, 1103m
Tnr: Gavin Bedggood Rdr: Beau Mertens
Pioneer Park: Ladbrokes Hub Hcp (62), 1000m
Tnr: W A Savage Rdr: Emma Lines
Port Lincoln: Hallett Group / McDonald Family Kimba Cup, 1960m
Tnr: Simon Drewitt Rdr: Margaret Collett
Swan Hill: bet365 Mdn Plate, 975m
10 of 12:
Ivan (ex: Nonpareil)
Tnr: Brett Bunfield Rdr: M Aitken
Woolamai: Trophy Race, 1608m
Tnr: Bill Papazaharoudakis Rdr: Mr G Seccombe
Albany: Tabtouch - Share My Bet Mdn, 1230m
Tnr: R J Malpass Rdr: Ms J Gray
Alexandra: 2024 Alexandra Cup, 1540m
Tnr: T Kilgower Rdr: Mr G Seccombe
Ascot: Glenroy Chaff (Rs1mw), 1000m
Tnr: J P Taylor Rdr: J Brown
Ascot: Mrs Mac's (Bm66+), 1600m
Tnr: D L Morton Rdr: Chris Parnham
Berrigan: Mdn Plate, 1200m
Tnr: Nathan Newton Rdr: Milos Bunjevac
Caulfield: The Sharp EIT All-Star Mile, 1600m
Tnr: E Jusufovic Rdr: Ben Allen
Gunnedah: Snow Carrigan Memorial (Bm50), 1250m
4 of 12:
Allande (ex: Daughter O'fortune)
Tnr: Ms S Grills Rdr: Dylan Bennett
Kempsey: Leah Elford @ Elders Real Estate Mdn Plate, 1000m
Tnr: R N Godbolt Rdr: J Grisedale
Mareeba: Mareeba Turf Club / Tom Smith (Bm55), 1210m
7 of 9:
Haneda (ex: Mother Grace)
Tnr: Maria Potiris Rdr: Denicious Smith
Morphettville Parks: Triple M Hcp (C1), 1250m
Tnr: Jordan Frew Rdr: Samuel Payne
Townsville: Next Race Meeting Friday 22 March (Bm60), 1200m
Tnr: S Massingham Rdr: M Abe
Beaudesert: Aquis The Home Of 2yo Speed Mdn Hcp, 1200m
Tnr: J C Smerdon Rdr: Adin Thompson
Beaudesert: Aquis The Home Of 2yo Speed Mdn Hcp, 1200m
Tnr: B J Lockwood Rdr: Damien Thornton
Caulfield Heath: Stow Storage Solutions Hcp, 1000m
Tnr: James Cummings Rdr: Jamie Kah
Happy Valley: Green Island Hcp (C4), 1200m
Tnr: C S Shum Rdr: K Teetan
Happy Valley: Ma Wan Hcp (C4), 1650m
Tnr: K L Man Rdr: Z Purton
Randwick-Kensington: Bivouac First Yearlings Mdn Hcp, 1000m
Tnr: James Cummings Rdr: J B Mc Donald
Strathalbyn: Elders Real Estate Goolwa Mdn Plate, 1350m
Tnr: Garret Lynch Rdr: Samuel Payne
Warrnambool: The Standard Mdn Plate, 2350m
Tnr: Aaron Purcell Rdr: W Gordon
Warrnambool: Nevcon Structural Steel (Bm64), 1100m
Tnr: W P Cerchi Rdr: D Yendall
Warwick: Punt123.bet Hcp (55), 1200m
Tnr: S Hardy Rdr: K H Zechner
Ballarat: Porter Plant Mdn Plate, 1000m
Tnr: D T O'Brien Rdr: W Egan
Morphettville: SkyCity (Bm66), 1600m
Tnr: Mick Shepherdson Rdr: Jake Toeroek
Orange: Buckley's Carpet Court Mdn Hcp, 1290m
Tnr: Ms T Bateup Rdr: Ms K Nisbet
Balnarring: Mdn Plate, 1600m
Tnr: Tabitha Cunningham Rdr: Jack Virgona
Tamworth: Concrete Industry Supplies (Bm58), 1000m
Tnr: Ms J Clement Rdr: Cobi Vitler
Flemington: MSS Security Sires' Produce Stakes, 1400m Gr2
Tnr: James Cummings Rdr: Jamie Kah
Murray Bridge Gh: Bridge Carpet Court Community Cup (64), 1400m
Tnr: Ms K Byrnes Rdr: Jessica Eaton
Pioneer Park: Ladies Day 6/4 Tickets @ Club Hcp (58), 1100m
Tnr: Dan Morgan Rdr: A Darmanin
Randwick: James Squire Canterbury Stakes, 1300m Gr1
Tnr: James Cummings Rdr: T Marquand
Singapore: I'm Incredible 2019 Hcp (C5), 1000m
Tnr: J Ong Rdr: B Queiroz
Singapore: Super Gold 2009 Hcp (C3), 1200m
4 of 12:
Ejaz (ex: Riverina Red)
Tnr: S Burridge Rdr: R Stewart
Dubbo: Latitude Liquor Wholesalers Hibernian (Bm82), 1100m
Tnr: Dar Lunn Rdr: Shayleigh Ingelse
Moonee Valley: The Orbit Logistics Valley Summer Sprint Final (Bm78), 1200m
Tnr: M M Laurie Rdr: M Zahra
Kyneton: Frank Conlan Memorial (Bm58), 1125m
Tnr: Patrick Payne Rdr: Tom Prebble
Launceston: Events & Functions @ The Ladbrokes Racing Centre Hcp (C1), 1220m
Tnr: Sigrid Carr Rdr: C Newitt
Sandown-Hillside: Lockettled.Au Mdn Plate, 1300m
Tnr: A & S Freedman Rdr: Damian Lane
Sandown-Hillside: Evergreen Turf (Bm70), 1000m
Tnr: James Cummings Rdr: M Zahra
York: Get The TABtouch Mdn Hcp, 1200m
Tnr: R J Malpass Rdr: Ms J Gray
Esperance: Farmgate Hcp (C2), 1200m
Tnr: Brock Lewthwaite Rdr: Ms J Gray
Esperance: Kalgoorlie Punters & Drinkers Club Esperance Sprint (Bm70+), 1200m
Tnr: J D Jachmann Rdr: Zephen Johnston-Porter
Alexandra: Rst Trophy (1), 1540m
Tnr: Bill Papazaharoudakis Rdr: Mr G Seccombe
Ascot: Mrs Mac's (Rs1mw), 1000m
Tnr: J P Taylor Rdr: J Brown
Ascot: Quayclean (Bm66+), 1400m
Tnr: D L Morton Rdr: Chris Parnham
Dalby: Arrow Energy / Powerlink (Bm60), 1000m
Tnr: S Hardy Rdr: K H Zechner
Eagle Farm: Nova 106.9 (Bm78), 1400m
5 of 10:
Renouf (ex: Flying Tessie)
Tnr: P P Jenkins Rdr: S Cormack
Flemington: Resimax Group Plate, 1100m
Tnr: C Maher Rdr: Jamie Kah
Flemington: Good Friday Appeal Plate (Bm84), 1600m
Tnr: C Maher Rdr: Jamie Kah
Pioneer Park: Alice Springs Toyota Hcp (C2), 1100m
Tnr: W A Savage Rdr: Emma Lines
Randwick: Catanach's Jewellers Skyline Stakes, 1200m Gr2
6 of 7:
Cerons (ex: Sauternes)
Tnr: B F Cavanough Rdr: Ashley Morgan
Wangaratta: Pacific Hire Mdn Plate, 1400m
Tnr: Nathan Newton Rdr: Milos Bunjevac
Wangaratta: David Strain Memorial Race (Bm64), 1170m
Tnr: Archie Alexander Rdr: Thomas Stockdale
Moonee Valley: Happy 70th Paul Sinclair Hcp, 1200m
5 of 5:
Eject (ex: Banish)
Tnr: A & S Freedman Rdr: Damian Lane