Breednet Results

Other Meetings ▶
Sunday, April 11
Pukekohe Park
Saturday, April 10
Riccarton Park
Te Aroha
Friday, April 9
Awapuni
Thursday, April 8
Wanganui
Wednesday, April 7
Ashburton
Monday, April 5
Riverton
Tauranga
Saturday, April 3
Awapuni
Ellerslie
Riverton
Wednesday, March 31
Matamata
Sunday, March 28
Tauherenikau
Saturday, March 27
Riccarton Park
Tauranga
Friday, March 26
New Plymouth Raceway
Wednesday, March 24
Pukekohe Park
Monday, March 22
Wingatui
Sunday, March 21
Te Aroha
Saturday, March 20
Tauranga
Trentham
Thursday, March 18
Ashburton
Wednesday, March 17
Matamata
Sunday, March 14
Gore
Saturday, March 13
Ellerslie
Trentham
Friday, March 12
Pukekohe Park
Thursday, March 11
Riccarton Park
Wednesday, March 10
Otaki

TE AROHA - Saturday, April 4

Race 1 - Super Liquor Te Aroha Mdn (1400m)
Class: Maiden Track: Good Time: 1:23.03
Prizemoney: $15,000
1
7/6
T: P H DUNCAN
R: M CAMERON (56.50)
7/6
3g yamanin vital (NZ) x ginja gem (NZ) (jetball (AUS))
Winning siblings: Commett,
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.1
4/3
T: M H BROSNAN
R: B R JONES (55.00)
4/3
3f sandtrap (USA) x class jewel (NZ) (masterclass (USA))
3
2
3/4
T: R A OTTO
R: L G INNES (56.50)
3/4
3g thorn park (AUS) x memphis minnie (NZ) (blues traveller (IRE))
4
2.2
HEADSUP (12)
2/2
T: L R NOBLE
R: C E LAMMAS (55.00)
2/2
3f thorn park (AUS) x pensar (NZ) (pentire (GB))
5
2.3
11/11
T: S B MARSH
R: A J CALDER (57.00)
11/11
5g shinko king (IRE) x huntley lass (NZ) (defensive play (USA))
6
2.9
5/5
T: P N MCKAY
R: O P BOSSON (56.50)
5/5
7
3.6
9/10
T: A D SCOTT
R: M T COLEMAN (56.50)
9/10
3g traditionally (USA) x true echo (NZ) (prince echo (IRE))
8
3.8
6/7
T: K B OPIE
R: G L COOKSLEY (55.00)
6/7
3f falvelon (AUS) x hula song (NZ) (sackford (USA))
8
3.8
10/8
T: MS S HOUSE
R: K R HERCOCK (55.50)
10/8
4m pins (AUS) x home bay (NZ) (brilliant invader (AUS))
10
4.6
8/9
T: K W HAWTIN
R: M C SWEENEY (55.50)
8/9
4m pentire (GB) x clear victory (NZ) (ron's victory (USA))
11
4.7
13/13
T: D S ANAKI
R: J R COLLETT (53.50)
13/13
4m city on a hill (USA) x lady camilla (NZ) (sound reason (CAN))
12
5
1/1F
T: C W GIBBS
R: J B McDONALD (55.00)
1/1F
3f red ransom (USA) x star of broadway (AUS) (quest for fame (GB))
13
5.8
14/14
T: MS L ANDERSON
R: C J GRYLLS (55.00)
14/14
3f viking ruler (AUS) x darwasha (IRE) (robellino (USA))
14
7.6
16/16
T: J C PENDER
R: R M NORVALL (55.00)
16/16
3f volksraad (GB) x dusk (AUS) (marauding (NZ))
15
8.3
TRICKY (17)
15/15
T: K B OPIE
R: M B WENN (55.00)
15/15
3f viking ruler (AUS) x bella astarta (NZ) (centaine (AUS))
16
10.6
MYTHY (4)
12/12
T: R B PRISCOTT
R: L J ALLPRESS (57.00)
12/12
4g rainbow myth (NZ) x halo angel (AUS) (don't say halo (USA))
17
12.1
SINAWAY (19)
17/17
T: B J GREEN
R: E J DALLEY (51.50)
17/17
7m prince of praise (NZ) x after dark (NZ) (sun and shine (GB))
Race 2 - Towes Insurance Brokers (70) (1200m)
Class: Restricted 70 Track: Good Time: 1:09.21
Prizemoney: $20,000
1
THENAIA (10)
9/9
T: D G GREENE
R: D S JOHNSON (56.50)
9/9
3f st. petersburg (AUS) x arthena (NZ) (desert sun (GB))
This nick: 8 runners; 5 winners; 0 SW. Details
2
0.5
4/4
T: G A ROGERSON
R: M T COLEMAN (56.00)
4/4
3f stravinsky (USA) x fayreform (NZ) (tights (USA))
3
0.6
2/1
T: A D SCOTT
R: C J GRYLLS (58.00)
2/1
3f faltaat (USA) x miss pollyanna (NZ) (gold brose (AUS))
4
1
7/8
T: T R GILLIES
R: M B WENN (57.50)
7/8
4m johannesburg (USA) x posing (NZ) (truly vain (AUS))
5
2.3
LORENA (4)
8/7
T: J L MCVEAN
R: O P BOSSON (57.50)
8/7
3f stravinsky (USA) x pink opal (AUS) (flying spur (AUS))
6
2.4
LATIKA (3)
3/3
T: R ROGERS
R: M J WALKER (57.50)
3/3
3f bertolini (USA) x meryl (NZ) (imperial seal (GB))
7
2.6
13/12
T: S J MCKEE
R: J R COLLETT (54.00)
13/12
4m faltaat (USA) x dopff (NZ) (tights (USA))
8
3.2
11/11
T: MS K MCQUADE
R: K R HERCOCK (57.50)
11/11
6m pupil (AUS) x soulieado (NZ) (bigstone (IRE))
9
4.1
10/10
T: S G CRUTCHLEY
R: L J ALLPRESS (56.00)
10/10
4m howbaddouwantit (USA) x mi steel (NZ) (mi preferido (USA))
10
5
5/5
T: S J MCKEE
R: L G INNES (56.50)
5/5
3f pins (AUS) x pyjamas (NZ) (centaine (AUS))
11
5.6
WHISPER (13)
14/14
T: J L REVELL
R: A J CALDER (56.00)
14/14
5m stark south (USA) x stylish erin (NZ) (stylish century (AUS))
12
7.8
PINZEE (6)
1/2F
T: R AUTRIDGE
R: J B McDONALD (57.50)
1/2F
3f pins (AUS) x cheeky baby (NZ) (king delamere (NZ))
13
8.9
6/6
T: G N RICHARDSON
R: C E LAMMAS (57.00)
6/6
14
15
12/13
T: M D MORONEY
R: A WEBB (54.00)
12/13
3f street cry (IRE) x jade's law (NZ) (housebuster (USA))
Race 3 - Fairview Motors Ford Hcp (1200m)
Class: Open Track: Good Time: 1:09.61
Prizemoney: $30,000
1
5/6
T: D G SELLWOOD
R: A J CALDER (56.00)
5/6
2g volksraad (GB) x radigund (AUS) (marauding (NZ))
Winning siblings: Light Shadow, Maison Dupuy,
This nick: 6 runners; 4 winners; 0 SW. Details
2
1.3
2/2
T: R D COLLETT
R: J R COLLETT (53.50)
2/2
2f stravinsky (USA) x flying florence (NZ) (centaine (AUS))
3
2.5
13/11
T: G A NICHOLSON
R: D S JOHNSON (53.00)
13/11
2c stravinsky (USA) x organdy (USA) (our emblem (USA))
4
4.3
4/4
T: K R VERNER
R: M T COLEMAN (56.00)
4/4
2g sandtrap (USA) x arriba arriba (NZ) (paris house (GB))
5
4.5
8/8
T: M W WALKER
R: O P BOSSON (56.00)
8/8
6
5
3/5
T: M D MORONEY
R: A WEBB (54.00)
3/5
2c volksraad (GB) x tycoon babe (NZ) (last tycoon (IRE))
7
5.1
11/12
T: J R WHEELER
R: L G INNES (55.00)
11/12
2g pentire (GB) x du temps (NZ) (foreign affair (IRE))
8
5.4
SAVOY (9)
6/3
T: P N MCKAY
R: M J WALKER (55.00)
6/3
2c savabeel (AUS) x spring (NZ) (o'reilly (NZ))
9
6.4
9/9
T: C P SMITH
R: G L COOKSLEY (55.00)
9/9
2g niello (AUS) x tillyfor (AUS) (quest for fame (GB))
10
6.9
1/1F
T: B MCDONALD
R: J B McDONALD (55.50)
1/1F
11
7.8
14/14
T: G A NICHOLSON
R: R L RATTLEY (50.00)
14/14
2c chianti (IRE) x love a song (AUS) (unbridled's song (USA))
12
9.6
12/13
T: S J MCKEE
R: R M NORVALL (54.50)
12/13
2g hawkeye (IRE) x regency (NZ) (kaapstad (NZ))
13
10.2
7/7
T: D M SATHERLEY
R: C J GRYLLS (55.00)
7/7
14
24.8
10/10
T: S G CRUTCHLEY
R: L J ALLPRESS (55.50)
10/10
Race 4 - Plumbing & Drainage Hcp (70) (1200m)
Class: Restricted 70 Track: Good Time: 0:00.00
Prizemoney: $20,000
1
2/2
T: R A OTTO
R: J B McDONALD (57.50)
2/2
4g pins (AUS) x macarena (NZ) (kaapstad (NZ))
Winning siblings: Black Attack, Mrs Elle, Ms Brown, Nancylee,
This nick: 17 runners; 12 winners; 3 SW. Details
2
2.5
10/10
T: S T WENN
R: M B WENN (56.50)
10/10
5g quorum (NZ) x chumleigh star (NZ) (rua rukuna (NZ))
3
0.8
1/1F
T: MS A HERBERT
R: M T COLEMAN (57.50)
1/1F
4
3.8
6/5
T: K B OPIE
R: G L COOKSLEY (57.50)
6/5
3g howbaddouwantit (USA) x llannora (NZ) (senor pete (USA))
5
4
4/4
T: S J MCKEE
R: L G INNES (56.50)
4/4
3g volksraad (GB) x our shinia (NZ) (marju (IRE))
6
4.4
3/3
T: S F RITCHIE
R: M J WALKER (56.50)
3/3
3g no excuse needed (GB) x maccadons dream (NZ) (crested wave (USA))
7
5.5
8/8
T: W C MUIR
R: A WEBB (55.00)
8/8
6g quorum (NZ) x super flo (NZ) (indian ore (USA))
8
7.8
MURANO (4)
5/6
T: G A ROGERSON
R: A J CALDER (57.50)
5/6
4g cullen (AUS) x cuizmala (NZ) (masterclass (USA))
9
11.2
JACOB (7)
7/7
T: D H WALKER
R: M CAMERON (56.50)
7/7
4g shinko king (IRE) x my city girl (NZ) (heroicity (AUS))
10
21.6
9/9
T: R A YUILL
R: D S JOHNSON (56.00)
9/9
5g magic ring (IRE) x gimmee moore (NZ) (kreisler (IRE))
Race 5 - Credit Union-Te Aroha Hcp (90) (1200m)
Class: Restricted 90 Track: Good Time: 1:08.69
Prizemoney: $35,000
1
5/4
T: G J ROBSON
R: C E LAMMAS (53.00)
5/4
4g bertolini (USA) x bibi maizoon (NZ) (mi preferido (USA))
Winning siblings: Kirra Surf, Victorveto,
This nick: 4 runners; 2 winners; 0 SW. Details
2
1
1/1F
T: MS J SURGENOR
R: O P BOSSON (56.00)
1/1F
3
0.8
2/2
T: R B PRISCOTT
R: E J DALLEY (52.00)
2/2
4g sandtrap (USA) x yo deseo (NZ) (his royal highness (NZ))
4
1.9
4/5
T: S R AUTRIDGE
R: M C SWEENEY (57.00)
4/5
5m stravinsky (USA) x petrock (NZ) (bigstone (IRE))
5
3.4
7/7
T: W K POMARE
R: M J WALKER (56.00)
7/7
7m shinko king (IRE) x lady golfer (NZ) (cocky golfer (USA))
6
3.9
9/9
T: K W HAWTIN
R: D S JOHNSON (53.00)
9/9
6m pins (AUS) x mi capistrano (NZ) (mi preferido (USA))
7
4.6
8/8
T: T J CARTER
R: K R HERCOCK (53.00)
8/8
4g lion hunter (AUS) x fashion setter (AUS) (gilded time (USA))
8
7.7
3/3
T: NGA FRASER
R: J R COLLETT (55.50)
3/3
5g st. petersburg (AUS) x wauwinet (NZ) (bassenthwaite (GB))
9
10.2
6/6
T: R A OTTO
R: C J GRYLLS (56.50)
6/6
Race 6 - Crv Ambreed NZ Hcp (1400m)
Class: Open Track: Good Time: 1:22.22
Prizemoney: $35,000
1
LAUAKI (8)
1/3F
T: W P HILLIS
R: C E LAMMAS (53.00)
1/3F
3g e dubai (USA) x our sally (AUS) (salieri (USA))
Winning siblings: Canaiolo, Tiarasal,
This nick: 1 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.2
9/8
T: S B MARSH
R: J B McDONALD (53.00)
9/8
3c van nistelrooy (USA) x oenotria (NZ) (o'reilly (NZ))
3
0.4
6/6
T: M W WALKER
R: M J WALKER (54.00)
6/6
3g stravinsky (USA) x enzedbee (NZ) (gold brose (AUS))
4
3.7
8/9
T: MS M MURDOCH
R: C J GRYLLS (53.00)
8/9
3g bertolini (USA) x hit (NZ) (straight strike (USA))
5
4.7
4/2
T: R D COLLETT
R: J R COLLETT (55.50)
4/2
3g captain rio (GB) x eledance (FR) (dancing spree (USA))
6
7
7/7
T: G A ROGERSON
R: M CAMERON (54.50)
7/7
3c jungle pocket (JPN) x dear diary (IRE) (desert prince (IRE))
7
7.1
11/11
T: D DAVEY
R: JASON JAGO (53.00)
11/11
3g istidaad (USA) x sculptress (NZ) (sculptured arch (AUS))
8
7.3
10/10
T: B J WALLACE
R: A C PEARD (53.00)
10/10
3f black tuxedo (JPN) x she's heroic (NZ) (clay hero (AUS))
9
8.1
2/1
T: R A OTTO
R: M B WENN (54.00)
2/1
3g spartacus (IRE) x fontana (NZ) (pompeii court (USA))
10
9.8
5/5
T: R A YUILL
R: M T COLEMAN (53.50)
5/5
3g montjeu (IRE) x flying babe (AUS) (flying spur (AUS))
11
11.2
3/4
T: S J MCKEE
R: D S JOHNSON (55.50)
3/4
3g lonhro (AUS) x satinet (AUS) (barathea (IRE))
Race 7 - N.Z Bloodstock Breeders Stks (1600m) Gr1
Class: Open Track: Good Time: 1:34.30
Prizemoney: $200,000
1
2/2
T: D L FREEDMAN
R: M J WALKER (57.00)
2/2
5m caesour (USA) x precious julia (AUS) (danehill (USA))
This nick: 1 runners; 1 winners; 1 SW. Details
2
0.4
1/1F
T: R D COLLETT
R: L G INNES (54.50)
1/1F
3f danzero (AUS) x arising (AUS) (marauding (NZ))
3
1
4/4
T: M H BROSNAN
R: O P BOSSON (57.00)
4/4
5m volksraad (GB) x wave to lottie (NZ) (crested wave (USA))
4
2.8
14/15
T: MS L ANDERSON
R: C E LAMMAS (57.00)
14/15
6m commands (AUS) x loaded lady (AUS) (last tycoon (IRE))
5
2.9
6/8
T: R A OTTO
R: C J GRYLLS (57.00)
6/8
5m ebony grosve (NZ) x regaletta (NZ) (vice regal (NZ))
6
3
9/6
T: R B DOWLING
R: R M NORVALL (57.00)
9/6
5m kaapstad (NZ) x daytime (NZ) (heroicity (AUS))
7
3.9
7/10
T: G A ROGERSON
R: A J CALDER (57.00)
7/10
4m van nistelrooy (USA) x katrina belle (NZ) (conquistarose (USA))
8
4.7
ATTALLA (13)
8/9
T: L R NOBLE
R: J B McDONALD (57.00)
8/9
4m volksraad (GB) x janus (NZ) (mi preferido (USA))
9
5.9
18/18
T: J G SARGENT
R: M CAMERON (57.00)
18/18
5m faltaat (USA) x clear advantage (NZ) (stark south (USA))
10
6.1
5/5
T: K S KELSO
R: M T COLEMAN (57.00)
5/5
4m stravinsky (USA) x amidala (AUS) (zeditave (AUS))
11
6.4
13/13
T: M P BAKER
R: G L COOKSLEY (57.00)
13/13
5m al akbar (NZ) x glowing satin (NZ) (noble bijou (USA))
12
6.8
10/7
T: MS D LOGAN
R: K R HERCOCK (57.00)
10/7
4m don eduardo (NZ) x epic pulse (NZ) (epidaurus (USA))
13
9.2
12/12
T: S J MCKEE
R: D S JOHNSON (57.00)
12/12
4m keeper (AUS) x just cruising (AUS) (broad reach (NZ))
14
10.8
15/14
T: MS L LATTA
R: J K RIDDELL (57.00)
15/14
15
12
3/3
T: K R DRYDEN
R: K SWEENEY (57.00)
3/3
16
13.8
16/16
T: M W WALKER
R: B R JONES (57.00)
16/16
5m pins (AUS) x golden dawn (NZ) (gold brose (AUS))
17
14.1
ANCA (6)
11/11
T: S B MARSH
R: J L WADDELL (57.00)
11/11
6m howbaddouwantit (USA) x sky mist (NZ) (sky chase (NZ))
18
14.5
17/17
T: MS K FURSDON
R: M B WENN (57.00)
17/17
5m kashani (USA) x bemuze (NZ) (centro (NZ))
Race 8 - J Swap Te Aroha Cup (2200m)
Class: Open Track: Good Time: 2:14.69
Prizemoney: $50,000
1
3/3
T: B J MCKEAGG
R: A C PEARD (54.00)
3/3
6g istidaad (USA) x pheroz gold (NZ) (super imposing (NZ))
Winning siblings: Matimba,
This nick: 3 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.4
1/1F
T: MS D LOGAN
R: A J CALDER (56.00)
1/1F
6g generous (IRE) x dainty diva (NZ) (paris opera (AUS))
3
0.5
5/6
T: M H BROSNAN
R: B R JONES (57.00)
5/6
7g colombia (NZ) x dainty lace (NZ) (alvaro (GB))
4
0.6
2/2
T: MS J GOOD
R: K R HERCOCK (54.00)
2/2
5g volksraad (GB) x du chalet (NZ) (star way (GB))
5
0.7
4/4
T: J R WHEELER
R: J B McDONALD (54.00)
4/4
4g golan (IRE) x llamrei (NZ) (star way (GB))
6
0.9
6/5
T: J R WHEELER
R: L G INNES (54.50)
6/5
7
9
7/7
T: MS S CULLEN
R: D S JOHNSON (54.00)
7/7
5g kashani (USA) x sheza redhead (NZ) (ivory hunter (USA))
8
28.6
8/8
T: R S MANNING
R: C J GRYLLS (54.00)
8/8
5g deputy governor (USA) x striking angel (NZ) (straight strike (USA))
Race 9 - Wealleans Groundspread (70) (1600m)
Class: Restricted 70 Track: Good Time: 1:36.80
Prizemoney: $20,000
1
1/1F
T: R A OTTO
R: J B McDONALD (57.50)
1/1F
3g pins (AUS) x french tide (CAN) (dauphin fabuleux (CAN))
This nick: 2 runners; 1 winners; 0 SW. Details
2
0.1
9/9
T: R B PRISCOTT
R: E J DALLEY (52.50)
9/9
3
0.4
CASEY (7)
10/10
T: J G SARGENT
R: L G INNES (57.00)
10/10
4m towkay (AUS) x kincia (NZ) (kinjite (NZ))
4
2.2
BALOO (6)
11/12
T: K W HAWTIN
R: B R JONES (57.00)
11/12
3g jungle pocket (JPN) x isodara (NZ) (straight strike (USA))
5
2.6
3/3
T: J C PENDER
R: J R COLLETT (56.00)
3/3
4m volksraad (GB) x jumble (NZ) (kaapstad (NZ))
6
2.6
13/13
T: A W PIKE
R: M CAMERON (56.50)
13/13
4g pentire (GB) x straight cut jeans (NZ) (straight strike (USA))
6
2.6
12/11
T: R A JAMES
R: C J GRYLLS (55.50)
12/11
5m zabeel (NZ) x maurine (NZ) (harbor prince (USA))
8
3.5
MAKAYLA (14)
4/4
T: S J MCKEE
R: D S JOHNSON (56.50)
4/4
5m faltaat (USA) x kahayla (NZ) (justice prevails (AUS))
9
5
BONANNO (10)
8/8
T: D C CAVE
R: M C SWEENEY (56.50)
8/8
6g desert fox (GB) x bonera (NZ) (engagement (USA))
10
5.1
16/16
T: A D SCOTT
R: M B WENN (57.00)
16/16
5g germano (GB) x impressana (NZ) (cocky golfer (USA))
11
5.2
14/14
T: C J FACHE
R: K R HERCOCK (56.50)
14/14
6g kaapstad (NZ) x just joy (NZ) (nassipour (USA))
12
5.3
KEEPING (12)
7/7
T: J L TIMS
R: J K RIDDELL (56.50)
7/7
4g keeper (AUS) x kharibiya (IRE) (shardari (IRE))
13
7.2
2/2
T: G N RICHARDSON
R: O P BOSSON (57.00)
2/2
14
7.3
15/15
T: K S CULLEN
R: G L COOKSLEY (58.00)
15/15
5g generous (IRE) x my fair star (NZ) (waikiki star (USA))
15
7.4
5/6
T: M D MORONEY
R: M T COLEMAN (56.50)
5/6
3c bertolini (USA) x fun (NZ) (three legs (GB))
16
27.5
17/17
T: MS J WALKER
R: L J ALLPRESS (54.00)
17/17
4g canadian silver (CAN) x gold heart (NZ) (mighty grey (AUS))
17
28
RUQQAYA (16)
6/5
T: R N ELLIOT
R: A J CALDER (56.50)
6/5
Race 10 - Dunstan Horse Feeds (80) (1600m)
Class: Restricted 80 Track: Good Time: 1:35.20
Prizemoney: $35,000
1
6/4
T: J C PENDER
R: C E LAMMAS (54.50)
6/4
4m volksraad (GB) x kaapentyne (NZ) (kaapstad (NZ))
This nick: 36 runners; 21 winners; 2 SW. Details
2
1.8
2/2
T: MS M FALCONER
R: O P BOSSON (56.50)
2/2
4m anabaa (USA) x calm smytzer (NZ) (zabeel (NZ))
3
2.1
11/12
T: J D GEORGETTI
R: K R HERCOCK (54.00)
11/12
5m spectatorial (AUS) x miss distinction (NZ) (bletchencore (AUS))
4
2.5
1/1F
T: A D SCOTT
R: L G INNES (56.50)
1/1F
4m cape cross (IRE) x howkudai (NZ) (don't forget me (IRE))
5
2.9
4/3
T: V D HILLIS
R: J B McDONALD (55.50)
4/3
4m viking ruler (AUS) x straight show (NZ) (straight strike (USA))
6
3
3/5
T: R J BOTHWELL
R: L J ALLPRESS (55.50)
3/5
4m danske (NZ) x bandicoot (NZ) (zabeel (NZ))
7
3.6
12/10
T: P A STEVENS
R: J R COLLETT (53.00)
12/10
5m istidaad (USA) x jan (NZ) (truly vain (AUS))
8
4.2
8/8
T: R A YUILL
R: M J WALKER (55.50)
8/8
9
4.4
5/6
T: G A ROGERSON
R: M T COLEMAN (58.00)
5/6
4m zabeel (NZ) x blushing rose (USA) (mt. livermore (USA))
10
5.3
SOPH (8)
9/9
T: N M WADDELL
R: C J GRYLLS (55.50)
9/9
5m lord ballina (AUS) x our sophie (NZ) (kaapstad (NZ))
11
5.9
10/11
T: MS N ROBINSON
R: A J CALDER (57.00)
10/11
7m stark south (USA) x deal in gold (NZ) (gold and ivory (USA))
12
6.8
PANAMA (9)
7/7
T: S J MCKEE
R: D S JOHNSON (55.00)
7/7
4m traditionally (USA) x cappie (NZ) (kaapstad (NZ))
13
6.9
13/13
T: R B PRISCOTT
R: E J DALLEY (50.50)
13/13
4m traditionally (USA) x price to pay (NZ) (defensive play (USA))
* Nick figures are for Australasia.