Breednet Results

EAGLE FARM - Saturday, May 30

Race 1 - Prop House Grand Prix Stakes (2200m) Gr3
Class: Open Track: Slow Time: 2:19.46 (38.18)
Prizemoney: $125,000
1
13/8F
T: A E BAILEY
R: CRAIG WILLIAMS (52.00)
13/8F
3f galileo (IRE) x amicable (AUS) (last tycoon (IRE))
Winning siblings: Liquid Lenny,
This nick: 7 runners; 5 winners; 3 SW. Details1 runners; 5 winners; 3 SW. Details
2
6
3/1
T: P G MOODY
R: L NOLEN (58.00)
3/1
3g pentire (GB) x shafty lady (NZ) (last tycoon (IRE))
3
6.1
12/1
T: J R WHEELER
R: J L TAYLOR (54.00)
12/1
3g tobougg (IRE) x kiri belle (NZ) (danzatore (CAN))
4
8.1
7/2
T: J T CONLAN
R: B SHINN (54.00)
7/2
3g pentire (GB) x kincaple lass (NZ) (kaapstad (NZ))
5
8.6
MATEO (10)
25/1
T: A W NOONAN
R: B EL-ISSA (54.00)
25/1
3c carnegie (IRE) x candid smile (AUS) (marooned (GB))
6
8.8
15/1
T: R L HEATHCOTE
R: L V CASSIDY (54.00)
15/1
7
9.3
40/1
T: B K WAKEFIELD
R: S SEAMER (54.00)
40/1
8
12.8
50/1
T: G D YORKE
R: K McEVOY (54.00)
50/1
3g iglesia (AUS) x rolling along (AUS) (runyon (IRE))
9
13.8
SATULA (7)
25/1
T: H J NORMAN
R: MATTHEW PALMER (54.00)
25/1
3g sequalo (AUS) x special silver (AUS) (some charm (AUS))
10
25.8
20/1
T: J P MORRISEY
R: J A CASSIDY (54.00)
20/1
3g carnegie (IRE) x gliding easy (USA) (easy goer (USA))
11
27.6
100/1
T: H H WILSON
R: G COLLESS (54.00)
100/1
3g markane (AUS) x del monte (AUS) (hula chief (NZ))
12
28.4
100/1
T: M F WEBB
R: A BEST (54.00)
100/1
3g iglesia (AUS) x military mettle (AUS) (military plume (NZ))
13
78.4
20/1
T: L F BIRCHLEY
R: C W BROWN (54.00)
20/1
Race 2 - Sir Edward Williams Hcp (1500m) LR
Class: Open Track: Slow Time: 1:31.44 (38.00)
Prizemoney: $75,000
1
SOILED (14)
16/1
T: J C COYLE
R: CRAIG WILLIAMS (53.00)
16/1
6g sandpit (BRZ) x subtle miss (AUS) (nadeed (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 1 SW. Details
2
1.5
6/1F
T: PAUL MESSARA
R: DALE SPRIGGS (53.00)
6/1F
4g redoute's choice (AUS) x opera queen (USA) (pleasant colony (USA))
3
1.6
40/1
T: E ROPIHA
R: S SEAMER (53.00)
40/1
4g springsteen (AUS) x country bowl (AUS) (high regard (AUS))
4
2.9
20/1
T: S P RYAN
R: B EL-ISSA (53.00)
20/1
5h sequalo (AUS) x bent steel (AUS) (archregent (CAN))
5
4.2
66/1
T: F N PHILLIPS
R: O TURPIN (53.00)
66/1
4m racer's edge (AUS) x minnie ha ha (AUS) (last tycoon (IRE))
6
4.3
15/1
T: STEVEN O'DEA
R: R WIGGINS (56.00)
15/1
7
4.4
HUMMA (12)
8/1
T: R L HEATHCOTE
R: J BOWDITCH (53.00)
8/1
5g iglesia (AUS) x blue lady (AUS) (western symphony (USA))
8
4.5
MALAMBO (23)
12/1
T: C E CONNERS
R: B SHINN (53.00)
12/1
4g choisir (AUS) x bomba (AUS) (last tycoon (IRE))
9
4.6
16/1
T: R L HEATHCOTE
R: MATTHEW PALMER (53.00)
16/1
7g peintre celebre (USA) x incline (AUS) (century (AUS))
10
5
12/1
T: A J EDMONDS
R: C W BROWN (53.50)
12/1
5g over (AUS) x marcent (NZ) (centaine (AUS))
11
5.3
7/1
T: D T KELLY
R: J L TAYLOR (53.00)
7/1
6g eire (NZ) x via magic (AUS) (marauding (NZ))
12
6
15/1
T: R J MACRAE
R: J BYRNE (53.00)
15/1
4g sequalo (AUS) x sera (AUS) (regal classic (CAN))
13
6.3
50/1
T: A J VASIL
R: K McEVOY (53.00)
50/1
6g umatilla (NZ) x venetian affair (AUS) (gondolier (AUS))
14
6.4
6/1F
T: L F BIRCHLEY
R: G COLLESS (57.50)
6/1F
8g entrepreneur (GB) x candescent (NZ) (bassenthwaite (GB))
15
6.5
PAY ME (13)
25/1
T: MS T GREEN
R: C REITH (53.00)
25/1
7g press card (USA) x larious (AUS) (maizcay (AUS))
16
7.3
14/1
T: D A HAYES
R: M CAHILL (54.50)
14/1
4h red ransom (USA) x tracy's element (AUS) (last tycoon (IRE))
17
9.2
12/1
T: R A JAMES
R: C J GRYLLS (54.00)
12/1
6g kaapstad (NZ) x toonsie (USA) (affirmed (USA))
18
9.5
8/1
T: M G NOLAN
R: BRENT EVANS (54.00)
8/1
4g anglia (AUS) x express train (AUS) (green line express (USA))
19
9.8
30/1
T: R D GRIFFITHS
R: C NEWITT (53.00)
30/1
Race 3 - Brisbane Plate (1400m) LR
Class: Open Track: Slow Time: 1:25.29 (37.28)
Prizemoney: $125,000
1
11/4F
T: A J DENHAM
R: C W BROWN (56.00)
11/4F
3g youthful legs (USA) x formative (AUS) (white bridle (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 1 SW. Details
2
0.1
10/1
T: L R NOBLE
R: M RODD (56.00)
10/1
3g ishiguru (USA) x blazing bridles (AUS) (unbridled's song (USA))
3
2
8/1
T: T BAILEY
R: T TREICHEL (56.00)
8/1
3g universal prince (AUS) x sleepy seattle (USA) (seattle song (USA))
4
2.3
50/1
T: M D MORONEY
R: C J GRYLLS (56.00)
50/1
3c ishiguru (USA) x echo beach (AUS) (prince echo (IRE))
5
3.3
8/1
T: A J VASIL
R: N RAWILLER (56.00)
8/1
3g tale of the cat (USA) x mystic elle (AUS) (encosta de lago (AUS))
6
4.3
25/1
T: MS G HEINRICH
R: L V CASSIDY (56.00)
25/1
3g tale of the cat (USA) x what fun (AUS) (canny lad (AUS))
7
4.5
60/1
T: W P HILLIS
R: S SEAMER (56.00)
60/1
3g e dubai (USA) x our sally (AUS) (salieri (USA))
8
5
8/1
T: R G LIPP
R: B PENGELLY (54.00)
8/1
3f piccolo (GB) x air's precious (AUS) (air express (IRE))
9
5.3
200/1
T: R H DART
R: B HULL (54.00)
200/1
3f canadian silver (CAN) x celestial star (AUS) (celestial dancer (IRE))
10
7
25/1
T: N L HILTON
R: MS K BANKS (56.00)
25/1
3g sequalo (AUS) x flirting glance (AUS) (al ameen (USA))
11
7.1
11/2
T: C E CONNERS
R: K McEVOY (54.00)
11/2
3f commands (AUS) x mezdorf (AUS) (cossack warrior (AUS))
12
7.5
100/1
T: G A RYAN
R: B EL-ISSA (56.00)
100/1
13
8
13/4
T: A E BAILEY
R: G COLLESS (54.00)
13/4
3f noverre (USA) x aspirant (AUS) (native aspen (USA))
14
9.5
40/1
T: B R GUY
R: S SCRIVEN (56.00)
40/1
3g show a heart (AUS) x bluedanu (AUS) (danzero (AUS))
15
10.5
200/1
T: K C WOOD
R: J L TAYLOR (54.00)
200/1
3f testa rossa (AUS) x dion (NZ) (centaine (AUS))
16
12.3
25/1
T: W BAKER
R: M CAHILL (56.00)
25/1
3g royal academy (USA) x jubilee kate (AUS) (distinctly north (USA))
17
21.5
EMID (22)
300/1
T: W L KING
R: J BOWMAN (56.00)
300/1
3g e dubai (USA) x patan (AUS) (warring nations (USA))
18
25.5
100/1
T: B S BALDWIN
R: MS AMY TAYLOR (56.00)
100/1
3g anabaa (USA) x swinburn (AUS) (sir tristram (IRE))
800
ROTHERA (13)
66/1
T: P D HOARE-SMITH
R: BRENT EVANS (56.00)
66/1
3c tobougg (IRE) x nova serrure (AUS) (celestial dancer (IRE))
Race 4 - Seppelt Wines P.J. O'Shea Stks (2200m) Gr2
Class: Open Track: Slow Time: 2:20.95 (37.19)
Prizemoney: $250,000
1
15/8F
T: D L MORTON
R: S SCRIVEN (59.00)
15/8F
6g scenic (IRE) x sweepshot (AUS) (dr. grace (NZ))
Winning siblings: Flight Path, Ultimate Success,
This nick: 1 runners; 1 winners; 1 SW. Details
2
2.8
40/1
T: K I RAE
R: C J GRYLLS (57.00)
40/1
6m prized (USA) x gun lady (NZ) (guns of navarone (IRE))
3
0.8
11/1
T: CHRIS JORDAN
R: J BOWMAN (59.00)
11/1
6g montjeu (IRE) x grosvenor's pride (NZ) (grosvenor (NZ))
4
5.4
7/1
T: MS G WATERHOUSE
R: B SHINN (59.00)
7/1
5
6.4
JUJULIO (11)
60/1
T: TONY CRANE
R: C NEWITT (59.00)
60/1
6g iglesia (AUS) x miss simes (AUS) (simonstad (NZ))
6
6.5
13/2
T: G A NICHOLSON
R: G COLLESS (59.00)
13/2
7g volksraad (GB) x miss opera (NZ) (paris opera (AUS))
7
8
IMVULA (10)
15/1
T: PETER SNOWDEN
R: K McEVOY (59.00)
15/1
8
10
7/2
T: L J GOUGH
R: D OLIVER (59.00)
7/2
8g lion hunter (AUS) x la gypsy (AUS) (celestial dancer (IRE))
9
10.8
10/1
T: M H BROSNAN
R: O P BOSSON (57.00)
10/1
5m volksraad (GB) x wave to lottie (NZ) (crested wave (USA))
10
11.5
25/1
T: R F CAMERON
R: M CAHILL (59.00)
25/1
6g generous (IRE) x quip (NZ) (rory's jester (AUS))
11
11.6
30/1
T: M G NOLAN
R: J BYRNE (57.00)
30/1
5m danewin (AUS) x carpathia (NZ) (kaapstad (NZ))
12
13.5
100/1
T: E PRESS
R: C SMALL (59.00)
100/1
5g galileo (IRE) x luvscay (AUS) (marscay (AUS))
13
13.8
30/1
T: J R WHEELER
R: L V CASSIDY (59.00)
30/1
7g zabeel (NZ) x grand archway (AUS) (archway (IRE))
14
16.8
REZONE (8)
100/1
T: M J MAIR
R: D J BROWNE (59.00)
100/1
6g electronic zone (USA) x lochrene (NZ) (sir tristram (IRE))
Race 5 - Schweppes Sires' Produce Stks (1400m) Gr2
Class: Open Track: Slow Time: 1:25.99 (38.03)
Prizemoney: $250,000
1
7/1
T: J P WALLACE
R: DANIEL GRIFFIN (56.00)
7/1
This nick: 12 runners; 11 winners; 2 SW. Details
2
1.3
20/1
T: K M SCHWEIDA
R: C REITH (54.00)
20/1
2f encosta de lago (AUS) x fayfa (IRE) (slip anchor (GB))
3
1.5
9/2
T: A J VASIL
R: N RAWILLER (56.00)
9/2
2c elvstroem (AUS) x crystal sprite (AUS) (hurricane sky (AUS))
4
2.8
2/1F
T: R L HEATHCOTE
R: L V CASSIDY (54.00)
2/1F
2f easy rocking (AUS) x cantantes (AUS) (just awesome (AUS))
5
3.1
TAFFY (12)
40/1
T: G J MOON
R: D J BROWNE (56.00)
40/1
2g ihtiram (IRE) x heaven's reply (AUS) (staroka (AUS))
6
3.5
20/1
T: H H WILSON
R: M CAHILL (56.00)
20/1
2c markane (AUS) x merry road (AUS) (sea road (AUS))
7
3.8
40/1
T: BRETT THOMPSON
R: C W BROWN (56.00)
40/1
2g dane shadow (AUS) x zebithea (AUS) (barathea (IRE))
8
3.9
12/1
T: L F BIRCHLEY
R: G COLLESS (56.00)
12/1
2c golan (IRE) x dainty (NZ) (fairy king (USA))
9
4
40/1
T: P N NOLAN
R: L NOLEN (56.00)
40/1
10
4.8
20/1
T: J C COYLE
R: CRAIG WILLIAMS (54.00)
20/1
2f keeper (AUS) x gimmick (NZ) (sir tristram (IRE))
11
6
11/1
T: G A ROGERSON
R: J A CASSIDY (56.00)
11/1
2c more than ready (USA) x pronto cash (USA) (broad brush (USA))
12
8.3
30/1
T: R J MILNE
R: BRENT EVANS (56.00)
30/1
2c shamardal (USA) x pushing daisies (AUS) (kenny's best pal (AUS))
13
9
MOVIE (17)
8/1
T: C E CONNERS
R: B SHINN (54.00)
8/1
2f red ransom (USA) x strawberry storm (AUS) (thunder gulch (USA))
14
11.3
10/1
T: PETER SNOWDEN
R: K McEVOY (56.00)
10/1
2c flying spur (AUS) x nahayan (NZ) (zabeel (NZ))
15
15
12/1
T: D A WILLIAMS
R: J BOWMAN (56.00)
12/1
2g not a single doubt (AUS) x sway with me (AUS) (blazing sword (AUS))
16
17.5
80/1
T: MS G HEINRICH
R: C NEWITT (54.00)
80/1
2f falbrav (IRE) x queen emma (FR) (irish river (FR))
17
20.8
100/1
T: L F BIRCHLEY
R: C J GRYLLS (54.00)
100/1
2f general nediym (AUS) x dancer's joy (NZ) (danzatore (CAN))
18
23
100/1
T: B S BALDWIN
R: S SCRIVEN (56.00)
100/1
Race 6 - Conrad Treasury Qld Oaks (2400m) Gr1
Class: Open Track: Slow Time: 2:34.32 (37.91)
Prizemoney: $400,000
1
PURPLE (1)
7/2F
T: PETER SNOWDEN
R: K McEVOY (55.50)
7/2F
3f commands (AUS) x lady viola (NZ) (zabeel (NZ))
This nick: 41 runners; 29 winners; 3 SW. Details
2
1.3
5/1
T: A J CUMMINGS
R: D OLIVER (55.50)
5/1
3f tale of the cat (USA) x nothin' leica ripa (AUS) (nothin' leica dane (AUS))
3
1.3
50/1
T: A D SCOTT
R: L V CASSIDY (55.50)
50/1
3f thorn park (AUS) x spritza (NZ) (grosvenor (NZ))
4
3.1
20/1
T: K A LEES
R: R THOMPSON (55.50)
20/1
3f giant's causeway (USA) x passing hope (IRE) (sadler's wells (USA))
5
5.1
12/1
T: G A ROGERSON
R: J A CASSIDY (55.50)
12/1
6
6
4/1
T: B D REVELL
R: O P BOSSON (55.50)
4/1
3f ekraar (USA) x cashcade (NZ) (anziyan (USA))
7
6.8
14/1
T: M D MORONEY
R: CRAIG WILLIAMS (55.50)
14/1
3f red ransom (USA) x morinda (AUS) (desert king (IRE))
8
8
8/1
T: MS L LATTA
R: C W BROWN (55.50)
8/1
3f keeper (AUS) x ashley downs (NZ) (grosvenor (NZ))
9
9.3
13/2
T: J B CUMMINGS
R: M CAHILL (55.50)
13/2
3f danehill dancer (IRE) x ponziani (NZ) (nassipour (USA))
10
10
25/1
T: P G MOODY
R: L NOLEN (55.50)
25/1
3f elusive city (USA) x disco girl (AUS) (marauding (NZ))
11
10.5
80/1
T: K M SCHWEIDA
R: S SCRIVEN (55.50)
80/1
12
22.5
REZYANA (10)
8/1
T: PAUL MESSARA
R: N RAWILLER (55.50)
8/1
3f redoute's choice (AUS) x lady's delight (SAF) (local talent (USA))
13
26
60/1
T: J P WALLACE
R: DANIEL GRIFFIN (55.50)
60/1
3f clang (AUS) x jugawin (AUS) (jugah (USA))
14
26.8
200/1
T: CAROLYN HALLIDAY
R: MS AMY TAYLOR (55.50)
200/1
3f danewin (AUS) x the three graces (NZ) (peintre celebre (USA))
15
27.3
150/1
T: RODNEY DOUGLAS
R: J BYRNE (55.50)
150/1
16
28
200/1
T: R C ROWLEY
R: MS B PAYNE (55.50)
200/1
3f dangerous (AUS) x lochella (AUS) (zephyr zip (NZ))
17
32.8
200/1
T: C W WESTON
R: J L TAYLOR (55.50)
200/1
18
33.5
40/1
T: J R WHEELER
R: M RODD (55.50)
40/1
3f bertolini (USA) x call minder (NZ) (christmas tree (AUS))
19
65
500/1
T: MS M THEXTON
R: C NEWITT (55.50)
500/1
3f kbenjar (AUS) x receptora (CHI) (blue dancer (FR))
Race 7 - T C L Electronics Q T C Cup (1300m) Gr2
Class: Quality Track: Slow Time: 1:19.13 (36.09)
Prizemoney: $150,000
1
10/9F
T: A W NOONAN
R: CRAIG WILLIAMS (52.00)
10/9F
3f testa rossa (AUS) x aerate's pick (AUS) (picnicker (AUS))
Winning siblings: Gasogene, If You Think So, Pick Me Up,
This nick: 2 runners; 2 winners; 1 SW. Details
2
0.1
MAXISUN (19)
14/1
T: A J VASIL
R: B EL-ISSA (52.00)
14/1
4h choisir (AUS) x venere (AUS) (marscay (AUS))
3
0.3
12/1
T: M D MORONEY
R: D OLIVER (55.00)
12/1
7g stravinsky (USA) x tunisia (GB) (sanglamore (USA))
4
1.8
12/1
T: A E BAILEY
R: J BOWDITCH (52.00)
12/1
4g commands (AUS) x rhythmic charm (NZ) (sackford (USA))
5
2.6
9/1
T: D A WILLIAMS
R: B SHINN (53.50)
9/1
6
3
30/1
T: B S BALDWIN
R: C J GRYLLS (52.00)
30/1
6g strategic (AUS) x volcanic mist (AUS) (volcanic prince (AUS))
7
3.3
66/1
T: K C WOOD
R: J L TAYLOR (52.00)
66/1
4g canadian silver (CAN) x princess power (AUS) (ease the squeeze (AUS))
8
3.4
30/1
T: W P NUGENT
R: K YOSHIDA (52.00)
30/1
7g clang (AUS) x friendly miss (AUS) (island kingdom (NZ))
9
3.5
15/2
T: PETER SNOWDEN
R: K McEVOY (56.50)
15/2
4g commands (AUS) x chaparra (AUS) (canny lad (AUS))
10
3.8
80/1
T: P DUFF
R: R WIGGINS (52.00)
80/1
5g dane supreme (AUS) x royal gal (AUS) (royal troubador (NZ))
11
4.3
16/1
T: TONY CRANE
R: C NEWITT (52.00)
16/1
6g kenny's best pal (AUS) x carina (AUS) (rory's jester (AUS))
12
4.5
16/1
T: MS T GREEN
R: R GOLTZ (54.50)
16/1
7g admiralty (USA) x anika joy (AUS) (tirol (IRE))
13
8
20/1
T: C J WALLER
R: C W BROWN (53.50)
20/1
7g o'reilly (NZ) x dare (NZ) (three legs (GB))
14
8.3
40/1
T: P A GILLMAN
R: A PATTILLO (52.00)
40/1
6g sequalo (AUS) x silk dancer (AUS) (archregent (CAN))
15
8.5
16/1
T: J P WALLACE
R: L NOLEN (54.00)
16/1
9g danewin (AUS) x and a hug (AUS) (ivor prince (USA))
16
10.5
30/1
T: G A RYAN
R: MATTHEW PALMER (52.00)
30/1
4g anabaa (USA) x pyranee (AUS) (marscay (AUS))
17
12
15/1
T: M G PRICE
R: J BYRNE (52.00)
15/1
4m bel esprit (AUS) x bit of bliss (AUS) (snippets (AUS))
Race 8 - Patinack Farm Dane Ripper Stks (1400m) Gr3
Class: Open Track: Slow Time: 1:25.44 (37.47)
Prizemoney: $200,000
1
13/2
T: S P RYAN
R: CRAIG WILLIAMS (57.50)
13/2
4m lion hunter (AUS) x chiara (AUS) (last tycoon (IRE))
This nick: 6 runners; 4 winners; 1 SW. Details
2
0.3
10/1
T: A J VASIL
R: N RAWILLER (58.50)
10/1
4m stravinsky (USA) x go you beauty (NZ) (comet shine (CAN))
3
1.3
25/1
T: A W NOONAN
R: M RODD (56.50)
25/1
4
2.4
14/1
T: DONALD BAKER
R: R GOLTZ (55.50)
14/1
4m commands (AUS) x granny apple (AUS) (bluebird (USA))
5
3.7
8/1
T: G A ROGERSON
R: J A CASSIDY (57.50)
8/1
4m strategic (AUS) x dazzle light (AUS) (danzero (AUS))
6
5.5
14/1
T: D L FREEDMAN
R: C W BROWN (57.50)
14/1
5m caesour (USA) x precious julia (AUS) (danehill (USA))
7
6.3
16/1
T: M G PRICE
R: C NEWITT (58.50)
16/1
5m postponed (USA) x caserio (NZ) (kaapstad (NZ))
8
7.3
50/1
T: MS G HEINRICH
R: B N STEWART (55.50)
50/1
5m black hawk (GB) x opportune (AUS) (clay hero (AUS))
9
7.8
50/1
T: BRUCE HILL
R: M CAHILL (57.50)
50/1
5m commands (AUS) x miss chakra (AUS) (marscay (AUS))
10
7.9
HAIRY (13)
20/1
T: G PORTELLI
R: MS K O'HARA (56.50)
20/1
5m fuji kiseki (JPN) x final waltz (AUS) (danehill (USA))
11
8.3
COURT (11)
13/2
T: C E CONNERS
R: J BYRNE (57.00)
13/2
3f anabaa (USA) x splish (AUS) (zeditave (AUS))
12
8.4
9/1
T: J F MOLONEY
R: D OLIVER (57.50)
9/1
5m perugino (USA) x amber plate (AUS) (rustic amber (IRE))
13
9.5
11/1
T: B R GUY
R: L V CASSIDY (56.50)
11/1
4m deputy governor (USA) x repetition (NZ) (kingdom bay (NZ))
14
10.5
BAUBLE (20)
14/1
T: D A HAYES
R: L NOLEN (54.00)
14/1
15
12.8
150/1
T: R L MACKAY
R: BRENT EVANS (54.50)
150/1
6m lion hunter (AUS) x rivaback (AUS) (pillaster (USA))
16
13.3
40/1
T: J C COYLE
R: S SCRIVEN (57.50)
40/1
4m danehill dancer (IRE) x sly smile (USA) (crafty prospector (USA))
17
13.5
25/1
T: J A O'SHEA
R: J BOWMAN (57.50)
25/1
4m flying spur (AUS) x la rose noir (NZ) (centaine (AUS))
18
13.6
50/1
T: B S BALDWIN
R: J L TAYLOR (54.50)
50/1
4m danewin (AUS) x truffle pig (GB) (formidable (USA))
19
13.8
13/4F
T: MS G WATERHOUSE
R: B SHINN (58.50)
13/4F
5m belong to me (USA) x foil (AUS) (snippets (AUS))
20
15.8
SATSANG (16)
40/1
T: MS H PAGE
R: MATTHEW PALMER (55.50)
40/1
5m show a heart (AUS) x la grange (AUS) (rory's jester (AUS))
* Nick figures are for Australasia.