Breednet Results

Other Meetings ▶
Wednesday, July 14
Happy Valley
Sunday, July 11
Sha Tin
Wednesday, July 7
Happy Valley
Sunday, July 4
Sha Tin
Thursday, July 1
Sha Tin

SHA TIN - Monday, January 1

Race 1 - Kowloon Peak Hcp (C5) (1400m)
Class: Class 5 Track: Good Time: 1:23.28 (23.29)
Prizemoney: $660,000
1
12/1
T: D Ferraris
R: J Moreira (54.5)
12/1
6g windsor knot (IRE) x toy show (IRE) (danehill (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.8
5/1
T: K W Lui
R: C Y Ho (53.5)
5/1
6g danzero (AUS) x dance hit (NZ) (tights (USA))
3
2.1
9/2F
T: C W Chang
R: A Badel (55.5)
9/2F
9g dylan thomas (IRE) x starship (IRE) (galileo (IRE))
4
2.2
8/1
T: K L Man
R: Z Purton (58.5)
8/1
4g savabeel (AUS) x fire song (NZ) (senor pete (USA))
5
2.8
9/1
T: C W Chang
R: O Doleuze (54.5)
9/1
6g sequalo (AUS) x size zero (AUS) (danzero (AUS))
6
4.3
13/2
T: C H Yip
R: N Rawiller (58)
13/2
6g kaphero (AUS) x frustration (AUS) (charnwood forest (IRE))
7
5
40/1
T: P Yiu
R: U Rispoli (59.5)
40/1
4g per incanto (USA) x bois de boulogne (NZ) (peintre celebre (USA))
8
5.3
25/1
T: Richard Gibson
R: C Schofield (58)
25/1
4g oamaru force (AUS) x curzon dancer (AUS) (danehill dancer (IRE))
9
5.5
25/1
T: Y S Tsui
R: M Chadwick (53.5)
25/1
4g pendragon (NZ) x cavita (AUS) (cadeaux genereux (GB))
10
6.3
Otouto (2)
20/1
T: A T Millard
R: N Callan (59.5)
20/1
5g haradasun (AUS) x libor lady (USA) (exchange rate (USA))
11
6.5
9/1
T: A S Cruz
R: A Sanna (56.5)
9/1
4g so you think (NZ) x dariana (AUS) (redoute's choice (AUS))
12
7.5
20/1
T: A Lee
R: M L Yeung (55.5)
20/1
13
11.3
15/1
T: W Y So
R: S Clipperton (59)
15/1
5g iffraaj (GB) x homegrown (IRE) (mujadil (USA))
14
18.3
14/1
T: L Ho
R: K Teetan (59)
14/1
7g encosta de lago (AUS) x superior star (AUS) (nothin' leica dane (AUS))
Race 2 - Mount Parker Hcp (C5) (1600m)
Class: Class 5 Track: Good Time: 1:36.49 (24.01)
Prizemoney: $660,000
1
15/4
T: L Ho
R: N Rawiller (60.5)
15/4
4g o'reilly (NZ) x holiday in goa (AUS) (stravinsky (USA))
This nick: 11 runners; 9 winners; 0 SW. Details
2
0.5
25/1
T: D Ferraris
R: K Teetan (60.5)
25/1
8g perfectly ready (AUS) x lacy tops (NZ) (clay hero (AUS))
3
1
14/1
T: A Lee
R: D Whyte (57.5)
14/1
5g acclamation (GB) x heavens peak (GB) (pivotal (GB))
4
2.3
66/1
T: D J Hall
R: S Clipperton (57)
66/1
7g strada (AUS) x eugenie gold (AUS) (bluebird (USA))
5
2.5
11/4
T: C H Yip
R: Z Purton (60)
11/4
4g choisir (AUS) x a class act (AUS) (brief truce (USA))
6
3.8
30/1
T: A S Cruz
R: M Chadwick (51.5)
30/1
5g excellent art (GB) x ashlyn (AUS) (baryshnikov (AUS))
7
4
25/1
T: C H Yip
R: W M Lai (55)
25/1
8g cadeaux genereux (GB) x meredith (GB) (medicean (GB))
8
4.5
12/1
T: A Lee
R: M L Yeung (53.5)
12/1
9
4.8
100/1
T: Richard Gibson
R: N Callan (57)
100/1
4g sepoy (AUS) x dance on air (AUS) (perugino (USA))
10
5
66/1
T: Y S Tsui
R: K C Ng (50)
66/1
6g teofilo (IRE) x honor lap (NZ) (honor grades (USA))
11
7
15/8F
T: F C Lor
R: J Moreira (55.5)
15/8F
7g bernardini (USA) x reviewed (AUS) (double century (AUS))
12
12.5
16/1
T: C Fownes
R: O Doleuze (60.5)
16/1
4g manhattan rain (AUS) x la bamba (AUS) (last tycoon (IRE))
13
14
20/1
T: P Yiu
R: U Rispoli (54)
20/1
4g sepoy (AUS) x shibata (AUS) (testa rossa (AUS))
14
19.5
100/1
T: Y S Tsui
R: A Sanna (60)
100/1
4g artie schiller (USA) x lessie (AUS) (blevic (AUS))
Race 3 - Wong Leng Hcp (C4) (1400m)
Class: Class 4 Track: Good Time: 1:22.79 (24.18)
Prizemoney: $880,000
1
10/1
T: Richard Gibson
R: C Schofield (59)
10/1
5g starcraft (NZ) x red flair (AUS) (testa rossa (AUS))
Winning siblings: Biseau, Siding Spring,
This nick: 6 runners; 5 winners; 0 SW. Details
2
0.2
13/4
T: D J Hall
R: Z Purton (57)
13/4
7g danerich (AUS) x pentatonic (NZ) (pentire (GB))
3
1.2
15/8F
T: Y S Tsui
R: J Moreira (57.5)
15/8F
4g skilled (AUS) x oh what a song (AUS) (octagonal (NZ))
4
1.3
50/1
T: A Lee
R: M L Yeung (55)
50/1
4g kodiac (GB) x defined feature (IRE) (nabeel dancer (USA))
5
1.5
3/1
T: C H Yip
R: N Rawiller (58)
3/1
5g flying spur (AUS) x vivacious spirit (AUS) (bel esprit (AUS))
6
3.3
30/1
T: D Cruz
R: M Chadwick (54.5)
30/1
7
4
Adonis (9)
100/1
T: L Ho
R: A Sanna (56.5)
100/1
4g exceed and excel (AUS) x mythical play (NZ) (defensive play (USA))
8
4.8
20/1
T: A S Cruz
R: C Y Ho (55.5)
20/1
4g stryker (AUS) x fine stem (AUS) (devaraja (NZ))
9
7.5
30/1
T: T P Yung
R: N Callan (57.5)
30/1
3g ocean park (NZ) x on the board (AUS) (spectrum (IRE))
10
7.8
9/1
T: C S Shum
R: P C Boudot (60.5)
9/1
5g thorn park (AUS) x miss distinction (NZ) (bletchencore (AUS))
11
8.3
100/1
T: D Ferraris
R: K Teetan (60)
100/1
12
10.3
25/1
T: F C Lor
R: U Rispoli (57.5)
25/1
13
10.8
80/1
T: C Fownes
R: M F Poon (51)
80/1
6g thorn park (AUS) x deceit (NZ) (casual lies (USA))
14
13.5
100/1
T: W Y So
R: K C Ng (51)
100/1
7g pentire (GB) x splendid in spring (USA) (best of luck (USA))
Race 4 - Grassy Hill Hcp (C4) (1200m)
Class: Class 4 Track: Good Time: 1:09.88 (23.11)
Prizemoney: $880,000
1
5/2
T: J J Size
R: J Moreira (56)
5/2
4g anacheeva (AUS) x aurora's hot (AUS) (fantastic light (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.5
15/8F
T: F C Lor
R: Z Purton (56.5)
15/8F
3g thewayyouare (USA) x black beauty (NZ) (black minnaloushe (USA))
3
2
50/1
T: D J Hall
R: P C Boudot (56.5)
50/1
4g magic albert (AUS) x lagerphone (AUS) (fastnet rock (AUS))
4
3.8
12/1
T: A Lee
R: B Prebble (59.5)
12/1
5
4
12/1
T: D Ferraris
R: K Teetan (58.5)
12/1
6g commands (AUS) x suzy smart (USA) (smart strike (CAN))
6
4.1
9/2
T: K W Lui
R: M F Poon (51)
9/2
7g patapan (USA) x victoria bay (NZ) (kingdom bay (NZ))
7
4.2
40/1
T: D Cruz
R: A Sanna (54.5)
40/1
5g tickets (AUS) x opera serenade (AUS) (opera prince (AUS))
8
4.8
100/1
T: Y S Tsui
R: C Y Ho (55.5)
100/1
5g alfred nobel (IRE) x matilda grace (NZ) (stravinsky (USA))
9
5.3
14/1
T: P D O'Sullivan
R: U Rispoli (52)
14/1
6g battle paint (USA) x dominica (NZ) (cape cross (IRE))
10
5.8
40/1
T: P D O'Sullivan
R: O Doleuze (60.5)
40/1
6g iffraaj (GB) x gatestopper (NZ) (carnegie (IRE))
11
5.9
66/1
T: T P Yung
R: C Schofield (54.5)
66/1
4g foxwedge (AUS) x dance class (NZ) (bin ajwaad (IRE))
12
6.3
10/1
T: M J Freedman
R: S Clipperton (56.5)
10/1
3g align (AUS) x english kath (NZ) (kaapstad (NZ))
13
9.3
100/1
T: C S Shum
R: A Badel (56.5)
100/1
4g haradasun (AUS) x marquise royale (AUS) (marquetry (USA))
14
10.3
100/1
T: C W Chang
R: W M Lai (56.5)
100/1
3g sepoy (AUS) x dakota sue (USA) (pollard's vision (USA))
Race 5 - Yi Tung Shan Hcp (C4) (1600m)
Class: Class 4 Track: Good Time: 1:35.45 (24.04)
Prizemoney: $880,000
1
11/2
T: J J Size
R: J Moreira (60.5)
11/2
5g savabeel (AUS) x lucida (NZ) (o'reilly (NZ))
This nick: 152 runners; 110 winners; 18 SW. Details152 runners; 110 winners; 18 SW. Details
2
0.3
9/4F
T: D J Hall
R: K Teetan (52.5)
9/4F
4g savabeel (AUS) x i que (NZ) (o'reilly (NZ))
3
1.6
80/1
T: A Lee
R: S Clipperton (56.5)
80/1
7g thorn park (AUS) x dosh (NZ) (danske (NZ))
4
1.8
15/4
T: D Ferraris
R: D Whyte (59)
15/4
4g not a single doubt (AUS) x plain crazy (AUS) (bite the bullet (USA))
5
2.2
40/1
T: P D O'Sullivan
R: M Chadwick (52)
40/1
7g verglas (IRE) x triple try (IRE) (sadler's wells (USA))
6
2.3
50/1
T: C H Yip
R: W M Lai (53)
50/1
7
2.4
Agree (4)
9/1
T: J Moore
R: Tommy Berry (59.5)
9/1
5g zebedee (GB) x refuse to give up (IRE) (refuse to bend (IRE))
8
2.5
50/1
T: A T Millard
R: A Badel (52.5)
50/1
4g cape blanco (IRE) x mi centie (NZ) (centaine (AUS))
9
3.3
15/2
T: P Yiu
R: N Callan (55.5)
15/2
4g exceed and excel (AUS) x nandi (USA) (dynaformer (USA))
10
4.5
100/1
T: Y S Tsui
R: C Y Ho (52.5)
100/1
5g fath (USA) x jeunes knight (AUS) (jeune (GB))
11
4.8
40/1
T: C W Chang
R: M L Yeung (51)
40/1
12
6.5
9/2
T: F C Lor
R: U Rispoli (60.5)
9/2
6g hold that tiger (USA) x sapfo (FR) (peintre celebre (USA))
13
7
30/1
T: Richard Gibson
R: K C Ng (58.5)
30/1
8g mossman (AUS) x concertino (NZ) (stravinsky (USA))
14
9.5
100/1
T: C Fownes
R: A Sanna (58)
100/1
7g shinzig (AUS) x mota (AUS) (at talaq (USA))
Race 6 - Grassy Hill Hcp (C4) (1200m)
Class: Class 4 Track: Good Time: 1:10.36 (23.37)
Prizemoney: $880,000
1
8/11F
T: F C Lor
R: Z Purton (58)
8/11F
Winning siblings: Hoop, Juneau Park,
This nick: 7 runners; 4 winners; 1 SW. Details
2
0.1
12/1
T: C S Shum
R: A Badel (55.5)
12/1
3g murtajill (AUS) x lady of laredo (AUS) (night shift (USA))
3
1.4
50/1
T: T P Yung
R: C Schofield (55.5)
50/1
5g makfi (GB) x amicable terms (GB) (royal applause (GB))
4
1.5
100/1
T: K L Man
R: W M Lai (57)
100/1
4
1.5
100/1
T: Y S Tsui
R: C Y Ho (55)
100/1
4g makfi (GB) x bannisters (AUS) (redoute's choice (AUS))
6
1.8
Bingo (13)
25/1
T: J Moore
R: K Teetan (53)
25/1
7
2.5
50/1
T: P D O'Sullivan
R: S Clipperton (57)
50/1
3g pluck (USA) x dream leica (NZ) (maroof (USA))
8
2.8
100/1
T: C Fownes
R: M L Yeung (51)
100/1
4g starcraft (NZ) x biancalaura (AUS) (belong to me (USA))
9
3
14/1
T: W Y So
R: B Prebble (57.5)
14/1
4g so you think (NZ) x matter (AUS) (octagonal (NZ))
10
3.5
7/2
T: J J Size
R: J Moreira (60.5)
7/2
4g bullbars (AUS) x senorita rosay (NZ) (senor pete (USA))
11
4
12/1
T: D J Hall
R: M F Poon (54.5)
12/1
4g tickets (AUS) x fleur de lion (AUS) (tale of the cat (USA))
12
5.5
20/1
T: C W Chang
R: N Callan (60)
20/1
4g elzaam (AUS) x jillolini (GB) (bertolini (USA))
13
8.3
16/1
T: A Lee
R: A Sanna (57)
16/1
14
16.5
100/1
T: D Ferraris
R: K C Ng (52.5)
100/1
Race 7 - Lantau Peak Hcp (C3) (1200m)
Class: Class 3 Track: Good Time: 1:09.25 (23.49)
Prizemoney: $1,310,000
1
5/2F
T: J J Size
R: J Moreira (54)
5/2F
4g fastnet rock (AUS) x black mamba (NZ) (black minnaloushe (USA))
Winning siblings: Blackmaker,
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
1.3
30/1
T: W Y So
R: D Whyte (56)
30/1
5g strategic (AUS) x bedizened (AUS) (commands (AUS))
3
1.8
5/2
T: C S Shum
R: A Badel (56.5)
5/2
4h lope de vega (IRE) x loving new (BRZ) (choctaw ridge (USA))
4
2
30/1
T: C H Yip
R: K C Ng (56)
30/1
4h dash for cash (AUS) x letter from france (AUS) (exceed and excel (AUS))
5
3
16/1
T: M J Freedman
R: Tommy Berry (56.5)
16/1
4g high chaparral (IRE) x sarasota (AUS) (danehill (USA))
6
3.3
10/1
T: P D O'Sullivan
R: S Clipperton (57)
10/1
4g iffraaj (GB) x miranda miss (NZ) (reset (AUS))
7
3.4
15/1
T: K L Man
R: K Teetan (55)
15/1
8
5
100/1
T: D Ferraris
R: U Rispoli (60.5)
100/1
3g red dazzler (AUS) x pardees (AUS) (rubiton (AUS))
9
5.3
Primero (13)
11/2
T: J Moore
R: M F Poon (49)
11/2
5g northern meteor (AUS) x feelers (AUS) (quest for fame (GB))
10
6.3
15/4
T: A S Cruz
R: M Chadwick (59)
15/4
4g fastnet rock (AUS) x mimi lebrock (AUS) (show a heart (AUS))
11
10.3
100/1
T: W Y So
R: B Prebble (55)
100/1
12
12
100/1
T: K L Man
R: W M Lai (57.5)
100/1
Race 8 - Sunset Peak Hcp (C3) (1400m)
Class: Class 3 Track: Good Time: 1:21.80 (23.12)
Prizemoney: $1,310,000
1
Conte (12)
4/13F
T: J J Size
R: J Moreira (55.5)
4/13F
4g starcraft (NZ) x miss midas (AUS) (flying spur (AUS))
Winning siblings: Gold Touch, Petite Midas, Sweet Reply,
This nick: 20 runners; 11 winners; 1 SW. Details
2
2
8/1
T: C S Shum
R: N Rawiller (60)
8/1
6g husson (ARG) x altiero (NZ) (kashani (USA))
3
4
16/1
T: A S Cruz
R: P C Boudot (60.5)
16/1
4g denman (AUS) x tsukioka (AUS) (flying spur (AUS))
4
5.5
9/1
T: M J Freedman
R: Z Purton (56)
9/1
4g zacinto (GB) x avoid (NZ) (cullen (AUS))
4
5.5
100/1
T: K W Lui
R: W M Lai (53)
100/1
5g high chaparral (IRE) x sarasota (AUS) (danehill (USA))
6
5.6
30/1
T: J Moore
R: Tommy Berry (58)
30/1
5g o'reilly (NZ) x lodore mystic (NZ) (centaine (AUS))
7
6.7
20/1
T: D J Hall
R: M F Poon (54.5)
20/1
5g alamosa (NZ) x enchant (NZ) (pentire (GB))
8
6.8
40/1
T: K L Man
R: M L Yeung (57.5)
40/1
4g pluck (USA) x spirit of karlu (AUS) (dubawi (IRE))
9
6.9
100/1
T: C H Yip
R: U Rispoli (59)
100/1
4h acclamation (GB) x pediment (GB) (desert prince (IRE))
10
7.5
40/1
T: P D O'Sullivan
R: S Clipperton (58)
40/1
4g rip van winkle (IRE) x gwyllion (USA) (red ransom (USA))
11
8
16/1
T: Richard Gibson
R: A Badel (59.5)
16/1
12
14
100/1
T: W Y So
R: K C Ng (52.5)
100/1
6g bushranger (IRE) x anfield (AUS) (ladoni (GB))
13
33.5
100/1
T: W Y So
R: C Y Ho (58.5)
100/1
4g elzaam (AUS) x kind regards (IRE) (unfuwain (USA))
Race 9 - Lin Fa Shan Hcp (C3) (1800m)
Class: Class 3 Track: Good Time: 1:48.63 (23.56)
Prizemoney: $1,310,000
1
6/1
T: C H Yip
R: C Schofield (53.5)
6/1
5g arcano (IRE) x sassy gal (IRE) (king's best (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.2
5/1
T: F C Lor
R: A Badel (52.5)
5/1
3
1
15/8F
T: A S Cruz
R: J Moreira (60.5)
15/8F
5g shocking (AUS) x zaquabeel (NZ) (zabeel (NZ))
4
1.3
14/1
T: P D O'Sullivan
R: K Teetan (52.5)
14/1
6g acclamation (GB) x annee lumiere (IRE) (giant's causeway (USA))
5
1.4
50/1
T: K L Man
R: U Rispoli (57)
50/1
5g showcasing (GB) x shades of silk (AUS) (thunder gulch (USA))
6
1.8
20/1
T: C W Chang
R: M Chadwick (57.5)
20/1
7g virtual (GB) x takarna (IRE) (mark of esteem (IRE))
7
3.3
66/1
T: C S Shum
R: M L Yeung (52)
66/1
5g fastnet rock (AUS) x ocean pearl (GB) (galileo (IRE))
8
4.5
30/1
T: D J Hall
R: A Sanna (57)
30/1
5g rock of gibraltar (IRE) x amaya (USA) (kingmambo (USA))
9
5.3
15/1
T: J J Size
R: C Y Ho (51.5)
15/1
10
5.4
15/2
T: J Moore
R: Tommy Berry (60.5)
15/2
4g savabeel (AUS) x mont fay (NZ) (montjeu (IRE))
11
5.5
15/1
T: A S Cruz
R: K C Ng (57.5)
15/1
7g galileo (IRE) x luas line (IRE) (danehill (USA))
12
6.8
7/1
T: C S Shum
R: Z Purton (60.5)
7/1
6g war front (USA) x photograph (USA) (unbridled's song (USA))
13
14
100/1
T: K L Man
R: W M Lai (53)
100/1
6g tavistock (NZ) x keep alight (NZ) (keeper (AUS))
14
14.5
100/1
T: Richard Gibson
R: M F Poon (55)
100/1
Race 10 - The Chinese Club Challenge Cup (1400m) Gr3
Class: Open Track: Good Time: 1:21.10 (22.49)
Prizemoney: $3,000,000
1
4/1
T: L Ho
R: K Teetan (51.5)
4/1
5g thorn park (AUS) x udiditagain (NZ) (d'cash (AUS))
This nick: 3 runners; 3 winners; 1 SW. Details
2
0.5
4/5F
T: J J Size
R: J Moreira (52)
4/5F
4g hinchinbrook (AUS) x flion fenena (AUS) (lion hunter (AUS))
3
1.3
8/1
T: J Moore
R: Tommy Berry (60.5)
8/1
6h polan (FR) x high zaff (GB) (high chaparral (IRE))
4
2.8
20/1
T: A S Cruz
R: Z Purton (60)
20/1
5
3.5
50/1
T: F C Lor
R: C Schofield (52.5)
50/1
8g first defence (USA) x family (USA) (danzig (USA))
6
3.6
9/1
T: C Fownes
R: U Rispoli (52)
9/1
7
4.3
15/1
T: A S Cruz
R: M Chadwick (53)
15/1
5g starcraft (NZ) x sunday service (AUS) (sunday silence (USA))
8
5
50/1
T: C S Shum
R: A Badel (56)
50/1
9
5.1
12/1
T: A S Cruz
R: P C Boudot (55.5)
12/1
7g mizzen mast (USA) x palisade (USA) (gone west (USA))
10
7.5
80/1
T: J Moore
R: S Clipperton (55)
80/1
6g duporth (AUS) x moon fever (AUS) (fusaichi pegasus (USA))
11
9
80/1
T: A S Cruz
R: N Rawiller (58)
80/1
7g dandy man (IRE) x umlani (IRE) (great commotion (USA))
12
10
100/1
T: J J Size
R: B Prebble (59.5)
100/1
7g hussonet (USA) x jemison (AUS) (commands (AUS))
Race 11 - Tai Mo Shan Hcp (C2) (1400m)
Class: Class 2 Track: Good Time: 1:22.21 (22.71)
Prizemoney: $1,860,000
1
25/1
T: Richard Gibson
R: A Badel (52)
25/1
6g time thief (AUS) x gypsy mai (AUS) (our maizcay (AUS))
This nick: 2 runners; 2 winners; 1 SW. Details
2
0.8
10/1
T: Y S Tsui
R: N Rawiller (60.5)
10/1
5g written tycoon (AUS) x karedane (AUS) (danehill dancer (IRE))
3
1.1
8/1
T: L Ho
R: K Teetan (53)
8/1
5g per incanto (USA) x irish magic (NZ) (o'reilly (NZ))
4
2.3
2/1F
T: C S Shum
R: J Moreira (55)
2/1F
4h exceed and excel (AUS) x clinical (GB) (motivator (GB))
5
3
9/1
T: J J Size
R: S Clipperton (58.5)
9/1
6g fastnet rock (AUS) x mohican princess (GB) (shirley heights (GB))
6
3.3
12/1
T: T P Yung
R: C Schofield (52.5)
12/1
5g all american (AUS) x lodore falls (AUS) (redoute's choice (AUS))
7
3.5
11/2
T: J Moore
R: Tommy Berry (57.5)
11/2
4h domesday (AUS) x ruddigore (AUS) (octagonal (NZ))
8
3.8
25/1
T: M J Freedman
R: B Prebble (54)
25/1
9
4
100/1
T: P D O'Sullivan
R: W M Lai (51.5)
100/1
6g dane shadow (AUS) x borobodur (AUS) (strategic (AUS))
10
4.5
100/1
T: D Ferraris
R: U Rispoli (52)
100/1
4g pivotal (GB) x noble hero (IRE) (daggers drawn (USA))
11
5
9/2
T: F C Lor
R: C Y Ho (53.5)
9/2
6g casino prince (AUS) x sovereign miss (AUS) (made of gold (USA))
12
5.5
10/1
T: D J Hall
R: A Sanna (53)
10/1
5g starcraft (NZ) x top cuban (AUS) (anabaa (USA))
13
7.5
100/1
T: W Y So
R: M L Yeung (51)
100/1
14
7.6
100/1
T: P Yiu
R: K C Ng (50.5)
100/1
7g perfectly ready (AUS) x sitting on a hill (NZ) (city on a hill (USA))
* Nick figures are for Australasia.